320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Muljeid?
    Sooviks ka muljeid

    Kuidagi tekkis netflixi ning vanad-head näitlejad figureerimas. Loodetavasti on parem kui de Niro ja Pacino viimane(?) film “ Righteous to kill “ näol.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Muljeid?
      Har ikke sett ennå! 3 h 30 min tõotab kõva vaatamine tulla. Reiting on vähemalt lubav.

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        Muljeid?
        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Sooviks ka muljeid

        Kuidagi tekkis netflixi ning vanad-head näitlejad figureerimas. Loodetavasti on parem kui de Niro ja Pacino viimane(?) film “ Righteous to kill “ näol.


        Spoiler Alert kõikidele kes plaanivad vaadata!( kiire otsing ei näidanud kuidas seda bannerina teha)



        Täiesti mõttetu ajaraisk.
        Film on 3 ja pool tundi pikk- peale esimest 1,5 tundi mõtlesin kas läheb huvitavaks või mitte- no ei läinud.
        Metsikult häirib, et RdN- ile öeldakse mitu korda "kid"- ehk siis maakeeli "poisike"- samal ajal ekraanilt vaatab vastu meigitud 60ndates mees. Rääkimata sellest, et "õige Frank" on iirlane- RdN aga pesuehtne italian-american. Filmis puudub igasugune pinge- kõik tapmissteenid on etteaimatavad. Võib- olla nii oligi( ja on siiani), et ohver tunneb oma tapjat ja lasud käivad 2 meetri pealt. Al Pacino kohapealt- tema oma Hoffa rolli mängib paremini ja usutavamalt.
        Üldiselt tundus, et Scorsese tegi endale tuttavat šanri- ja tegi seal ära kõik stereotüüpsed steenid- sestap ei midagi uut. IMBD 8,4 reiting( vaatasime seda pärast filmi) oli/on minu ja abikaasa poolest kõvasti ülehinnatud. Õiglane oleks kuskil 6,5.
        ROHE-VALGE SURMANI

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          Muljeid?
          nimed muljetavaldavamad kui kompott. nii mõttetu pole, kui El Camino, aga ei midagi kohustuslikku. ka CGI'ga on samm liiga aeglane/vana - esituse usutavuspunktid langevad samas Joe Pescit ikka tore näha. siuke 'vana band tuli taas kokku' type beat. et kui tahad just neid näha, siis tore, aga arusaadavalt pole tippvorm.

          Algselt postitas Diftong Vaata postitust
          Spoiler Alert kõikidele kes plaanivad vaadata!( kiire otsing ei näidanud kuidas seda bannerina teha)
           
          spoiler võrdub nimi ja kantsulgude bisnesis spoiler. tsiteeri ja vaata!
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Filmis on palju häid külgi, aga suurimaks miinuseks on ehk see, et põnevust napib. Igas filmis ei peagi seda olema, aga sellest filmist oleksin ehk pisut ikkagi oodanud. Ma saan aru, et eelnenud 3h pidi justkui *spoiler neile, kes ajaloost ei tea* Hoffa tapmisega kulmineeruma, aga mul seda tunnet küll ei tekkinud. Positiivsest küljest tuleb kasvõi seda esile tuua, et legendaarsed näitlejad ikkagi pingutasid. See ei ole De Niro ja Pacinoga alati nii.

            Kommentaar


              De Niro on tapnud Pacino ühes filmis, Pacino on tapnud De Niro ühes filmis. Kummalisel kombel on minu jaoks The Heat endiselt parem film. The Irishman oli hea film, selle aasta top10s, aga ma loodan, et selle filmi puhul saadakse oskar Joe Pescile kõrvalosa eest. Muus osas oleks veidi liiast. Mõnumeeter on ka maffiafilmi kohta väga norgus.

              Hetkeseisuga on mu top10:

              Jojo Rabbit
              Ad Astra
              Joker
              Dragged Across Concrete
              The Irishman
              Capernaum
              Täiskuu aegu
              Tõde ja Õigus
              Parasite
              Kristuse Ihu

              Kommentaar


                Appi, Vanamehe film pole su top10nes

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  . Kummalisel kombel on minu jaoks The Heat endiselt parem film.
                  Heat on väga paljudest headest filmidest parem, liiatigi asi see nüüd Irishmanist parem olla, mis oli nagu American Pie: Klassikokkutulek ideeliselt

                  Kommentaar


                    ERR küsis mult selle aasta parimaid filme. Saatsin vastuse:
                    Jojo Rabbit - see film oli midagi müstilist, naljakas ja samas ka nii kurb. Koht, kus Jojo üritab enda ema kingapaelu siduda on igasuguse kurbuse kõige ehedam näide.
                    Ad Astra - film, mis meeldib ainult vist meestele. Aeglane mõtisklus kohatiste tegevuspursetega. Skandinaavia laev koos verejanuliste ahvidega, Kuu peal toimunud rööv, heitlus Marsilt startiva raketiga - priima.
                    Joker - ok, las olla kolmas, sest mulle meeldis Sirbis käsitletud teooria, et kogu jutustus oli väljamõeldis.
                    Dragged Across Concrete - Mel Gibson on endiselt staar ja see film on nagu Michael Manni Heat 20 aastat hiljem. Film ainult meestele.
                    The Irishman - Heat on parem ja Scorcese ei väärinud The Departedi eest oskarit. Infernal Affairs pidanuks selle saama ja samamoodi ei saa see film ka oskarit.
                    Capernaum - Mõjus, võimas, muud pole öelda.
                    Täiskuu aegu - Sama, mis eelmine.
                    Tõde ja Õigus - et nagu päriselt tehti selline film Eestis? Müts maha Tanel Toomi ees.
                    Parasite - kiidetakse taevani, aga mul vist jätab ta veidi allapoole see, et lõpp oli nii etteaimatav. Aga ikkagi hea film.
                    Kristuse Ihu - mullu kandideeris poolakate Külm Sõda mitmele Oscarile. See film võiks kindlasti sama teha.
                    Rocketman - Freddie Mercury filmi eel ootasin, et saan elamuse. Sain käki. Selle filmi eel olin valmis käkiks, aga sain elamuse. Peagi viieseks saav poeg on siiani Eltoni superfänn.
                    Supernova - nappide vahenditega tehtud imeline film. Liiklusõnnetus ajab kõik inimesed hulluks ja ürita seda filmi vaadates ise neutraalseks jääda? Võimatu!
                    Freaks - HÕFFil linastunud superkangelasefilm. Väga-väga suure kiiksuga.
                    Vanamehe film - ilmselt selle aasta suurim üllataja. Üdini naljakas, üdini ebakorrektne ja need eided, kes seda filmi labaseks peavad - kämoon!
                    Midsommar - Pikk-pikk film, õudne-õudne film. Aga samas kõige-kõige naljakama seksstseeniga film sellest aastast.
                    The Unthinkable - Ma ei saa endiselt aru, kuidas Andrei Liimets sellele filmile nii vähe punkte andis? Ideaalne põnevusõudus, täiesti geniaalse lõpuga. Nagu kuidas?
                    Vanglaülem - veel üks PÖFFi film. Kuidas on see võimalik, et Iraan teeb nii häid filme, aga on meie vaenlane, kuid Saudi-Araabia laseb oponentide laipu kraanikausist alla, aga on meie sõber? Bensiini nuusutate või?
                    Bruno - terve saal nuttis. Ma ka veidike. PÖFFi hea film.
                    John Wick 3: Parabellum - Lõputu ood action-tegevusele. Esimesed filmid mulle nii väga ei meeldinud, aga siin polnud vaja isegi mõelda. Lihtsalt anti tuld.
                    Hustlers - Jennifer Lopezi pakutakse selle filmi eest Oscarile. Jah, maailm, me oleme sinnamaani jõudnud.

                    Kommentaar


                      13.dets tuleb Netflixi Mihkel Lahe uus film 6 Underground. Vot sellised filmid peaks küll kinos olema. Ootan huviga.

                      Kommentaar


                        Hoidkem enda hobeseid! Joaquin Phoenix ei pruugi parima meespeaosalise oskarit võita, sest Adam Driver laseb Netflixis linastunud Marriage Storys sellise rolli lendu, et hetkel on ta filmikriitikute ennustustes napilt Joaquini järel teine. Scarlett Johansson on samamoodi esiviisikus ja kõrvalosas tõeliselt trossi (oleneb, kummalt poolt vaadata) advokaati kehastav Laura Dern on ülikindlalt favoriit naiskõrvalosalise mehikesele. Film on liigutav, ilus ja viib lahutusdraamad täiesti uuele tasandile, kus on kohati absurdile lähenevalt rumal, kuidas USAs muutuvad lahutajad lahutussüsteemi puhul objektideks ja kogu asi läheb nii räpaseks, et kumbki seda tegelikult ei taha. Driver teeb muidugi endale kohase imelise rolli, kõik on kuidagi lihtne ja masendav. Imeilus film. Ilmselt selle aasta paremuselt teine, vähemalt siiamaani.

                        Kommentaar


                          https://m.facebook.com/story.php?sto...00430166699800 Õiglus Sõprusesse!

                          Kommentaar


                            Ja netflixi on saabunud Michael Bay uus film https://en.wikipedia.org/wiki/6_Underground_(film)
                            Pidasin vastu umbes kolm minutit, siis viskas totaalselt üle. Keegi näinud? On väärt?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ja netflixi on saabunud Michael Bay uus film https://en.wikipedia.org/wiki/6_Underground_(film)
                              Pidasin vastu umbes kolm minutit, siis viskas totaalselt üle. Keegi näinud? On väärt?
                              Minusuguse vana mehe jaoks oleks võinud film olla lineaarsem ja võttenurkade vaheldumist oleks võinud ka vähema olla. See IMDB skoor 6 juures tundub õiglane.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Hoidkem enda hobeseid! Joaquin Phoenix ei pruugi parima meespeaosalise oskarit võita, sest Adam Driver laseb Netflixis linastunud Marriage Storys sellise rolli lendu, et hetkel on ta filmikriitikute ennustustes napilt Joaquini järel teine. Scarlett Johansson on samamoodi esiviisikus ja kõrvalosas tõeliselt trossi (oleneb, kummalt poolt vaadata) advokaati kehastav Laura Dern on ülikindlalt favoriit naiskõrvalosalise mehikesele. Film on liigutav, ilus ja viib lahutusdraamad täiesti uuele tasandile, kus on kohati absurdile lähenevalt rumal, kuidas USAs muutuvad lahutajad lahutussüsteemi puhul objektideks ja kogu asi läheb nii räpaseks, et kumbki seda tegelikult ei taha. Driver teeb muidugi endale kohase imelise rolli, kõik on kuidagi lihtne ja masendav. Imeilus film. Ilmselt selle aasta paremuselt teine, vähemalt siiamaani.
                                Ai see oleks valus, Gladiaator vol.2.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X