320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Papa, Sen ja Kunn vangis!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    suitsetamisest

    Ilgelt loll ettek22ne on see suitsetamise v2rk kyll. Niipalju kui mina Lillekas olen k2inud, siis Hollandi m2ngul l2ks teisel poolajal kyll ikka j2rjest neid pulkasid. L2hiymbruses sai ka ikke mitu tegelast minu pakist osa. Keegi ei kobisenud. Yleyldse v6iks rohkem t2helepanu p88rata sellele, et inimesed piletita sisse ei roniks. Neid ikka j2tkub.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #32
      Kui me räägime solvamisest siis mina juhtisin pollari tähelepanu sellele et ta ületab võimu piire,käitub solvavalt kogu Eesti Politsei nimel,Määrib mundri AU.Kui ta rebib inimesi õlast,annab vopse selga ja vastu õlga,ei tutvusta ennast ja ähvardab kodanikke.Ma ütlesin seda ka pollaritele ja ajakirjanikele et see venelasest politseinik ei sobi töötama Jalgpalliga seonduvatel üritustel.Ikkagi on tegu rahvusvahelise spordisündmustega ja tema kui Võimuesindaja ei saa lubada endale sellist käitumist.Ma teen sellekohta ka ametliku kaebuse.Las saadavad ta prügimäele patrullima.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #33
        welcom back koja
        räägi täpsemalt, kuda need mendid peksma kippusid, aga see, et ta oli venelane seletab koik (omad kogemused, hehe)
        kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

        Kommentaar


          #34
          Orginally posted by kojamees

          Kui me räägime solvamisest siis mina juhtisin pollari tähelepanu sellele et ta ületab võimu piire,käitub solvavalt kogu Eesti Politsei nimel,Määrib mundri AU.Kui ta rebib inimesi õlast,annab vopse selga ja vastu õlga,ei tutvusta ennast ja ähvardab kodanikke.Ma ütlesin seda ka pollaritele ja ajakirjanikele et see venelasest politseinik ei sobi töötama Jalgpalliga seonduvatel üritustel.Ikkagi on tegu rahvusvahelise spordisündmustega ja tema kui Võimuesindaja ei saa lubada endale sellist käitumist.Ma teen sellekohta ka ametliku kaebuse.Las saadavad ta prügimäele patrullima.
          Õige jutt, nägin seda ise 1 meetri kauguselt. Need võmmid ronisid seal kogu aeg üle mu selja ja ei lasknud trummi mängida.

          Aga kes see siis selle tooli alla viskas? See oli küll väga mõttetu tegu. Poleks just mõnus sellega vastu pead saada.
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #35
            mendid on jobud

            /me nägi kuidas fännisektori taga passiv turva I poolajal non-stop suitsu kiskus.
            /me nägi ka ilusti seda, kudas muukeelse aktsendiga pollar Kojamehele rusikaga vasta käsivart virutas peale seda, kui viimatimainitu küsis 'miks ma sinuga kaasa pean tulema?'.

            Tõepoolest tekkis küsimus, kes keda korrale kutsuma peaks.

            Kommentaar


              #36
              väike üleskutse


              minu meelest võiks protesti märgiks fännklubi järgmisele mängule mitte ilmuda, kui poolehoidjatesse suhtutakse nagu koertesse. Jalgpallihaigla või eesti fännide ühendus võiks selle kohta mingi kirja või üleskutse teha.Huvitav kellepärast seda mängu peetakse, kas pealtvaatajate vi turvajate pärast.
              Las mängivad siis omaette, või vahetavad turvafirmat.
              Mõni tüüp istus pool õhtut lambist tsemendil ja neil käparditel jääb õigust ülegi?
              OK, tooliviskamist võib huligaansuseks tembeldada, aga ühe tooli pärast ei saa ju kuus tüüpi kinni minna? Suitsetamise pärast kedagi kongi viia No comments
              memer of Gaskoff fan club

              Kommentaar


                #37
                Minevik

                Ennegi on juhtunud,et mendid teevad sigadusi ...kuigi mõned siiski on normaalsed ka
                Kui ma Eesti-Küprost käisin vaatamas veel üks vene keelt kõnelev umbkeelne turva mölises,arvates,et talle midagi halba öeldi ...tulex mängudele ikka inimesi valida, mitte toppida neid,et töö tehtud saax....nt. Inglismaal on õiged mehed platsis!Käivad rahulikult ning probleeme pole,kuni ennast enam-vähem suudetaxe hoida normaalsena,kuna seal ikka turvad jagavad,mis on jalgpall!

                Kommentaar


                  #38
                  Ex protesiaktsiooniks mängule demonstratiivselt mitte minna ole päris karm šest küll.Kuigi järgmine koondise mäng on kevadel(juba vaibund) ja Venemaaga(liiga põnev),ei olex aktsioonil suurt mõtet.Kuid ette tuleb midagi ikkagi võtta.Eelkõige tulex rääkida turvade pealikute ja pollarite omadega.MIS asi on jalgpall ja kuida seda pealtvaadatakse.Soovitada vaadata Euronewsi ja Eurosporti!!!
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #39
                    Hmm, ei süüdistaks kõiki politseinikke, enamik täitis ainult käsku, "põhitegijad" olid kaks vanaldast ülemust, kellel võim üle pea tõusis.
                    Esimesed kaks fänni viidi ära poolajal, tuli jube punt politseinikke võeti kaks meest kaasa ja mindi minema.

                    Fännid muutusid veidi trotslikuks. Teravaid siiski eriti ei võetud, teine poolaaeg alagas peale ja siis läks komejandiks lahti. Vanur hakkas fännitribüüni ees järsku visklema ja kõigi peale näpuga näitama. PAPA minu meelest oli suhteliselt vaikselt ja enam-vähem kainelt kõige eesrinnas kiskus suitsu vaatas mängu. Korraga hakkas mundrimees nõudma, kustuta suits jne. Arvestades poolajal toimunud intsidenti oleks enamik fänne politseiniku pikalt saatnud - eriti veel mingi mõttetu asja peale.

                    Ütlen ausalt selline asi nagu suitsetamis keeld - kuulen esimest korda. Üks politseinik kelle käest küsisin ütles ebaleval ilmel, et avalikus kohas ei tohi vist suitsetada.

                    ESITEKS, pileti peal pole kirjas, et staadionil on suitsetamine keelatud.
                    TEISEKS, tsiteerin Tallinna linna avaliku korra eeskirja:
                    on keelatud suitsetada ühissõidukis ja üldkasutatavas hoones, välja arvatud selleks ettenähtud kohad.

                    Kui vabas õhus olev staadion kuulub üldkasutatava hoone alla, siis oleks Flora, EJL poolt äärmiselt tore, kui nad kusagil märgiksid ära ka selle reegli, et suitsetamine on keelatud.

                    Ja tooli viskas staadionil alla konkreetselt hoopis teine mees.

                    Põhimõtteliselt tegemist oli sellega, et politseinikute ülemusel jooksis juhe kokku ja ta mõtles, et on kunn.

                    EESTI FÄNNE represeeritakse.

                    Lahendused.
                    1. Avalik kiri EJL, koondise peatreenerile, ajakirjandusele. Kus
                    palutakse koondise fännidesse tolerantsemat suhtumist võimuesindajate poolt. Et fänn võiks tunda ennast fännina kartmata mängule kaasa elamise eest vangi sattuda ja fabritseeritud süüdistuse alusel trahvi maksta.
                    2. Järgmise koondise mängu boikoteerimine. Fänn tuleb jääkülmale staadionile, elab koondisele kaasa ja politsei võtab ta sellepärast kaasa (sõimas ebatsentsuursete väljenditega vastaseid) krt tegemist on jalgpallifännidga, kes elab oma meeskonnale kaasa, vastased ei saa nagunii halligi aru.

                    (Kirjas tuleb mainida, et fännidel pole midagi EJL / Flora poolt kehtestatud reeglite vastu ja aktsepteerib neid igati, kuid kui politseinikud hakkavad välja mõtlema põhjuseid, et toimeta väljakult vangi neile ebasümpaatseid isikuid - see ei ole vastuvõetav)
                    Jalgpallihaigla Liige

                    Kommentaar


                      #40
                      Peax need kuradima teenistujad,kes suitsetavad filmi- või fotolindile jäädvustama...siis esitada need...seestpoolt saab ta nagunii siis karistada....ja kui tuleb text et pole keelatud suitsetamine siis nad ise on sees,kuna protokollid on alles,nendest kes suitsu pärast kinni kukkusid...veel peax neid alaealisi suitsetajaid jäädvustama...

                      Kommentaar


                        #41
                        See Flora mäng tõotab huvitav tulla ja tuleb endale tedvustada, et Flora & EJL on idee poolest 2 eri asja. Minu arvamus oleks, et boikott Flora mängu vastu on mottetu
                        kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                        Kommentaar


                          #42
                          Mina leian ja juba ähvardasin.ET meie teeme avaliku pöördumise Välisministeeriumile:et nad hoiatax teiste riikide Jalgpalli liite nende poolehoidjaid:võimalike ohtude eest Eestis.ET Eesti politsei ei ole veel valmis jalgpallivõistlustel korda pidama,kuna nad on häälestatud fännidesse negatiivselt.ET Välisfännid arvestax et kõige lahjem karistus kui sul pole isegi lõhnasid juures on süüdistus avalikus kohas ja trahv 17 USD.Kui sull on aga lõhnad juuses siis varuda 5-15 päeva arestimaja pärast.Pürotehnika puhul eluaegsega. õlu:
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #43
                            Kõiki kinnivõtmisi ei saa kommenteerida, aga esimest kahte nägin küll ise kõrvalt - äkki ilmusid mendid tribüünidele, vaatasid ringi ja osutasid äkki Rootsi kunni poole käega. Astusidki ligi ja tirisid kaasa. Mina ja keegi minu kõrvalt (vist Mayhem) hakkasime mentidelt pärima, et miks Tom ära viiakse. Mendid muutusid kohe agressiivseks. Kohe minul ja (Mayhemil) õlast kinni ja "tulge kaasa". Mina vastasin, et pole midagi valesti teinud ja lasti lahti. (Mayhem) aga nii ei jätnud ja küsis uuesti et miks siis Tom ära viiakse ja mendid otsustasid seepeale, et (Mayhem) on kaa "paha" js kah vaja kaasa võtta . Mul vajus küll selle peale jahmatusest suu lahti. MIS PAGANA POLITSEI MEIE RIIGIS KÜLL EKSISTEERIB?

                            Kommentaar


                              #44
                              Minu meelest ei ole mängule minemata jätmine karm zhest. NTX Järgmisel mängul (minu pärast kasvõi flora-kasahhi homme) oleks üleval ainult üks suur plagu. "Protestiks politsei ja turvatöötajate vägivalla vastu, ei tule fännid sellele mängule vms".
                              Minu melest on asi kuum. Ja rauda tuleb nii kaua taguda. Kui EJLil või floral (olgem ausad asi on sisuliselt üks ja sama) on pealtvaatajaid vaja, siis äkki teevad sellest järeldused ja võtavad nõuks kas kokku leppida mingis asjus. Ilmselt on oma sõna siin ka meeskonnal - kellele meeldiks tühjade tribüünide ees mängida?

                              Iseasi on, kas see probleem on piisavalt tõsine. Kui on, siis tuleb asi ära teha.
                              memer of Gaskoff fan club

                              Kommentaar


                                #45
                                Protestiks politsei ja turvafirma vastu boikoteerivad fännid mängu.

                                või midagi sellist oleks ehk parem.
                                memer of Gaskoff fan club

                                Kommentaar

                                Working...
                                X