320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ok thx, täitsa tõsine küsimus muidu
    Tal ei olnud mopp, vaid mingi imelik lapp asja küljes.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Tal ei olnud mopp, vaid mingi imelik lapp asja küljes.
      mõni su särk
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Tal ei olnud mopp, vaid mingi imelik lapp asja küljes.
        Mul endal ka korralikud profivahendid ja ilmselt sama/sarnane moodustis. Sestap uurikski, et mitu m2 eksperdid teevad!

        Kommentaar


          Oh ei, mis siis saab, kui meie planeedile peaks kukkuma niigi huvitava aasta lõpetuseks komeet!? Just sellise sisuga on Gerald Butleriga katastroofipõnevik Greenland. Kuskilt oli kõrva jäänud, et tegu olla väga realistliku looga, mis olla tore ja puha.

          Noh, ma nüüd ei tea, enamvähem kõik klišeed olid kuhja kogutud, Butler mängib ehitusinseneri, kes oli loetud piisavalt oluliseks, et ohvrilammaste asemel pakuti talle evakuatsiooni koos perega salapärasesse varjendisse. Muidugi läheb kõik nihu, pere läheb Butleril kaotsi ja nii nad seiklevad maailmalõpulises USA-s, et ikka lõpuks sihtkohta leida. Tuleb ette marodööre, vägivalda ja ennast päästa üritavaid õnnekütte.

          Film on kohati nii tahtmatult koomiline, et kuskil poole filmi peal ei saanud ma muud teha, kui pisarateni naerda. Aga paar asja oli ikka puudu, mistõttu tuli mul kohe pärast filmi paar filmiideed.

          Filmiidee 1: "Trikster president ja maailmalõpp". Maailma on tabamas katastroof, sest kosmiline võõrkeha on hävitamas elu maal. Presidendil on võimalik päästa teatud inimesed, aga kuna talle meeldib trollida ja tema valijad on lollid, siis ta päästab inseneride, teadlaste ja arstide asemel hoopis joodikud, narkarid, pedofiilid ja muud pervod. Seiklus algab siis, kui see düsfunktsionaalne kamp hakkab ühiskonda uueks looma, aga alksi, narkot ja noori lapsi enam pole.

          Filmiidee 2: "Kurat, Lassie tuleb ikka koju!". Filmist jäi puudu ilmselgelt tore ja armas koer, kes olulisel hetkel putku paneb ja nii peab teda päästma hakkama, mille järel sureb palju inimesi, aga koer saab päästetud. Aga see film räägib õudusloo Viimsi perekonnast, kes võtab endale armsa kolli, kes on väga rõõmus ja sõbralik koer, aga nii sõbralik, et perel viskab see headus üle ja ühel õhtul viiakse koer Põlvasse, pannakse kaubamaja ees maha ja pere kihutab hirmunud pilke tahavaatepeeglisse visates Viimsisse tagasi.

          Esialgu on elu ilus, aga siis ühel ööl on Viimsi kohal hirmus torm, korraga kaob ära elekter ja ehmunud pere näeb koduväravas tuttavat kontuuri. Kostub auh ja on näha rõõmust vehklevat saba.

          Pere poeb peitu. Lapsed on peidus diivani taga, muusika on ärev, tuba on pime ja korraga on kosta ukse kääksumist ja käppade klõbinat lakitud põrandal. Lapsed hoiavad hinge kinni, korraga tuleb diivaniääre tagant nähtavale koerakoon ja seejärel juba koer ise, kes liputab saba. Lööb ilge raksakaga välku ja lapsed jooksevad röökides pimedusse, üks neist kukub trepist alla ja murrab kaela. Ülejäänud pere põgeneb mööda maja ja leiab enda vägivaldse otsa.

          Filmi lõpus leitakse tühjast majast õnnetu Lassie ja naabrite perekond võtab koera enda poole. Koer niutsub rõõmust, liputab saba, muusika muutub üha ähvardavamaks ja film lõppeb.

          Lassiet kehastaks Mait Malmsten, kelle näo asemel on Tiktoki filtriga pandud koeranägu.

          Aa, Greenlandis tisse ei näinud. https://www.imdb.com/title/tt7737786/

          Teine täiesti ogar film on kinos veel. After We Collided on kummaline armastusfilm, mis on mingi sarja teine osa. Ühesõnaga noor 19aastane neiu on läinud lahti hirmsast noormehest, kes avaosas seksis temaga kõigest kihlveo pärast. Aga tegelikult nutab noormees teda taga.

          Neiu kohtub uues kohas kena noormehega, aga neiu on nii tubli töötaja, et võidab bossi usalduse ja läheb kambaga peole, kuid tal pole pükse jalas. Tantsupõrandal tantsib ta suvakutiga, kuid näeb korraga, et see on see paha poiss ja suudleb teda. Seejärel helistab ta noormehele ja teatab, et ta on purjus ja tal pole aluspükse jalas. Noormees läheb ilgelt kettasse.

          Neiu läheb meeldiva kolleegiga hotellituppa ja joovad veini, aga oh häda, noormees ajab endale veini peale, mistõttu hakkab neiu tema riideid pesema, aga siis tuleb paha poiss tema hotellituppa ja näeb neid. Järgneb ilge tüli, mistõttu meeldiv noormees põgeneb. Aga paha poiss on kurb ja nii neiu seksib temaga.

          Seejärel unnatakse, et oli vale otsus, aga seksitakse veelkord. Seejärel minnase tülli, siis lepitakse ja seksitakse veelkord. Siis minnakse tülli, aga seksitakse veelkord ja siis minnase veelkord tülli, kõik on erilised debiilikud, aga lõpuks on kõik rõõmsad, sest tegelikult pole noormees paha ja alkohoolik, vaid tal on ilgem trauma lapsepõlvest.

          Oeh, tisse ei näe, näeb paha poisi paljast tagumikku. https://www.imdb.com/title/tt1036246..._=nv_sr_srsg_0

          Kommentaar


            Banksy and The Rise of Outlaw Art oli eile õhtul Sõprusesse toonud erakordselt palju rahvast. Kuna ma käin kinos nii tihti, siis on mul alati kindlad kohad, kuhu ma istun, aga seekord olid need ära võetud. Väga häiriv. Aga Banksy on Bristolist pärit kunstitrikster, kelle salapärasest eduloost taaskordne dokk tehtud. Sisuliselt oli tegu rääkivate peade peoga, kus räägiti, et kui geniaalne Banksy on.

            Ilmselt on ka, sest Palestiinas müüri kaunistamine, New Yorkis kunstirikkuritele suvalise tänavakunstniku maale tuhandete eest müümine ja samamoodi enda tuhandete eurosid teoseid samal ajal tänaval 60 taala eest edutult müümine, muidugi ka kallilt oksjonil läinud maali läbi paberlõikuri laskmine on tõeliselt geniaalselt trollid. Filmi kõige toredam oligi kunsti miljonite eest ostvate snoobide kottimine ja lausraju trollimine igast asendist, kuid samas omades ka tugevat sotsiaalset sõnumit.

            Film oli vist veidi liiga pikk, kuna mingid asjad hakkasid korduma, aga õnneks ma magasin paarkend minti ja see muutis filmi üsna lühikeseks.

            Tisse samas ei näinud...



            Secret: Dare To Dream
            1. Katie Holmes on õnnetu kolme lapsega lesknaine, kellel on filmis küll imevalged hambad, aga sellest hoolimata on tal juurepõletik, kuid raha selleks pole. Tal on ka vana ja logu maja. Lapsed on ilgelt trossid ja jonnivad. Tal on ka poiss-sõber, kes on samas tema ülemus, aga see on ka selline hädakepp.
            2. Korraga saabub tema ellu salapärane mees, kes tundub, et oskab võluda, aga tegelikult on ta lihtsalt positiivse suhtumisega. Kokku saavad nad nii, et häiritud Katie Holmes sõidab mehele autoga tagant sisse.
            3. Tuleb torm, Katie Holmesi maja läheb katki. Hea mees tuleb ja aitab seda tasuta parandada!
            4. Ta on nii positiivne, et ka vinguvad lapsed saavad rõõmsaks.
            5. Katie ülemus on veidi pahane, kuna tunneb armukadedust ja palub Katie naiseks. Mees elab hiiglaslikus luksuskorteris, lisaks kingib ta Katiele kohe suure džiibi. Varem käisid nad neli aastat.
            6. Hea mees on korraga veidi kahtlane, sest selgub, et ta on endale võtnud Katie surnud mehe patendi!
            7. Selgub, et hea mees on siiski hea, kuna ta arendas Katie surnud mehe patenti ja müüs selle suure raha eest maha. Raha annab ta Katiele, kes saab kõik enda elus korda teha! Katie annab ülemusele sõrmuse tagasi, sest ta ikka ei armasta teda.
            8. Katie läheb heale mehele ukse taha, aga ukse avab võõras naine!!!!!!!!
            9. Selgub, et võõras naine on tegelikult hea mehe õde ja hea mees sõidab samal ajal Katie maja juurde!!!!
            10. Nad saavad poole tee peal kokku, suudlevad ja kolivad kokku. Kõige nooremale lapsele kingitakse muuhulgas poni. Nad elavad hiiglaslikus majas, kuna hea mees on tähtis insener.

            Tisse ei näe, saalis olin ainus mees. Naised nutsid. T*ra... Oli ikka film!

            Kommentaar


              Kui Iceman kunagi kiitis taevani Lõvikuninga uut filmi, siis ma pidin selles pettuma. Seepärast olin ka uues Disney live-action remake's Mulan veidi skeptiliselt meelestatud.

              Ühesõnaga kolistasin Apollo kinno Solarises, kus filmi näidati seitsmendas saalis, mis näeb välja umbes nagu suure telekaga elutuba. Saalis oli umbes 8 inimest ja oli Mulani väidetav esilinastus.

              Mulan on väga vinge naisninja, kes ei tohi ninja olla, sest ninjad võivad olla ainult mehed, kes on naisninjadest nõrgemad, kuna naisninjad on nõiad. Umbes nagu äraspidine Caster Semenya keiss. Ninja-Mulan muudab end meheks ja läheb Hiina ninjadega koos treenima, et võidelda kurjade ninjadega, kelle jaoks on füüsikareeglid veel rohkem pohhui, kui Jet Lile Hiina filmis Hero.

              Ninjad teevad kõvasti trenni ja saavad päris meesteks, välja arvatud Mulan, kuna ta on siiski naisninja. Seejärel võideldakse kõvasti pahade ninjadega, kellel on endiselt füüsikast oma arusaam, võideldakse ilusate vaadete taustal ja kõik näeb välja nagu GoT viimane hooaeg, aga heledama pildiga.

              Ühesõnaga mürglit käib, tempo on korralik, tisse ei näe ja eelarvamus sai ümber lükatud, sest tegu on üllatavalt vaatajasõbraliku meelelahutusega. Nitšekas.

              Kommentaar


                Tenet ka vaadatud.

                Plaan oli näha Tallinna ja muu osa kuidagi ära kannatada. Teglikult oli täiesti ok asi ja kokkvõttes positiivne üllatus.

                #ootustejuhtimine

                Kommentaar


                  Harvey Weinstein oli ikka kõva mees. Robert De Nirol on kaks Oscarit ja viis nominatsiooni lisaks (käesoleva filmi ajahetkel), aga kui korraga Harvey võttis enda vända välja ja ütles, et ime (ehk siis mängi täiesti totras komöödias, kus värdjalik nolk sulle kõvastuvat habemevahtu näkku laseb ja muid lollusi teeb), siis ei jää Robertil muud teha, kui seda teha.

                  Omal ajal pidi sama tegema Oscarivõitja Joe Pesci (lasi Macaulay Culkinil endale sada korda haiget teha Üksinda kodus saagas) või Walther Matthau Denis The Menace saagas. See on näitlejate probleem, sest kuidagi suutis Harvey ka Uma Thurmani närvihaiget ja idioodist pereema mängima.

                  Ehk kuna oli vaja teha powernappi, siis läksin kinno vaatama Sõda vanaisaga. Ja kui poleks Trollid 2, siis oleks tegu aasta halvima filmiga. Trossist poisi tuppa tuuakse elama tema vanaisa ja poiss alustab vanaisaga sõda. Vastamisi pannakse pränkid stiilis "vanaisa klaaskuuli purk läheb katki ja kepiga kõndiv vanaisa kukub nende peal end pea puruks, haahahaha), lapse voodilt, toolilt ja laualt kruvitakse ära kruvid, mistõttu kõik kukub maha (hirnu herneks) või vanaisa golfikepp kruvitakse niimoodi lahti, et lüües lendab see autoaknasse (no hea, et püksi ei teinud naerdes).

                  Samal ajal kisendab Uma Thurman teismelise tütre uue poiss-sõbra peale ja üleüldse on kõik täiesti labiilselt loll. Kas kunagi tundus ka Home Alone täiskasvanutele sama retard?

                  Aga ses suhtes oli win, et tegin kolm lühikest tukastust, ilmselt filmist midagi puudu ei jäänud, sest pränkimine läks filmi lõpuni välja, kus ikka ära lepiti. Tisse ka ei näinud. Saalis oli kolm inimest, mina neist kõige noorem.

                  Filmitabeli tänavune tagumine 10:

                  The Secret: Dare To Dream
                  After We Collided
                  The Roads Not Taken
                  The New Mutants
                  Bloodshot
                  Dolittle
                  Impractical Jokers
                  Brahms: The Boy II
                  The War With Grandpa
                  Trolls World Tour

                  Kommentaar


                    Pühapäeva hommikul läksin jälle kinno. Seekord oli lausa rahvamurd ehk ligikaudu üheksa inimest, kellest mina olin ainus mees. Salaaed on järjekordne ekraniseering klassikalisest Inglise lasteraamatust, kus vanemad kaotanud hellitatud aristokraadist plikatirts saabub koledasse mõisasse ja on väga õnnetu. Noh, et las need töölislapsed hingavad söetolmu, aristokraat on õnnetu!

                    Leitakse sõpradega imeilus aed ja tegeletakse leinaga. Kuigi filmi reklaamiti Paddingtoni autoritega, siis sarnast rõõmsameelsust ei näidata ja ilmselt on tänapäeva lapsed selle filmi jaoks liiga püsimatud. Aga, noh, kaaslasele meeldis, ma tukkusin ainult paar korda.
                    Tisse muidugi ei näinud.


                    See-eest eile läksin mõnevõrra ootusrikkalt Keanu Reevesile kuulsust toonud Bill ja Tedi kolmanda osa linastusele Bill ja Ted muusikaga näkku. Saalis oli neli inimest, aga kaaslane hakkas kohe esimese kahe minutiga viitama, et võiks ära minna. Ma ikka lootsin edasi, aga see oli üks parajalt piinarikas vaatamine.

                    Väga kummise näoga Keanu reisis koos teise tölliga mööda aega ja üritas leida mingit imelist laulu, mis muudaks maailma ja värki. Keanu ja klemm olid enamvähem, aga niipea, kui kaadrisse tulid nende tütred, siis seda oli tõeline piin vaadata. Üks tütardest mängis filmis Ready Or Not ja oli enamvähem okei, aga Keanu tütart mänginud naiskoomik või kes iganes, oli nii cringeworthy, et seda oli füüsiliselt valus vaadata.

                    Filmis oli üks naljakas koht. ÜKS. Muusika oli üsna pointless ja kogu tegevus oli ilmselt suunatud originaalfilmide fännidele, sest muus osas oleks võinud see film täiesti olemata olla.
                    Tisse polnud.

                    Kommentaar


                      .atalies ibäl mlif tlakasiiv te ,tilkaatkeps tasuli tlavasiip ilo hon a .ajakuõtelamee ruus skoaj unim no tneska enev ak .oulʎ ɔnuʇs ɔɐu ɹǝɐp ndsᴉpǝ poʍu adigläj tlesehok distuus sek ,eligiõk aj( elajatsaval adleö ivoos satiket aj aniffonrut sujõm ees te ,elaep iin akki ippekuja mlif surus laepehav .ko - tenet - ok. vahepeal surus film ajukeppi ikka nii peale, et see mõjus turnoffina ja tekitas soovi öelda lavastajale (ja kõigile, kes suutsid koheselt jälgida): uʍop ǝpᴉsdn pɐǝɹ uɐɔ sʇunɔ ʎluo. ka vene aksent on minu jaoks suur eemaletõukaja. a noh oli piisavalt ilusat spektaaklit, et viisakalt film läbi seilata.

                      kas siinsed inimesed ikka ostavad pileteid malelauas?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ühesõnaga mürglit käib, tempo on korralik, tisse ei näe ja eelarvamus sai ümber lükatud, sest tegu on üllatavalt vaatajasõbraliku meelelahutusega. Nitšekas.

                        https://www.imdb.com/title/tt4566758/
                        Pilt on aga heli pole. Lastekas.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Läksin kinno, et vaadata David Copperfieldi isiklikku elu, mis peaks siis olema Ianucci (see, kes Stalini surma tegi) nägemus Dickensi raamatust. Ühesõnaga pidas filmi maaletooja vajalikuks enne filmi 10 minutit pidada loengut Dickensist ja tema teostest. Selle lõpus tundsin, kuidas tool muutub erakordselt mugavaks. Kui ma silmad lahti tegin, siis oli filmist kulunud juba 30 minutit. Ma ei hakanud üritama sellest midagi aru saada, vaid läksin tööle tagasi. Eks kunagi järgmise nädala jooksul saab uuesti kuskil kinos proovida.

                          Kommentaar


                            Vaadake parem pikka podcasti, kus ta J. Roganil külas käib, räägib seal igasugu asjadest väga vabas vormis. Tugev töörügaja ja omamoodi ekstremist ja siiani ka selline malbe kid/unistaja ka samal ajal. Sümpaatne tüüp.

                            Kommentaar


                              Päris huvitav vaatamine oli Netflixi "The Social Dilemma".
                              Digiturundajana väga palju uut teada ei saanud, aga silmaringi kindlasti avav dokk. Minu eksperimendid erinevate brauserite ja kasutajatega annavad mulle kindluse väita, et see lugu kipub selline olemagi, nagu räägitakse ja päris palju hetkel maailmas olevaid probleeme on sots-meedia sellisel kujul väga korralikult võimendanud.

                              Kommentaar


                                Käisin vaatasin filmi Rain. Eesti värk ja puha. Noh. Jah. Ma saan aru, et tegu on kunstiga. Aga kui isegi Õnne 13 on rohkem tegevust ja dialoogi, siis..... Vahepeal vaataks nagu tummfilmi. Kõige rohkem meenutaski seda Tujurikkuja Õnne sketsi. Üritasin magama jääda, aga und ka ei tulnud.
                                Aga noh, mingi noore naise tisse nägi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X