320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
    Ah mine sa ka oma jutuga. "et Eestit pildil hoida"

    Kontrastina, Mandariinid on ainus Eesti film, mille ma viimastel aastatel olen algusest lõpuni vaadanud. Hea film oli. Võib-olla sellepärast, et režissöör ja veel tähtsam - helilooja - olid grusiinid mitte eestlased.
    gruusia filmid on veelgi vastikumad kui eesti omad (tunnistan, et mõned eesti filmid on väga ja väga head).

    Kommentaar


      Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
      MAndariinid......
      Kohutav film......... Käisin eesti kinonduse armastajana vaatamas - lahkusin 15min pärast seansi algust....

      Oskar nagu Eurovisioon - puhas poliitika, muud midagi
      Kui on poliitika, siis venelased seda kindlasti ei võida.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kui on poliitika, siis venelased seda kindlasti ei võida.
        ei võida

        Kommentaar


          "Tangerines from Estonia" jnejne. Kurat Gruusial on selles filmis vast isegi suurem osa. Andke neile ka propsi

          Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
          The Interview.
          TOTAALNE pask!! Mitte midagi naljakat, mitte midagi põnevat. 1/10 (korraks oli tissi).
          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          See "promo" vms tõenäoliselt antud filmi inimeste jaoks ära rikub, sest kõik ootavad... midagi. Ja tegelikult selles filmis on too midagi isegi olemas - alustades ideest ning lõpetades toorelt ja peenelt tögamistega.
          Ka lõpuks ära vaadatud. Üldiselt nõus Daz Boobiga, aga seekord promo ei suutnud ära rikkuda. Pigem vastupidi, Stjopa kommentaar ja muud arvustused tegid algse meediahulluse järel vähe pessimistlikuks
          Aga konkreetsemalt: ajas naerma+stsenaarium oli üpris geniaalne+teema ka mulle meelepärane - tobedaks muutunud kohatine üle mängimine - kerged möödapanekud detailides, mis silma jääb = tugev 7,5/10

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Äkki seletad lähemalt?
            äkki ei komista trolli otsa. või sul on reaalselt vaja neid "põhjendusi"?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
              "Tangerines from Estonia" jnejne. Kurat Gruusial on selles filmis vast isegi suurem osa. Andke neile ka propsi
              Filmi autorlus pannakse üldiselt paika siiski rahastuse järgi. Ma Mandariinide täpset protsenti ei saa, aga nö. osaluse saamiseks peaks olema rahastus 20%. Aga vist üldiselt oli suurem osalus Eestil, sest, noh, Die Hard 2 oli Renny Harlini film, aga soomlaste oma ta päris polnud.

              Ja see djüüd, kes 15 minuti järel saalist lahkub ja nimetab siis sitaks filmiks, kõva sõna!

              Kommentaar


                Eesti rahastus oli 58%.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Eesti rahastus oli 58%.
                  Noh, kui Gruusial siis alla 58 oli, siis on ikka päris meie film, rsk!

                  Kommentaar


                    Nagu produtsent Ringvaates ütles, on tegu eestlaste ja grusiinide ühise filmiga aga just Eesti-Gruusia, mitte Gruusia-Eesti filmiga.

                    Kommentaar


                      Whiplash oli võimas! Kuigi filmid muusikast mind nii eriliselt ei köida, siis see oli tõeliselt hea film, näitlejad tasemel & kaameratöö ning kõik muu super. Pool filmist higistasin ja olin kramplikult oma pingis kinni kuna tõmbas nii filmi sisse lihtsalt - higi, verd ja pisaraid ikka täiega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                        Mandariinid on ainus Eesti film, mille ma viimastel aastatel olen algusest lõpuni vaadanud.
                        Sama siin. Film on muide üleval filmiriiulis - Elioni uues nuti-tv's. Naine hakkas sealt vaatama ning kuigi alguses polnud mul selle vastu huvi, siis lõppkokkuvõttes vaatasime seda koos.

                        Üldiselt mulle Eesti filmid ei meeldi millegi pärast, tunduvad üle haibitud. Kuid Mandariinid oli tõsiselt nauditav.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Ulfsak saab ilmselt järgmises Peter Jacksoni Kääbiku filmis ilma igasuguse meigita Gandalfit mängida
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Birdman ehk Dark Knight Crisis - lavastus, operaatoritöö, näitlejad:
                            [insert standing ovation gif filmist]
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Millega Tegelevad Mehed 2

                              Film kui kunst - 1/10

                              Film kui meelelahutus peale massiivseid bong-rippe ja jointi 8.5/10

                              Kommentaar


                                1944 - treiler - https://www.facebook.com/video.php?v=10153644298509947

                                Kommentaar

                                Working...
                                X