320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Film

    Varem kinos ei käinud ning hiljuti avastasin enda jaoks kodukino. Annaks siis hinnanguid aga püüaks seda teha vaid nendele,mis on tõesti laiemale üldsusele tuntud filmid ning teiseks kaasaegsest kinost läbi käinud. Ise postitan siia neid ikka juurde, kui veel mõni vaadatud saab.

    Muide, paneks ka reitinguid(!) . Ise kasutan Championship Manager-stiili, alghinne on 6 ning siis hakkab ta kas tõusma,langema või jääb püsima

    U-571 - väga huvitav sisu (minule), kuid mõned ebaloogilised kohad, kus torpeedod kihutavad sabmariinist mõnekümne cm kauguselt mööda ning sadakond süvapommi ei kahjusta saatuslikult Saksa laeva,kus jänkid(!) sees. Tasuks ka arvestada fakti, et seesama Saksa laev oma riigi teenijatega sees sai väga kõvasti varem kannatada...
    7 punkti.

    Vertical Limit - sisu on enam-vähem, kuid omalaadsetes filmides on see täpselt TÜÜPILINE. no more comments.
    5 points

    Ronin - Suurepärane näitleja-Robert De Niro. Pole suurt midagi negatiivset öelda, kuid story pole ehk minule väga meeltmööda. Üks tüüpiline viga autojälituses... "tsiviilide" autod paiknevad 90% ühe süsteemi järgi.
    7 points

    Snatch - Inglise aktsent...mmm! Üsna mitmekülgne sisu.
    9 points

    Matrix - mõningad naeruväärsed seigad, kuid siiski kõvasti vaeva nähtud stooriga.
    8 points

    Remember The Titans - Jutt käib siis ühest 'ameerika jalgpalli' meeskonnast.... väga hea. Suurepärane film. Olete ehk märganud minu signatuuri?
    10 points

    End of Days - Schwarznegger on väga ära tüüdanud oma lähen-suren-ärkan-teen-võidan stiiliga. Kuidagi tobe oli...
    3 points

    Face/Off - Nicolas Cage'lt pole just palju ebaõnnestunud filme ning see film on temalt poolt samuti väga hästi mängitud, kuid minu arvates rikkus filmi mingil määral John Travolta, kes sellesse rolli imho üldse ei sobinud.
    8 points

    Con Air - huvitav jutt, Cage'lt hea esitus taas. Veidi mõistmatud pisiasjad tavainimesele siiski nagu näiteks mida teeb oma aja ära istunud mees maailma kõige suurimate 'kurikaeladega' ühes lennukis...nojah...
    8 points

    Road Trip - huvitav,huvitav,huvitav... Pakub huvi ei-tea-mispärast selline asi... noored...
    8 points

    Gladiator - suurepärane film. enamus ilmselt näinud,teavad niigi.
    10 points

    Meet The Parents - mage... tüüpilisi armulugusid võin ka mujalt vaadata, ootasin enamat huumori poolelt aga kõik oli nagu reklaamis nähtud juba...
    4 points

    Armageddon - Bruce Willist olen ikka harjunud nägema sellises Schwarzneggeri stiilis tegutsemas (ok ehk mitte päris nii hull pole asi ) aga see oli õnnestunud tükk. Story väga meeltmööda.
    8 points

    Scary Movie - hästi tehtud paroodiafilm, õnneks olin näinud kõiki Screami filme,Matrixit ning kuulnud seda üht The Sixth Sense'i lauset ( i see dead people ). Huumorit leidsin küllaga. Kuid konkurentsivõimeline suurte filmide seas pole.
    8 points perhaps....or 9 (hiljem parandatud)

    The Cell - Jennifer Lopez'i filmi vaatamine polnud sugugi minu idee aga juhtusin seda nägema ning väga hull nagu polnudki.
    7 points (hiljem parandatud)

    Red Planet - lugedes sissejuhatust filmide jäi silma üks lause,mis lootused filmist alla kerisid : "...kuid õnnetu juhuse läbi lukustub robot ümber tapamasinaks, mille eesmärgiks saab astronautide hukkamine" - böääk Kuid ületas mu lootused... huvipakkuv sisu, päris hea.
    8 points

    Paneks midagi väganegatiivset ka hulka:
    Starship Troopers - okse,rops,okse...
    no points what-so-ever!

    Lisaks siia veel 2 väärt filmi - Gone In 60 Seconds ja American Pie , kuid nägin neid kinos ning suurt neist ei mäleta peale selle,et mainimist nad kindlasti väärivad.

    Selle teema saatus on siiski teie kätes,kas jätkame hinnangutega või enda huvidega antud alal või ...

    Kui läbi lugesite saite teada minu eelistused.

    #2
    Et siis filmidest räägime. Viimane USA film mida ma kinos vaatamas käisin oli Determinant või Maatriks või mis ta nimi nüüd oligi. Üks üsna vilets lugu. Punkte annaks nii umbes 2.

    Karu süda - üldse viimane film mida vaatamas käisin. See oli päris hea. 8 punkti.

    Aga 28. novemril alagab PÖFF ja siis ma veedan kinos nii palju aega kui vähegi võimalik. Need kuradi USA suurte kompaniide üllitised ju ei kõlba vaadata.

    Kommentaar


      #3
      Kodukino on tõesti hea asi , aga mina ,kes ma selle müümisega leiba teenin ei ole päris objektiivne kiitlema selle hea asjaga.Aga filme olen kõvasti vaadanud ja kuna see on ikkagi kommentaar,siis kommenteerin Corn hinnangud üle ja puudutan neid ,milles arvamused kõvasti lahknevad:
      JeLo ja The Cell - mina olen esimese suur austaja ja ometigi polex ma elu sees nii head filmi oodanud The Cellist.Super ja 8 vähemalt.
      Starship Troopers - sama asi - Corn ,kas sulle ei meeldi ilusad naised.Juba Denise Richardsi osalemine filmis ei saa filmi hinnet alla 6 viia.Kui lisada veel mõned plussid ,siis minu jaox on SST vähemalt 8 väärt.
      Mis Vertical Limitisse puutub ,siis kas sa ikka vaatasid teda DVD pealt?Kuidagi ei taha uskuda et nende superilusate maastikuvaadetega ja samas muidu täica kobe tykk alla keskmise saab - pakux 7.
      Siis Face Offi kohta ytlex ....ten points...John Woo superfilm,kus minu jaox on kõik praktiliselt perfektne.Võibolla John isegi enam kui Nicholas.
      Remember The Titans on vaieldamatult super.Iga pallimängu fänni kohustuslik film.Scary Movie on supernaljakas, kuid tema põhjustanud Screamid on minu jaox
      kultuse moega.
      Ja endiselt soovitan kõigile oma lemmikuid Cruel Intentions,The Faculty,Terminatorid jne...

      Kommentaar


        #4
        Aaaaaagh! Kus on alles viitsimine! Ma katsun natuke lühemalt hakkama saada.

        Okei mõned head filmid: Rainman (Vihmamees - pääris vana film), Gladiator, The Familyman, Cruel Intentions ... krt rohkem ei viitsigi mõelda. Ütleme nii, et Meeldivad veel kõiksugused komöödiad, siis veel filmid, kus on sellised näitlejad nagu Hoffmann, De Niro, Cage, Willis ja ükstaspuha milline ilus naine!!!
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          #5
          2 filmi juurde:

          Hollow Man - nii ja naa...nii poolele jäi väga eredalt meelde nauditav hetk,mil muudeti nähtamatuks ja vice versa tulevat hollõumänni ennast...
          5 points

          The Patriot - sõda puudutav teema on väga meeltmööda ning kaasakiskuv, kuid lahingustseenide poolest jäi Gladiatorile ütleks nii veidi vähem kui pool alla.
          8 points

          Aga 28. novemril alagab PÖFF ja siis ma veedan kinos nii palju aega kui vähegi võimalik.
          viiksid meid (mind) ka kurssi, Taidur?

          Jennifer Lopezi filmi objektiivselt hindamisele tõmbas joone peale naisosaline ise kahjuks...

          Starship Troopers - sama asi - Corn ,kas sulle ei meeldi ilusad naised.Juba Denise Richardsi osalemine filmis ei saa filmi hinnet alla 6 viia.Kui lisada veel mõned plussid ,siis minu jaox on SST vähemalt 8 väärt.
          kui soovin ilusat naist(neiut) näha on vaja ainult üht isikut... Filmist otsin eelkõige ikkagi huvitavat sisu ning hästi välja mängitud rolle, minu arvates neid kaht seal polnud.

          Mis Vertical Limitisse puutub ,siis kas sa ikka vaatasid teda DVD pealt?Kuidagi ei taha uskuda et nende superilusate maastikuvaadetega ja samas muidu täica kobe tykk alla keskmise saab - pakux 7.
          ma ei kahtle põrmugi,et kui oleksin DVD-d saanud kasutada oleks see asja parasjagu positiivsemaks muutnud, kuid tegemist oli tüüpsisuga sarnaste teoste hulgas.

          Screamist niipalju,et esimene osa oli,ütleks väga hea... teises läks juba asi allamäge ning kolmandaks osaks oli story 'väsinud'.

          Kommentaar


            #6
            Screami triloogia hinnang täiesti õige - kolmandas oli kihvte elemente ,aga lugu ennast enam ei olnud.
            Mis puutub DVD peal vaatamist ,siis osade filmide puhul annab see palju juurde - teiste puhul vähem.Põhimõtteliselt sama ,mis kinos filmi vaatamisega.Nt õudusfilmi n võibolla kõige parem yxi ja hilisel ajal vaadata ja kas VHS või DVD vahet pole, aga mingi epic teos nagu Gladiator või Titanic nõuavad suurt ekraani ja võimast heli.

            Kommentaar


              #7
              Nagu näha maitsed on erinevad.

              Starship Troopers on kahtlemata üks kinokunsti paremaid
              sedöövreid. Ilma naljata. Nagu Matrix, nagu 13-nes sõdalane,
              nagu kõik mida hr. S.Segal on teinud.






              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                #8
                Snatch - 10 punkti. See ütleb kõik
                Not a single booking!
                Koondis: 80 mängu, 48 väravat

                Kommentaar


                  #9
                  Olen näinud neist:
                  Matrix - 8 - efektide eest, muidu oleks 7
                  Face/Off - 9 - üpris hea. Nägin siiski päris ammu, seega ei ole ma hetkel võib-olla kõige objektiivsem
                  Gladiator - 10 - lihtsalt hea film, peab ise vaatama et põhjustest aru saada

                  Lisaks tooksin välja Lock, Stock & 2 Smoking Barrels, mõlemad American Pie'd, ka Pearl Harbori.

                  Viimase aja eelistus on pooletoobised komöödiad ja sellised spordifilmid koos kangelastega.

                  Kommentaar


                    #10

                    Matrix - 8 - efektide eest, muidu oleks 7
                    Face/Off - 9 - üpris hea. Nägin siiski päris ammu, seega ei ole ma hetkel võib-olla kõige objektiivsem
                    Gladiator - 10 - lihtsalt hea film, peab ise vaatama et põhjustest aru saada

                    Matrix ja Gladiator on jah väga head filmid- neile kohe 9 punkti. Ning ega Face/Off ka eriti halvem ei olnud. Endale meeldis väga veel ka Fight Club, Unbreakable ja The Cell oli ka päris sünge.
                    24 april, 1999......108th minute

                    Kommentaar


                      #11
                      3.sissekanne

                      Lolita - jutt väga haigest tüdrukust,ütleks.
                      7 points

                      Nt õudusfilmi n võibolla kõige parem yxi ja hilisel ajal vaadata ja kas VHS või DVD vahet pole, aga mingi epic teos nagu Gladiator või Titanic nõuavad suurt ekraani ja võimast heli.
                      ...ning komöödiaid ärge vaadake öösel , veel vähem hommikul Gladiaatori ja Patrioodi taolisi tasuks oma meelest ka rohkem õhtupoolikul vaadata, mitte päris hilisõhtul vms. ning parem üksi või üsna vaikse seltskonnaga(vastupidiselt komöödiatele nagu AMERICAN PIE )...

                      Lähiajal panen keskuse ka taha, näis mis efektidest siis saab

                      Kommentaar


                        #12
                        The Matrix-8,5 p.(see film vist eriti kommenteerimist ei vaja
                        The Sixth Sense-9 p.(väga hea ja huvitav film, Unbreakable'ist tunduvalt etem)
                        Unbreakable-7 p.(kohati üpris huvitav, kuid lootsin enamat)
                        Lock, Stock... ja Snatch-10 p.(kõik kes näinud, teavad miks)
                        Scary Movie-9 p.(nalja nabaauguni, teine osa saab 7 punni vaid)
                        American Pie-9 p.(nalja ja tegevust palju, kuid ehk oleks midagi õnnestunud veidi etemini teha...2. osa saab jällegi vähem punne: 7,5)
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #13
                          Hakkan loetlema

                          Minu lemmikud:
                          Kõik Cage'i filmid, ka vanemad.

                          Willise kaks viimast, mis näinud olen: Sixth Sense ja Unbreakable, viimane eriti selle laheda lõpu tõttu, mis oli minu jaoks uht ootamatu ning andis kogu ülesehitusele tohutult palju. Tegelt käib sama jutt esimese kohta.

                          Grease - Travolta parim seni.

                          Vene jahi eripärad - kõik kolm, lihtsalt supernaljakad.

                          Gladiaator - ilusa lõpuga, olen rahul.

                          Kõik filmid, kus on mänginud Ervin Abel ehk Eesti kullafond: Mehed ei nuta, Siin me oleme, Noor pensionär, Kevade jne..

                          Fight Club - just crazy.

                          Mõlemad American Pied, Evolution ja Road Trip, minu lemmik on Stifler, ei saa lihtsalt, jõle vaimukas, pean vaatama.

                          Chicken Run, Surnud poeetide ühing, Bug life (vist oli selle pealkirjaga multika(s)d).

                          JA! REMEMBER THE TITANS!
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #14
                            Loomulikult Fight Club -super, see on ka muuseas film ,kelle DVD on yx kõige-kõige terviklikum kooslus.Yhe sarnase -Terminator 2 oma on mul au ka omada.
                            JA Corn ,kui oled keskusega ära proovinud ,siis järgmine samm on väike ressiiver ja kenad väikesed viis kõlarit.
                            "..ja siis oledki sa näitleja" nagu ytles Arabellas tsirkusedirektor nukralt.

                            Kommentaar


                              #15
                              Guy Ritchie filmide ülistamisega 100% nõus. Ja ka paljude muudega (Face/Off, Matrix, Fight Club, Surnud poeetide ühing jne). Siiski on ära unustatud üks metsiikult hea fim (vähemalt minu meelest)- Trainspotting.
                              Veel paar head lõpetuseks: Kiirus, Ehast koiduni, Boogie nights, pulp fiction, ..........
                              tulevik ruulib

                              Kommentaar

                              Working...
                              X