Lehekülg 375, kokku 375 EsimeneEsimene ... 275325365371372373374375
Näidatakse tulemusi 7 481 kuni 7 488, kokku 7488

Teema: Film

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Tsekkasin Soprano prequel-sequelit The Many Saints of Newark ja see ei olnud eriti hea. Ma ei ole küll suur Sopranode fänn, aga saan objektiivselt siiski aru miks see nõnda hinnatud. Sellel filmil paraku puudus igasugune šarm. Jutustamist väärt lugu justkui ei olnud. See lihtsalt algas mingist suvalisest kohast ja siis midagi toimus ja siis see lõppes suvalises kohas. Vahel võiks see ju olla kunstiline taotlus, aga siinkohal tekib pigem kahtlus, et filmi tegijatel ei olnud ideid. Tegemist oli justkui uue sarja esimese osaga.

Lisaks, say no ta racism, aga filmi üheks tähtsamaks tegelaseks oli mingi suvaline mustanahaline gängster. Et noh, kui sul on piiratud aeg, et Sopranodo eellugu rääkida, siis milleks...
    +1

Olen ka pettunud, äratundmisrõõmu pelgalt näputäis, kohati läila või laialivalguv, nõrk side seriaaliga ja miskit uut ei saanudki teada, mis avaks mõne karakteri uuema tahu või sunniks meid teda teisiti hindama aga ehk olid minu ootused liiga kõrged. Ma sisu ei hakka rikkuma, sest kõik pole seda veel näinud.

Tabasid kerged paroodia võnked isegi ja poole peal meenus kunagine SNLi sketš.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Kui ma manan Hollywoodi ajaloo silme ette, siis vähemalt 2019 oma Irishmanide, JoJode, Tarantino Hollywoodide ja Parasiitidega on mu maitse jaoks vist üks tugevamaid filmiaastaid üldse, läbi aegade
    Tegelt teles liigub rohkem raha ja loomevabadust ehk filminduse allakäik on üsna reaalne. Suurstuudiod ei riski enam, vaid mängitakse frantsiisikate peale, Jojo teinud geenius pannakse mingit Marvelit tegema jne. Lisaks kinokülastajate vähenemine, voogedastuse edukäik koroona ajal ja ongi üsna nigel seis käes. Eks kaala pidas silmas igasugu woke-teemade pealetungi, aga see on vaikne virve üleüldiste finantsprobleemide laines.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Käisin üle mitme aja kinos ja vaatasin Bondi. Aei, HÕFFil vaatasin mingit brasiilia filmi. Et päris üle tüki aja ei olnud. Aga see selleks.
    Ühesõnaga Bond oli tore ja mulle meeldis ja ma ei oskaks küll kriitikat visata. Veits sentimentaalne, aga noh. Teised ajad ja Connery stiilis poolvägisi naisi ei võta enam ning inimlikkust peab ka olema ja värki.
    Aga mitte sellest ei tahtnud rääkida.
    Palju räägitakse/kirjutatakse sellest voogedastus tapab kino. Ma ei saa öelda, et kinotoolis on mugavam kui kodus, või popcorni lõhn ning pidev krabistamine on mulle meeltmööda (jep, ma üks neid kes kinos ei söö). Aga filmielamusena ja filmi süvenemisena on kino ikka oluliselt parem kui kodus vaatamine. Ja tegu on ikkagi igapäeva rutiini muutmisega. Aga see filmivalik kinodes on ikka sitt, mis sitt. Kui just superkangelased, õudukad või lastefilmid ei köida on suht perses. Eks kinostuudiotel on mõttekoht, kas hakata tootma või oleks siis juba targem kohe pillid kokku pakkida.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma ei mäleta sellest originaalsest Venomist suurt midagi. Välja arvatud seda, et oli vist okei. Venom: carnage on aga kõige lõdvama randmega tehtud marvel, mille süžee on erakordselt ebaoriginaalne:
    - algul näitame peategelast
    - siis toome sisse vangis oleva pahalase, kes sealt jalga laseb
    - väike arendus
    - suur mürgel.

Sisuliselt null arendust, uut ideed ja muud säärast. Harrelsonist on veidi kohati isegi kahju, Hardyst veel rohkem. Liiga andekad näitlejad, et sellist tilulilu teha. Tegevus ja mürgel on samas lihtne, lineaarne ja arusaadav. Liigset kõrvalkangelaste tegemist pole ja üleüldse tundub, et tehti lihtsalt miski, mis kindlasti raha koju toob. Kassa järgi üsna edukas film, magama ei jäänud ja napilt 1,5 tunniga sai kõik tehtud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma ei mäleta sellest originaalsest Venomist suurt midagi. Välja arvatud seda, et oli vist okei. Venom: carnage on aga kõige lõdvama randmega tehtud marvel, mille süžee on erakordselt ebaoriginaalne:
    - algul näitame peategelast
    - siis toome sisse vangis oleva pahalase, kes sealt jalga laseb
    - väike arendus
    - suur mürgel.

Sisuliselt null arendust, uut ideed ja muud säärast. Harrelsonist on veidi kohati isegi kahju, Hardyst veel rohkem. Liiga andekad näitlejad, et sellist tilulilu teha. Tegevus ja mürgel on samas lihtne, lineaarne ja arusaadav. Liigset kõrvalkangelaste tegemist pole ja üleüldse tundub, et tehti lihtsalt miski, mis kindlasti raha koju toob. Kassa järgi üsna edukas film, magama ei jäänud ja napilt 1,5 tunniga sai kõik tehtud.
    hei, kuidas tissidega?

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Marvel ju. Juba eos tissid välistatud, sest peamine sihtgrupp lapsed

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Lastele meeldivad ka tissid

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Käisin ka üle pika aja kinos Bondi James Bondi vaatamas. 3x vaatasin kella, aga mitte seepärast et väga igav oleks olnud vaid noh lihtsalt mulle need 3h seansid eriti ei istu. Film ise oli nagu Bond ikka.
    Ahjaa ma loodan, et antivaxxerid võtavad seda filmi, kui dokumentaali, küll siis saab palju nalja.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud