320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vanamees. Puhas oscari materjal...kui nad seal 'meerikas udud poleks.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Vanamees. Puhas oscari materjal...kui nad seal 'meerikas udud poleks.
      Käisin ka eile vaatamas. Enamasti kiigub film ägeda absurdi ja üle-võlli rõveduse piiril. Pigem hea vaatamine ja ei kahetse minekut. Minu kõrval istunud 40+ ontlik pereema seda arvamust vist ei jaga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Käisin ka eile vaatamas. Enamasti kiigub film ägeda absurdi ja üle-võlli rõveduse piiril. Pigem hea vaatamine ja ei kahetse minekut. Minu kõrval istunud 40+ ontlik pereema seda arvamust vist ei jaga.
        Päris huvitav, et mida ta sealt siis ootas? Sandra Bullockit ja Hugh Granti?

        Kommentaar


          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
          Rambo : Last Blood.

          Esimese tapmiseni läks vist üle poole filmi, kuid pettuma ei pidanud. Liverpooli fännist meesfeminstile ei soovitaks, kuid iga vähegi endast lugupidav mees peaks kõigi aegade badassima actionhero viimase etteaste ära vaatama.

          Kui Rambo haamriga bordelli kliente surnuks peksma läks siis nägi ka tisse vist.
          Super. Soovitan.

          Kommentaar


            See oli reaalselt nii halb film, et l6pus lihtsalt naersin, kui need pahalased ykshaaval tema l8ksudesse langesid
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas iceman Vaata postitust
              see oli reaalselt nii halb film, et l6pus lihtsalt naersin, kui need pahalased ykshaaval tema l8ksudesse langesid :d
              spoiler rsk!

              Kommentaar


                Triple Frontier on üsna korralik panus Netflixi poolt nö. meestekate turule. Ilma (väga suure) heroilisuseta eriüksuse film, kes läheb narkobossi tühjaks tegema. Veidi meenutab The Shieldi, kus mindi raharongi tühjendama, kuid siis tühjendamisest hullemaks osutus selle saagi realiseerimine. Siin filmis osutub hullemaks siis suure rahahunnikuga kuskilt lõunamaalt minema saamine. Näitlejad on korralikud, surmasaamised ootamatud, tegevus käib, VÄGA loll ka pole. Samas puudub nõmedalt klišeelik koht "mehed Ladina-Ameerika stripibaaris", kus oleks samas tisse näinud. Tisse siin filmis ei näegi. See on puudu. Muidu, jah, päris hea.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Triple Frontier on üsna korralik panus Netflixi poolt nö. meestekate turule. Ilma (väga suure) heroilisuseta eriüksuse film, kes läheb narkobossi tühjaks tegema. Veidi meenutab The Shieldi, kus mindi raharongi tühjendama, kuid siis tühjendamisest hullemaks osutus selle saagi realiseerimine. Siin filmis osutub hullemaks siis suure rahahunnikuga kuskilt lõunamaalt minema saamine. Näitlejad on korralikud, surmasaamised ootamatud, tegevus käib, VÄGA loll ka pole. Samas puudub nõmedalt klišeelik koht "mehed Ladina-Ameerika stripibaaris", kus oleks samas tisse näinud. Tisse siin filmis ei näegi. See on puudu. Muidu, jah, päris hea.
                  vargusstseeni ajal märkasin mingi hetk, et ilgelt pinev on - tegelt suht standard ju

                  Kommentaar


                    Joker - 9/10. maksimumist jäi puudu, et oleks tekkinud pidurdamatu soov uuesti vaadata. (aga võib ikka) ja ei pannud tähele, et pastakaga oleks tehtud ühtegi trikki. lisaks tahtnuks, et oleks olnud rohkem koomiksi moodi. hetkel ikka vägagi/liigagi realistlikes toonides. kui nägin esimest 5 sekundilist klippi oli hirm, et tuleb King of Comedy 2 sugune kurbmäng aga õnneks olid piisavad erinevused (lisaks sarnasustele/sugulusele). aga tore De Nirot ka heas filmis näha neil päevil. tore oli näha ka Paper Boi'd wit dem papers. nii valitud kui originaalmuss meeldis ka väga. siuke J̶e̶s̶s̶e̶ ̶J̶a̶m̶e̶s̶ Leon/Tõde õigus type beat. kui välja antakse võib teada anda. to practice Silly Walks or sth.

                    huvitav, kas mendiauto oli meelega 75th precinct?
                     
                    kas ta naeris, siis haiguse pärast või mitte? see pre-show poos vihjab, et kogu aeg teadlik?

                    ja midget jokes oli ka tsipa mõttetud. või õigemini see, et need tekitasid suurimad reaktsioonid kinos. eks see võib oleneda publikust.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Joker - 9/10.
                      +1
                      Ilmselt meespeaosa oscar.
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Joker - 9/10. maksimumist jäi puudu, et oleks tekkinud pidurdamatu soov uuesti vaadata. (aga võib ikka) ja ei pannud tähele, et pastakaga oleks tehtud ühtegi trikki. lisaks tahtnuks, et oleks olnud rohkem koomiksi moodi. hetkel ikka vägagi/liigagi realistlikes toonides. kui nägin esimest 5 sekundilist klippi oli hirm, et tuleb King of Comedy 2 sugune kurbmäng aga õnneks olid piisavad erinevused (lisaks sarnasustele/sugulusele). aga tore De Nirot ka heas filmis näha neil päevil. tore oli näha ka Paper Boi'd wit dem papers. nii valitud kui originaalmuss meeldis ka väga. siuke Jesse James/Tõde õigus type beat. kui välja antakse võib teada anda. to practice Silly Walks or sth.

                        huvitav, kas mendiauto oli meelega 75th precinct?
                         
                        kas ta naeris, siis haiguse pärast või mitte? see pre-show poos vihjab, et kogu aeg teadlik?

                        ja midget jokes oli ka tsipa mõttetud. või õigemini see, et need tekitasid suurimad reaktsioonid kinos. eks see võib oleneda publikust.
                        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                        +1
                        Ilmselt meespeaosa oscar.
                        Ma kindlasti poleks nii tagasihoidlik. Kindlad 10/10. Mitte minu aegade lemmikfilm, aga kui ütleme et hindele 10 võiks minu skaalal pretendeerida mingi iga 100's film siis see igaljuhul väärib 10't.

                        Muiduigi siin oluline arvesse võtta, et ma pole vähimalgi määral Marvel / DC fänn. Pole midagi nende vastu ka, aga ma lihtsalt ei ole nendest koomiksifilmidest (vabandan kui võhikliku määratlusega kedagi solvan) vaadanud teadlikult midagi peale X-men / Wolverine filmide. Seega mulle pigem meeldis Jokkerile antud päriseluline origin story vs mis Wikist lugesin (et kukkus kusagile kemikaale täis tünni, mis ta nahka bleachis ja juuksed roheliseks muutis).

                        Vapustav lugu mentaalsest haigusest, ühiskonna ükskõiksusest, vaesusest/ebavõrdsusest ja massihüsteeriast. Ja veelkord mentaalsest haigusest. Ülihea touch veel see, et filmi kulminatsioon algas Eric Claptoni ja Cream'i "White room"'iga.

                        Tisse ei näinud though.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                          +1
                          Ilmselt meespeaosa oscar.
                          võimalik, aga ma kahtlustan, et paljude jaoks pani ta ikka üle. ise vajan pisut arusaamist naer/nutt/vaimuhaigus/tantsude progressioonid teemal, et otsustada kummale poole langeb.
                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Ma kindlasti poleks nii tagasihoidlik. Kindlad 10/10. Mitte minu aegade lemmikfilm, aga kui ütleme et hindele 10 võiks minu skaalal pretendeerida mingi iga 100's film siis see igaljuhul väärib 10't.

                          Muiduigi siin oluline arvesse võtta, et ma pole vähimalgi määral Marvel / DC fänn. Pole midagi nende vastu ka, aga ma lihtsalt ei ole nendest koomiksifilmidest (vabandan kui võhikliku määratlusega kedagi solvan) vaadanud teadlikult midagi peale X-men / Wolverine filmide. Seega mulle pigem meeldis Jokkerile antud päriseluline origin story vs mis Wikist lugesin (et kukkus kusagile kemikaale täis tünni, mis ta nahka bleachis ja juuksed roheliseks muutis).

                          Vapustav lugu mentaalsest haigusest, ühiskonna ükskõiksusest, vaesusest/ebavõrdsusest ja massihüsteeriast. Ja veelkord mentaalsest haigusest. Ülihea touch veel see, et filmi kulminatsioon algas Eric Claptoni ja Cream'i "White room"'iga.

                          Tisse ei näinud though.
                          mulle ei meeldi, et ta oli realistlikes toonides. mul üldse raske päevast Gothami vaadata. Dark Knight Rises võitlus olnuks lumise päeva asemel öös, siis see võinuks ka parem olla. lisaks võimalik, et üle mängitud. lisaks polnud lugu kui selline vaapustav vaid tavakas. Scorcese on Taksojuhi ja King of Comedyga sama juba teinud. ja slow-mo stseenide arv tuleks ka üle vaadata.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Filmi näinud pole, nii et arvustan eelarvustajate arvustusi. Esimene mõte oli - meh, mingi Batmani film jälle? Siis vaatasin trailerit ja see lisas ainult meh'i juurde. Mis selle filmi point on? 10-punktist filmi ei tahaks mööda ka lasta ju.
                            no üheksane on ju sa juba tunned, et ei haaku sinu maitsega - kõnni mööda. see tänapäeval parim pettumuse valem, et loed film on 10/10 või 100% värske tomat. Joker oli vahepeal õnneks 79%

                            kui meeldis Burton/Nicholson + Nolan/Ledgeri jokerid: tasub vaadata
                            kui meeldis Scorcese/De Niro Taxi Driver + King of Comedy: tasub vaadata
                            kui meeldisid mõlemad: peab vaatama
                            kui kõik meh: leia enda maitsele midagi vastavat/muud

                            kas režissöör tikkis mingi märguande ka sisse, kui näidati reaalsust ja kui näidati Arthuri fantaasiat?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Kahest viimasest postitusest lugesin välja, et ikkagi Batmani film. Jepp, kõnnin mööda.
                              no karakter on sealt ju. tegelt pole Batman. rohkem ikka realism ja Scorcese.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Kahest viimasest postitusest lugesin välja, et ikkagi Batmani film. Jepp, kõnnin mööda.
                                Seal on 0 Batmani.Näidatakse kahes stseenis lapse poolt kehastatud Bruce Wayne'i ainult. Nagu enne ütlesin ka, siis minul 0 tausta Batmani frantsiisi vaatamisega ja pole absull koomiksifilmide vaataja.

                                 
                                See on film rasketes suurlinna oludes üles kasvanud mehest, kes hoolitseb oma demntsusese kalduva ema eest. Ka mees ise pole vaimsetest häiretest kaugeltki prii. Pidevalt kliinilises depressioonis vaevlev mees, kes oma sõnade kohaselt pole hetkegi siin maailmas õnnelik olnud ning kõigub pidevalt luulude ja pärismaailma vahel. Enamasti selliselt kõikudes laseb ta mingi hetkeni maailmal endale pähe astuda (minule mõjusid need osad vägagi muserdavalt, st oli piisavalt realistlikult kujutatud mitmes stseenis) ja surub ennast alla, kõik see muudab tema vaimse tervise olukorda üha ebastabiilsemaks. Lõpuks pinge vabaneb ja selle vabastamine toob lisaks muutusele temas eneses kaasa ka väiksemat sorti lainetuse ühiskonnas.

                                Nagu ma ütlesin siis filmi teemadeks on pigem -
                                - vaimse tervise häired
                                - komplitseeritud ema-poja suhe
                                - (suur)linnastuva ühiskonna ükskõiksus
                                - alumiste ühiskonnaklasside hakkamasaamine sellises ükskõikses maailmas



                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                 
                                kas ta naeris, siis haiguse pärast või mitte? see pre-show poos vihjab, et kogu aeg teadlik?

                                ja midget jokes oli ka tsipa mõttetud. või õigemini see, et need tekitasid suurimad reaktsioonid kinos. eks see võib oleneda publikust.
                                 

                                Ta ikkagi naeris tulenevalt sellest haigusest. Või siis haiguse ja võimsate medikamentide koostoimest.

                                Seal kui ta uuris neid dokumente ja varasemat infot, siis leidis sealt, et kinnitust peavigastuse kohta noorena ja mingis teises osas filmis tõi selle maniakaalse naeru kohta välja, et see võis tuleneda peapõrutusest/ajukahjustusest.
                                Filmikunstilisest poolest võis see mainaikaalne naer ollagi kujund nendest pidevalt kogunevatest pingetest mida ta muul moel väljendada ei suutnud - imho sellest ajast kui tal esimene pingevabanenime oli ja tablettide võtmise lõpetas siis sellest ajast see naer kas lakkas või muutus. Alates sellest ajast võis olla tegu osagaa "actist" . Algselt aga meditsiiniline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X