320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Dugout-Online

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Dugout-Online\'

    Regasin kah end sinna mängu..ehk keegi teadjam veidi aitab. Mis ma seal training alt saan korrigeerida-kõigil meestel mingi \"none\" nime taga. midagi muuta ei saa. ning kuidas saab hakata pidama mänge. ma checkasin fixtures alt mitte midagi polnd.

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Dugout-Online\'

      Algselt postitas mart44


      Regasin kah end sinna mängu..ehk keegi teadjam veidi aitab. Mis ma seal training alt saan korrigeerida-kõigil meestel mingi \"none\" nime taga. midagi muuta ei saa. ning kuidas saab hakata pidama mänge. ma checkasin fixtures alt mitte midagi polnd.
      läheb paar päeva aega, kui saad oma meeskonnale liiga ka... siis näed kalendris oma meeste ja noorte liigamängi.. kui veab, saad endise meeskonna asemele Karikast ka veel osa võtta.

      enne, kui trenni tegema tahad hakata.. pead endale palkama mehe, kes treeninguid läbi viiks (treeneri - üllaülla) soovitavalt otsi teatud vaja minevat skilli, nagu MID, GK, FW ja pane seal max. 29.. ja palka ära üle 12K anna.. muidu oled, nagu mina hetkel, vaene

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Dugout-Online\'

        kle kuda ma taktika pika saan panna
        ???

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Dugout-Online\'

          Tactics lehel.

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Dugout-Online\'

            ei seda ma tean ag kuda ma saan mehed sina paika panna ???

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Dugout-Online\'

              Lohistad ekraani vasakust servast mängija, kelle tahad väljakule panna, ja viid ta soovitud koha peale.

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Dugout-Online\'

                Algselt postitas raido


                Lohistad ekraani vasakust servast mängija, kelle tahad väljakule panna, ja viid ta soovitud koha peale.
                thanks eks ma proovin siis minu klubi nimi on sk krasnojarski fytboll

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Dugout-Online\'

                  Hakkasin ka mängima, meeskond SK FC Eve.
                  Sain täna endale treenerid ka.
                  Kust neid noortemänge näeb vms ?

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Dugout-Online\'

                    Mina jätsin omale ka meeskonna alles ja keskendun pea täielikult noortetööle. Mängutulemused suuremat ei huvita. Noorhärrad Solvak ja Veeber näikse olevat parimad 14-aastased Eestis. Mõlema üldreiting on tõusnud juba 15 pügalani.
                    Aga eks ole näha, kaua viitsib sisse logida.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Dugout-Online

                      Dugout-Online.com

                      Tegu on siis lühidalt öeldes maailma parima managermänguga (paljude arvates ). See pole tüüpiline hattricki koopia ega midagi taolist, see on unikaalne mäng. Põhimõte on sama - võida mänge ning karikaid, aga viis kuidas seda teha, on erinev.
                      Mängu tulevikuplaanides on 3D highlighteid ning veel mitmed uuendused

                      Eesti koondis kuulub tippude hulka ning MM-l pole poolfinaal võimatu. Finaal samas ja finaali võitmine vajaks väikest imet Üks vähestest mängudest kus Eestil on väga head võimalused.

                      Kogukond on seal hästi sõbralik, mängu rajaja ja arendaja suhtleb aktiivselt inimestega, küsib, räägib. Viimasel ajal muidugi vähem, kuna mäng kasvab pidevalt, aga sellist tagasisidet ei kohta te ei Hattrickis, MZ-s ega kuskil mujal.
                      Eesti foorum on kontrolli all ning kõik on korras, keegi ei hakka seal sõimlema ega midagi. Abi saab kergesti küsida ning vastuse saab kindlasti.

                      Te ei kaota midagi kui proovite seda mängu Aga üldiselt on nii, et see mäng peaaegu kindlasti jätab teid mängima, sest te tahate iga järgmise mängu võita ning aina kaugemale jõuda Aga siiski kui te tunnete, et on raske, tahaks järgi jätta vms, siis te võite kindlasti kogenumatelt isikutelt abi küsida või lugeda/postitada foorumisse.

                      Kui te praegu aktiivselt alustate, siis võite paari hooajaga end Eesti esiliigasse või kasvõi Meistriliigasse mängida. Tõsiasi on aga see, et aktiivsed managerid on edukad ning igav neil ei hakka.

                      Põhjus miks ma sellest teada annan, pole omakasupüüdlik. Ma ei saa selle eest mitte midagi. Aga see mäng on mulle väga tähtis ning Eesti heaolu on üks mu prioriteetidest. Seega kui te annate Eesti kogukonnale oma panuse, oleks mul ja veel paljudel teistel väga hea meel. Nimelt asi selles, et Eesti kuulub eliiti, aga mängijate arvu kasv pole teab mis hea ning paljud kardavad, et preagune progress võib kunagi kinni jääda.

                      Hetkel on DO-s kokku ligi 12,000 kasutajat, seega see mäng pole kõige väiksem. Tegevust jagub.


                      Proovige !

                      Kommentaar


                        3D 3D, pigem ikka 2D higlights.

                        aga vahet ei ole, kuigi mängin ka ise natuke DO-d, ütlen, et FML tuleb ja lööb kõik need mängud unarusse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Devil Vaata postitust
                          3D 3D, pigem ikka 2D higlights.

                          aga vahet ei ole, kuigi mängin ka ise natuke DO-d, ütlen, et FML tuleb ja lööb kõik need mängud unarusse.
                          Pole hetkel kumbagi, see on alles sõnade tasandil. Hetkel on tähtsamaid asju millega seal tegeleda kui visuaalne pool.

                          Mis asi on FML ?

                          Kommentaar


                            Football Manager Live.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              Football Manager Live.
                              Nagu ma aru saan, see tuleb tasuline ?

                              Kommentaar


                                ei, tõsiselt...ma piirdun hattricki ja footstariga veel...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X