320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Originaal Live Aid oli vist 20 mintsa pikk, aga filmis tehti ikka mõned lood vähem kui originaalis ja veidi lühemalt. Sellega olen nõus, et tundus pikk ja oleks saanud lühemalt teha. Homoseksuaalsus värviti küll ju vaataja jaoks punaseks ja lajatati sellega lagipähe. Vaiba alla minu meelest midagi ei pühitud. Suguakti näitamine kahe mehe vahel poleks filmile midagi juurde andnud.

    Tegelikult olid kõik bändiliikmed peale Freddy päris juustused. Sellised tublid viksid truud mehed, kes peale paari õlle rohkem meelemürke ei tarbi.
    Ega ma mõtle et peab näitama liha peppu toppimist. Mu jaoks paistis kogu asi nagu selline armsa ameerika perefilmi keiss, kus see homopoiss vaikselt avastas ennast ja rõõmsalt proovis ja ups jäi haigeks. Ülicasual ja viisakas. Tegelikkuses pani Mercury rämedalt pidu ja elas täiel rinnal. Aga no eks Mercury tegelikult ei teadnud et ta oli üldsegi haige enne live aidi ja tegelikult nad olid pikalt tuuritanud enne live aidi ja tegelikult tegi neist esimesena sooloalbumi Taylor ja mingit biifi polnud, niiet nagu alguses väljendasin oma nördimust, see oli mugavdatud ilusamaks jutukeseks.

    Selles on sul õigus, et teised mehed on täiega kuivikud. Nendest polekski rohkem materjali saanud välja pigistada kui seal filmis oli.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Ega ma mõtle et peab näitama liha peppu toppimist. Mu jaoks paistis kogu asi nagu selline armsa ameerika perefilmi keiss, kus see homopoiss vaikselt avastas ennast ja rõõmsalt proovis ja ups jäi haigeks. Ülicasual ja viisakas. Tegelikkuses pani Mercury rämedalt pidu ja elas täiel rinnal. Aga no eks Mercury tegelikult ei teadnud et ta oli üldsegi haige enne live aidi ja tegelikult nad olid pikalt tuuritanud enne live aidi ja tegelikult tegi neist esimesena sooloalbumi Taylor ja mingit biifi polnud, niiet nagu alguses väljendasin oma nördimust, see oli mugavdatud ilusamaks jutukeseks.

      Selles on sul õigus, et teised mehed on täiega kuivikud. Nendest polekski rohkem materjali saanud välja pigistada kui seal filmis oli.
      Mina ütleks, et May tegelaskuju oli väga sarnane. Nojah, kriitika ei ole just asjatu, aga kui tahad täiesti 100% tõde, siis selleks tuli paar aastat tagasi kahe osaline dokfilm välja. Seal oli piisavalt aega kõike läbi käija.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        Mina ütleks, et May tegelaskuju oli väga sarnane. Nojah, kriitika ei ole just asjatu, aga kui tahad täiesti 100% tõde, siis selleks tuli paar aastat tagasi kahe osaline dokfilm välja. Seal oli piisavalt aega kõike läbi käija.
        Seda ma isegi enne, et kõik tegelaskujud väga tõetruud ja sarnased. Aga see kõik pinnapealne.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Mulle Bohemian Rhapsody meeldis. Aga tuletan meelde, et seda filmi ei saa dokumentaalina võtta. Väga palju fakte olid pisut nihkes. Siin neist olulisemad välja toodud.

          Tean, et Marek_T nimetas selle oma lemmikfilmiks ever. Ehk Marek tahab siia ka omalt poolt mõned read kirja panna?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing Panin sel aastal filmilevis olnud teosed ritta. Ilmselgelt olen ma liiga palju kinos...

            Kommentaar


              Need on ainult kinoskäigud, mitte kodune vaatamine ka?
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Need on ainult kinoskäigud, mitte kodune vaatamine ka?
                No mingid on Netflixi filmid. Aga üldiselt ikka kinos, jah.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Eia ainult 6p? Klassikokkutulek 2 nägemata ja seepärast ükski film ei saanud 1p?
                  Nägin klassikokkutulekut küll, aga vaatasin seda Youtube'st.

                  Kommentaar


                    Atlanta teine hooaeg ei saanud kuldgloobuste nominatsiooni, korralik nali. Ebareaalselt hea hooaeg oli jälle, sekka sattus paar keskpärast osa, aga kuidas nad sinna valikute sekka ei mahtunud on müstika.

                    Better Call Saul, The Handmaid`s Tale, The Haunting of Hill House, Cobra Kai ja My Brilliant Friend ei saanud keegi nomainatsiooni.

                    See aasta sattusid mingid kahtlased olendid sinna valima vist.

                    Läks valesse teemasse, ehk siis lisame juurde. Paljud filmid pole veel välja tulnud, ehk kõikide kohta ei oska arvamust avaldada, aga tundus, et kõik kes pidid nominatsiooni saama, said ka vist?

                    Kommentaar


                      Kas kellelgi õnnestus ära näha šedööver Elu hammasratastel? Vaatasin ehmatusega, et juba on levist maas. Ma ei jõudnud seda veel ju näha

                      Kommentaar


                        Päris paljud ei jõudnud, ilmselt 15a pärast HÖFFIL.. või juba varem TV3s!

                        Kommentaar


                          Jou. PÖFFiväsimus kestis 8 päeva, sest eile käisin kinos. Seda eelkõige põhjusel, et Supernovas tundus olevat lahe film ja jalka oli ka nagunii õhtul, mistõttu tundus kojuminek ka üsna pointless. Enne sõin kõhu hiinakas täis ja kui kinno jõudsin, siis oli rahvast meeldivalt vähe ja rääkima asus mingi Belgia djüüd, kes rääkis filmi autorist. Rääkis mingi 10 minutit, aga selle ajal tundsin ma, kuidas eelmise öö magamatus hakkab võimust võtma ja kui film algab, siis ma mäletan ainult esimest filmistuudionime ja siis ma tukkusin. Kui üles ärkasin, siis oli film täies hoos ja naine tülitses mehega. Mõlemad käitusid kordamööda nagu munnid ja lapsed olid ka trossid. Kõik tülitsesid ja lõpuni välja. Film oli marutore, aga seda, miks nad tülli läksid, ma ei teadnudki.

                          Kommentaar


                            Viimase nädala jooksul olen katnud valgeid laike enda häbiväärsetes nägematajätmiste hulgas. Ehk filmid, mida peaks igaüks näinud olema, aga mul oli kuidagi nägemata jäänud.

                            Esiteks vaatasin ära Hitchcocki hetkel ühe kõige hinnatuma teose Vertigo, mis omal ajal sai ilgelt sõimu, aga mida hetkel peetakse üheks maailma parimaks filmiks. Ma pole kindel, et kas ta minu jaoks maailma parim oli, aga ma saan aru, miks ta omal ajal sellise tähelepanu sai. Iseenesest tänapäeva suurte thrilleritega võrreldes üsna lihtne sisu, aga see oli siiski teerajaja ja mingites kohtades on film tõsiselt häiriv ja spooky. Kiidan. Hindan siiski Lindusid ja Tagaakent Hitchi parimateks.

                            Seejärel vaatasin ära filmi, mida ma olen koguaeg tagasi lükanud. Lost In Translation. Mille kohta on mul öelda seda, et:
                            - Scarlett Johansson on imeline. Ta oli selles filmis esinedes 18 ffs.
                            - Sofia Coppola on imeline. Mitte näitlejana muidugi.
                            Kindel 10 ja täielik facepalm, et ma seda varem näinud polnud.
                            .
                            Ja siis kolmandana Sidney Poitieri A Raisin In The Sun. Poitier oli 60ndatel ikka supertegelane, kelle Lilies Of The Field ja In The Heat Of The Night on minult varem 10 saanud. Film pärineb teatrietendusest ja on ka tegelikult väga teaterlik, sest suurem osa tegevusest toimub ühes toas. Rassipingetest tiine, aga mitte labane ja ettearvatav. Väga hea film, kuid eelnimetatud varasemad kümnekad jäävad omaette, see sai 9.

                            Kommentaar


                              Vat kokkusattumust, just vaatasin ka esimest korda Vertigot ja samamoodi mõtlesin kohe Rear Windowle ja et see oli ikka parem. Vertigo võibolla pole lihtsalt nii hästi aegunud, aga ikkagi väga paeluv ja originaalne film.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Vat kokkusattumust, just vaatasin ka esimest korda Vertigot ja samamoodi mõtlesin kohe Rear Windowle ja et see oli ikka parem. Vertigo võibolla pole lihtsalt nii hästi aegunud, aga ikkagi väga paeluv ja originaalne film.
                                No eks ta loogiline ole, kui ikkagi Netflixi jõuab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X