320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Spoilerid räägivad et järgmises osas teeb kaasa ka allars kes sipelgatele söödetakse.

    Aga vastuseks su küsimusele. Raha ja huvi on põhjuseks loomulikult

    Kommentaar


      Algselt postitas allars Vaata postitust
      Miks nad huvitav selle jama tootmist jätkavad. Saastast oktaloogiast tehakse veel saastam ennaloogia.
      Sawide viimased budgetid on 10-20m vahel max ja kassatulu kokku tuleb üle 100m. Pigem ma arvan,et see onselline budget mode raha teenimine,

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Sawide viimased budgetid on 10-20m vahel max ja kassatulu kokku tuleb üle 100m. Pigem ma arvan,et see onselline budget mode raha teenimine,
        Aga mis on viga inimestel, kes sellist obv skämmi vaatavad?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Aga mis on viga inimestel, kes sellist obv skämmi vaatavad?
          Ei oska öelda ma lihtsalt vaatasin hetkel huvipärast imdb andmeid. Ma võin lausa öelda, et ma ei suuda vaadata Õudukaid üldse ja ei olegi vaadanud ühtegi kindlalt üle kümne aasta ning samuti ei tea ma oma tutvusringkonnast väga inimesi, kes vaataks seega ma isegi ei tea üldist vaatajasgruppi.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Spoilerid räägivad et järgmises osas teeb kaasa ka allars kes sipelgatele söödetakse.

            Aga vastuseks su küsimusele. Raha ja huvi on põhjuseks loomulikult
            Pask. Sellise süžeega asi on juba olnud.


            Ägedam oleks, kui Romulus ja Remus hundi nisad puruks näriksid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Aga mis on viga inimestel, kes sellist obv skämmi vaatavad?
              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              ... Rambo. The Last Blood ...
              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              ... Dolittle ...
              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              ... Pahad poisid kogu eluks ...
              Ei tea jah, mis sellistel inimestel viga on..

              Kommentaar


                Algselt postitas toi Vaata postitust
                Ei tea jah, mis sellistel inimestel viga on..
                Ma vist maksin ühe eest piletiraha. Teised olid nii madala keskmisega, et tundusid naljakad. Olid ka.

                Kommentaar


                  Nende igasugu oktaloogiate ja asjadega meenub see stseen. Jaws19.

                  Kommentaar


                    Kusjuures pole isiklikult ühtegi Saagi vaadanud, aga selle uue osa treiler Chris Rocki ja Samuel L-iga tundus täitsa huvitav.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      Kusjuures pole isiklikult ühtegi Saagi vaadanud, aga selle uue osa treiler Chris Rocki ja Samuel L-iga tundus täitsa huvitav.
                      Ma vist mõned olen. IMDB ütleb, et olen kuuendani vaadanud. Aga neid kodus, ilmselt veinisena.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        Kusjuures pole isiklikult ühtegi Saagi vaadanud, aga selle uue osa treiler Chris Rocki ja Samuel L-iga tundus täitsa huvitav.
                        Polnud sel esimesel osal häda midagi, täitsa hea idee ja teostus. Sealt edasi, nagu ikka, head ideed ei ole võimalik korduses näidata.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Käisin ja vaatasin filmi Pragisevad vitud, mis räägib teismelistest plikadest, kes üksikuna on kui peksa saanud kassid, aga kambas koos mölisevad, itsitavad ja söövad koguaeg kinos popkorni. Kui saabuvad juurde veel ka samas eas noormehed, siis saab pragisevatest kihistavad tegelased ja möla libiseb veel rohkem.
                          Seetõttu tean, et mingitel seanssidel tuleb võtta istekoht kuhugi ettepoole, sest taga käib siis see orgia. Samal ajal jooksis ekraanil film Underwater, mis pidada olema üsna konkreetne Alieni rip-off. Eks ta natuke oli ka, aga samas pean ma ütlema, et South Park tegi seda juba! See film räägib ülbest energiahiiust (kelleks oli tegelikus elus BP), kes puuris nii usinalt, et äratas ellu Chtulu, kes hakkas puurtorne rappima. Filmi eeskujusid on kerge näha - Aliens mõistagi, siis Abyss, siis Cloverfield (kõige tüütum tegelane, kes konstantselt mölises ja lolle nalju viskas oli ka Cloverfieldis see kaameraga jooksnud djüüd). Peaosas on endiselt väga sitt näitleja Kristen Stewart, kes mängib kivinäoga mehaanikut, kes ootamatult satub suure katastroofi keskele. Ellujäänuid on kuus ja nad peavad minema 1,5 kilti sügavamal ja kaugemal asuvasse baasi.
                          Kuni laskumise lõpuni on kõik maruvinge ja põnev, sinnamaani pole siis aru saada, et midafakki toimub. Tore ja klaustrofoobiline. Sealt edasi läheb veidi lapangusse ja pimedas hakkavad selle filmi alienid laamendama. See osa ongi kõige igavam ja kohati ka ebaloogilisem. Seejärel jõutakse baasi ja seal hakkab lõppmürgel, mis on juba taaskord täitsa okei, kuigi lõpus ka sellise emotsiooniga, et "tra, teil tegelastel viga on". Samas see lõpuosa oli piisavalt pingeline, et kas vitud lõpetasid prõksumise või ma lihtsalt ei pannud seda enam tähele.
                          Tisse ei näinud, Kristen Stewart oli pidevalt aluspesus. Selline B-õudukas.

                          Kommentaar


                            Uncut Gems, millega Adam Sandlerile ennustati parima meesoskaristi nominatsiooni ja mis on ka Netflixis saadaval, läks alles nüüd vaatamiseks ja oli tegelikult igati ka vaatamist väärt. Esmalt üsna hüpliku mulje jättev film juveelimüüjast huiarist, kes skeemitab end kapitaalselt üle kõrvade pasa sisse. Sandler meenutab veidi Al Pacino teatuid rolle, kaasa lööb ka Kevin Garnett, kes mängib iseennast ja ilmselt teeb ka parima sporditähest näitleja rolli. Pean tunnistama, et mingi hetk tundsin, et ma ei saa enam aru, et mitu kihti Sandleri kehastatu juveeliärikas end ümber keskkoha sisse on keeranud, aga lõpplahendus on veidi wow ja elamust pakkuv. Mis veidi häiris, et see Oneothrix Point Neveri elektrooniline muusikataust ajas veidi kettasse, sest meenutas meeleolult Õnnelind Flamingot ja muud säärast omaaegset 80ndate modernset kiibitsemist.
                            Ilmselt senise aasta parimaid filme ja selline, mida peaks kohe üle vaatama.

                            Kommentaar


                              Stokil on imelik huumorisoon ja ta vaatab imelikke filme, aga ma läksin eile õhtul veel kinno. Üldiselt olin sitas seisus, kuna suuremas osas seansse olid "Talved", mingid vene filmid või siis filmid, mida juba nähtud. Seega võtsin sammud Sõpruse poole, kus jooksis valgel linal soomlaste Koerad ei kanna pükse. Pean tunnistama, et filmivalikule aitas kaasa Filmikägu saade, kus selle kohta öeldi, et tegu on äärmiselt häiriva filmiga, mis on alla 16 keelatud. Kinokülastajad olid sest ilmselt valesti saanud, sest vaatajaid oligi umbes-täpselt 16.
                              Kõigepealt - filmis oli kaks kohta, kus ma pilgu ära keerasin, kuna need kohad olid eriti üle võlli. Sisust: mees magab, naine läheb ujuma, naine upub ära, mees üritab teda päästa, aga upub ise ka... peaaegu. Ajahüpe kümmekond aastat ja endiselt deprekas mees üritab enda teismelise tüdrukuga hakkama saada, kui korraga satub ta sadomaso domina juurde, kes teda ootamatult kägistab ja meelemärkuse kaotamise eel meenub mehele, kuidas nad uppunud naisega koos olid. Ja muidugi hakkab sealtpeale mees üha rohkem sellest dominast sõltuvusse sattuma.
                              Saalis oli umbes 2 meest, 14 naist ehk naistel on mingi värk selle s&miga, kuid imo oli kogu filmi mõte kuskil mujal ehk siis põhjamaise inimeste kinnises olekus, kus ei räägita enda probleemidest ja see ventileerub mingites imekohtades. Kui välja jätta see, et mingi hetk hakkas veidi igav, siis kokkuvõttes senise filmiaasta üks vaieldamtult parimaid filme. Ilmselt võib ta ka järgmisel aastal olla Oscari kandidaatide seas. Soomlased suhtkoht oskavad, välja arvatud sõjafilme.
                              Mis kõige olulisem!!! Tisse ei näinud (vähemalt selgelt mitte)!!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Üldiselt olin sitas seisus, kuna suuremas osas seansse olid "Talved", mingid vene filmid või siis filmid, mida juba nähtud.
                                Kooma on visuaalselt ja osaliselt oma mõttelt tip-top. Isegi viimasel seansul magama ei jäänud.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X