320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

     
    mulle tundus, et see naer oli tegelikult nutt, mille ta naeruks maskeeris. (recurring child trauma n'shit) tuleks uuesti vaadata läbi selle prisma, et täpsemalt kinnitada.

    aga see poos vihjas mulle justkui kõik on act. naer pole mitte füüsiline, vaid mentaalne error.


    väga erinev kehahoiak jääkappi parkimisest ja ülejäänud filmist. see ütleb mulle - "I'm the producer of this fucking show. everything is scripted the way I want it". (sobib muidugi ka momendiks, kus karakter lõpuks selja sirgu ajab)

    kas see millelgi kindlal ei põhine? nagu vihje kuskil filmiajaloos. jube tuttav tunne oli sellega
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Parasite (2019)
      Gisaengchung (original title)

      Joon-ho Bong ikka oskab seda filmikunsti.


      piracy-itidele: subtiitrid pole tasemel. esmane kinoskäik on tungivalt soovitav. film suure lina ilu ka täis.
      See on mõnus kraam.


      Üks film, mis vast kipub Jokeri varju jääma, kuid vajab tähelepanu on The Art of Self-Defense.
      Lanthimose-laadne kraam.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        kurat, ma ei tea, see art of self defense tundus ilgelt igav. liiga 80ndate karatevaimustuse rütmis oli. aga ma astusin maha ka kuskil 30. minuti juures

        Kommentaar


          Nägin ka Jokkeri ära ja olen siiani hoidunud hinnet panemast, sest pean veidi seedida laskma. Mis mind esimese hooga veidi häiris, oli filmi suhteline aeglus. Esialgu ei saanud justkui kuidagi minema ja tüübi enesehaletsuslikuna mõjuvat maailmavalu oli mingiks hetkeks juba tüütu vaadata. Ehk saan täitsa aru USA meedia sellest kriitikast, et seda vaadates võib iga suvaline incel tunda, et tema ülesanne on kuhugi paugutama minna.
          Muidugi sellest hetkest, kus ta jõudis eneses arusaamiseni, et süüdi on ühiskond, siis sealt läks viimane pooltundi ülivõimsas hoos. Joaquin näitlejana on muidugi võimas, neid tantse oli äkki tsuti liiga palju, aga täielik meistritöö näitleja poolt.
          Muud ei oskagi öelda. Kõik on nagu öeldud. Aasta parimaks vist pigem ei tõuse, aga mõtlen veidi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Nägin ka Jokkeri ära ja olen siiani hoidunud hinnet panemast, sest pean veidi seedida laskma. Mis mind esimese hooga veidi häiris, oli filmi suhteline aeglus. Esialgu ei saanud justkui kuidagi minema ja tüübi enesehaletsuslikuna mõjuvat maailmavalu oli mingiks hetkeks juba tüütu vaadata. Ehk saan täitsa aru USA meedia sellest kriitikast, et seda vaadates võib iga suvaline incel tunda, et tema ülesanne on kuhugi paugutama minna.
            Muidugi sellest hetkest, kus ta jõudis eneses arusaamiseni, et süüdi on ühiskond, siis sealt läks viimane pooltundi ülivõimsas hoos. Joaquin näitlejana on muidugi võimas, neid tantse oli äkki tsuti liiga palju, aga täielik meistritöö näitleja poolt.
            Muud ei oskagi öelda. Kõik on nagu öeldud. Aasta parimaks vist pigem ei tõuse, aga mõtlen veidi.
            P.s. Aasta teine film siiani.
            P.p.s. Heath>joaquin

            Kommentaar


              Reedel esilinastub kogu maailmas Will Smithi uus Gemini Man, mis mingil põhjusel juba eile CCplazas nähtav oli. Kuna pressile oli eraldatud üks rida ja see suhtkoht triiki täis, siis võis eeldada, et miskit selles filmis on. Ühesõnaga on Will Smith kõvem superagent kui James Bond, aga kuna tal 74. tapmise ajal tekkis korraga väsimus, siis tahab pinsile minna. See tema ülemustele muidugi ei meeldi ja mingil põhjusel tahetakse ta maha tappa. Vist ilmselt seepärast, et tema viimane tapetu polnud tegelikult "paha", vaid üsna "hea". Aga kuna Will Smith on nii kõva mees, et tapab ära kõik killerid, siis saadetakse tapma tema ise, aga 25 aastat noorem versioon. ÕNNEKS pole seda kehastamas Jaden Smith, vaid mingi eriefektide noorenenud Will Smith ise. See muidugi näeb kohati päris koomiline välja.
              Filmi teeb eriliseks see, et selleks on kasutatud eriti voolavat ja gigamega tihedalt vahetuvaid kaadreid, mis muudab ekraanil toimuva eriti detailitruuks. Esimese hooga on sama tunne, mis oli Avatari vaadates, et "wow, päris lahe", siis teise hooga tuli tunne, mis 10 aastat tagasi ka esimeste 3D filmide puhul, et "kas peab ikka iga kord näitama, et kui uskumatult mingi asi tahab meie poole lennata". Kolmandaks oli tunne, et Ang Lee küll teeb head koreograafiat, aga film on eriti rumal, eriti imelikke aukudega (et kui kloonitakse, siis lähevad ka kõik iseloomuomadused, nagu koduvägivallast tekkinud kalestumine klooni edasi) ja lõpplahendus "ta on minu kloon, järelikult nagu mu poeg" ja "ma olen tema kloon, järelikult olen ma tema poeg" ehk stupid as fuck.
              Ja siis ma lugesin, et filmi stsenaristiks oli sama võll, kes tegi GoT viimase hooaja. Ja siis ma hakkasin juba veidi naerma.
              Tisse pole.
              Mingi kord sai naerda ka. Aa, selle peale, et üks vanem proua hakkas filmi ajal nii hüsteeriliselt naerma, et ei jäänud kolme minuti jooksul vait, mille peale naeris kogu saal. Lõpuks pühkis proua pisarad, vabandas lähemate kaaskannatajate ees ja kõndis üleüldse saalist minema.
              Maandus aasta 10 halvima filmi seas. Aga 25 aastat nooremale mulle oleks see film kindlalt meeldinud! Ehk kui teile meeldib Universaalne Sõdur, siis see film on umbes nagu Universaalne Sõdur, aga van Damme ei võitle Dolphiga, vaid iseendaga, kes on veidi noorem.

              Kommentaar


                Käisin ka kinos Jokkerit vaatamas, aga ei tahtnud aega raisata ja otsustasin poole filmi pealt kokkuvõtte filmist läbi lugeda ja varem koju minna, et siis sarju 3 ekrasni pealt 1.25 kordse kiirendusega vaadata.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  See on mõnus kraam.
                  Stok, see on kümpsine. lükka peale
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Võtsin ka lõpuks julguse rindu ja käisin vaatamas Old man Movie nimelist teost, et toetada Euroopa art-house kino, mis ilmselgelt jääb turunduses Hollywoodi blockbusteritele alla. Ühesõnaga puudusid mul igasugu ootused, kuna ma olin varem üritanud paari vanamehe multikat vaadata, aga, noh, kohe üldse ei olnud minu teetass. Ma vist seetõttu ei vaadanud isegi ühtegi omal ajal lõpuni.
                    Aga nüüd ma siis ütlen - see oli kõige naljakam Eesti film, mida ma kinodes näinud olen. Ja seda täiesti positiivses mõttes. Tõsi, oleks võinud äkki tsipa lühem olla ja Jaagup Kreem karu perses episood oli ka tsuti liiga pikk, aga muidu joosti nii heas tempos, et mõni väga lihtne ja ettearvatav stseen oli ikka väga naljakas (pervopuu), talutav (hipid ja lehm) ja mõned olid lihtsalt nii ootamatult absurdsed, et panid arusaamatult naerma (vanamees uut moodi lehma lüpsmas ja matusestseen kohe alguses).
                    Mulle meeldis see, et ehkki justkui oldi naljade juures tihti ka üsna madala ühisnimetaja juures (sitt, viin ja sperma), siis erinevalt klassikatest ei olnud seda vaadates piinlik, vaid nende juures oli nii palju nüansse, et oleks võinud vabalt ka Õ-Fraktsiooni toodetud olla või omaaegne Wremja (mäletate küll - paeluss). Kui see film nö. vabalevisse jõuab, siis tuleb sealt ka kindlasti sama palju hüüdlauseid, kui omal ajal tulnukast tuli.
                    Müts maha, ma olen tõsiselt üllatunud. Tõeline pärl South Parki põlvkondlasele.

                    Kommentaar


                      Et mitte spoilida, kuna parem olla sellest filmist algul võimalikult vähe teada, siis Parasite oli kuradi hea tõesti. Korealased oskavad ja selle peaosalisega tuleb järjest-järjest häid filme. Kes pole veel näinud, siis tema(ga) Taksojuht oli ka mega.
                      Top10-sse, kõmaki.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Et mitte spoilida, kuna parem olla sellest filmist algul võimalikult vähe teada, siis Parasite oli kuradi hea tõesti. Korealased oskavad ja selle peaosalisega tuleb järjest-järjest häid filme. Kes pole veel näinud, siis tema(ga) Taksojuht oli ka mega.
                        Top10-sse, kõmaki.
                        See on juba nii hea film, et võiks lausa käimasoleva kümnendi parimate sekka kandideerida.

                        Kommentaar


                          Kell 10.00 meie aja järgi peaks El Camino Netflixi ilmuma!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kell 10.00 meie aja järgi peaks El Camino Netflixi ilmuma!
                            El Camino vaadatud. Kaks tundi kahetisi emotsioone. Algus ja Jesse seiklused Toddiga on liiga pikk, liiga tagasivaatav. Tunni jooksul ei tule sisuliselt mingit uut infot ja kogu tegevus käib selleks, et anda eeltingimused viimaseks tunniks. See teine on väga korralik showdown, mis jääb küll BB parimatele kohtadele alla. Kokkuvõte pigem positiivne. Jesse sai enda lunastuse, nägi paljusid tüüpe tagasivaate cameotena. Tisse ei näinud. Ja, oeh, tahaks veel...

                            Kuus aastat on möödas, kui lõppes tõenäoliselt ajaloo parim telesari „Breaking Bad“. Nüüd andis sarja looja Vince Gilligan Netflixis välja täispika filmi sarja teise peaosalise Jesse Pinkmani saatusest. Kas on ka hea? Ei ja jah.


                            Kirjutasin siia ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Võtsin ka lõpuks julguse rindu ja käisin vaatamas Old man Movie nimelist teost, et toetada Euroopa art-house kino, mis ilmselgelt jääb turunduses Hollywoodi blockbusteritele alla. Ühesõnaga puudusid mul igasugu ootused, kuna ma olin varem üritanud paari vanamehe multikat vaadata, aga, noh, kohe üldse ei olnud minu teetass. Ma vist seetõttu ei vaadanud isegi ühtegi omal ajal lõpuni.
                              Aga nüüd ma siis ütlen - see oli kõige naljakam Eesti film, mida ma kinodes näinud olen. Ja seda täiesti positiivses mõttes. Tõsi, oleks võinud äkki tsipa lühem olla ja Jaagup Kreem karu perses episood oli ka tsuti liiga pikk, aga muidu joosti nii heas tempos, et mõni väga lihtne ja ettearvatav stseen oli ikka väga naljakas (pervopuu), talutav (hipid ja lehm) ja mõned olid lihtsalt nii ootamatult absurdsed, et panid arusaamatult naerma (vanamees uut moodi lehma lüpsmas ja matusestseen kohe alguses).
                              Mulle meeldis see, et ehkki justkui oldi naljade juures tihti ka üsna madala ühisnimetaja juures (sitt, viin ja sperma), siis erinevalt klassikatest ei olnud seda vaadates piinlik, vaid nende juures oli nii palju nüansse, et oleks võinud vabalt ka Õ-Fraktsiooni toodetud olla või omaaegne Wremja (mäletate küll - paeluss). Kui see film nö. vabalevisse jõuab, siis tuleb sealt ka kindlasti sama palju hüüdlauseid, kui omal ajal tulnukast tuli.
                              Müts maha, ma olen tõsiselt üllatunud. Tõeline pärl South Parki põlvkondlasele.
                              P.s. Mõtlesin just, et karu perses oleks võinud ka Henn Põlluaas olla.

                              Kommentaar


                                Vanamees, ma küllap kõvasti liialdan, aga ehk selle aasta parim Eesti film , igale huumorisoonele see muidugi ei lähe, aga mulle läks hästi, lihtsalt omas mahlas ikka väga täkkesse. Helide ja vokaaliga ikka väga vaeva nähtud. Seda kirjutades toon välja, et mulle need kunagised vanamehe väikeklipid ei meeldinud eriti nt. Kreemile peab ka punkte andma et oli nõus.
                                Õlu v rohkem enne filmi tuleb ka ainult kasuks hehe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X