320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kinoklassikas seda näha pole. Eestis kinos ei saa siis jooksu? (Euroopas üldse?)
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Hillar Kohvi luuleline ahastushüüe Arno Talile.

      Kommentaar


        Kui pragmaatilised kaalutlused kõrvale jätta ja arvesse võtta puhtalt filmi vaatamisele järgnenud vaibi ja emotsiooni, on Hollywood vist nüüdsest mu lemmik Tarantino teos (kuigi vaatan, et üldsuse vastuvõtt on sellele üsna leige olnud).

        Pulp Fictionit vaatasin omal ajal vist liiga noorena, Hateful 8 ja Reservoir Dogs olid mu maitse jaoks kuidagi vähedünaamilised ning Bastardsi ja Django lükkas Hollywood vastavalt teisele ning kolmandale kohale.

        Kommentaar


          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
          Kui pragmaatilised kaalutlused kõrvale jätta ja arvesse võtta puhtalt filmi vaatamisele järgnenud vaibi ja emotsiooni, on Hollywood vist nüüdsest mu lemmik Tarantino teos (kuigi vaatan, et üldsuse vastuvõtt on sellele üsna leige olnud).

          Pulp Fictionit vaatasin omal ajal vist liiga noorena, Hateful 8 ja Reservoir Dogs olid mu maitse jaoks kuidagi vähedünaamilised ning Bastardsi ja Django lükkas Hollywood vastavalt teisele ning kolmandale kohale.
          minul on samad emotsioonid

          Kommentaar


            Kas vaatasite tühja koha pealt või olite Tate massimõrva juhtumiga enne tuttav? Huvitab siis see nüanss, kas taustaloo teadmine tuleb kasuks või kahjuks.

            Mulle ka muidugi film meeldis ja ligi 3 tundi kinos kulus märkamatult.

            Kommentaar


              Algselt postitas kyps Vaata postitust
              Kas vaatasite tühja koha pealt või olite Tate massimõrva juhtumiga enne tuttav? Huvitab siis see nüanss, kas taustaloo teadmine tuleb kasuks või kahjuks.

              Mulle ka muidugi film meeldis ja ligi 3 tundi kinos kulus märkamatult.
              mina olin-olen kursis, pruut ei olnud. peale filmi seletasin talle asjalood ära ja ütles selle peale, et teist korda nähes vaataks kui uut filmi - mis on ka täiesti mõistetav..

              ise olen arvamusel, et taustalugu teadmata on film kinokunstiliselt kaasahaarav, aga süžee poolest kohati päris seosetu

              Kommentaar


                Ma polnud vaadanud ühtegi Tarantino filmi üle kahekümne aasta - vägivald vägivalla pärast on mulle ütlemata vastumeelne. Seekord paistis filmil mingi muu teema peale tapmise olevat ja läksin kinno. Nautisin väga kuuekümnendate lõpu LA visuaalset ja helilist kokteili, ajastu populaarkultuur on mulle südamelähedane. Totter lõpp võinuks olemata olla, aga pole hullu.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Angry Birds 2 - jah, sellele tehti teine osa ka ja ülla-ülla, RT järgi on tegu läbi aegade parima videomängu eeskujul tehtud filmiga. Tõsi, seda siis RT hinnangu järgi, millele kindlasti aitab kaasa animatsioon ja üleüldse. Esimese pool tundi (ok, tglt ilmselt mingi veerand tundi) ma magasin, aga see ei takistanud sisust arusaamist. Sead ja linnud peavad liitma jõud, et mingit lillat krõhvalindu korrale kutsuda. Film ei nõua eriti mõtlemist, on silmale ilus, sisaldab palju peeru- ja pissinalju, lisaks on ka nunnude kõrvaltegelaste enda sisukäik (nagu jääajas see tõruorav või minionid Despicables, või pingviinid madagaskaris jne). Ehk väga tüüpiline, kuid samas ka hoogne ja kohati ka päris naljakas (vetsuepisood oli päris naljakas). Lastele peaks meeldima, täiskasvanu suudab ka üle elada, seega nagu Lõvikuningas, vist.

                  P.s. Tegelt pole lõvikunni näind.

                  P.P.S. Läks aasta tabelis 26. kohale.

                  Kommentaar


                    Once Upon a Time in... Hollywood - Issandarist, sitavidrik, türamüra, missassja ma vaatasin? ei oskagi hinnata, liss ei saanud aru. lõpp oli huvitav, aga siis oli ka vaja WC'sse joosta

                    Pootie tang tähendab alakate panemist? suurusjärgus 20 korda olen sellest filmist kuulnud ja pole vaevunud uurida*, sest alati arvanud, et need kelmikad naeratused seda öeldes on pärinenud võtetest and whatnot.

                    (* - või siiski olen varem ka kuulnud ja sama kiirelt ära unustanud)

                    -e- koolon-O on siin foorumis mingi lilla muie.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Once Upon a Time in... Hollywood - Issandarist, sitavidrik, türamüra, missassja ma vaatasin? ei oskagi hinnata, liss ei saanud aru. lõpp oli huvitav, aga siis oli ka vaja WC'sse joosta

                      Pootie tang tähendab alakate panemist? suurusjärgus 20 korda olen sellest filmist kuulnud ja pole vaevunud uurida*, sest alati arvanud, et need kelmikad naeratused seda öeldes on pärinenud võtetest and whatnot.

                      (* - või siiski olen varem ka kuulnud ja sama kiirelt ära unustanud)
                      muutmata kujul väljavõte Delfi Noortekast või Hillar Kohvi blogist?

                      Kommentaar


                        muutmata kujul väljavõtted twitterist.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Paipoisid ehk good Boys pidada olema siis nende tüüpide poolt tehtud, kes omal ajal Superbadi tegid. Aga seekord on poisid veel nooremad ja teema on ikka sama - pidu, tüdruk, poisid kasvavad ikka kunagi suureks. Ei miskit keerulist, ei miskit väga erakordset, aga ma pean tunnistama, et kuradi lõbus oli. USAs on meeletu mürgel lahti läinud, kuna 12-aastased teevad seksuaalse alatooniga nalju ja kohati meenutab juba ka South Parki, kus poisid ei saa üleüldse aru, et mida täiskasvanud teevad. Film oli piisavalt lühike, uni peale ei tulnud ja ma pole väga pikka aega kinos nii palju (lollide asjade üle) naerda saanud.

                          Aasta tabelis hüppas 11. kohale.

                          Kommentaar


                            Taani film Ärtuemand teenis ajakirjanduses meeletut kiitust ja äkki seepärast ajasin ootused liiga kõrgeks... Ei, film pole paha, lisaks näeb tisse, tussi ja suhuvõtmist, aga maruaeglane on. Filmi sisuks on miskit sellist, et edukas advokaat hakkab enda mehe pojale silma viskama ja kohe on muidugi aru saada, et sellest miskit head välja ei tule. Naine on külm kaalutleja, noormees on õnnetu ja mees ei saa pmst munnigi aru. Veidike meenutas venelaste Lovelessi, aga taanlaste oma oli kehvem. Pool tundi oleks saanud kindlasti ära noppida kuskilt.

                            Kommentaar


                              Sattusin just hiljaaegu taas üle vaatama ilmselt maailma parimat õudukat "Get Out" ja nii proovisin ära ka Ready or not ehk Pulmaöö peitusemäng, sest tundus ju sarnane, kuna:
                              - rikas valge kuri perekond - check.
                              - tagaajamine viktoriaanlikus villas - check.
                              - arusaamatu rolliga kaasa - check.
                              - meeldejääv laul - check.

                              Mis polnud check:
                              - film oli kuradi nutikas ja ootamatu twistiga
                              - film on tõsiselt õudne kohati.

                              Oli hoopis väga eeldatava süžeega ja paari üksiku ehmatuskohaga komöödia, kus pea iga surm oli faking naljakas ja lõpplahendus oleks ka potentsiaalis olnud meganaljakas, kui poleks ühte vinti üle keeratud. Aga nalja sai, naerda ka. Verises kleidis ringi jooksev pruut oli ka tubli. Üleüldse oli film ka piisava pikkusega, sest just siis, kui film igavaks hakkas muutuma, siis sai ta ka korraga läbi.

                              Parim tegelane - kokaiinisõltlasest peretütar, kes kogemata pidevalt inimesi tapab. Kuri vanatädi oli ka stiilne.

                              Ei, noh, tore filmike, selline meelelahutuslik. Läks tabelis Brightburni järele kuhugi sinna 25. koha piirimaile.

                              Kommentaar


                                Pärast American Hustle'i ja Wall Streeti hundi meeletut edu otsitakse vist kõiki vähegi ambivalentse väärtusega skandaalikesi USA-s, et neist midagi sarnast kütta. Oli üsna unustatav Gold, oli väga ebaõnnestunud (kinokassades, mulle isegi meeldis) Hummingbird Project, siis üsna okeika American Made ja siis War Dogs jne jne. Nüüd jõuab kohe kinno ka USA-s väga anonüümse pealkirjaga Driven, kuid Eesti levitajalt täiesti pööraselt vingelt kõlava pealkirjaga Deloreani hullumeelne pettus linastuv samasugune väga napilt tõsieluga seotud üllitis.

                                Kui aru polnud saada, siis oli see väike iroonia seal, et Eesti nimi väga hea on, jätab veidi dokumentaali mulje. Aga parem kui Driven, mida on ilmselt filmile nimeks pandud kümneid kordi. Võiks kunagi keegi teha filmi, mille nimi oleks lihtsalt FILM - The Movie, aga see läheb nüüd põhiteemast eemale.

                                Ühesõnaga DeLoreani auto, millega Marty McFly ringi lendas, oli tegelikus elus üks igavene hunnik sitta ja seks ajaks oli DeLoreani firma juba ammu pankrotti läinud, kui Marty selle kultusteoseks tegi. Driven räägib loo sellest, et kuidas see firma pankrotti läks. Nimelt selgus, et keegi ei tahagi endale sellist futuraketti ja kui raha järjest kadus, siis pöördus ta abisaamiseks narkoärikatega sinapeal oleva naabrimehe poole, kes oli muuhulgas FBI informaator. Film ongi jutustatud läbi informaatori pilgu, kuid kuna informaator on alates kohtuistungi lõppemisest tunnistajakaitsega teadmata suunas haihtunud, siis on see muidugi üsna "tõsieluline". Naabrimehe rollis on Mait Malmsten, kes tekitab kohe kerge dissonantsi, kuna tundub ka tõsistes kohtades koomiline olevat, sest tegelikult on Mait Malmsten Jason Sudeikis.

                                DeLoreanit ennast mängib 40-aastane djüüd, kelle blondid-hallid kiharad jätavad veidi küsitava loomulikkuse mulje, sest DeLorean oli jama juhtudes juba üle 60.

                                Ja nii see film kulgeb - ilusad riided, rinnahoidjaid vähe, korra ka paljad tissid vist sellelt daamilt https://www.imdb.com/name/nm1358569/?ref_=tt_cl_t9. Ja siis korraga on asi paha ja peab hakkama narkot ärima. Film on üritatud sättida kohtuistungist selgroo ümber ja see peaks justkui põnevust lisama, kuid tegelikult läheb filmil sitaks kaua aega, kuni päriselt miskit juhtuma hakkab. Sinnamaani pannakse pidu, peetakse plaane ja Malmsten teeb naljakaid nägusid ja tema naine ei kanna rinnahoidjat.

                                Umbes selline see film ongi. Päris igav ei hakka, väga kehv ka otseselt pole, aga mitte kuidagi neist 80ndate scam-artistide filmidest esile ka ei tüki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X