Lehekülg 302, kokku 318 EsimeneEsimene ... 202252292298299300301302303304305306312 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 021 kuni 6 040, kokku 6350

Teema: Film

 1. #6021
  סוטה Kasutaja cabron avatar
  Liitus foorumiga
  Oct 2015
  Postitusi
  1 337

  Algupärane

  vaatasin ükspäev Moneyballi - hea ja õpetlik film, mis näitab et ei tasu karjale järgi joosta ja pigem otsida alternatiivseid võimalusi, kuidas elus edukalt edasi liikuda, isegi kui "asjatundjad" sellele vastu seisavad. hiljem muidugi hakkasid teised tiimid Oakland A strateegiat ahvima ja läks laiatarbekaubaks. Niiet kui pesapallist midagi ei jaga, siis väärib isegi vaatamist. Tekitas MLB isu muidugi, aga ligi 2 kuud veel oodata

 2. #6022
  naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
  Liitus foorumiga
  Sep 2003
  Postitusi
  7 295

  Algupärane

  See, feministlikus võtmes vändatud kõige kõvem ja pikem porno sissejuhatus, on tõenäoliselt parim halb film, mida olen näinud.

  Mõnes üksikus kohas...vaid ühel juhul tabasin end mõttelt, et selle saanuks halvemini lahendada. Tore vaatamine oli.

  Kiidusõnad Viaplay suunas, et nad Red Sonja koju tõid.
  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

 3. #6023
  Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  1 821

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
  vaatasin ükspäev Moneyballi - hea ja õpetlik film, mis näitab et ei tasu karjale järgi joosta ja pigem otsida alternatiivseid võimalusi, kuidas elus edukalt edasi liikuda, isegi kui "asjatundjad" sellele vastu seisavad. hiljem muidugi hakkasid teised tiimid Oakland A strateegiat ahvima ja läks laiatarbekaubaks. Niiet kui pesapallist midagi ei jaga, siis väärib isegi vaatamist. Tekitas MLB isu muidugi, aga ligi 2 kuud veel oodata
  Jah, väheseid tänapäeva ajastu filme, mida olen paar korda üle vaadanud. Lisaks muidugi korduvalt erinevaid kohti youtubeist. Võib tunduda, et nö niššifilm, aga sobib vaatamiseks ka siis, kui pesapalli kõiki nüansse ei tea. Mitmed teemad seal kohalduvad väga hästi ka muudele spordialadele ja eluvaldkondadele. Väheseid spordifilme, kus õnnestub säilitada õige tasakaal nö hurra-efekti, karakterite arenduse ja story vahel.


 4. #6024
  Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
  Liitus foorumiga
  Apr 2004
  Postitusi
  4 852

  Algupärane

  Imdb top 100 sai siis lõpuks ära vaadatud, tuli aasta tagasi mõte, et võiks siis huvi pärast kõik rahva lemmikud üle vaadata, 250 parimat veel mitte, aga esimese 100 näol on algus tehtud.

  Mõned filmid mis on minu hinnagul üle hinnatud.

  1+1, Intouchables või kuidas seda siin Eestis nimetataksegi. Sellinne ilus film, emotsiooni peale üles ehitatud. Saab nutta ja naerda, aga see on ka kõik. Minu jaoks jääb enamasti selleks väheks.

  Päris keskpäraseks filmiks ma seda ei tituleeriks, aga reaalsuses pole tegu millegi erilisega ja selle võib panna isegi lihtsa vaatamise alla.

  7/10.

  See jutt on veidi kahepalgeline, sest La vita č bella meeldis mulle täiega, mis on samuti täielikult emotsiooni peale ülesehitatud, aga eks sellised ajaloolised lood ja tagakiusamisest tingitud tragöödiad meeldivad mulle veidi rohkem.

  Wall-E on visuaalselt suurepärane film, aga ma pole kindel, et tegu on ühe parima animafilmiga, mis eales tehtud. Aga ma siinkohal ei oleks liigselt kriitiline. Mul on väga raske animafilme objektiivselt hinnata. Visuaalne pool kipub mul tagaplaanile jääma ja sisu on pigem esmatähtis. Mistõttu kui me vaatame teisi animafilme top 100. siis Wall-e sisu jäi minu jaoks kuidagi tagasihoidlikuks.

  Samas sisu ju oli olemas ja võibolla polnud päris minu maitse järgi.

  Samamoodi ei ole ma lelulugude fänn. Mis on jälle sellised lihtsad kõigile meelepärased filmid. Samas see ilmselt ongi animafilmi esmane ülesanne meeldida, nii lastele kui ka täiskasvanule.

  Printsess Mononoke, Kimi no na wa. ja jaanimardikate haud olid mulle rohkem meelepärased. Ei tasu unustada ka mu suurt lemmikut - The Lion King. Aga see oli esimene film, mida ma kinos vaatasin ja ma olen liiga fänn, et seda kritiseerida.

  Singin' in the Rain on ainuke film sealt, mida ma hindasin madalamalt kui 7. Kriitikutele ja rahvale on see peale läinud, aga muusikal ei suuda mind kuidagi paeluda, kuigi see oli ilmselt parim muusikal mis ma näinud olen (La La Land on erand, ei pea seda klassikaliseks muusikaliks), kohati oli väga meeldiv ja naljakas vaatamine. Ja ma pean seda pigem isiklikuks kiiksuks, et mulle sellised filmid ei meeldi, mitte et see on film, mis ei vääri sellist kõrget tunnustust.

  Kindlasti väärib.


  1950 ja 1960. aastate filmide vastu pole mul midagi, aga varasematest filmidest olen ennast hoidnud.

  Aga tänu top 100 vaatamisele, sain mõned uued filmid oma lemmikute tabelisse.

  It's a Wonderful Life (1946), Casablanca (1942) ja M (1931) on kõik filmid mida ma tahaks veel mitu korda vaadata.

  Mitu filmi said hindeks 10?

  Ristisa ja Ristiisa 2, ma olen fänn ja alati kui ma vaidlen filmide üle, siis tuleb ristiisa sinna vaidlusesse kui näide suurepärasest filmist.

  Hea, Paha ja Inetu, sai samuti 10, sarnaselt esimesele kahele on seda filmi mitmeid kordi vaadatud. Leone suutis oma triloogia viimase osa, peale kahte soojendust, suurepäraseks klassikuks vorpida. Ärme endiselt unusta, et esimese osa VARASTAS ta Kurosawalt.

  Lendas üle käopesa on üks lemmikfilme ja lemmikraamatuid.

  Psycho on 10, ma nagu reaalselt vaatasin seda esimest korda alles paar aastat tagasi ja see on ka põhjus, mis ma täanapäeva õudukaid ei vaata. Perfektne film.

  Apocalypse Now on nagu uurimustöö, seda filmi võib 100 korda vaadata ja iga kord mõne uue mõtte leida. Sarnaselt ristiisadele on ta üks minu jaoks hea filmi musternäide.

  2001: Kosmoseodüsseia on samuti alati mu lemmikute seas. Aga see on film, mida ma oma sõpradele ei soovita, sest ma tean, et tänapäevast publikut see pigem ei eruta. Suured filmifännid on enamuses selle nagunii ära vaadanud.

 5. #6025
  Metropool nr. 10
  Liitus foorumiga
  May 2007
  Postitusi
  586

  Algupärane

  Käisin laupäeval kaks korda kinos üle pika aja. Hommikul Cocot vaatamas ja õhtul seda reklaamtahvlite filmi. Olin kuulnud ala raadiost mõlema kohta kiidujuttu. Treilereid polnud vaadanud ega imdbst uurinud. Wow ja Wow. Ilus laupäev oli.

 6. #6026
  Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
  Liitus foorumiga
  Jan 2004
  Postitusi
  21 557

  Algupärane

  Ma saan aru, et normaalne foorumlane Euroopa filme vaatamas ei käi, aga ma siiski kirjutan siia. Eile vaatasin ära filmi "Puu all", mis on siis Islandi selleaastane Oscari-kandidaat, aga muidugi nad kandidatuuri ei saanud. Lugu on üsna põhjamaaline, kus kõik inimesed on veidi kurvameelsed (üks lahutab, ühed leinavad ilmselt enesetapu teinud kadunud poega, ühed üritavad meeleheitlikult enne "parim enne" kukkumist rasedaks jääda), aga kõige selle keskel on üks kuradi puu, mis varjab ühe perekonna (see, kes rasedaks tahab jääda) päikesevalguse, aga mida teine (kes leinavad) maha raiuda ei taha. Tundub esialgu triviaalse peredraamana, kuid nagu ikka kombeks maailmas, siis piisab pisikesest lükkest, et kõik täiesti käest läheks ja seda mastaapselt käest.
  Nagu Islandi filmile kohane, on mehed vaiksed mühkamid, kes pigem räägiksid pilkudega, kui neid faking naisi kukil poleks. Aga faking naised ei ole millegagi rahul ja lõpuks keerabki nende tegevus asja fataalseks.
  Filmi on võimalik vaadata mitmel tasandil:
  - "nahh, nad ei räägi"-põhjamaise tragöödiana
  - "v*ttu, nad ei räägi"-peredraamana
  - "fakk, mis toimub"-thrillerina.

  Kui toimub perekonna ühinemine koeraga, siis tabas saali üksmeelne naer, kuigi kogu stseen oli überjulm.
  Kõiges on lõpuks süüdi hoopis faking kassinärakas.
  Ehkki film algab lasketiirus tulistamisega, mis viitaks justkui tšehhovi relva viitele, kuid reaalselt (tuli)relvi ei kasutata. Selle asemel on hangud, mootorsaed, paberinoad ja kruvipüstolid.

  Nagu ilgelt musta huumoriga film. Mulle meeldis. Tisse ka nägi.

 7. #6027
  Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
  Liitus foorumiga
  Sep 2002
  Postitusi
  2 907

  Algupärane

  Käisin ja vaatasin "Death of Stalin" ära. Tegelikult juba nädal paar tagasi. Mulle meeldis. Just nii absurdne võiski asi tegelikult välja näha.
  Ja see film andis väga "ägeda" pildi Stalinistliku režiimi brutaalsusest. 1,5h oli asi paremini ära presenteeritud, kui väike kuri natsiriik on suutnud seda teha 25 aastaga. Soovitan.

 8. #6028
  Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
  Liitus foorumiga
  Oct 2001
  Postitusi
  5 341

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
  Käisin ja vaatasin "Death of Stalin" ära. Just nii absurdne võiski asi tegelikult välja näha.
  Jaak Alliku meelest on täpselt vastupidi

  Tsitaat Algselt postitas copy/paste FBst
  pole küll pilvede all näinud kuid olen julgen arvata, et nad on võrdväärtuslikud, nii et viljandi vaataja ei kaota midagi. Ja muidugi on kino kommertsettevõte, isegi rohkem kui teater
  rõhutan et 4 õde pole kahjuks aega vaatma minna aga suuremat ja mõttetumat jama kui "Stalini surm"vähemalt ühe ajalooharidusega inimese jaoks on raske ette kujutada ja ka naljakas polnud aga nagu teada on ajaloofakt Stalini surm juba aastakümneid üheks minu spetsiaalseks huviväärsuseks
  minu jaoks selline absurd mis ei lähtu vähimastki ajaloolisest tõepärast, mis oli nagu teame ju ise täiesti absurdne , polnud üldse naljakas vaid näitas pigem tegijate, vist ameeriklaste, täielikku võhiklikkust vene ehk NL elu absurdsuse mõistmisel Mul oli seda filmi igatahes piinlik vaadata. Miks ta Venemaal keelati on arusaamatu, kuuldavsti oli ajendiks Stalini kolba lahkamine vist sae või kirve abil
  KRAMER: You know Frank, you could take a break
  FRANK: No breaks. I feel reborn, I'm like a Phoenix rising from Arizona!
  (Seinfeld, The Fatigues)

 9. #6029
  Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
  Liitus foorumiga
  Sep 2002
  Postitusi
  2 907

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
  Jaak Alliku meelest on täpselt vastupidi
  Jah, sest Jaak Allik vaatas seda ajaloolase pilguga. Ma valmistasin ennast paar nädalat ette, et eirata ajalool ja fakti vigu

 10. #6030
  Ici, c'est Paris! Kasutaja Rocheteau avatar
  Liitus foorumiga
  Jun 2013
  Postitusi
  4 543

  Algupärane  8/10

  Vaatasin hiljuti sellise filmi ära. Päris karm vaatamine oli kohati. Lapsõdurid, kuidas nendest Aafrika sõjakolletes killerid vormitakse. Soovitan.
  Fino alla fine FORZA JUVE

 11. #6031
  Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
  Liitus foorumiga
  Jan 2004
  Postitusi
  21 557

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
  Jah, sest Jaak Allik vaatas seda ajaloolase pilguga. Ma valmistasin ennast paar nädalat ette, et eirata ajalool ja fakti vigu
  Ja filmi ei teinud üldse ameeriklased ehk vaatame jälle detailidele niimoodi nagu meile sobib.

 12. #6032
  suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  1 955

  Algupärane

  Käisin "Süngeimat tundi" vaatamas osalt tänu "Rahva oma kaitse" reklaamile. Nimelt tundis härra Juur, et Churchill tarbis filmi jooksul nii palju alkohoolseid jooke, et ta oli peale kinoseansi lõppu tongis. Ma sarnast efekti ei täheldanud, aga mõnus vaatamine sellegi poolest. Suhteliselt lühikese ajaakna sees juba teine film, kus Dunkirki sündmused tähtsal kohal.

 13. #6033
  Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
  Liitus foorumiga
  Jan 2004
  Postitusi
  21 557

  Algupärane

  Mina vaatasin "Vee puudutuse" ära. Hea meel, et Del Toro on igasugu Hell Boyd ja Rimminguvideod üle elanud ja läinud taas poolmüstilise-religioosse-antiautoriteetliku ilutsemise peale. Silm märg, aasta ilusaim armastusstseen ja kõik tehnilised oskarid võib ka talle juba ära visata. Parimat filmi ja näitlejaid mõistagi ei saa. Kui, siis parim lavastaja karmimatest valikutest.

 14. #6034
  geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
  Liitus foorumiga
  Jun 2003
  Postitusi
  5 000

  Algupärane

  Dannar, kas pressikaardiga saab tasuta kinno?

 15. #6035
  Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
  Liitus foorumiga
  Jan 2004
  Postitusi
  21 557

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
  Dannar, kas pressikaardiga saab tasuta kinno?
  Ei saa.

 16. #6036
  סוטה Kasutaja cabron avatar
  Liitus foorumiga
  Oct 2015
  Postitusi
  1 337

  Algupärane

  Jaak Allik läheb otsima ette-teada poolkomöödiast ajalootõde, tule taevas appi

 17. #6037
  Asjahuviline
  Liitus foorumiga
  Jan 2008
  Postitusi
  410

  Algupärane

  Lugupeetud Ahto Vesmesed,Tristan Priimägid ja Karlo Fungid!
  Tekkis küsimus,et kas Läti-Leedu suunalt viimasel ajal ka midagi vaadatavat on kinolinale jõudnud?

 18. #6038
  Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
  Liitus foorumiga
  Jan 2004
  Postitusi
  21 557

  Algupärane

  Ma olen nüüd täiesti segaduses. Netflix toodab väga häid sarju, aga nende filmidega on veidi keerulisemad lood. Cloverfieldi uus "episood" tuli, mina olin "jee-jee-jee" ja lõpuks oli õudne pettumus, kuna seos Cloverfieldiga oli väga-väga napp.
  No nüüd tuli siis minu teise dekaaditaguse lemmikfilmi Mooni uusarendus Mute välja. Noh, olin keskeltläbi erutunud, kuna Moon on isegi pärast Warcrafte endiselt Duncan Jonesi firmamärk ja oli lootus, et äkki on see vähemalt veidi rohkem eelkäijaga seotud.
  Noh, seosed Mooniga:
  - Lunari tankla
  - korraks on näha telekast kohtuprotsessi, kus kloon-Bell üritab päris-Belliga vaielda
  ja see on kõik.
  Film ise räägib veidi vägivaldsest tummast amishilaadsest mehest, kellel on siniste juustega pruut. Mees on baarmen, naine ettekandja. Tegevus toimub veidi trööstitus neoonvalguses Berliinis aastal umbes mõnekümne pärast.
  Algab film kenasti, siis kaob neiu ära. Mees on kurb ja hakkab teda otsima. Ja siis saabuvad mingid teised teemaarendused ja tegelased, kõik venib, mees otsib, teised seiklevad ka niisama ja lõpus tuleb siis suur kokkupõrge. Film on ise viide Blade Runnerile, kuid üldiselt liiga veniv, liiga arusaamatu kohati ja üritab liiga paljut kokku panna. Filmi kulminatsioon on veidi kokkupakitud, mistõttu kõige suurem draama pole Mooniga võrreldav ja seejärel tuleb veel mingi arusaamatu "post-orgasmic chill", mis on eriti pikk ja mõttetu (ehk põhimöll on ära peetud, siis tuleb veel väiksem ka ära teha).
  Ühesõnaga üsna ilus, aga samas liiga pikk ja seos Mooniga on umbes sama, et "õu, teeme Viimsele Reliikviale järje", aga siis on see järg selline, et filmi 14. minutil ütleb üks tegelane, et minu kauged sugulased olid Agnes ja Gabriel.
  Tisse nägi, verd oli ka, lõpp oli arusaadav, aga vahepeal läks asi veidi käest ära ja siis sai kõvasti haigutada.

 19. #6039
  Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
  Liitus foorumiga
  Jan 2004
  Postitusi
  21 557

  Algupärane

  Täna vaatasin ära võõrfilmi oskarile kandideeriva filmi Solvang, mis on siis Liibanoni teos. Tore lugu, kuidas kristlasel on katkine toru, kuid ta ei taha seda palestiinlasel parandada, kes parandab selle seejärel ise, misjärel kristlane lõhub toru uuesti ära ja seepeale ütleb palestiinlane talle "tõbras". Algab nagu islandlaste "Puu all", aga kui seal ei osanud lihtsalt inimesed omavahel normaalselt suhelda, siis siin on kõige taga ammused tülid ja traumad, mis annavad aluse usulistele pingetele, kuni saabuvad kohale ka odavat populaarsust ootavad poliitikud, ekstremistid ja jumal teab kes veel. Esialgsetest tülitsejatest saavad kõrvaltvaatajad, kes ei saa ise ka aru, et mida fakki praegu lahti läks.
  Eurooplasele on veidi võõrastav kohtudraamaks mineva filmi kohtustseenid, mis on väga emotsionaalsed ja kus ei räägita seaduskeeles, vaid vaieldakse selle üle, kes ikkagi kelle kunagi mitukümmend aastat tagasi ära tappis ja kes siis kelle peale pahane peaks olema. Lähis-Ida püssirohutünni peegeldusena igati hästi õnnestunud teos. Üle kahe tunni pikk ja mitte kordagi igav ei hakka (ausalt).
  Ilmselt võidab Oskari ka (kui just venelased lõpuks seda ei saa).
  Mõnumeeter: nope
  Valumeeter: sisse lüüakse paar ribi
  Ajumeeter: tore.

 20. #6040
  Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
  Liitus foorumiga
  Jan 2004
  Postitusi
  21 557

  Algupärane

  Süngeim tund meeldis ikkagi eelkõige Gary Oldmani pärast. Enne filmi olin veidi skeptiline, kuna kuulsin, et on kaks tundi venimist. Päris nii pikalt venimist polnud, aga filmi lõpukolmandikus toimunud kahtlus-sequence (see metroo ja muu shit) oli veidi lame küll. Aga ikkagi pean tagasi minema Oldmani juurde. Temast endast oli aru saada see sooja pilguga silmad, kuid muidu oli meigiosakond ja tema ümberkehastumisvõime moodustanud väga vinge Churchilli. Ajaloolistest faktidest vaadati kohati muidugi väidetavalt mööda (mida ma pärast tunnikese wikipeediat lehitsedes tuvastasin), aga üldiselt see ei häirind. Tore film, aga ülejäänud oskari parimate filmide kandidaatidest kehvem.

  Ok-ok, ma pole veel Phantom Threadi näinud, aga äkki täna vaatan. Tundub kahtlane film, kuna seal õmbleb mees kleite. Like vuut? Ja ta on väidetavalt heteroseksuaal? No way!?

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

 • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
 • Sa ei tohi postitada vastuseid
 • Sa ei tohi postitada manuseid
 • Sa ei tohi muuta oma postitusi
 •  
 • BB kood on Sisse lülitatud
 • Emotikonid on Sisse lülitatud
 • [IMG] kood on Sisse lülitatud
 • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
 • HTML-kood on Välja lülitatud