320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Miks sa neid filme nimetad? On need head - halvad?
    Ta nimetab filme, mille dvd/blu-ray reliisid netti on tulnud ja mida ta järjest vaatab.

    Ära küsi miks.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Eile toimus midagi klassiõhtu sarnast ja seega vaatasime filmi Chernobyl Diaries.
      Mõni ehmus pidevalt, mind ja mõnda veel jättis täitsa külmaks. Ei pakkunud pinget kohe üldse :/
      Pmst on see jälle niisugune film, kus ülirahuliku momendi ajal saab vähegi õudukaid vaadanud inimene aru, et kohe-kohe on midagi juhtumas. Samas oli see nagu põnevik ja selles suhtes ka huvitav. Seega minu poolt hinne 4/10.
      FC Bayern München!

      Kommentaar


        Ma vaatasin Affleck-i Argo ära ja täitsa meeldis. Lõbus aga totter film mis ei ole ei action ega põnevik kumbki. Midagi nende kahe vahelist ehk. Ei oskagi öelda, miks ta niiväga meeldis. Teistsugune film kui teised samalaadsed. Nalja ka piisavalt. 8/10

        Kommentaar


          Algselt postitas Milanista Vaata postitust
          Savages ei olnud ka mingi meistriteos pigem selline 6/10 meh film.Benicio Del Toro oli ainuke lahe asi seal ja temaga ei saa mööda ka panna.
          Ma ei saa aru, miks ta sellises filmis üldse nõus mängima oli, ju siis sai pappi mõnusalt.

          Kommentaar


            Kääbik on lihtsalt eepiline.
            10/10

            Kommentaar


              Selline soovitus: End of Watch. Korralik mendikas kahest noorest uljast patrullpolitseinikust, kes LA South Central linnaosas (üks kõige kriminaalsem linnaosa USAs) teada saavad, et liigne agarus oma töös on ogarus. Peaosades Jake Gyllenhaal (polegi ühtegi kehva filmi näinud temaga) ja Michael Pena (tema osatäitmise kohta selles filmis spekuleeritakse Oscari nominatsiooniga), režissöör/stsenarist David Ayer, kelle sulest on tulnud selline teos nagu Training Day (ning mööndustega ka Fast & Furious esimene osa). Filmitud küll moodsas "koduvideo" stiilis, aga täiesti vaadatav.

              Kommentaar


                end of watch oli tõesti väga meeldiv vaatamine. Mulle väga meeldis näitlejatevalik.Siiski, kurjategijad olid pisut juustud ja mõni stseen oli väheke ebareaalne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                  Selline soovitus: End of Watch. Korralik mendikas kahest noorest uljast patrullpolitseinikust, kes LA South Central linnaosas (üks kõige kriminaalsem linnaosa USAs) teada saavad, et liigne agarus oma töös on ogarus. Peaosades Jake Gyllenhaal (polegi ühtegi kehva filmi näinud temaga) ja Michael Pena (tema osatäitmise kohta selles filmis spekuleeritakse Oscari nominatsiooniga), režissöör/stsenarist David Ayer, kelle sulest on tulnud selline teos nagu Training Day (ning mööndustega ka Fast & Furious esimene osa). Filmitud küll moodsas "koduvideo" stiilis, aga täiesti vaadatav.
                  jees. ma vaatasin ka esimesel võimalusel ära. tiptop.
                   
                  kui nad üle aia hüppasid, siis nad lasid ühe tüübi autos maha. miks nad selle autot ei omastanud olukorrast põgenemiseks? mingi mentide keeld? YOU'RE RUNNING FOR YOUR LIFE!
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Kiidan ka omalt poolt End of Watchi. Viskaks aga ülesse ka filmi Lawless (peaks just kinodesse jõudma). Väga hea film kuiva seaduse aegsest ameerikast ja puskariajamisest. Mõnusat musta huumorit ka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      jees. ma vaatasin ka esimesel võimalusel ära. tiptop.
                       
                      kui nad üle aia hüppasid, siis nad lasid ühe tüübi autos maha. miks nad selle autot ei omastanud olukorrast põgenemiseks? mingi mentide keeld? YOU'RE RUNNING FOR YOUR LIFE!
                       
                      Auto esiklaas oli seestpoolt rõvedalt verine ju.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Kiidan ka omalt poolt End of Watchi. Viskaks aga ülesse ka filmi Lawless (peaks just kinodesse jõudma). Väga hea film kuiva seaduse aegsest ameerikast ja puskariajamisest. Mõnusat musta huumorit ka.
                        ma öösel ei suutnud meenutada, mis oli teine hea film, mille ma veel ära vaatasin. Tom Hardy oli maru hea. Shia Lebeufi ma pole vist kordagi teistsugust rolli mängimas näinudki.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                           
                          Ma millegipärast ootasin midagi a'la Shia tõuseb mingiks juhtivaks tegelaseks ja päästab vennad vms, aga tegelikult oli ta ikka korralik pussy seal.

                          20 miili nali oli ikka väga hea

                          Kommentaar


                            Guy Pearce oli tõetruu pervert.

                            e: too tüüp on mudu sel aastal kahes Austraalia telefilmis viisaka näitlejatööga hakkama saanud - koodnimeks Jack Irish. Mõnus ajaviide, selline ca 7 palline litakas.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              See juba päris mitu kuud vana film, aga vaatasin, et pole siin foorumis mainitud- Premium Rush. Täitsa ok film vahelduseks vaadata.

                              Kommentaar


                                Super on see,et kui siin teemas üle 2 posti ühte filmi kiidavad, siis tasub see ära vaadata! Tänud!
                                Vaatasin ka End Of Watchi ära ja ei kahetse absoluutselt.
                                Millegipärast meenus sellega selline film nagu The Way Back, mille soovituse sain ka vist mingi aeg tagasi just siit samast. Üritan selle ka täna uuesti ära vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X