320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    yessssssssssssssssssssssssssssssssssss
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Ei saa siiani aru, et Joaquin Phoenixi jokkeri fenomenist.... sa saad parima peaosa rolli eest, mis tehti 10 aastat tagasi kõrvalosana (RIP Ledger) sellistelt, et reaalselt terve maailm rääkis ja isegi kuningas (Nicholson) praises ette ja taha. Võibolla minujaoks lihtsalt muudab kummastavaks selle see, et ma ei saanud Jokkeri fenomenist samuti eriliselt aru ja olin filmis väga pettunud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ei saa siiani aru, et Joaquin Phoenixi jokkeri fenomenist.... sa saad parima peaosa rolli eest, mis tehti 10 aastat tagasi kõrvalosana (RIP Ledger) sellistelt, et reaalselt terve maailm rääkis ja isegi kuningas (Nicholson) praises ette ja taha. Võibolla minujaoks lihtsalt muudab kummastavaks selle see, et ma ei saanud Jokkeri fenomenist samuti eriliselt aru ja olin filmis väga pettunud.
        Olen sinuga mõneti nõus. Kui film oli lõppenud, siis erilisi ovatsioone ja pisarat see ei kiskunud. Näitlejatöö oli muidugi sheff, aga filmi sisuline osa, kui ise mingeid asju sinna juurde pärast ei mõelnud, ala:"Ta tegelikult oli terve selle filmi ajal tegelt hullaris!" jne. Kindlasti tegu hea tükiga, aga kui keegi räägib, et juba sajandi film vms, siis ajab veits naerma.

        Parasiit ei ole kuidagi kutsunud vaatama, aga tuleb vist siis "mõnumeetrit" uskuda ja ära vaadata.

        Kommentaar


          "Parasiit" kolmapäeva õhtul kell 21.30 ETV2
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Igasugused koomiksifenomenid nagu ka Jokker on üldiselt mõttetu edasitagasi merchi ja raha väntamis üritus. Aga miks too Phoenixi oma väärib austust on puhtalt selle pärast, et see lihtsalt eraldiseisvana on väga hea film. Stsenaarium, atmosfäär, režii, eriti veel näitlejatöö. Suva see, et see karakter tehti hästi ära umbes 10a tagasi, niikuinii tehakse tänapäeval kõike uuesti. Vähemalt üks läks täppi.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
              Parima filmina "Parasiiti" oleks vist Tarantinode jm kõrval liiga naiivne pakkuda?
              ajee siis

              Kommentaar


                Vaatasin eile veel Harrieti ära, mille peaosaline kandideeris siis parima naisnäitleja kategoorias. Tegu 19. sajandi järjekordse mustanahaliste orjanduslooga, kus pahadel tegelastel on blondid juuksed, sinised silmad. Kus headel tegelastel on koguaeg palved huulil ja õnnetu kaugusse vaatav pilk. Ses osas oli hästi tavaline ja täpselt selline film, mis USAs läheb peale, meile ei jõua isegi kinolevvi. Aga lõpptulemusena pean tunnistama, et täitsa hästi ülesehitatud ja pingeline film. Janelle Monae peksti surnuks, muus osas oli ka täitsa okei.

                Kommentaar


                  Aga Oscarite jagamine oli iseenesest maruigav. Kolm tundi mingit suvalist jauru, siis mingid megaigavad tänukõned (Renee Zellweger oli kõige hullem). Ainsad toredad elemendid olid korealaste rõõmupidu ja siis Billie Eilish. Rohkem ma enam end ei piina ja öösel seepärast üleval pole...

                  Kommentaar


                    Päev enne Oscareid jagati Independent Spirit Awarde ka. Sandler pani päris hästi seal:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Ei saa siiani aru, et Joaquin Phoenixi jokkeri fenomenist.... sa saad parima peaosa rolli eest, mis tehti 10 aastat tagasi kõrvalosana (RIP Ledger) sellistelt, et reaalselt terve maailm rääkis ja isegi kuningas (Nicholson) praises ette ja taha. Võibolla minujaoks lihtsalt muudab kummastavaks selle see, et ma ei saanud Jokkeri fenomenist samuti eriliselt aru ja olin filmis väga pettunud.
                      Jah, kui kõrvutada Dark Knighti filmiga siis muidugi pettunud. Lapsik ja reaalsuskauge fantaasia vs draamafilm- ilmselt polegi ju samale sihtgrupile mõeldud. Ühtlasi pole ka samad karakterid, isegi kui nende nimi on sama.

                      Kommentaar


                        Minu arvates on Parasiit üks selle kümnendi parimaid filme ja üldse ka suure plaani üks väga tugev film. Ehk lõpuks ometi võitis kõige parem film. See ikka pigem haruldus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Jah, kui kõrvutada Dark Knighti filmiga siis muidugi pettunud. Lapsik ja reaalsuskauge fantaasia vs draamafilm- ilmselt polegi ju samale sihtgrupile mõeldud. Ühtlasi pole ka samad karakterid, isegi kui nende nimi on sama.
                          Eks ma saan su üritusest ära panna aru, aga Dark Knighti filmi maha teha ka päris ei saa läbi lapsikuks tembeldamise. Reaalsuskaugus muidugi, aga mina võrdlesin ikkagi mängitavaid rolle mitte filmi süzeed. Asi taandubki lõpuks maitsele ja vaadates rahva arvamust ja populaarsust, siis mõlemad mehed suutsid ikkagi filmiajaloo mastaabis vinged rollid maha panna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Pahadel tegelastel on blondid juuksed, sinised silmad. Headel tegelastel on koguaeg õnnetu kaugusse vaatav pilk.
                            Kas Arno Tali on/oli siis paha või hea tegelane?
                            Asking the real questions.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Kas Arno Tali on/oli siis paha või hea tegelane?
                              Asking the real questions.
                              Eks ta üks kulak oli.

                              Kommentaar


                                Kuidagi läks nii, et Richard Jewell läks minu radari alt läbi. Film turvamehest, kes leidis Atlanta olümpiamängude ajal pommi, aga keda esialgse kangelase staatuse järel hakati ennast FBI ja meedia poolt terroristiks pidama. Filmis on Sam Rockwell, mis on vist pea alati kvaliteedinäitaja. Peaosas Paul Walter Hauser, kelle senimaani tuntuim roll oli veidi pikaldase KKK liikmena Blackkklansmanis. Clint Eastwood oskab endiselt teha ja leida häid lugusid ja ehkki ma pole kindel, et Kathy Bates oleks pidanud selle eest saama oskarinominatsiooni, siis üleüldiselt on tegu väga hea filmiga. Mõnusoovitus.
                                Tisse pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X