320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Väga huvitav tõesti olen ka ise suur filmikunstifänn ja lemmikuid on tõesti palju-palju.Siiski mix... ?
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #17
      Trainspotting on see üli hea film.Esmakordselt nägin siis kui sõit toimus EESTI -AUSTRIA mängule, peale seda olen umbes 15 korda veel vaadanud ja ikke on ülikõva.Mis ma oskan nende USA komerts filmide kohta kosta-see on sama kui neiu Britnit kuulata.


      ah ja KEPI MIND oli ka päris normalok.
      kyhr

      Kommentaar


        #18
        Must kass, valge kass
        Maaalused
        Forrest Gump
        Lahkudes Las Vegasest
        Shawshanki Lunastus
        Seitse
        jne
        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by cornwall

          2 filmi juurde:


          Aga 28. novemril alagab PÖFF ja siis ma veedan kinos nii palju aega kui vähegi võimalik.
          viiksid meid (mind) ka kurssi, Taidur?
          PÖFF = Pimedate Ööde Filmifestival (www.poff.ee). See on praktiliselt ainuke võimalus Eestis kinokusti nautida. Need, kellele tänapäeva USA suurkompaniide, khm ... kuidas nüüd öelda (ah ei ütle pahasti) ....toodang meeldib, sellest vist eriti ei vaimustu, aga kõikidele teistele on see (nagu juba öeldud) praktiliselt ainuke võimalus Filme näha.

          Kommentaar


            #20
            On keegi siin juhuslikult näinud filmi American Psycho või, isegi pare, lugenud samanimelist raamatut?

            Sooviks kuulda Teie arvamust!
            Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

            Kommentaar


              #21
              Saving Private Ryan - suurepärane film. Ei jäänud midagi negatiivset meelde (kinos nägin,seega paari aasta eest... ehk on mälu kehv? )
              10 points

              Unbreakable - teie jutu järgi tõtt öelda ootasin sellest rohkemat. Kuidagi lahja (mage) oli... aga lõpp tõi filmide tõesti paljut juurde - nii u. viimased 30 min.
              7 points (7,5 paneks aga CM-s seda pole )

              Kommentaar


                #22
                Cruel Intentions - sain nüüd ka vaadatud, tõsiselt hea. Huumorit samuti. oo-kaa
                10 points

                Seni on siis minu lemmikuteks:
                Gladiator,Remember The Titans,Saving Private Ryan ning Cruel Intentions.

                Üks väga hea film oli ka hiljuti TV3 ekraanil (varemgi seal olnud ) - Dead Poets Society .

                Ei tasu ka ära unustada suurepärast Godfather 3-osalist seeriat, millest 1. mulle endale kõige enam meeldis.

                Kommentaar


                  #23
                  Olen ise ka filmikunsti austaja. Filme on viimasel ajal päris palju vaadatud ,et neid kõiki analüüsida, oleks aega rohkem vaja.Aga üks parimaid filme on "Leon"-lõdvalt 10p

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by lell

                    Vastupidise näitena mainiks eestlaste enda toodangut. Igasugused \"Siin me oleme\" ja \"Mehed ei nuta\" tuleks küll peldikust alla lasta või siis ETV fonoteeki, suure raudukse taha panna, et neid rohkem kui 1 kord kümnendi jooksul ei näidataks. Kuigi, \"Karu süda\" oli mälus peaga täiesti söödav. Sama lugu on eurooplaste (prantslaste, sakslaste) filmidega.
                    Eesti ja Prantsuse filmiklassika on minu arvates klass omaette.Need \"Siin me oleme\",\"Mehed ei nuta\" jt. on suurepärased filmid.Olgugi,et ma olen neid oma 20korda juba näinud,kui näidatakse,siis võtan õlle ja vaatan veel(ning tähistan otzkod).
                    Kinos enam ühte filmi mitmeid kordi vaadata ei saa,jääb vaeseks muidu.80-nendatel sai ikka paljusi filme vähemalt 5 korda vaatamas käidud(pilet oli siis u25kop)Eriti Prantsuse
                    omi (\"Hullud statal\",\"Suur jalutuskäik\" jms)

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by Yazid

                      Olen ise ka filmikunsti austaja. Filme on viimasel ajal päris palju vaadatud ,et neid kõiki analüüsida, oleks aega rohkem vaja.Aga üks parimaid filme on "Leon"-lõdvalt 10p
                      Aii, Leon on kaa väga hea film , ähmaselt ma seda siiski mäletan, sai nii 3 aastat tagasi vaadatud.
                      Viimase kuu aja jooksul olen ka aktiivselt filme vaadanudntx scary movie(nalja kui palju), road trip(kõva film, naera pooleks), the proof of life(notthin special), Little Nicky(naljadest samuti puudu ei tule, sisu jääb siiski magedaks, ja ohvkoors häppiending)ja muidugi selline film nagu The Breaks(must Päev)-minuarust ülikõva film, kus tegevus keerleb mingi valge tüübi ümber kes elab LA mustade linnaosas.minuarust täiellik MUST SEE film

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastukajana teatan ,et mulle väga-väga meeldib S.Kingi romaanile põhinev Shawshanki lunastus -väga hea ja eriline film .Sellest haakub loomulikult kohe teine superfilm ,kus Morgan Freeman mängis ja see on loomulikult Seven-Super!
                        Ja mis puutub American Psychosse,siis see oli ka päris entertaining.Kindlasti yx omapärasemaid filme.
                        Ja The Breaks on ka lahe film ,lihtsalt lahe ei midagi enamat.
                        Ja meelde tuli veel yx hea tykk.Jumala eest ,kes pole veel näinud 12 ahvi ,siis jookske ,sest see on midagi erilist ja kordumatut.

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by borat

                          On keegi siin juhuslikult näinud filmi American Psycho või, isegi pare, lugenud samanimelist raamatut?

                          Sooviks kuulda Teie arvamust!
                          Filmi on kyll vaadatud ning üpriski sünge oli see. Alles lõpus sai selgeks, mis tegelt toimub...kuigi üpriski omapärane film, jäi midagi siiski puudu.

                          Mis rahvas 8mm-st arvab...Cage vist oli seal peaosas.
                          24 april, 1999......108th minute

                          Kommentaar


                            #28
                            Aga kuhu jäi "Kevade"

                            Kommentaar


                              #29
                              Tantsija pimeduses - VägaVäga hea film.
                              Eelmise aasta Pöffilt - Billy Elliot, Sunshine, Süütus Enesetapud..
                              Loodame, et see aasta saab jälle midagi uut ja vägagi head.

                              Siis. Kaklusklubi, Pulp Fiction, kõik Ristiisad, Surnud Poeetide Ühing... jnejnejne

                              Ei jaksa mina lugeda üles filme, mis on head. Neid on liiga palju.

                              Jah järgmisest nädalast algab kinohufänni lemmiknädal :-)

                              Kommentaar


                                #30
                                Sajandi film!

                                Nagu yheksa siin juba mainis, "Ristiisa" kõik kolm osa. Midagi erilist, jätab hinge sügavad emotsioonid. Ajaloolistest filmidest ennekõike "Gladiaator" ja "Jeanne d'Arc", kaasakiskuvad lahingustseenid, heroilised peategelased ja emotsiooniderikkad lõpplahedused.

                                Lemmikfilm on siiani Kevin Costneri (kes ka üks mu lemmiknäitlejaid) "Dances with Wolves", mille kohta olen küll kuulnud vastakaid arvamusi, kuid minu arust tõeline meistriteos

                                Aga see pole veel kõik. Ilmselt parim film, tuleb USA-s välja jõulude ajal (ei tea, millal meile jõuab). Kes veel ei tea, siis selleks filmiks on kuulsa inglise fantaasiakirjaniku J.R.R.Tolkieni peateose järgi Uus-Meremaal valminud film "The Lord of the Rings". Sel aastal valmib filmi esimene osa, teist on oodata aasta pärast ning kolmas osa peaks küpseks saama 2003. aasta jõuludeks.

                                Vaadake filmi kodulehekülge ja tõmmake kindlasti omale trailer. Nii head filmi pole te enne näinud

                                http://www.lordoftherings.net/
                                http://www.theonering.net/
                                Jalgpallihaigla patsient #172
                                Diagnoos: raskekujuline futboliit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X