320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tšekkasin 1 hommik Fat Pizzat. Suht "mida wiidi" film, sai naerda ja igast nägusid teha.

    7/10
    slimm.ee

    Kommentaar


      on kellelgi aimu, kuidas või kust ma saaksin vaadata filmi Joonathan Austraaliast? Huvi on suur, aga ideed puuduvad...
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        on kellelgi aimu, kuidas või kust ma saaksin vaadata filmi Joonathan Austraaliast? Huvi on suur, aga ideed puuduvad...
        a) ole hea ja osta poest
        b) ol veidi vähem hea ja tiri siit
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          Avatar - JUST FANTASTIC!
          jaa...täitsa tipp-topp värk. Põdesin alguses ette filmi kestvust, kuid lugu rullus nii sujuvalt ning huvitavalt, et sabakont ja põis tuletasid meelde ennast siis kui tuled põlema pandi. Väärt värk!

          Kommentaar


            Avatar = total bullsh#t
            Väga kalliste erieffektidega mehhiko seep
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Tuleb tõdeda jah, et Avatar ei olnud just nii hea, kui lootsin.

              Samas see Doktor Parnassuse Immaginaarium või mis iganes oli ikka eriti mõttetu film.. jama..ei soovita kellelegi.. eriti Deppi fännidele, Deppi näidati filmis tervelt 2 minutit.

              Kommentaar


                vähem cracki poiss.

                Deppi ei peagi parnassuses rohkem olema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  vähem cracki poiss.

                  Deppi ei peagi parnassuses rohkem olema.
                  No tegelikut võttes seda reklaami pilti.. siis seal ikka depp esiplaanil.. ja siis jätab ka mulje, et ta siis peategelane. Aga ka Deppiga oleks film isegi tõsiselt mõttetu olnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                    No tegelikut võttes seda reklaami pilti.. siis seal ikka depp esiplaanil.. ja siis jätab ka mulje, et ta siis peategelane. Aga ka Deppiga oleks film isegi tõsiselt mõttetu olnud.
                    Äkki ajad Ledgeri ja Deppi segamini?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      Äkki ajad Ledgeri ja Deppi segamini?
                      Ai kurja, täiesti võimalik.. kuskil oli nagu silma jäänud..et Depp seal esiplaanil.. aga vb ajasin sassi üldse alice in the wonderlandiga.. kuigi jään ilmselt esimese variandi juurde.
                      Minu viga.

                      Kommentaar


                        Keegi Paranormal activity kohta oskab midagi öelda?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                          Ai kurja, täiesti võimalik.. kuskil oli nagu silma jäänud..et Depp seal esiplaanil.. aga vb ajasin sassi üldse alice in the wonderlandiga.. kuigi jään ilmselt esimese variandi juurde.
                          Minu viga.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Devil Vaata postitust
                            Avatar - JUST FANTASTIC!
                            Peab nõustuma, väga hea film !

                            Kommentaar


                              kyllap on kuskil siin juba mainitud, aga Bronson on üsna väärt tykk.

                              Kommentaar


                                Olen kah viimasel ajal kinos käinud:

                                Avatari fenomenist ma ei saa absoluutselt aru. Okei, visuaalselt on linateos suurepärane, aga kõik muu on rämedalt juustune. Kuu elik Moon, mille eelarve oli 100 korda väiksem (ja tegu pole liialdusega) oli ikka kordades põnevam, asjalikum ja ägedam. Vanakooli sci-fi austajatele kohustuslik linateos, kuigi ilmselged vihjed Lemi Solarisele ja Kubricku Kosmoseodüsseiale olid kohati häirivad.

                                Siis sai ära nähtud väidetavalt üks parima filmi Oscari kanditaate "Up in the air". No ma ei tea, üsna mõttetu film minu meelest. Reitmani enda Juno oli kõvasti ägedam, kuigi auhindajatele võib see vallandamise teema tema päevakohasuse pärast peale minna.

                                Ja Doktor Parnassuse imaginaarium oli cool.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X