320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nõiutud saar:
    Režissöör Riho Unt | Hardi Volmer

    Morten: Riho Hunt | Režissöör
    Kunstnik-dekoraator
    Piltstsenaariumi joonistaja

    Ok, oligi karta.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      nagu ma laste pealt olen aru saanud, siis kukkumine on da thing.
      lol, tõsi

      Kommentaar


        Seda juhtub aastas tavaliselt korra või kaks, aga täna õhtul saan uhkusega teha järjekordse sissekande oma IMDB rated filmide nimestikku, kus asuvad filmid millel hindeks 10/10.



        "Roma", minu 2018 aasta (ilmselt) ainuke 10/10. Esiteks kogusin ma mitu nädalat fookust teadmises et koduses miljöös on väga raske 2h15min filmi täielikult ilma igasuguste pauside ja segajateta vaadata aga tundsin, et "Roma" väärib seda ning ma ei eksinud. See on väga isiklik ja intiimne story, see on väga inimlik ja traagiline story, see on väga väikene slice elust, väga suurel skaalal.

        Esimene tund kulges sellises tugevas 8-9 palli tempos ja olgugi, et story arenes aeglaselt, siis Cuaroni stseenide kompositsioonid olid nii huvitavad ja iga kaader nii elav, et igav ei olnud kohe kindlasti ning fookus ei kadunud kuhugi. Siis tuli pisike 30-45 minutiline osa kus ma tundsin, et natuke hakkab nagu lohisema ja täpselt ei saanud aru kuhu nüüd minnakse selle looga (eriti wtf oli see metsapõlengu stseeni laul). Kuid siis tuli viimane 30-45 mis lõid mu lihtsalt emotsionaalselt täiesti põrandale, suu vajus hämmastusest lahti ja silm on siiani märg. Selliseid stseene nagu need kaks pikka võtet seal lõpus, pole ma enne näinud. Kõik lihtsalt loksus täiuslikuks tervikuks paika lõpuks ja mittemidagi muud pole öelda, kui et bravo!!!

        Ma tänan, Alfonso!
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Kas ma pean piratebaysse minema nüüd?

          Kommentaar


            Roma on netflixis ka.

            Kommentaar


              Vaatasin nüüd ära Jordan Peele'i uue filmi Us, mis on üks kahest filmist, mida ma sellest aastast ootasin. Kui täiesti megafilm Get Out polnud otseselt õudukas, siis seekord läks Peele otsesihtimisele ja tegi õuduka, mis algab veidi venides, siis jõuab Haneke Violent Gamesi stiili, siis algab suvaline slasher ja siis tuleb kerge vandenõuteooria lõpp ja puänt, mis karjus juba kilomeeter ette. Üldiselt oli Kapten Morten õudsem, samas ka see film oli üsna ilus, kohati spookyde karakterite ja stseenidega, aga Get Out on umbes kilomeetriga parem film. Ilmselt forsseerisin seekord ootused üle ja esimese poole tunni ajal võitlesin unega, viimase poole tunni jooksul vaatasin kella ja lõpuks olin rahul, et film lõpuks läbi sai. Õudukad pole ikka üldse minu teetass

              Kommentaar


                kas võib olla, et Us saab rohkem poolehoidu, kuna tegu on niiöelda vähemuse esindaja tehtud filmiga..ja no vähemuse esindajatest?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  kas võib olla, et Us saab rohkem poolehoidu, kuna tegu on niiöelda vähemuse esindaja tehtud filmiga..ja no vähemuse esindajatest?
                  Kahtlen. Pigem on seal väga tugev USA kriitika, mis siitpoolt vaadates jääb veidi ilmselt kaugeks. Muusika on filmis näiteks väga hea, rassisuhteid ei käsitleta, aga USA hämaraid katsetusi ja soove inimesi kontrollida küll. Õnneks ei meenu ka ühtegi labast ehmatusmomenti, aga see-eest ei pääsetud totaallollist olukorrast, mida ma ära ei spoili, aga vaidlus "kes on autoroolis, et ikka saaks pahalane kohale jõuda" oli eriti loll.

                  Kommentaar


                    Kaen ka homme üle, lähen avatud meelega.

                    Kommentaar


                      Ma ei suuda täna ka veel ära imestada, kui halvasti see Bardemi ja Cruzi versioon Narcosest välja kukkus.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Vaatasin nüüd ära Jordan Peele'i uue filmi Us, mis on üks kahest filmist, mida ma sellest aastast ootasin. Kui täiesti megafilm Get Out polnud otseselt õudukas, siis seekord läks Peele otsesihtimisele ja tegi õuduka, mis algab veidi venides, siis jõuab Haneke Violent Gamesi stiili, siis algab suvaline slasher ja siis tuleb kerge vandenõuteooria lõpp ja puänt, mis karjus juba kilomeeter ette. Üldiselt oli Kapten Morten õudsem, samas ka see film oli üsna ilus, kohati spookyde karakterite ja stseenidega, aga Get Out on umbes kilomeetriga parem film. Ilmselt forsseerisin seekord ootused üle ja esimese poole tunni ajal võitlesin unega, viimase poole tunni jooksul vaatasin kella ja lõpuks olin rahul, et film lõpuks läbi sai. Õudukad pole ikka üldse minu teetass
                        nõus sinuga - kui ühtegi õudukat näinud ei ole, siis ehk sobib, aga muidu ikka väga nõrk - slashimisosa oli eriti boring ja edasi ka...2h ikka selgelt liiga pikk. Get Out oli tublisti parem

                        EDIT: mida rohkem selle filmi peale mõtlen, seda rohkem ärritun - kahtlen, kas see film oleks greenlightitud, kui Jordan Peele poleks selle taga olnud. Tudengifilm ilma (peaaegu) ühegi originaalse nükketa. Soundtrack oli hea. Tasuta nägin, raha eest kindlasti ei soovita.

                        Kommentaar


                          Telia videolaenutuses on Elu Hammasratastel. Filmi on minu arvates kestnud juba tunni, aga tegelikult umbes 15 minutit ja kõik on ilge piin, samas naljakas ka.

                          P.S. Ma ei saanud sellest filmist üldse mitte midagi aru. Esmalt mängis Kermo Mölder ennast, siis mängis keegi teine Kermo Mölderit. Siis mindi mingil põhjusel Pariisi, kus Mölder kuningakostüümis ringi ronis, siis sai mingi naine lennukis taha ja siis pandi Kermo hullarisse kinni. Kaks ja pool tundi, ma pole nii halba Eesti filmi ever näinud.

                          Kommentaar


                            Vaatasin filmi Lords of Chaos, mis räägib Norra 90ndate alguse satakate scenest.
                            Näitlejad olid ameeriklased, kuid mind ennast see ei häirinudki.
                            Veits aga häiris selge bias Vargi vastu ning kuidas lõpus Euronymosest märter tehti. Kui teema on niigi edgy nagu seda satakad on siis ei pea seda seksistseenidega rikastama, eriti kui selliseid asju ei toimunudki.

                            6/10, esimene tund mulle täitsa meeldis.

                            Pärast filmi tasub Vargi kommentaarid youtubest ära vaadata, saab ka teise poole nägemuse asjast.
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Telia videolaenutuses on Elu Hammasratastel. Filmi on minu arvates kestnud juba tunni, aga tegelikult umbes 15 minutit ja kõik on ilge piin, samas naljakas ka.

                              P.S. Ma ei saanud sellest filmist üldse mitte midagi aru. Esmalt mängis Kermo Mölder ennast, siis mängis keegi teine Kermo Mölderit. Siis mindi mingil põhjusel Pariisi, kus Mölder kuningakostüümis ringi ronis, siis sai mingi naine lennukis taha ja siis pandi Kermo hullarisse kinni. Kaks ja pool tundi, ma pole nii halba Eesti filmi ever näinud.
                              kuidas ühes lauses saab niipalju halba olla

                              "Novembrikuu toob kinoekraanidele suviste simmanite järelkaja, kui publiku ette tuleb Henrik Normanni ja skandaalse popbändi Respekt ninamehe Kerdo Mölderi kirjutatud ning esimese lavastatud komöödiafilm «Elu hammasratastel»"

                              Kommentaar


                                Tõde ja Õigus oli täitsa hea vaatamine, 2,5 tundi läks ikka väga kiiresti.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X