320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    siiski selle vastu ei saa ükski uus Batmani film
    Where were you in '62?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Muidugi mitte juba tunnusmuusika trambib teised Batmani filmid jalge alla. Ja tegelikult oligi kuuekümnendatel moes kanda aluspükse tavaliste pükste peal :P
      The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
      If you're good at something, never do it for free - See above.
      I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Algselt postitas Ch1ller666


        Algselt postitas dannar


        Algselt postitas fittibaldi


        Algselt postitas Ch1ller666
        st kes tappis Bruce Wayne i vanemad
        esimesest filmist meenub nagu, et selle kuritööga sai hakkama Joker isiklikult.
        muide teises osas näidati, et tapjaks oli see blond magnaat. kolmandas filmis oli tapjatega seotud harvey two-face jne.
        Esimeses filmis oli jah tapjaks Joker enne seda kui ta sinna happesse kukkus. Teises osas ehk \"Batman Returns\" is ponud Christopher Walkeni kehastatud Max Shreck il asjaga mingit pistmist. Ja \"Batman Forever\" is oli Two-Face Robini vanemate tapjaks.
        Aga \"tegelikkuses\" polnud ei jokkeril ega Two-face il ei Batmani ega Robini vanemate tapmisega mingit pistmist.
        eiei.. igas osas on olnud hetk, kus ta samastab oma peamise vastase oma vanemate tapjatega. neljandast ei meenu, aga 2. ja 3. tuleb küll meelde

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          selja taga \'the ring\' - vaatan õudusfilme väga vähe, kuid elamused on sellevõrra värvikamad. et pole suur õudukate-ekspert, siis ei julge kindlalt väita, aga minu jaoks natuke-natuke liiga tavaline lõpplahendus ja nii, ehkki pinge jäi lõpuni kestma. nõrganärviline nagu ma olen, kirjutan nüüd värisevate kätega (ausalt, ei liialda). ahjaa... absoluutselt ei meeldinud selle meeskõrvalosatäitja mäng, võttis millegipärast minu silmis natuke sära filmilt.

          aga päeval vaadatud \'kellavärgiga apelsin\' on kahtlemata esimene film, mis saab minu käest kümme punkti kümnest. stanley kubrickut ei peeta vist asjata geeniuseks, ehkki mina sellest enne alexi nägemist teadlik ei olnud. lihtsalt vapustavalt hästi lavastatud tükk, ei mõista mina kõiki neid palju-räägitud poliitilisi tagamõtteid, kuid nii mõnigi huvitav eluallikaidee jõudis kubricku mõtteist minuni, ma julgen uskuda.

          lähen nüüd raamatukokku ja toon selle raamatu ära, ja asun nüüd hoolega teisigi kubricku teoseid vaatama...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            maailma parima triloogia- AMERICAN PIE! (sorri LOTR\'i fännid)
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Algselt postitas Magpie


              aga päeval vaadatud \'kellavärgiga apelsin\' on kahtlemata esimene film, mis saab minu käest kümme punkti kümnest. stanley kubrickut ei peeta vist asjata geeniuseks, ehkki mina sellest enne alexi nägemist teadlik ei olnud. lihtsalt vapustavalt hästi lavastatud tükk, ei mõista mina kõiki neid palju-räägitud poliitilisi tagamõtteid, kuid nii mõnigi huvitav eluallikaidee jõudis kubricku mõtteist minuni, ma julgen uskuda.
              Guugelda seda filmi ja saad üpris palju taustast teada. Mina tegin peale vaatamist nii
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Algselt postitas Magpie


                selja taga \'the ring\' - vaatan õudusfilme väga vähe, kuid elamused on sellevõrra värvikamad. et pole suur õudukate-ekspert, siis ei julge kindlalt väita, aga minu jaoks natuke-natuke liiga tavaline lõpplahendus ja nii, ehkki pinge jäi lõpuni kestma. nõrganärviline nagu ma olen, kirjutan nüüd värisevate kätega (ausalt, ei liialda). ahjaa... absoluutselt ei meeldinud selle meeskõrvalosatäitja mäng, võttis millegipärast minu silmis natuke sära filmilt.
                ma vist kuskil juba kirjutasin sellest, kuid kuna see oli hea lugu, siis kordan veel. Nii Magpie kujuta nüüd, et film on läbi ja poolpimedas toas jooksevad arvutiekraanilt subtiitrid ja järsku märkad silmanurgast, et keegi seisab ukseavas...karjatad ning ehmatad tilgad püksi, kui taipad, et ukseaugus seisab su oma 4-aastane tütar, pikad juuksed unesorakil. See lisaelement, tegi sellest filmist õige õuduka. vot

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  ma vist kuskil juba kirjutasin sellest, kuid kuna see oli hea lugu, siis kordan veel. Nii Magpie kujuta nüüd, et film on läbi ja poolpimedas toas jooksevad arvutiekraanilt subtiitrid ja järsku märkad silmanurgast, et keegi seisab ukseavas...karjatad ning ehmatad tilgad püksi, kui taipad, et ukseaugus seisab su oma 4-aastane tütar, pikad juuksed unesorakil. See lisaelement, tegi sellest filmist õige õuduka. vot
                  ning heli kogeda tingimata kõrvaklappidega

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Kõige ilasemad filmikillud

                    1. \"Titanic\" — \"Ma olen maailma kuningas!\" / \"I\'m the king of the world!\" (Leonardo DiCaprio)
                    2. \"Dirty Dancing\" — \"Keegi ei suru Babyt nurka seisma.\" / \"Nobody puts Baby in a corner.\" (Patrick Swayze)
                    3. \"Neli pulma ja matus\" / \"Four Weddings and a Funeral\" — \"Kas ikka veel sajab? Ma ei pannud tähele.\" / originaali ei leidnud ja ise tölkima kah ei hakanud, et keegi piriseda ei saaks (Hugh Grant)
                    4. \"Ghost\" — \"Ma armastan sind.\" \"Ditto.\" / \"I love you.\" \"Ditto\" (Patrick Swayze ja Demi Moore)
                    5. \"Top Gun\" — \"Sa võid iga kell minu paarimees olla.\" / \"You can be my wingman any time.\" (Val Kilmer)
                    6. \"Notting Hill\" — \"Ma olen tavaline tüdruk…\" / \"I\'m also just a girl...\" (Julia Roberts)
                    7. \"Independence Day\" — \"Täna tähistame me oma iseseisvuspäeva!\" / \"Today we celebrate our Independence Day!\" (Bill Pullman)
                    8. \"Braveheart\" — \"nad võivad võtta meie elu, kuid nad ei saa võtta meie vabadust...\" / \"they may take our lives, but they will never take our freedom...\" (Mel Gibson)
                    9. \"Jerry Maguire\" — \"Ma olin sul juba tere-ütlemise ajal peos.\" / \"Aw, shut up. You had me at hello.\" (Renee Zellweger)
                    10. \"The Postman\" — \"Sa oled Jumala saadet päästja.\" \"Ei, ma olen postiljon.\" / \"You\'re a Godsend. A savior.\" \"No. I\'m just... a postman.\" /

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      ma nüüd kirjutan jälle filmidest, mis täna öösel läbi sai vaadatud isealgatuslikul filmiööl minu toas. aga ei kirjuta sellepärast, et kirjutada, vaid sellepärast, et soovitada neid kole teost teistelegi (friigimeestel kindlasti vaadatud):

                      1. \'full metal jacket\' - mul on häbi, et seda filmi varem näinud ei olnud. kui paar postitust tagasi võis ülistada tema \'kellavärgiga apelsini\', siis rohkem kui kümnend hiljem valminud lugu sõjaväepoistest, sõjast ja sõjaväest ei jäänud sugugi alla. esiteks loomulikult nupukad lahendused ja vägevad mõtted, kümme punkti käsikirja eest (happy birthday jesus... marsilaulud... olid vaid mõned humoorikad vahepalad). et lee hermey, kes mängis filmis seersanti, oli selles rollis varem olnud ka päriselus, ja mängis tegelikult iseennast, ei ole tema mäng mitte mingisugune üllatus. (Former US Marines Drill Instructor R. Lee Ermey was hired as a consultant on how to drill USMC style. He performed a demonstration on videotape in which he yelled obscene insults and abuse for fifteen minutes without stopping, repeating himself, or even flinching - despite being continuously pelted with tennis balls and oranges. Director Stanley Kubrick was so impressed that he cast Ermey as Gunnery Sergeant Hartmann.)

                      erinevust tavalisest viimaste aastate sõjafilmist näitab kubricku suhe (lahingu- ja) surmastseenidesse. ja modine on kuradi huvitav näitleja... klassika seega.

                      2. \'blade runner\' - ei ole üldse ulmefilmide tüüpi inimene, aga selline asi mulle meeldib. teadsin juba ette, et harrison ford mulle peategelasena ei meeldi, pealegi sobinud ta üldse tulevikuühiskonda. see-eest praktiliselt kõik kõrvalosatäitjad on nagu rusikas silmaauku. paljud asjad jäid segaseks, ehk ei jälginud liiga hoolega. eks uurin ja loen veel.

                      3. \'leon\' - sootuks erinev kahest eelnevast. kaks prantslast - besson ja reno - tegid ameerikas hea asja valmis. ma ei hakkagi midagi lisama, pärast ei viitsita veel lugeda. aga kahtlemata film, mida peab nägema. verinoorelt natalie portmanilt uskumatult hea osatäitmine, kui te minu arvamust kuulda tahate, renost rääkimata.

                      ma olen üldiselt filmide suhtes suhteliselt kriitiline, aga neid kolme vaataks kasvõi teinekordki. lummavad, mõtlemapanevad lood... teostus samuti viis pluss (mis on ka arusaadav: kubrick, ridley scott ja luc besson).. jne.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        \'full metal jacket\' sõpradele - käsikiri. üks paljudest vahvatest marsilugudest:

                        Well, I don\'t know
                        But I been told
                        Eskimo pussy
                        Is mighty cold...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Magpie, mis sa siin omaette toksid ja sõjaväest unistad... meil on ühes teises teemas möll praegu. Tule, tule-tule

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas skint


                            Magpie, mis sa siin omaette toksid ja sõjaväest unistad... meil on ühes teises teemas möll praegu. Tule, tule-tule
                            Skint 5000 projekt ei vaja enam isegi mitte provotseerimist, ideid postituseks leidub ju kõikjal meie ümber.


                            --
                            Käesolev postitus ei ole kampaania Sleep5000 avalöögiks.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas Magpie


                              \'full metal jacket\' sõpradele - käsikiri. üks paljudest vahvatest marsilugudest:

                              Well, I don\'t know
                              But I been told
                              Eskimo pussy
                              Is mighty cold...
                              Tänasel poliitilise korrektsuse ajastul ei tule enamus filmis nähtust enam mingil juhul kõne allagi. Antud cadence on aga klassika. Riim ja algus või nii...

                              FMJ on aga tõepoolest klassika.

                              Whose side are you on, son?!
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Algselt postitas Jaan


                                Algselt postitas Magpie


                                \'full metal jacket\' sõpradele - käsikiri. üks paljudest vahvatest marsilugudest:

                                Well, I don\'t know
                                But I been told
                                Eskimo pussy
                                Is mighty cold...
                                Tänasel poliitilise korrektsuse ajastul ei tule enamus filmis nähtust enam mingil juhul kõne allagi. Antud cadence on aga klassika. Riim ja algus või nii...

                                FMJ on aga tõepoolest klassika.

                                Whose side are you on, son?!
                                Näiteks filmis South Park: Bigger, Longer and Uncut oli sama riim ainult, et eskimo asemel oli canadian. Nii, et tuleb küll kõne alla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X