320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja siin siis peaaegu top40 eelmise kümnendi filme:

    Moonrise Kingdom
    Get Out
    Nocturnal Animals
    Gravity
    Jojo Rabbit
    The Shape Of Water
    Paddington 2
    Wind River
    Call Me By Your Name
    La La Land

    Logan
    Leto
    Mad Max: Fury Road
    Blade Runner 2049
    Baby Driver
    Coco
    Marriage Story
    Interstellar
    Ad Astra
    Joker

    Dragged Across Concrete
    The Artist
    I, Tonya
    Birdman
    BlacKkKlansman
    Gräns (Border)
    The Lobster
    Ex Machina
    Big Hero 6
    Les Miserables

    Melancholia
    Biutiful
    Toivon Tuolla Puolen
    Le Tout Nouvaeu Testament
    Cutterhead
    Green Book
    Taxi Driver (Korea)
    End Of Watch
    Kraftidioten
    Brawl In Cell Block 99

    Kommentaar


      Respekt, mõnu!
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        ERRi filmide autahvli esirinnas laamendas kõikjal The Lighthouse, mille kohta ka mu lapse ema ütles, et see olla peaaegu aasta parim film ja üleüldse. Kui see PÖFFil linastus, siis üks minuga kunagi lähemalt läbi käinud naisterahvas ütles, et tema arvates oli see parim film üleüldse, aga ta on ka täiesti kindel, et mulle see kohe üldse ei meeldiks. Nii ma siis läksingi vapralt tõestama, et see on hea film! Ja mulle meeldib! Ja, türa, no kohe üldse ei meeldinud. Kinematograafiliselt on tegu ühe ilusaima filmiga. Tõeliselt head kaadrid, head nurgad, hea taust, hea valgus. Näitlejad on suurepärased, kuigi neid on filmis sisuliselt kaks (+kaks). Tisse ka näeb. Aga mis selle filmi point oli? Lapse ema selgitas mulle selle paari lausega ära, et "deemonid käivad inimestega kaasas ja ükski teraapia seda ei ravi". Nagu WTF? Ma pean selleks ära vaatama pea tund aega sittumist, peeretamist, spermapurskeid, nägemusi paljastest merineitsidest, joomist, laulmist ja mörisemist? Täiesti mõttetu ajaraisk.
        Kas just täiesti mõttetu ajaraisk, aga venima kippus küll ja see, kuidas lõppeb, paistis ka juba algusest peale ju. Ilus vaadata oli küll, mustvalge peidab koledust hästi.

        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        1. Jojo Rabbit - kingasidumisstseen. Hetk, kus Sam Rockwell süüdistab Jojot juudiks olemises. Need on täielikult mällu sööbivad stseenid. Film, kus iga tunnetega inimene nutab.
        Eile käisime neiuga vaatamas. Tema on tunnetega inimene, mina mitte. Tho, iroonilisel kombel, kui päeval sattusin telekas Gladiaatori lõpustseenide peale, siis küll võttis silma niiskeks . A JoJo film oli tore. Algul olid endal ka veits vastakad tunded, sest kaadrid olid küll lõbusad ja helge(ish)d, aga vaimusilmas mängisid Viktor Frankli read ''Man's search for meaning''-ust (mida lugedes samuti pisardada sai). Aga lõpuks, paar üksikut küsimärki aside, ikka väga timm asi.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Kui eelmisel õhtul veini juua ja foorumis Stokiga vaielda, siis on eriti mõistlik hommikul kell 11.10 minna Star Warsi seansile. Ma olen alati mõelnud, et ju ma ei armastanud Star Warsi nii palju, et seda nii kirglikult vihata, kuid uutest Star Warsi filmidest on Rogue One ainus, mida ma olen nõus vabatahtlikult taasvaatama. Ühesõnaga saalis oli umbes 10 inimest ja kui esimene tund mööda sai, siis sain aru, et mul on kogu see tund ilgelt igav olnud ja ma ei saa üldse aru, mis kuradi kamm käib. Peategelanna on erakordselt sarmitu ja koguaeg pinges alakõhuvalude näoga, Adam Driver, kelle vastu on mul varjamatu mancrush, on selles osas veidi leebemalt hädavares. Lõpuks hakkas asi kerima, tehti kõik cameod ära, fännid ilmselt kiljuvad, aga lõpptulemus oli täiesti "meeh". Lõpplahendus oleks võinud ka teistpidi olla ehk Kylo oleks võinud seal paarist ellu jääda ja kõik muu kräpp. Vupiduu, nüüd spoilisin kellelgi ära ilmselt...

          P.S. See, kes seda filmi tõlkis, peaks küll uuesti kooli minema.

          Kommentaar


            Eelmisest kümnendist tooks lihtsalt esile intelligentse sci-fi. Uus Bladerunner vapustas enim, Arrival ja Ex Machina olid samuti suurepärased. + siis muust žanrist Get Out väga originaalne.

            Hea kui selliseid asju juletakse teha peavoolu kino jaoks kohutaval rebootide ja järgede ajastul
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Star Wars oli ausalt öeldes päris äge. Kõige rohkem meeldis algus, non-stop kihutamine ühest seiklusest teise. Kui aeg maha võeti ja alustati perekondlike murede arutamisega, polnud loos enam vajalikku intensiivsust. Lõpp on muidugi igati ettearvatav ja liiga sarnane sellele, kuidas 1983. aastal originaaltriloogia lõpetati. Põhimõtteliselt võiks küsida, milleks need kolm lisafilmi? Aga mulle Daisy Ridley väga meeldib ja mul on hea meel, et ta Jedi staatusesse välja jõudis. Loodetavasti see on nüüd tõepoolest selle looga kõik.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Põhimõtteliselt võiks küsida, milleks need kolm lisafilmi?.
                Miks kuldmune munev kana maha lüüa?:

                Force Awakens - budget 245 mil - boxoffice 2,06 bil
                The Last Jedi - budget 317 mil - boxoffice 1,33 bil
                Rise of the Skywalker - budget 275 mil - boxoffice seni 774 mil

                spin-offid:
                Rogue One - budget 200 mil - boxoffice 1,05 bil
                Solo - budget 275 mil - boxoffice 392 mil

                Spinoffe tõenäoliselt ei tule enam pärast Solo katastroofi. Ja kui rahvas näljane 10a pärast, uus generatsioon peal, küll siis tuleb originaalfilmide osa X ka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Loodetavasti see on nüüd tõepoolest selle looga kõik.
                  Looda sa!
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Vaatan seda ETV pealt (kinos käisin ka) ja närvi ajab, et ei saa pausile panna või tagasi kerida.
                    Aastal 2020 saab muidu.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Vaatan seda ETV pealt (kinos käisin ka) ja närvi ajab, et ei saa pausile panna või tagasi kerida. Aga millises episoodis see megaseks on, ma seni pole küll näinud? See, kui ta kunstrinnast last toidab või?
                      mis krdi imepakett või telekas või asi sul siis on? Ma saan aru et Mäger oma kinseskooptelekaga ei programeeri seda välja.

                      Kommentaar


                        Siia otsa veel marketingi budget ning kinodele jääv osa piletirahast ja seis on suht sitt miki hiirel viimase filmiga.

                        Miks aga need filmid tehti? Eks ikka mänguasjade müümiseks.

                        Puhtalt filmidega on Disney ikka jõhkralt kahjumis Star Warsiga ikka veel. Mänguasjade müüke ei tea ja ei viitsi uurida ka. Kuldmunast on asi veel kaugel.

                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Miks kuldmune munev kana maha lüüa?:

                        Force Awakens - budget 245 mil - boxoffice 2,06 bil
                        The Last Jedi - budget 317 mil - boxoffice 1,33 bil
                        Rise of the Skywalker - budget 275 mil - boxoffice seni 774 mil

                        spin-offid:
                        Rogue One - budget 200 mil - boxoffice 1,05 bil
                        Solo - budget 275 mil - boxoffice 392 mil

                        Spinoffe tõenäoliselt ei tule enam pärast Solo katastroofi. Ja kui rahvas näljane 10a pärast, uus generatsioon peal, küll siis tuleb originaalfilmide osa X ka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Okei, tunnistan oma küündimatust, kuna telekat kasutan ainult HDMI juhtme otsas, aga kas telekanali pausitamiseks peab midagi juurde tellima? Praegu ma küll ei leidnud sellist võimalust.
                          Kas sul Digiboksi puldil ei ole tagasi-edasi-paus nuppu kuskil all? Muidu vist peab olema see järelevaatamise võimalus ja ma tean, et Elisas maksab see vist 1 euro kuu?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            Siia otsa veel marketingi budget ning kinodele jääv osa piletirahast ja seis on suht sitt miki hiirel viimase filmiga.

                            Miks aga need filmid tehti? Eks ikka mänguasjade müümiseks.

                            Puhtalt filmidega on Disney ikka jõhkralt kahjumis Star Warsiga ikka veel. Mänguasjade müüke ei tea ja ei viitsi uurida ka. Kuldmunast on asi veel kaugel.
                            Kuskil viidata sellele infole, et nad jõhkralt kahjumis? Huvi pärast. Oleks arvanud, et vastupidi.
                            Üks rõve rahategemine ta paistis olevat, eriti kui neid lisaosasid vahele topiti. Igaljuhul on see star warsi nimi nii ära solgitud, ei saagi aru miks peaks keegi peale last jedid enam huvituma.
                            (olgem ausad, päriselt head filmid olidki ainult IV ja V)
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Nägin ka viimase eestlasena nüüd Tõe ja Õiguse ära ning pean möönma, et olen natuke šokeeritud, kui hea film see oli. Dialoog tundus ehe, näitlejatööd pea eranditult suurepärased, visuaalne külg paitas silma ja lugu ise veeres ka igati loogiliselt (kuigi paari asja kallal võiks norida ja oli tunda, et kõikide teemade lahtimängimiseks pidanuks film veel pigem olema). Filmis oli kümneid kohti, kus võinuks vindi üle keerata, aga Toom suutis kõiki neid kohti vältida. Võimas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Kuskil viidata sellele infole, et nad jõhkralt kahjumis? Huvi pärast. Oleks arvanud, et vastupidi.
                                Üks rõve rahategemine ta paistis olevat, eriti kui neid lisaosasid vahele topiti. Igaljuhul on see star warsi nimi nii ära solgitud, ei saagi aru miks peaks keegi peale last jedid enam huvituma.
                                (olgem ausad, päriselt head filmid olidki ainult IV ja V)
                                Algul investeeriti ju 4 miljardit, et need õigused üldse osta Lucaselt. Filmide eelarvetele pane veel teine samapalju otsa, et marketingi eelarve saada. Puhtalt filmide pealt ei ole nad veel sentigi teeninud kokkuvõttes. Mänguasjad, blurayd ja muu jura on juba teine asi.

                                edit: viimane film on siit küll puudu, aga suures plaanis ei muuda see midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X