320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2012-s LA häving on ilmselt parim häving, mis filmides olnud

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      2012-s LA häving on ilmselt parim häving, mis filmides olnud
      Eem, ei.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Eem, ei.
        Näiteid?

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          Näiteid?
          Melanhoolia või siis Akira või suvaline Gojira. See 2012 oli lihtsalt nii nõder film.

          Kommentaar


            K2-st lõppes just film The Destroyer ja ma imestan, et mul pole seda varem näha õnnestunud. Suurepärane film. Kellel nägemata, soovitan järelvaatamisest silm peale visata.
            Tisse ei näe. Nicole Kidman näeb üsna pöörane välja.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              K2-st lõppes just film The Destroyer ja ma imestan, et mul pole seda varem näha õnnestunud. Suurepärane film. Kellel nägemata, soovitan järelvaatamisest silm peale visata.
              Tisse ei näe. Nicole Kidman näeb üsna pöörane välja.
              Üleüldiselt nagu üllatav, et K2 nii head filmi üldse näitas.
              Kui ei teadnuks, et see Kidman oli, ei olekski ilmselt lõpuni aru saanud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Celebrity Mastermind: Do you know more about James Bond than Darren Bent?

                Did he do well?
                Perhaps the best way to answer that would be to say 'Dr No'.
                He managed only one correct answer and has since called it "the worst moment of my life". Can you do any better, though?

                Istu see rannapall omale sisse, Bent, ma sain 7/12 :P
                Heh, sain 8. Mõnu saaks ehk 11?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  Heh, sain 8. Mõnu saaks ehk 11?
                  Ma vaatasin Bondi filme viimati aastal 2006. Seetõttu jätan siinkohal enda tulemuse mainimata, jääb nii Darrenile kui ka Stokile alla.

                  Kommentaar


                    Üllataval kombel on K2-s taaskord algamas üks mu lemmikfilme viimasest kümnendist - Nocturnal Animals.

                    Kommentaar


                      IP Man 4-ndas osas teeb Scott Adkins vast oma parima rolli.
                      Korralik kakelungi film mõistagi.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        IP Man 4-ndas osas teeb Scott Adkins vast oma parima rolli.
                        Korralik kakelungi film mõistagi.
                        Pidin neid kõiki googeldama. Dudikoffi resurrection?
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                          Pidin neid kõiki googeldama. Dudikoffi resurrection?
                          American Ninja üle ei tehta nalja!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            American Ninja üle ei tehta nalja!
                            American Ninja filmid kerisid mul naabripoisi videomakis kogu aeg vahele. Ei teagi, kas asi oli dudikoffis või makis või kassetis.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                              American Ninja filmid kerisid mul naabripoisi videomakis kogu aeg vahele. Ei teagi, kas asi oli dudikoffis või makis või kassetis.
                              Dudikoff oli seal ju vist kolmes? Neljas osa tundus lapsena kõige lahedam film üleüldse. Nüüd on see YT-s olemas, aga tundub, et see on mingi vale variant, sest üldse pole lahe.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                                Pidin neid kõiki googeldama. Dudikoffi resurrection?
                                Scott Adkins on selles filmis üks tõupuhas Juu-Ess-Sei rassist - paneb väga toorelt ja jõuliselt. Teema keskmes on aga IP Man (kes on näiteks Bruce Lee õpetaja). Üldises plaanis on see seeria... nuh a la Wu-Tang Clan.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X