320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Algselt postitas Aramis


    Ja Crash oli väga OK film, mida viimati sai vaadatud.
    Vaatasin ka just. Tõepoolest, väga OK. Ilmselt parim(aid), mida sel aastal näinud.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Algselt postitas Kaarel


      Algselt postitas Aramis


      Ja Crash oli väga OK film, mida viimati sai vaadatud.
      Vaatasin ka just. Tõepoolest, väga OK. Ilmselt parim(aid), mida sel aastal näinud.
      Mul veel sellega selline case, et mingi juuli lõpu poole ühel sünnipäeval ühe vennaga rääkides ta soovitas, et ilgelt hea film, rassiteema jne. Ma pärast koju minnes leidsin ka filmi ja nii asi jäi. Polnud aeega, siis tuli siin muid filme - ei tekkinud nagutunnet, et mingit neegrifilmi võiks vaatama hakata. Ja mingi kahe nädala pärast kui midagi teha polnud tuli korraks asi meelde ja mõtlesin, et viskaks netti pilgu, et kes seal ka mängib. Asi mida iga filmi puhul muidu juba koheselt tehakse ja oh seda üllatust - keskmine hinne oli mingi 8,6 , 56 koht läbi aegade - tuttavaid näitlejaid mingi 7-8 ...
      Edasine oli puhtalt vormistamise küsimus.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        ma olin päris tükk aega segaduses, mehed kilkavad mingi suht vana ja sealjuures võrdlemisi crapi filmi pärast. siis hammustasin katki, et jutuks polegi Cronenbergi \'Crash\'. Kell on veel varajane, mis teha. Õhtul vaatan siis selle teise ka ära.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'


          Viimane \"filmielamus\" - Fantastic Four ...Ega filmielamus pole õige sõna..point on selles, et raudselt vaadatav film, sest Dark Angel JA on Invisible Girl. Lihtne.
          Oli päris vaadatav jah aga ühe parima koomiksi kurikaela Dr Doomi lörtsisid küll ära
          Aga Chiklis oli tasemel
          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
          If you're good at something, never do it for free - See above.
          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Algselt postitas Martin


            Kõigi Ameerika jalgpalli fännidele ja austajatele, kes Every Given Sunday nime kuuldes täielikult hulluvad.

            Et mul eile piisavalt igav kodus oli, otsustasin oma hoomamatult suurest filmikataloogist ära vaadata Friday Night Lights. Kui proffidel käib asi pühapäeviti, siis Teksase 17-aastaste noorte mängude ajal reedeti on kah linnades vaikus.

            Päris tore film oli, kuigi Sunday tasemele muidugist ei küündinud. Samas kolkapatriotismist ja tunnetest, mida jalgpall ühes väikeses linnas tähendada võib, räägib film kah toredasti. Või nagu üks kommentaar IMDBl ülteb: \"Sad, Depressing, Well Told Tale of Texas High School Football Passion Run Amok.\"

            Vaadata tasub igatahes küll, päris tore on ja näiteks Remember the Titansist on ta küll minu arvates parem film.

            Friday Night Lights
            Lehitsedes antud teemat, märkasin seda, juba üle poole aasta vanust Smuti postitust. Pikka kommentaari ei viitsi anda, kuid ütleks vaid, et IMHO parim ameerika jalgpalli temaatikaga film. Pealegi on Billy Bob Thornton on peaosas.

            Meeldiv on ka see, et puudub see spordifilmides tihti esinev \"alguses-oleme-kehvad-kuid-lõpuks-võidame-viimase-sekundi-imetrikiga-tiitli\" ärakulunud lahendus (sry, kui see oli väike spoiler). Muide story ise põhineb H.G Bissingeri samanimelisel raamatul, kus ta 1988 aasta Odessa meeskonna käekäigust jutustab. Raamatut pole ise kahjuks (veel) lugenud.

            edit: \'make that\' parim selle klausliga, et Jerry Maguire ei kuulu sellesse kitsasse ˛anrisse.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Algselt postitas fittibaldi

              Õhtul vaatan siis selle Crashi ka ära.
              Vaatasin. Raisk, ma olen niigi suht sinises meeleolus viimasel ajal, aga see film pani mu peaaegu nutma. Ei, tõsiselt. Rohkem ma ei taha sellest tükist midagi rääkida.

              Mõtlesin, et asjade tasakaalustamiseks vaatan midagi muhedat. Sideways. Hullumaja, kerge masendus muutus raskekujuliseks melanhooliaks! Huvitav, mis mul on mingi quarter-life crisis või? Lähen kolmandale katsele ja vaatan kindluse mõttes üle mingi teada trash-komöödia nagu ace ventura või road trip. Peab aitama!

              PS. Crash ja Sideways muide on väga head filmid. 8/10 mõlemale.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                In no particular order:

                The Hero
                House of Flying Daggers
                Ghost in the Shell
                Akira
                I \"Heart\" Huckabees (miks küll Hollywoodis tihemini nii häid filme ei tehta?)
                Unforgiven (tuli äsja ja persse küll, Clint on oma igas vanuses nii võimas mees)
                Blue Velvet või mis iganes muu Lynchi film
                2001:kosmoseodüsseia
                Oldboy

                ja palju muud
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Vaatasin Chomsky ja Moore\'i kolmeosalist dokumentaali \"The Corporation\". Käsitletakse tänapäeva suurkorporatsiooni kui indiviidi ning analüüsitakse selle mõju maailmale. Päris huvitav materjal.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    viimase aja suurimad elamused: \'sin city\' (häbi küll, et alles nädal-kaks tagasi sai vaadatud, aga tahtsin ikka korralikku dvdripi näha) - muideks, ühildun siinse foorumi vaimustusega ja kavatsen varsti selle uuesti plaadimängijasse panna. siis veel \'dogville\', keda nagunii kõik on näinud ja suhteliselt juhuslikult sattusin ka sellise asjanduse peale nagu \'valentin\' - küllaltki lühike ja armas argentiina mängufilm väikesest poisist ja tema raskest elust, kirjutatud filmi re˛issööri poolt, kes meenutab omaenese lapsepõlve. soovitan.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      jeerum just eelmine reede sai kinos käidud, Jaket oli vaatlusalune objekt. Ausalt öeldes asi maitses, aga midagi jäi puudu. Muidugi see Piano mees oli väga paslik. Ahjaa see mis puudu jäi oli taas see imal lõpp, no nii need asjad ikka ei käi...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        9 songs olla seksist ja muusikast, lugesin ma kuskilt. Intrigeeriv, mõtlesin, täpselt see film mida nädalavahetuse alguseks vaadata. Aga sain petta.

                        See film ei ole mitte kui kuramuse millestki; lihtsalt noodsamad pealkirjas sisalduvad 9 laulu - päris head britirokilaulud kusjuures, Franz Ferdinand ja Dandy Warhols ja nii - kantakse kontsertsalvestistena täies pikkuses ette. Kui parasjagu keegi laval ei esine, siis näidatakse vahelduseks kaadreid, kus kaks peategelast kepivad. Või taidlevad natuke aega niisama ja siis kepivad. Ei mingit lugu kui sellist. Kontsert. Kepp. Kontsert. Kepp. Mees on vist mingi teadlane, sest vahepeal näidatakse, kuidas ta Antartikas jääproove võtab ja sellest jaurab. Võib-olla on asja kontseptsioon nii deep, et ma LIHTSALT ei jaga ära? Äkki ikka oli lugu noorte suhtest, mida liigendati innovatiivselt ja fantaasiaküllaselt muusikaliste vahepaladega? Psühholoogiline sissevaade tänase pealiskaudse noorsoo pealiskaudsesse ellu? No tore siis. Ja igav ja mittemidagiütlev. Isegi seksistseenid olid igavad.

                        Õnneks oli piisavalt lühike - suts üle tunni. Ja see, et asi filmina midagi pole, ei tähenda, et seda nt tapeedina mingi istumise taustaks ei võiks mängima panna.

                        Kas tõesti on võimalik, et nii selle kui suurepärase \'24 Hour Party People\' lavastajaks on sama Michael Winterbottom? Can\'t be..

                        4/10

                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Kõik kes on nii lahedad, et istuvad reede õhtu kodus soccernetis, siis kohe varsti hakkab Riddicki kroonikad. Väärt film.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas mikc
                            Riddicki kroonikad. Väärt film.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas -Marko-


                              Algselt postitas mikc
                              Riddicki kroonikad. Väärt film.
                              no vähemalt Vin on lahe

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                rancid oli lahe.
                                kaameratöö oli väga hea
                                tegu siis thriller/põnevikuga
                                ning omas klassis hea film
                                soovitan
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X