Lehekülg 323, kokku 335 EsimeneEsimene ... 223273313319320321322323324325326327333 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 441 kuni 6 460, kokku 6692

Teema: Film

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

La La Land oli päris hea, lihtsalt lõpp oli veits liiga deep. Või äkki oli liiga palju joodud. Aga korraks tekkis paariks minutiks küll tunne, et wtf is going on.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

RealFan on aasta filmigurmaan.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Võrdlesin enda hinnangut filmi kvaliteedile Mõnu hinnanguga, La La Land oli kõigest näide. Mul nagu oleks meeles, et ta hindas seda üsna kõrgelt ning see oli üks vähestest filmidest, mida ma ka tegelikult vaatasin.
    Kuna ma käisin filmiviktoriinil ja sain ilgelt sita koha, siis ma seekord võtan selle torke vastu.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

"Psychiatrists studied 400 movies to find the most realistic psychopath — and Anton Chigurh from "No Country For Old Men" is the winner. "He seems to be effectively invulnerable and resistant to any form of emotion or humanity," the researchers said."

I do agree 99%.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    "Psychiatrists studied 400 movies to find the most realistic psychopath — and Anton Chigurh from "No Country For Old Men" is the winner. "He seems to be effectively invulnerable and resistant to any form of emotion or humanity," the researchers said."

I do agree 99%.
    Hea point, peakski uuesti vaatama. Aga kui filmide kategooriast korra kõrvale astuda, siis Fargo seriaali esimese hooaja pahalane võiks ka sinna kategooriasse minna.
    ★★★★★★

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Käisin vaatamas uut ja ülioodatud animatsiooni Kapten Morten lollide laeval, mis julgustas taaskord enda lühikese mänguajaga, kuid see ei päästnud filmi. Tehniliselt oli kõik muidugi imeilus, värviline, detailne ja täielik top notch. Sisult meenus mulle kuskilt hirmsast lapsepõlvest mingi animatsioon Saladuslik saar vms, mis oli nii õudne ja häiriv, et nägin umbes kuuesena sest õudusunenägusid. Siin oli ka mingi arusaamatu võlumaailma mängimine, kus tegelased muutusid putukateks, võõrasema oli grandioosselt kuri ja tegelasi muudeti grammofoni lehtrit kasutades moosipallideks, mida siis pahad tegelased ära sõid. Ehk tüüpiline Eesti animatsioon - kõik on nii alltekste täis, et suurt sittagi aru ei saa. Lastele samas ilmselt meeldib, kuna väga paljud tegelased kukkusid pidevalt ja nagu ma laste pealt olen aru saanud, siis kukkumine on da thing.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Nõiutud saar.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Nõiutud saar:
    Režissöör Riho Unt | Hardi Volmer

Morten: Riho Hunt | Režissöör
    Kunstnik-dekoraator
    Piltstsenaariumi joonistaja

Ok, oligi karta.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    nagu ma laste pealt olen aru saanud, siis kukkumine on da thing.
    lol, tõsi

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Seda juhtub aastas tavaliselt korra või kaks, aga täna õhtul saan uhkusega teha järjekordse sissekande oma IMDB rated filmide nimestikku, kus asuvad filmid millel hindeks 10/10.

"Roma", minu 2018 aasta (ilmselt) ainuke 10/10. Esiteks kogusin ma mitu nädalat fookust teadmises et koduses miljöös on väga raske 2h15min filmi täielikult ilma igasuguste pauside ja segajateta vaadata aga tundsin, et "Roma" väärib seda ning ma ei eksinud. See on väga isiklik ja intiimne story, see on väga inimlik ja traagiline story, see on väga väikene slice elust, väga suurel skaalal.

Esimene tund kulges sellises tugevas 8-9 palli tempos ja olgugi, et story arenes aeglaselt, siis Cuaroni stseenide kompositsioonid olid nii huvitavad ja iga kaader nii elav, et igav ei olnud kohe kindlasti ning fookus ei kadunud kuhugi. Siis tuli pisike 30-45 minutiline osa kus ma tundsin, et natuke hakkab nagu lohisema ja täpselt ei saanud aru kuhu nüüd minnakse selle looga (eriti wtf oli see metsapõlengu stseeni laul). Kuid siis tuli viimane 30-45 mis lõid mu lihtsalt emotsionaalselt täiesti põrandale, suu vajus hämmastusest lahti ja silm on siiani märg. Selliseid stseene nagu need kaks pikka võtet seal lõpus, pole ma enne näinud. Kõik lihtsalt loksus täiuslikuks tervikuks paika lõpuks ja mittemidagi muud pole öelda, kui et bravo!!!

Ma tänan, Alfonso!
    Victoria Concordia Crescit

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Kas ma pean piratebaysse minema nüüd?

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Filme laenutatakse ikka YIFY-st.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Roma on netflixis ka.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Vaatasin nüüd ära Jordan Peele'i uue filmi Us, mis on üks kahest filmist, mida ma sellest aastast ootasin. Kui täiesti megafilm Get Out polnud otseselt õudukas, siis seekord läks Peele otsesihtimisele ja tegi õuduka, mis algab veidi venides, siis jõuab Haneke Violent Gamesi stiili, siis algab suvaline slasher ja siis tuleb kerge vandenõuteooria lõpp ja puänt, mis karjus juba kilomeeter ette. Üldiselt oli Kapten Morten õudsem, samas ka see film oli üsna ilus, kohati spookyde karakterite ja stseenidega, aga Get Out on umbes kilomeetriga parem film. Ilmselt forsseerisin seekord ootused üle ja esimese poole tunni ajal võitlesin unega, viimase poole tunni jooksul vaatasin kella ja lõpuks olin rahul, et film lõpuks läbi sai. Õudukad pole ikka üldse minu teetass

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

kas võib olla, et Us saab rohkem poolehoidu, kuna tegu on niiöelda vähemuse esindaja tehtud filmiga..ja no vähemuse esindajatest?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

kas võib olla, et Us saab rohkem poolehoidu, kuna tegu on niiöelda vähemuse esindaja tehtud filmiga..ja no vähemuse esindajatest?
    Kahtlen. Pigem on seal väga tugev USA kriitika, mis siitpoolt vaadates jääb veidi ilmselt kaugeks. Muusika on filmis näiteks väga hea, rassisuhteid ei käsitleta, aga USA hämaraid katsetusi ja soove inimesi kontrollida küll. Õnneks ei meenu ka ühtegi labast ehmatusmomenti, aga see-eest ei pääsetud totaallollist olukorrast, mida ma ära ei spoili, aga vaidlus "kes on autoroolis, et ikka saaks pahalane kohale jõuda" oli eriti loll.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Kaen ka homme üle, lähen avatud meelega.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Ma ei suuda täna ka veel ära imestada, kui halvasti see Bardemi ja Cruzi versioon Narcosest välja kukkus.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Vaatasin nüüd ära Jordan Peele'i uue filmi Us, mis on üks kahest filmist, mida ma sellest aastast ootasin. Kui täiesti megafilm Get Out polnud otseselt õudukas, siis seekord läks Peele otsesihtimisele ja tegi õuduka, mis algab veidi venides, siis jõuab Haneke Violent Gamesi stiili, siis algab suvaline slasher ja siis tuleb kerge vandenõuteooria lõpp ja puänt, mis karjus juba kilomeeter ette. Üldiselt oli Kapten Morten õudsem, samas ka see film oli üsna ilus, kohati spookyde karakterite ja stseenidega, aga Get Out on umbes kilomeetriga parem film. Ilmselt forsseerisin seekord ootused üle ja esimese poole tunni ajal võitlesin unega, viimase poole tunni jooksul vaatasin kella ja lõpuks olin rahul, et film lõpuks läbi sai. Õudukad pole ikka üldse minu teetass
    nõus sinuga - kui ühtegi õudukat näinud ei ole, siis ehk sobib, aga muidu ikka väga nõrk - slashimisosa oli eriti boring ja edasi ka...2h ikka selgelt liiga pikk. Get Out oli tublisti parem

EDIT: mida rohkem selle filmi peale mõtlen, seda rohkem ärritun - kahtlen, kas see film oleks greenlightitud, kui Jordan Peele poleks selle taga olnud. Tudengifilm ilma (peaaegu) ühegi originaalse nükketa. Soundtrack oli hea. Tasuta nägin, raha eest kindlasti ei soovita.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

THE BALLAD OF BUSTER SCRUGGS

Järjekordne western-settingus film lisaks Sisters Brothersile, mis üllatab ja veedab mõnusalt minu aega. Ballad ei ole kindlasti film, mida sõpradega alkoklaaside taga vaadata või pruudiga kinos - aga üksi, kui lastakse süüvida, on hea tegelastele kaasa elada. Vaikne põleja, nagu öeldakse, ootamatute vägivallapuhangute ja pööretega.
    Kuulge mõelge ka natuke, enne kui midagi soovitate.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud