Lehekülg 346, kokku 354 EsimeneEsimene ... 246296336342343344345346347348349350 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 901 kuni 6 920, kokku 7063

Teema: Film

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Vaatan seda ETV pealt (kinos käisin ka) ja närvi ajab, et ei saa pausile panna või tagasi kerida. Aga millises episoodis see megaseks on, ma seni pole küll näinud? See, kui ta kunstrinnast last toidab või?
    mis krdi imepakett või telekas või asi sul siis on? Ma saan aru et Mäger oma kinseskooptelekaga ei programeeri seda välja.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Okei, tunnistan oma küündimatust, kuna telekat kasutan ainult HDMI juhtme otsas, aga kas telekanali pausitamiseks peab midagi juurde tellima? Praegu ma küll ei leidnud sellist võimalust.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Siia otsa veel marketingi budget ning kinodele jääv osa piletirahast ja seis on suht sitt miki hiirel viimase filmiga.

Miks aga need filmid tehti? Eks ikka mänguasjade müümiseks.

Puhtalt filmidega on Disney ikka jõhkralt kahjumis Star Warsiga ikka veel. Mänguasjade müüke ei tea ja ei viitsi uurida ka. Kuldmunast on asi veel kaugel.

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Miks kuldmune munev kana maha lüüa?:

Force Awakens - budget 245 mil - boxoffice 2,06 bil
    The Last Jedi - budget 317 mil - boxoffice 1,33 bil
    Rise of the Skywalker - budget 275 mil - boxoffice seni 774 mil

spin-offid:
    Rogue One - budget 200 mil - boxoffice 1,05 bil
    Solo - budget 275 mil - boxoffice 392 mil

Spinoffe tõenäoliselt ei tule enam pärast Solo katastroofi. Ja kui rahvas näljane 10a pärast, uus generatsioon peal, küll siis tuleb originaalfilmide osa X ka.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Okei, tunnistan oma küündimatust, kuna telekat kasutan ainult HDMI juhtme otsas, aga kas telekanali pausitamiseks peab midagi juurde tellima? Praegu ma küll ei leidnud sellist võimalust.
    Kas sul Digiboksi puldil ei ole tagasi-edasi-paus nuppu kuskil all? Muidu vist peab olema see järelevaatamise võimalus ja ma tean, et Elisas maksab see vist 1 euro kuu?

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Siia otsa veel marketingi budget ning kinodele jääv osa piletirahast ja seis on suht sitt miki hiirel viimase filmiga.

Miks aga need filmid tehti? Eks ikka mänguasjade müümiseks.

Puhtalt filmidega on Disney ikka jõhkralt kahjumis Star Warsiga ikka veel. Mänguasjade müüke ei tea ja ei viitsi uurida ka. Kuldmunast on asi veel kaugel.
    Kuskil viidata sellele infole, et nad jõhkralt kahjumis? Huvi pärast. Oleks arvanud, et vastupidi.
    Üks rõve rahategemine ta paistis olevat, eriti kui neid lisaosasid vahele topiti. Igaljuhul on see star warsi nimi nii ära solgitud, ei saagi aru miks peaks keegi peale last jedid enam huvituma.
    (olgem ausad, päriselt head filmid olidki ainult IV ja V)
    ★★★★★★

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Nägin ka viimase eestlasena nüüd Tõe ja Õiguse ära ning pean möönma, et olen natuke šokeeritud, kui hea film see oli. Dialoog tundus ehe, näitlejatööd pea eranditult suurepärased, visuaalne külg paitas silma ja lugu ise veeres ka igati loogiliselt (kuigi paari asja kallal võiks norida ja oli tunda, et kõikide teemade lahtimängimiseks pidanuks film veel pigem olema). Filmis oli kümneid kohti, kus võinuks vindi üle keerata, aga Toom suutis kõiki neid kohti vältida. Võimas.

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Kuskil viidata sellele infole, et nad jõhkralt kahjumis? Huvi pärast. Oleks arvanud, et vastupidi.
    Üks rõve rahategemine ta paistis olevat, eriti kui neid lisaosasid vahele topiti. Igaljuhul on see star warsi nimi nii ära solgitud, ei saagi aru miks peaks keegi peale last jedid enam huvituma.
    (olgem ausad, päriselt head filmid olidki ainult IV ja V)
    Algul investeeriti ju 4 miljardit, et need õigused üldse osta Lucaselt. Filmide eelarvetele pane veel teine samapalju otsa, et marketingi eelarve saada. Puhtalt filmide pealt ei ole nad veel sentigi teeninud kokkuvõttes. Mänguasjad, blurayd ja muu jura on juba teine asi.

edit: viimane film on siit küll puudu, aga suures plaanis ei muuda see midagi.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    mis krdi imepakett või telekas või asi sul siis on? Ma saan aru et Mäger oma kinseskooptelekaga ei programeeri seda välja.
    Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kas kineskoopteleri vaatamine on siinses meesšovinistlikus foorumis keelatud?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kas sul Digiboksi puldil ei ole tagasi-edasi-paus nuppu kuskil all? Muidu vist peab olema see järelevaatamise võimalus ja ma tean, et Elisas maksab see vist 1 euro kuu?
    Ma jah pole järelevaatamist tellinud. Suva, kord aastas vaatan vbl mittesportlikku televisiooni.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Küsiks Mõnult, mis teema Ad Astraga on? RTs on audience score kõigest 40%, kuid kriitikute hinded erinevatel saitidel üsna kõrged. Millest selline vahe?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    Küsiks Mõnult, mis teema Ad Astraga on? RTs on audience score kõigest 40%, kuid kriitikute hinded erinevatel saitidel üsna kõrged. Millest selline vahe?
    Ma ei oskagi öelda. Minu jaoks töötas imeliselt. Samas mulle väga meeldivad kosmoseoopused.

Ja milles teema? Ilmselt on tänapäeva vaataja jaoks tegu aeglase mõtisklusega. Kui sulle meeldis Tarkovski Solaris, siis see klikib. Kui fännad marveli koomiksifilme, siis pigem ei.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Hea küll. Viimased kosmoseteemalised filmid, mida nägin, olid juba jupp aega tagasi The Martian ja Gravity. Need istusid. Marvelit väga ei fänna.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    Hea küll. Viimased kosmoseteemalised filmid, mida nägin, olid juba jupp aega tagasi The Martian ja Gravity. Need istusid. Marvelit väga ei fänna.
    Siis peaks meeldima.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Ma just ütleks, et mulle Ad Astra ei meeldinud, sest marslane meeldis. Ad Astra käitus teaduslikkusega kuidagi kergekäeliselt. Kuubaasi gravitatsioon, mingid piraadid, vahemaad ja ajad olid kuidagi nihu. Väga lihtsustatud protseduurid jne. Samas, visuaalselt oli ilus ja psühholoogiliselt põnev.

Vaatasime pihviga JoJo Rabbiti sellesama foorumi tõttu ära. Jäime mõlemad rahule. Ei taha mingit kunstispetsi teeselda, aga film jättis väga mitmetasandilise mulje ja absurdne huumor ei rikkunud midagi ära, pigem andis juurde.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

The Whiskey Bandit sellist filmi on keegi näinud? 90ndate Ungari, sovjettide langus ja kapitalismi õitseng. Täielik kaos noores riigis.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Olen ka aegade algusest sci-fi fänn olnud, aga Ad Astrale annaksin ikka väga kesise hinnangu. Mulle tundus, et potensiaal jäi realiseerimata seal.
    “The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Õiglus linastub HÕFFil! Maailm on uutmoodi.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kas 1917 on parim sõjafilm maailmas? Ei julge päris sellele alla kirjutada, sest Dunkirk on ju ka olemas ja veel posu muid klassikuid, aga kindel on see, et ka 1917 on kindel klassik ja üks neid kõige paremaid. Olin filmi kohta veidi valesti lugenud ja sain aru, et ees ootab reaalajas film one-take tegutsemisega. Päris nii polnud, film kestis ajaliselt vist ööpäeva, aga need paari pausi järel tekkinud väga pikad justkui järjestikkuselt võetud kaadrid olid imelised vaadata.
    Film pole selline kohene tähelepanu, valmis, sõda, vaid aeglaselt süvenev õõv, mis keerab vinti üha rohkem peale. Esimese hooga tundub, et on sõjaline "Sõrmuste isand", kus kaks tegelast lihtsalt kõnnivad ja arutlevad, aga üha rohkem ülesande arenedes läheb asi verisemaks ja kriitilisemaks. Sisust nii palju, et kaks sõdurit saavad kriitilise ülesande viia teisele väeosale teade, et neid plaanitakse lõksu tõmmata ja et nad peaksid planeeritava rünnaku ära jätma.
    Võitlus, peitmine ja jälitamine varemetes linnas oli üks sõjafilmiloo parimaid.
    Ülitugev film, Oscaritel samas neile pöialt ei hoia, aga tehnilisi peaks kõvasti saama.
    Tisse polnud, filmis oli vist üldse kaks naistegelast, keda oli näha umbes kaheks minutiks.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Kui jutuks läks tooks esile kolm vana klassikut, mis mu meelest nii top sõjafilmid (koos Dunkirkiga), et järgmisteni on tükk maad: Paths of Glory, Bridge Over the River Kwai ja Patton. The Longest Day on mul veel nägemata, seda kiidetakse ka väga. Peaasi et private ryanist keegi ei räägi selles kontekstis
    ★★★★★★

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma nimetaks veel Stalag 17, U-Boati, Full Metal Jacketit. Grave Of The Fireflies vist ei lähe päris sinna?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud