320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ehk siis nagu oma sitt...ikka vaatad.
    Ma ei saa sinust aru.
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Ma ei saa sinust aru.
      Sa ei tea seda tsitaati varasemalt?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Sa ei tea seda tsitaati varasemalt?
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Terminaator. Hoolimata hoiatustest vaatasin ära. Ränk joga. Kahju. T2 oli niikuradi oossom omal ajal, aga nüüd võiks selle asjaga ära lõpetada, täitsa paha juba on.
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Õigemini.
            Kriitik T: "Ma ei kujuta ette, et miks ja kes peaks seda filmi vaadata tahtma?"
            Kulturnik K: "Suht pask."
            huvitav, et veebist ei leia ühtegi arvustust seni...

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              huvitav, et veebist ei leia ühtegi arvustust seni...
              Keegi ei taha ilmselt kirjutada Genka on ju suurt kasvu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Keegi ei taha ilmselt kirjutada Genka on ju suurt kasvu.
                Kinovärgiga Mandariinis armu ei antud.

                Kommentaar




                  omg
                  Lisatud failid

                  Kommentaar


                    Olen käinud elus vaid kahte filmi kinos uuesti vaatamas ja seda esimeseks oli "US" (2019) by Jordan Peele ja teiseks oli nüüd siis Jokker. Jokker oli ebareaalselt hea ja mõlemad koos USiga on mu top 2 filmid (mida kinos olen näinud, muidu lemmik on 100% Shawshanki lunastus kuna selle filmi lõpp oli lihtsalt nii ilus. Perfektne!), sest mulle meeldib kui filmis saab luua paljupalju erinevaid teooriaid.

                    KERGE SPOILER

                    nt. See praegune Jokker ei ole ju 100% see sama Jokker kes on Dark Knightis, sest Dark Knighti Jokker ehk Heath on umbes sama vana nagu seda oli ka Batman ja Jokkeri filmis oli ju Batman väike poiss Bruce. + need jamad selle Jokkeri emaga. Mitmeid teooriaid saab endale luua.

                    Kommentaar




                      Jah, see film esilinastus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust


                        Jah, see film esilinastus.
                        PÖFFil ilmselt kellad ka nüüd, võivad putka kinni panna.

                        Kommentaar


                          Käisin vaatamas filmi Parasiit. Lõuna-Korea film rikkusest ja vaesusest. Päris huvitavate pööretega teos, kus on omal kohal nii nali kui ka kurbus. Vägivald ja armastus. Kuidas vaene perekond suudab kokku hoida ja ennast kohati elus läbi petta. Kuidas keldrirahvas end miljardäride perre smuugeldab ja kuidas ühe õnn võib olla teise õnnetus.
                          Film ise kestab kaks tundi ja selle jooksul tekib korra tunne, et kas tõesti hakkab venima. Aga sellele järgneb kohe pööre sisus ja ootus, et millal see asi lõpeks, et saada teada, kuhu see asi liigub. Tisse ei näe, aga surma küll ja rohkem kui ühe korra. Seega sellist õnneliku Holliwoodi lõppu ei ole. Pole ka prantslasliku kõik on perses lõppu. Lõpp on küll veidi etteaimatav, aga sellele järeldusele tuli alles pärast lõputiitreid.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust


                            Jah, see film esilinastus.
                            Filmi näinute arvamused on nii rajud, et ei jõua ära oodata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Filmi näinute arvamused on nii rajud, et ei jõua ära oodata.
                              kuskil arvustusi ka juba? niisama google ei pritsi midagi välja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                kuskil arvustusi ka juba? niisama google ei pritsi midagi välja
                                Seda käisid vaatamas ainult õhtulehe friikkultuuri huvilised.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X