320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Kick-Ass - vist parim n.ö. superkangelase film mida näinud olen. Ropp, aga äge - viisakas ajaviide.
    duubeldan

    Kommentaar


      Green Zone, mitte midagi erilist, tavaline sõjafilm. Mõte oli hea aga midagi oli nagu puudu. 6/10

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Ja hr sorokinile-Maitse asi, kuid miljon kärbest ei saa ju eksida? Või mis?
        Tõsi, ei vaidle sulle vastu! Mõte oli hea ja tõesti midagi uut vahelduseks, kuid asi on maitses Ootasin lihtsalt enamat, eks ka see langetas minu silmis seda elamust.

        Kommentaar


          Olen viimase nädala kipsiga olnud ja sisuliselt voodirežiimi nautinud. Abiks on olnud just Filmi teema siin foorumis. Olen järjest lehekülgi lapanud ja enda jaoks huvitavamad variandid ära vaadanud.
          Seni olen ära vaadanud: Defiance, 3:10 to Yuma, American History X, Cidade de Deus, Crank II, Taken, The Condemned, Unthinkable, Windtalkers, Zombieland, The Jacket, The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans.

          Sügavama mulje jätsid kindlasti American History X, mida kunagi ammu ammu telekast ka näinud olen, aga mille sisust suurt midagi ei mäletanud ning The Jacket. Tõelise meelelahutuse sain aga Zombielandi vaatamisest, poleks eales arvanud, et sellisest filmist nõnda rõõmu tunnen. Nojah, Emma Stone oli ka päris nunnu. Taken oli tõesti Steven Seagali laadi märul, aga kuidagi palju lõbusam ja nauditavam. Crank II oli minu jaoks juba selgelt üle pingutatud, esimene osa oli kordades parem. The Condemned tüüpi filmist vist ei maksagi midagi erilist leida, aga lõbusat ajaviidet sai sealtki. The Jacket oli igati huvitav ja kindlasti ei teinud paha ka Keira Knightly kaasalöömine

          Mis siis ikka, lappame lehekülgi edasi ja vaatame, mis tuleb. Ootamas on igatahes Irreversible. Nii et keep it coming!!! Teie abiga saan oma päevad sisustatud.

          Kommentaar


            Sai siis vaadatud 2010 aasta Solomon Kane.
            Trailer tõotas head, aga film võeti suht kiiruga kokku, lootsin, et on Lord of the Ringsi taoline, mis muidu isegi oli, aga lühikeseks jäi film, tõmmati kuidagi kiirelt asjad kokku.
            Seega kohati siis nagu van Helsing.

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Inceptioni õigem tõlge vast oleks eesti keeles alge, mitte algus. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Pigem on tegemist jälle ühe epohhifilmiga: teatud võtted ja stseenaariumi originaalsus (laenates küll mõneti nii matrixilt ning purjetades pisut samas tuules kui nt shutter island) asetab ta vast sellisesse ritta, kus 70ndatel oli star wars ja 90. lõpus matrix. Nagu ütles The Economist, et this could be start of something new. Nõustun täiega, neljatasandiline actionstseen on midagi uut, ja seda on tänasel päeval stsenaariumis üha raskem ja raskem välja mõelda, võib panustada küll efektile (vrd Avatar), kuid sisuga on alati raskem.

              Nolan (Memento, Batmani uus versioonid sh Dark knight) näitab, et on hetkel Hollyka üks paremaid, tema kombo muidugi Zimmeriga on vastupandamatult võimas. Peab jälle plaati ostma minema. Ja hr sorokinile-Maitse asi, kuid miljon kärbest ei saa ju eksida? Või mis?
              Ahjaa, ei tea kas siin on juba soovitet varasemalt, aga Assassination of Jesse James by the coward Robert Ford on ka väga vaadatav tükike. Kohustuslik on muidugi selle filmi heliriba, üks parimaid kirjutamismuusikaid viimastel aastatel.
              Imegu minu suurt asja, aga see on ju jälle ripoff! LDC-ga Departed oli ripoff ja see jälle. Oh, Paprika, mis nad sinuga teinud on?

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Imegu minu suurt asja, aga see on ju jälle ripoff! LDC-ga Departed oli ripoff ja see jälle. Oh, Paprika, mis nad sinuga teinud on?
                Mille ripoff see on? Ei tule ette, äkki valgustad?

                Edit. ahsoo, see paprika. Ei ole anime sõber, seega ei teadnud. aga jah, selle üle on kõva sõnasõda käimas ka imdb sõnumilaual. On poolt ja vastuargumente, krt seda teab, kuid kui nolan väidab, et ta on 10 a seda originaalstsenaariumit erndanud, siis The departed' ga ma seda ei võrdleks, viimane on ikka teadlikult tehtud adaptsioon.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Inception - suurimad soovitused, üks parimaid mida ma üldse näinud olen.
                  Kick-Ass - oli mõni hea nali, oli mõni naljaga pooleks huvitav stseen. muidu oli jama. umbes 10 korda käis filmi jooksul läbi peast mõte, et paneks kinni ja teeks midagi mõistlikumat. aga kui lõpus ikkagi mõnikümmend venda proovivad ühte 11 aastast tüdrukut tappa ja ei tule sellega toime, nojah. see oli ka suur pettumus, kuna kuskil keegi ütles mõne hea sõna selle kohta. võibolla on asi selles, et see film järgnes inceptionile, siis ootused hea filmi kohta olid liiga kõrged, aga kui on midagi paremat vaadata, ärge vaadake seda.

                  Kommentaar


                    Remember Me - Ehkki ei ole just suurem asi draama zanri jälgija pean tõdema, et see film meeldis, jäi meelde. Soovitan.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                      Remember Me - Ehkki ei ole just suurem asi draama zanri jälgija pean tõdema, et see film meeldis, jäi meelde. Soovitan.
                      ma ei tea, kas siin teemas ka maininud, aga samuti, täitsa hea film, ja ei tohiks seda filmi põlata vampiiripoisi pärast, ta suudab ka muid asju teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                        umbes 10 korda käis filmi jooksul läbi peast mõte, et paneks kinni ja teeks midagi mõistlikumat.
                        tee jah järgmine kord midagi mõistlikumat, mine kinno vaatama .

                        Kommentaar


                          Uss, said verbaalselt jalaga näkku just
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                            Sügavama mulje jätsid kindlasti American History X, mida kunagi ammu ammu telekast ka näinud olen, aga mille sisust suurt midagi ei mäletanud...
                            Soovitan sul siis ka "Romper Stomper" ära vaadata:

                            IMHO asjalikum kui AH X + väga hea soundtrack
                            Usk kaob viimasena...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                              Remember Me - Ehkki ei ole just suurem asi draama zanri jälgija pean tõdema, et see film meeldis, jäi meelde. Soovitan.
                              Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                              ma ei tea, kas siin teemas ka maininud, aga samuti, täitsa hea film, ja ei tohiks seda filmi põlata vampiiripoisi pärast, ta suudab ka muid asju teha.
                              Nõustun. Hea film!
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Inception oli ausalt öeldes päris huvitav meelelahutus. Originaalsetele ideedele alati kaks pöialt üles. Samas kui kuskilt imdb-st või mujalt lugeda kommentaare, siis on ikka ka tsipa üle võlli mindud. "Kino päästja!", "Uue kino alustala!!!", "Dekaadi defineeriv film!!!!!!". Eile Cinamonis vaatajad plaksutasid filmi lõpus. No tore, et nii meeldis...

                                Rule of thumb: if a movie uses the word "deep" as much as this one does, it probably isn't.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X