320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Papa, Sen ja Kunn vangis!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by Ertai

    paras!?Kle need kes paras ytlevad on ainult väega vähe postitusi..paar ykki aint...äkki on medid raiped?
    Ma ei saanud sinu esimesest lausest ästi aru ... Eestikeeles paluks? Kui PaPa tõesti nii vaking närviaige on siis, ta on ikke paras kuzik ikka kyll. Aga kui see, et ta mingite noorte plixide peale lougas, tosi pole vabandan ma ta ees.
    Mendiraibete kohta : 2/3 on raiped 1/3 (noored/moistvad) on normaalsed. Nad kipuvad arvama, et on tegijad ja targad. Ise toetan kitsede "türmi" (kojamehe laulust) saatmist. Ja nende kallal tuleb ikka soimelda kyll .
    kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by yheksa

      Ei usu mina, et turvad ja politseinikud suitsetasid. See selleks.
      Ütleme, noh näiteks 95% kindlusega väidan ka, et teenendav personal ei suitsetanud. Ja vaevalt ka VIP'd.
      Kle, mees ah teie ei suitseta.See FC Flora naiskond kes seal mingite lipikute jagamisega tegeleb sealt suitsetab nii mõnigi.Ise olen mitu korda peale sattunud kuidas 15 aastane tüdruk suitsetab.

      Häbi peaks Floral ja EJL liidul olema kes ei suuda oma tulihingelisi poolehoidjaid kaitsta.
      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

      Kommentaar


        #18
        No see ongi see 5%, mis 95'st üle jääb :-)

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by yheksa

          No see ongi see 5%, mis 95'st üle jääb :-)
          Tead sa ajad nii lolli juttu, et ei oskagi kohe midagi öelda.Samas oli mul staadionil nii mõnigi sõber kes ei olnud nn. fänni sektoris.Need olid suitsu kiskunud nii mis kole ja keegi ei olnud kobisenud.SUITSETAMINE OLI LIHTSALT ETTEKÄÄNE!!!
          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

          Kommentaar


            #20
            No kui lolli siis lolli.
            Kas see suitsetamine just ettekääne oli aga see oli see millest alguse sai see jama.
            Põhiline süüdistus on ju ikkagi politseinike solvamine. Ja seda tegid nad seetõttu, et neil paluti mitte suitsetada.
            Seda ju peate ka ometi mõistma, et fännid on pisut väljakutsuvama käitumisega ja neile pööratakse rohkem tähelepanu.

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by yheksa

              No kui lolli siis lolli.
              Kas see suitsetamine just ettekääne oli aga see oli see millest alguse sai see jama.
              Põhiline süüdistus on ju ikkagi politseinike solvamine. Ja seda tegid nad seetõttu, et neil paluti mitte suitsetada.
              Seda ju peate ka ometi mõistma, et fännid on pisut väljakutsuvama käitumisega ja neile pööratakse rohkem tähelepanu.
              Samas peaks fännid olema ka JALGPALLI LIIDU JA FLORA poolt suurema kaitse all.KUI meid ei oleks oleks staadionil suht nüri olla.Keegi ei laulaks ega midagi.

              KALA MÄDANEB ALATI PEAST!!!
              Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

              Kommentaar


                #22
                Huvitav mida Sa selle kaitse alla silmas pead?

                Kommentaar


                  #23

                  Mulle on juba pikemalt aega tundunud, et EJL on fännidest täitsa pohhui.
                  Idiootsus on EJL poolt lasta sel sündida.Viiakse minema fännid kes aastaid on koondist toetanud. Jalgpalli ei mängita FIFAdele ja EJLdele, vaid rahvale. Ja fännid teevad mängust Mängu.
                  EJL peaks lõpuks aru saama ja toetama fänne, mitte palkama mängudele suvalisi turvajaid, kellel isegi puudub mingisugune kõige väiksem arusaam jalgpallikultuurist.

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by yheksa

                    Huvitav mida Sa selle kaitse alla silmas pead?
                    Ma hakkab vaikselt juba s*tt keema, aga ma annan sulle andeks sa oled ju FLORA süsteemist.
                    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                    Kommentaar


                      #25
                      Süsteem ei puutu asjasse praegu.

                      Ametniku solvamine ei ole jalgpallikultuur. See on kõige otsesem seaduserikkumine. Ja ei tasu loota, et seaduserikkumise poolt oleks FCF või EJL.

                      On olemas reeglid (võimisiganes), mis Smutov enne postitas. Kui neid rikutakse saab karistuse just EJL või mängu korraldav klubi ja ei maksaks lootagi mitte, et hakatakse kaitsma fänne, kes reegleid rikuvad.

                      Kommentaar


                        #26
                        Tea miks siis Flora naiskonnas neis suitsetajaid hoitakse nagu s*tta pilpa peal.Flora süsteemi mängijad ei TOHI JU SUITSETADA EGA JUUA
                        Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                        Kommentaar


                          #27
                          See läheb juba teemast väga välja ja kirjuta mulle isiklikult kui Sul on mure, sest vaevalt teised tahavad meie kahekõne lugeda.
                          Aga teadmiseks - mitte kõik tüdrukud, kes seal tööd tegid ei ole Flora naiskonnas.

                          Kommentaar


                            #28
                            Orginally posted by yheksa

                            See läheb juba teemast väga välja ja kirjuta mulle isiklikult kui Sul on mure, sest vaevalt teised tahavad meie kahekõne lugeda.
                            Aga teadmiseks - mitte kõik tüdrukud, kes seal tööd tegid ei ole Flora naiskonnas.
                            Ja Flora süsteemi töötajate mure on see kuidas ,aga saaks rohkem Pohlaku ees lömitada ja pugeda.See tydruk keda mina mõtlen mängib kohe kindlasti FLORA naiskonnas.
                            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                            Kommentaar


                              #29
                              PaPa välja saanud!
                              Vähemalt Delfis on selline kirjutis...
                              Olevat 4200 Eek-u trahvi saanud!
                              Aga tegelt mine tea, äkki on kellegi loll nali?!
                              Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                              Kommentaar


                                #30
                                Jutt õige käis siin minu juurest läbi.
                                Jalgpallihaigla liige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X