320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee avas e-poe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Soccernet.ee avas e-poe\'

    Soccernet vist nii vastutulev ei ole, et tellib tooteid ette, enne kui neid näinud on. Muidu saaks Tuleviku sallid müüki panna.

    Kommentaar


      #32
      Loosimistel on soccerneti särk olnud juba auhinnaks, aga millal võib selline särk e-poodi jõuda?

      Kommentaar


        #33
        Seda lehte ei ole enam

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Hive Vaata postitust
          Seda lehte ei ole enam

          Mis lehte?

          Kommentaar


            #35
            Enam ei ole /pood, vaid http://www.soccernet.ee/shop.php ja link on avalehel ka täiesti olemas.

            Kommentaar


              #36
              Huvitav kuidas pood nüüd tammeka pallidest ja sallidest lahti saab. Suhteliselt jama olukord. Loodan, et neid tooteid seal palju pole. Ostjaid on nendele vist suht raske nüüd leida.

              Kommentaar


                #37
                kas soccerneti e-pood ikka toimib?mina avalehelt küll ei leidnud või olen pime?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #38
                  See on ammu kinni pandud, ei olnud sest lihtsalt nii palju kasu, kui oodati.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    See on ammu kinni pandud, ei olnud sest lihtsalt nii palju kasu, kui oodati.
                    kui oleks huvi osta mõne klubi särki siis vist tuleks klubi poole pöörduda sest egas poodides olen ma vaid Tallinna Kalevi,Flora ja Levadia särke näinud.
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #40
                      mine Sportland Footballi, seal on.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        mine Sportland Footballi, seal on.
                        eks peab mellilt küsima
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar

                        Working...
                        X