320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    13.45 on inimesed üldiselt tööl või koolis......


    -e-

    Ma pole väga tihe kinokülastaja, aga milles see paremus seisneb? Käin harva ning valin sobiva aja järgi.
    Ehk siis CC vs Solarise Apollo. (ehkki ise eelistan võimalusel CC, Linnamäe saab mujalt ka raha).

    Õu Mõnuagent, see tahab vastust

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Õu Mõnuagent, see tahab vastust
      Ekraanid suuremad, istmed paremad, koridor on ruumikam, peldik pole päris peldik.

      Ehk Devil võib täpsustada, aga imo pole Apollo juba väga mitu aastat kinno investeerinud. Cc on need mugavussaalid loonud, siis see Scape saal on megaekraaniga jne.

      Ainus, mis Apollos paremana meenub, et seal ei teki viimasel hetkel kinno joostes probleemi, et piletimasinal sai paber otsa ja ühtegi teenindajat pole.

      Kommentaar


        Vaatasin ära filmi Judy ja olen veidi kõhklev. Renee Zellweger tegi meeletult hea rolli, kus ta oli nagu segu meigitud Arnold Oksmaast ja Silvia Ilvesest. Aga kogu film meenutas sellist hästi standardset "hangime nüüd oskari"-lähenemist, mille kogu sisuline alltekst on, et näitleja on vâga loomutruu ja meigitud, aga sisu pole muud, kui et kuulsus on raske, tervis veab alt ja filmi lõpuks tuleks üks highlight, et tiitritega teatada, et peagi suri ta ära.
        Ehk sisuliselt Bohemian Rhapsody 2. Polnud igav, roll oli hea, aga film üsna "meeh".

        P.s. ühes lehes nimetatakse selliseid tegelasi retrosurnuteks. Peab olema õnnetu armastus, raske haigus, surnuksjoomine või muu jubedus. Need lähevad, ka hollywoodis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ekraanid suuremad, istmed paremad, koridor on ruumikam, peldik pole päris peldik.

          Ehk Devil võib täpsustada, aga imo pole Apollo juba väga mitu aastat kinno investeerinud. Cc on need mugavussaalid loonud, siis see Scape saal on megaekraaniga jne.

          Ainus, mis Apollos paremana meenub, et seal ei teki viimasel hetkel kinno joostes probleemi, et piletimasinal sai paber otsa ja ühtegi teenindajat pole.
          See Scape on mingi kickass asi? Ja kas seal süüakse? Või need on põhilised nendes lamamistoolidega saalides?

          Ja Devil - kas mittesööjatele kinodes eraldi seansse ei hakata pakkuma?

          Ma olen suht harvaks kinokülastajaks jäänud viimastel aastatel, aga proovin ennast parandada see aasta. Juba teine film homme see kuu!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Guy Ritchie paremad filmid jäävad kuhugi nullindate algusesse, sest need eelmise kümnendi asjad on kas liiga suure kassaga moodustised või lihtsalt üldse ei meenu. Uus film Džentelmenid on pigem Ritchie back to roots-film, mille puhul on palju tuntud näitlejaid, kõvasti tundetut vägivalda ja siis kergeid inside-nalju briti filmitööstusele ja ka Ritchie enda vanadele krimifilmidele. Filmis on esindatud USA-juudi ärikad, hiinakate kartellid, Briti härrasmees mafioosod ja suvalised tänavapätid. Film on esitatud Hugh Granti kehastatud eradetektiivi poolt mõistukõnes Charlie Hunnami kehastatud narkogängi teise tegelasega. Esimene on selles gängis Matthew McConagheheyahaheyahay. Film ei loo mingeid uusi krimikomöödia tasandeid, kuid on sellest väga hästi jooksev, väga naljakas ja samal ajal ka tore vaatamine, kus saad täpselt selle, mida otsima tuled. Selline sõpradega kinnominemise film. Muidugi on filmis ka viimasel ajal brittide seas (vaatan Black Mirrori poole) seakeppimise stseen. Colin Farrellile thumbs up noori tänavalapsi treeniva nimetu treenerina. Tisse ei näe.
            +1,
            Oli tõesti lõbus vaatmaine sõpradega. Lock, Stock ja Snatch on dialoogide osas veits paremad mu meelest, aga siingi sai head nalja.

            Kommentaar


              Little Women on võimatult helge film, teeb tuju lihtsalt nii heaks. 1860-l ei saanud noor naine muidugi niimoodi elada nagu Jo - eriti mitte vaene naine, aga see ei häiri üldse. Mõtlesin, kuidas ma sellest üle saan, et Winona Ryder peaosas pole - muidugi olin kunagi temasse kõrvuni armunud, minu põlvkonna kõige lahedam näitlejanna ikkagi. Aga uued põlvkonnad võtavad üle ja Saoirse Ronan on vähemalt sama lahe. See oli nii nauditav film, et nüüd ei julge kaua aega kinno minna.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Uncut Gems jõudis eile lõpuks Netflixi. Super.

                Kommentaar


                  Algselt postitas toi Vaata postitust
                  Uncut Gems jõudis eile lõpuks Netflixi. Super.
                  Kuidas see võimalik on, et Adam Sandler on kvaliteetfilmi teinud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allars Vaata postitust
                    Kuidas see võimalik on, et Adam Sandler on kvaliteetfilmi teinud?
                    Sest ta ei teinud seda filmi ise, vt ka "Punch-Drunk Love" nt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                      Sest ta ei teinud seda filmi ise, vt ka "Punch-Drunk Love" nt.
                      Okei, aga kuidas on võimalik, et ta hästi näidelda suudab?

                      Kommentaar


                        Ta tegelikult oskabki näidelda, aga selleks on vaja kedagi adekvaatset kes selle filmi ka teeb. Kui ta ise asju juhib, siis on tegu 90 minutiliste reklaamidega. Ju ta on laisk ja ei viitsi ise päris filme teha.
                        Algselt postitas allars Vaata postitust
                        Okei, aga kuidas on võimalik, et ta hästi näidelda suudab?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          +1,
                          Oli tõesti lõbus vaatmaine sõpradega. Lock, Stock ja Snatch on dialoogide osas veits paremad mu meelest, aga siingi sai head nalja.
                          -e- alguse lugu oli catchy tune.

                          Kommentaar


                            Röövlinnud (ja Harley Quinni blääblää) algas minu jaoks skepsisega, sest kuidagi venitasin end läbi Suicide Squadi, vist jäi teadmata kohas pooleli Batman vs. Superbatman. Teisi DCU asju ma praegu peast ei mäletagi.
                            Esiteks pean ma ütlema, et mul on ääretult kahju, et andekad näitlejad peavad sellise jogaga enda palgaraha välja teenima. Margot Robbie on sigaandekas näitleja. Vott.
                            Aga lõpuks olin meeldivalt üllatunud. Lugu lihtsalt - Harley läheb Jokerist lahku, mistõttu ei karda teda enam keegi ja nii tahavad kõik teda tappa. Noor taskuvaras varastab hinnalise teemanti ja nii hakkavad kõik seda taskuvarast ja teemanti taga ajama.
                            Pildiliselt on film kahepalgeline. Esimene 15 minutit ja viimased 15 minutit on üle võlli cyber-punk-groteskne tüüpiline DC, kus asjad auravad, värvid on neoonis ja ühesõnaga Tim Burton kohtub Joel Schumacheri ja veidi ka suitsiidisalgaga.
                            Aga sinna vahele jääb üsna pikk periood täitsa tavalises New Yorgis ja selle tänavatel kulgeva mürgeldamisega. See osa on ka kõige tugevam, õnneks pole ka esimene osa ja viimane võitlusmürgel kõige pikem.
                            Sisult veel - veidi meenutab äraspidist Kill Billi, kus jõud on naistel, aga selle asemel, et ühe mehe pärast mitu naist hukka saata, siis peategelane toob originaalsete loomislugudega tegelinskid lõpuks kokku, et siis veidi mürgeldada. Vägivald oli kohati päris õuka, aga mitte päris level kill-bill.
                            Algus oli igav, keskel lahe, lõpp ei käinud ka närvidele. Seega täitsa okei meelelahutus. Uuesti ei vaataks, aga vähemalt sai tegevusest aru. Pluss oli lühike (1.50), seega MCU ees props. Lisaks oli üsna realistlik (kui välja jätta üks osa lõpuvõitlusest, mis oli veidi midafakki), seega MCU ees props.
                            Tisse ei näe. Aga on mingeid tampooninalju, tissinalju ja situmisnalju.

                            Kommentaar


                              muu pasa vahele häid uudiseid ka..

                              Saag 9 tuleb mais.

                              Kommentaar


                                Miks nad huvitav selle jama tootmist jätkavad. Saastast oktaloogiast tehakse veel saastam ennaloogia.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X