320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Vabandust tülitamise pärast
    USA


    Üllatavalt märkasin, et polegi seda varem siin kommenteerinud. Must mees läheb telefonimüüjaks ja on sinnamaani ilgelt sitt, kuni õpib rääkima valge mehe keeles. Siis saab ta jubedalt edukaks. Veidi diip kapitalismi, rassismi ja kõige muu säärase allegooria, kus on väga-väga palju WTF-stseene. Leidub ka tisse. Saab ka sitaks naerda. Lõpus on kerge "midahekki". RT annab filmile ülikõrge hinde, Sõprus mõtiskleb seda kinno tuua ja re˛issöör sõimas Spike Leed, et tema blackkklansman on liiga valgete propaganda. Mõisltik kamp.
    hea, tugeva korduvvaatamise väärtusega tükk. aga vist ei viitsi. ehk ikka tsiteeritakse piisavalt ja saab erinevaid stseene erinevates olukordades piisavalt uuesti näha.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      kahju, et esimese John Wicki filmi maagiat pole kahe jätkufilmiga õnnestunud enam tabada. Sama oli ka indoneesia The Raidiga - esimene oli lihtne, brutaalne ja mõjuv, teine osa ülepaisutatud indoneesia maffiadraama.
      Aa ja need JW lõputud tulistamised ja kaklemised ajavad ikka haigutama juba.

      Kommentaar


        Sai ka Maradona ära vaadatud. Läksin teatud eelarvamusega, sest ta pole mulle kunagi meeldinud. Aga tõesti tegemist oli hea vaatamisega. Allakäik oli päris karm ikka. Samas jäeti mulje nagu peale Napolit lõpetas ta mängimise üldse ära. Tegelikult ju mängis Hispaanias ja kodumaal ka veel peale bänni.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          https://kinoveeb.delfi.ee/uudised/vo...ed?id=86906003


          Algselt postitas Stok
          ..... re˛issööriks on Ergo Kuld ja stsenaristiks Martin Algus.....
          Okserulaad-kusi-aids-sült on lõpptulemus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Parlour Vaata postitust
            https://kinoveeb.delfi.ee/uudised/vo...ed?id=86906003




            Okserulaad-kusi-aids-sült on lõpptulemus.
            Põhineb Lutsu samanimelisel romaanil? Mina olen siiani aru saanud, et keegi grafomaan tuli väidetavalt leitud käsikirjaga umbes 20 aastat tagasi välja ja suure tõenäosusega pole Lutsul selle juraga mingit pistmist.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Ja MMil. Aga kinno pole ma ikka jõudnud, sest kell 16:15 on jabur aeg päeva ainsa seansi jaoks. Torrentikinno pole ka film veel jõudnud, sest jänkidel linastub see alles septembris. wtf?
              Netflixi ka tuleb? Millal?

              Kommentaar


                Käisin Lion Kingi vaatamas. Mega oli. Alguses tundus nagu vaataks loodusfilmi, kui nad polnud veel rääkima hakanud. Täiesti vapustavad kaadrid. Mul nii hea meel, et see asi tehti ka tänapäeva tehnikaga uuesti üle. Lust oli vaadata. Kõik oli mega kena. Eriti, kui Timon ja see teine ilmusid eetrisse. Siis sai palju naerda ka. Lahedad tegelased. Terve filmi vaadates oli deja vu tunne, kuigi kinno minnes mul polnud absoluutselt meeles kuidas Lion King film kulges ja asjad, aga filmi käigus tuli ka isegi multifilmi kaadrid meelde. Eriti lahe oli lõpu osa vaadata, kus nad võitlesid. Igatahes. Täielik lust oli vaadata, käisin inglise keelset versiooni vaatamas. Simba hääl laulu osas oli veidi nõrk, oli tunda, et Beyonce hoidis Nala osas end tagasi lauludes Väga äge oli igatahes kuulda Beyonce häält sellises filmis. Varsti ka eesti keeles vaatama. Vb huvi pärast isegi vene keelset aga no seda vaatab pärast. Täiega loodan, et tehakse ka teine osa sellele. Võiks ju, see siiski läks edasi ka vist. Ma ise küll ei mäleta, aga töökaaslane rääkis. Igatahes, ütlen veelkord. Fcking awsome oli! Kellele omal ajal Simba sümpatiseeris, peab kindlasti leidma selle aja ja ära käima.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Käisin Lion Kingi vaatamas. Mega oli. Alguses tundus nagu vaataks loodusfilmi, kui nad polnud veel rääkima hakanud. Täiesti vapustavad kaadrid. Mul nii hea meel, et see asi tehti ka tänapäeva tehnikaga uuesti üle. Lust oli vaadata. Kõik oli mega kena. Eriti, kui Timon ja see teine ilmusid eetrisse. Siis sai palju naerda ka. Lahedad tegelased. Terve filmi vaadates oli deja vu tunne, kuigi kinno minnes mul polnud absoluutselt meeles kuidas Lion King film kulges ja asjad, aga filmi käigus tuli ka isegi multifilmi kaadrid meelde. Eriti lahe oli lõpu osa vaadata, kus nad võitlesid. Igatahes. Täielik lust oli vaadata, käisin inglise keelset versiooni vaatamas. Simba hääl laulu osas oli veidi nõrk, oli tunda, et Beyonce hoidis Nala osas end tagasi lauludes Väga äge oli igatahes kuulda Beyonce häält sellises filmis. Varsti ka eesti keeles vaatama. Vb huvi pärast isegi vene keelset aga no seda vaatab pärast. Täiega loodan, et tehakse ka teine osa sellele. Võiks ju, see siiski läks edasi ka vist. Ma ise küll ei mäleta, aga töökaaslane rääkis. Igatahes, ütlen veelkord. Fcking awsome oli! Kellele omal ajal Simba sümpatiseeris, peab kindlasti leidma selle aja ja ära käima.
                  Copisid lapse kirjandi siia ümber?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Käisin Lion Kingi vaatamas. Mega oli. Alguses tundus nagu vaataks loodusfilmi, kui nad polnud veel rääkima hakanud. Täiesti vapustavad kaadrid. Mul nii hea meel, et see asi tehti ka tänapäeva tehnikaga uuesti üle. Lust oli vaadata. Kõik oli mega kena. Eriti, kui Timon ja see teine ilmusid eetrisse. Siis sai palju naerda ka. Lahedad tegelased. Terve filmi vaadates oli deja vu tunne, kuigi kinno minnes mul polnud absoluutselt meeles kuidas Lion King film kulges ja asjad, aga filmi käigus tuli ka isegi multifilmi kaadrid meelde. Eriti lahe oli lõpu osa vaadata, kus nad võitlesid. Igatahes. Täielik lust oli vaadata, käisin inglise keelset versiooni vaatamas. Simba hääl laulu osas oli veidi nõrk, oli tunda, et Beyonce hoidis Nala osas end tagasi lauludes Väga äge oli igatahes kuulda Beyonce häält sellises filmis. Varsti ka eesti keeles vaatama. Vb huvi pärast isegi vene keelset aga no seda vaatab pärast. Täiega loodan, et tehakse ka teine osa sellele. Võiks ju, see siiski läks edasi ka vist. Ma ise küll ei mäleta, aga töökaaslane rääkis. Igatahes, ütlen veelkord. Fcking awsome oli! Kellele omal ajal Simba sümpatiseeris, peab kindlasti leidma selle aja ja ära käima.
                    Kimbat tehti kolm hooaega. et materjali on, kust Hollywood saab varastada. ametlikult gobbi lemmikfilm?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      ametlikult gobbi lemmikfilm?
                      Ei, ainult Kadri tänava lasteaia.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Tisse näidati?
                        Sarabi ja Nala omi ikka.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Tisse näidati?
                          Ainult zoofiilidele.

                          Kommentaar


                            mingu perse delfi ja muud uudised mis Teneti spoilivad juba pealkirjades

                            Kommentaar


                              Kuidas spoilivad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                                mingu perse delfi ja muud uudised mis Teneti spoilivad juba pealkirjades
                                Ma usun, et esimene treiler "spoilib" samu asju ja veel rohkemgi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X