Lehekülg 339, kokku 340 EsimeneEsimene ... 239289329335336337338339340 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 761 kuni 6 780, kokku 6786

Teema: Film

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Joker - 9/10. maksimumist jäi puudu, et oleks tekkinud pidurdamatu soov uuesti vaadata. (aga võib ikka) ja ei pannud tähele, et pastakaga oleks tehtud ühtegi trikki. lisaks tahtnuks, et oleks olnud rohkem koomiksi moodi. hetkel ikka vägagi/liigagi realistlikes toonides. kui nägin esimest 5 sekundilist klippi oli hirm, et tuleb King of Comedy 2 sugune kurbmäng aga õnneks olid piisavad erinevused (lisaks sarnasustele/sugulusele). aga tore De Nirot ka heas filmis näha neil päevil. tore oli näha ka Paper Boi'd wit dem papers. nii valitud kui originaalmuss meeldis ka väga. siuke J̶e̶s̶s̶e̶ ̶J̶a̶m̶e̶s̶ Leon/Tõde õigus type beat. kui välja antakse võib teada anda. to practice Silly Walks or sth.

huvitav, kas mendiauto oli meelega 75th precinct?

kas ta naeris, siis haiguse pärast või mitte? see pre-show poos vihjab, et kogu aeg teadlik?

ja midget jokes oli ka tsipa mõttetud. või õigemini see, et need tekitasid suurimad reaktsioonid kinos. eks see võib oleneda publikust.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Joker - 9/10.
    +1
    Ilmselt meespeaosa oscar.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Joker - 9/10. maksimumist jäi puudu, et oleks tekkinud pidurdamatu soov uuesti vaadata. (aga võib ikka) ja ei pannud tähele, et pastakaga oleks tehtud ühtegi trikki. lisaks tahtnuks, et oleks olnud rohkem koomiksi moodi. hetkel ikka vägagi/liigagi realistlikes toonides. kui nägin esimest 5 sekundilist klippi oli hirm, et tuleb King of Comedy 2 sugune kurbmäng aga õnneks olid piisavad erinevused (lisaks sarnasustele/sugulusele). aga tore De Nirot ka heas filmis näha neil päevil. tore oli näha ka Paper Boi'd wit dem papers. nii valitud kui originaalmuss meeldis ka väga. siuke Jesse James/Tõde õigus type beat. kui välja antakse võib teada anda. to practice Silly Walks or sth.

huvitav, kas mendiauto oli meelega 75th precinct?

kas ta naeris, siis haiguse pärast või mitte? see pre-show poos vihjab, et kogu aeg teadlik?

ja midget jokes oli ka tsipa mõttetud. või õigemini see, et need tekitasid suurimad reaktsioonid kinos. eks see võib oleneda publikust.
    Tsitaat Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    +1
    Ma kindlasti poleks nii tagasihoidlik. Kindlad 10/10. Mitte minu aegade lemmikfilm, aga kui ütleme et hindele 10 võiks minu skaalal pretendeerida mingi iga 100's film siis see igaljuhul väärib 10't.

Muiduigi siin oluline arvesse võtta, et ma pole vähimalgi määral Marvel / DC fänn. Pole midagi nende vastu ka, aga ma lihtsalt ei ole nendest koomiksifilmidest (vabandan kui võhikliku määratlusega kedagi solvan) vaadanud teadlikult midagi peale X-men / Wolverine filmide. Seega mulle pigem meeldis Jokkerile antud päriseluline origin story vs mis Wikist lugesin (et kukkus kusagile kemikaale täis tünni, mis ta nahka bleachis ja juuksed roheliseks muutis).

Vapustav lugu mentaalsest haigusest, ühiskonna ükskõiksusest, vaesusest/ebavõrdsusest ja massihüsteeriast. Ja veelkord mentaalsest haigusest. Ülihea touch veel see, et filmi kulminatsioon algas Eric Claptoni ja Cream'i "White room"'iga.

Tisse ei näinud though.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Filmi näinud pole, nii et arvustan eelarvustajate arvustusi. Esimene mõte oli - meh, mingi Batmani film jälle? Siis vaatasin trailerit ja see lisas ainult meh'i juurde. Mis selle filmi point on? 10-punktist filmi ei tahaks mööda ka lasta ju.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    +1
    võimalik, aga ma kahtlustan, et paljude jaoks pani ta ikka üle. ise vajan pisut arusaamist naer/nutt/vaimuhaigus/tantsude progressioonid teemal, et otsustada kummale poole langeb.
    Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ma kindlasti poleks nii tagasihoidlik. Kindlad 10/10. Mitte minu aegade lemmikfilm, aga kui ütleme et hindele 10 võiks minu skaalal pretendeerida mingi iga 100's film siis see igaljuhul väärib 10't.

Muiduigi siin oluline arvesse võtta, et ma pole vähimalgi määral Marvel / DC fänn. Pole midagi nende vastu ka, aga ma lihtsalt ei ole nendest koomiksifilmidest (vabandan kui võhikliku määratlusega kedagi solvan) vaadanud teadlikult midagi peale X-men / Wolverine filmide. Seega mulle pigem meeldis Jokkerile antud päriseluline origin story vs mis Wikist lugesin (et kukkus kusagile kemikaale täis tünni, mis ta nahka bleachis ja juuksed roheliseks muutis).

Vapustav lugu mentaalsest haigusest, ühiskonna ükskõiksusest, vaesusest/ebavõrdsusest ja massihüsteeriast. Ja veelkord mentaalsest haigusest. Ülihea touch veel see, et filmi kulminatsioon algas Eric Claptoni ja Cream'i "White room"'iga.

Tisse ei näinud though.
    mulle ei meeldi, et ta oli realistlikes toonides. mul üldse raske päevast Gothami vaadata. Dark Knight Rises võitlus olnuks lumise päeva asemel öös, siis see võinuks ka parem olla. lisaks võimalik, et üle mängitud. lisaks polnud lugu kui selline vaapustav vaid tavakas. Scorcese on Taksojuhi ja King of Comedyga sama juba teinud. ja slow-mo stseenide arv tuleks ka üle vaadata.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Filmi näinud pole, nii et arvustan eelarvustajate arvustusi. Esimene mõte oli - meh, mingi Batmani film jälle? Siis vaatasin trailerit ja see lisas ainult meh'i juurde. Mis selle filmi point on? 10-punktist filmi ei tahaks mööda ka lasta ju.
    no üheksane on ju sa juba tunned, et ei haaku sinu maitsega - kõnni mööda. see tänapäeval parim pettumuse valem, et loed film on 10/10 või 100% värske tomat. Joker oli vahepeal õnneks 79%

kui meeldis Burton/Nicholson + Nolan/Ledgeri jokerid: tasub vaadata
    kui meeldis Scorcese/De Niro Taxi Driver + King of Comedy: tasub vaadata
    kui meeldisid mõlemad: peab vaatama
    kui kõik meh: leia enda maitsele midagi vastavat/muud

kas režissöör tikkis mingi märguande ka sisse, kui näidati reaalsust ja kui näidati Arthuri fantaasiat?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kahest viimasest postitusest lugesin välja, et ikkagi Batmani film. Jepp, kõnnin mööda.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Kahest viimasest postitusest lugesin välja, et ikkagi Batmani film. Jepp, kõnnin mööda.
    no karakter on sealt ju. tegelt pole Batman. rohkem ikka realism ja Scorcese.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Seal on 0 Batmani.Näidatakse kahes stseenis lapse poolt kehastatud Bruce Wayne'i ainult. Nagu enne ütlesin ka, siis minul 0 tausta Batmani frantsiisi vaatamisega ja pole absull koomiksifilmide vaataja.

See on film rasketes suurlinna oludes üles kasvanud mehest, kes hoolitseb oma demntsusese kalduva ema eest. Ka mees ise pole vaimsetest häiretest kaugeltki prii. Pidevalt kliinilises depressioonis vaevlev mees, kes oma sõnade kohaselt pole hetkegi siin maailmas õnnelik olnud ning kõigub pidevalt luulude ja pärismaailma vahel. Enamasti selliselt kõikudes laseb ta mingi hetkeni maailmal endale pähe astuda (minule mõjusid need osad vägagi muserdavalt, st oli piisavalt realistlikult kujutatud mitmes stseenis) ja surub ennast alla, kõik see muudab tema vaimse tervise olukorda üha ebastabiilsemaks. Lõpuks pinge vabaneb ja selle vabastamine toob lisaks muutusele temas eneses kaasa ka väiksemat sorti lainetuse ühiskonnas.

Nagu ma ütlesin siis filmi teemadeks on pigem -
    - vaimse tervise häired
    - komplitseeritud ema-poja suhe
    - (suur)linnastuva ühiskonna ükskõiksus
    - alumiste ühiskonnaklasside hakkamasaamine sellises ükskõikses maailmas

Ta ikkagi naeris tulenevalt sellest haigusest. Või siis haiguse ja võimsate medikamentide koostoimest.

Seal kui ta uuris neid dokumente ja varasemat infot, siis leidis sealt, et kinnitust peavigastuse kohta noorena ja mingis teises osas filmis tõi selle maniakaalse naeru kohta välja, et see võis tuleneda peapõrutusest/ajukahjustusest.
    Filmikunstilisest poolest võis see mainaikaalne naer ollagi kujund nendest pidevalt kogunevatest pingetest mida ta muul moel väljendada ei suutnud - imho sellest ajast kui tal esimene pingevabanenime oli ja tablettide võtmise lõpetas siis sellest ajast see naer kas lakkas või muutus. Alates sellest ajast võis olla tegu osagaa "actist" . Algselt aga meditsiiniline.

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

mulle tundus, et see naer oli tegelikult nutt, mille ta naeruks maskeeris. (recurring child trauma n'shit) tuleks uuesti vaadata läbi selle prisma, et täpsemalt kinnitada.

aga see poos vihjas mulle justkui kõik on act. naer pole mitte füüsiline, vaid mentaalne error.

väga erinev kehahoiak jääkappi parkimisest ja ülejäänud filmist. see ütleb mulle - "I'm the producer of this fucking show. everything is scripted the way I want it". (sobib muidugi ka momendiks, kus karakter lõpuks selja sirgu ajab)

kas see millelgi kindlal ei põhine? nagu vihje kuskil filmiajaloos. jube tuttav tunne oli sellega
    jokers to the right
    clowns to the left of me

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Parasite (2019)
    Gisaengchung (original title)

Joon-ho Bong ikka oskab seda filmikunsti.

piracy-itidele: subtiitrid pole tasemel. esmane kinoskäik on tungivalt soovitav. film suure lina ilu ka täis.
    See on mõnus kraam.

Üks film, mis vast kipub Jokeri varju jääma, kuid vajab tähelepanu on The Art of Self-Defense.
    Lanthimose-laadne kraam.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

kurat, ma ei tea, see art of self defense tundus ilgelt igav. liiga 80ndate karatevaimustuse rütmis oli. aga ma astusin maha ka kuskil 30. minuti juures

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Nägin ka Jokkeri ära ja olen siiani hoidunud hinnet panemast, sest pean veidi seedida laskma. Mis mind esimese hooga veidi häiris, oli filmi suhteline aeglus. Esialgu ei saanud justkui kuidagi minema ja tüübi enesehaletsuslikuna mõjuvat maailmavalu oli mingiks hetkeks juba tüütu vaadata. Ehk saan täitsa aru USA meedia sellest kriitikast, et seda vaadates võib iga suvaline incel tunda, et tema ülesanne on kuhugi paugutama minna.
    Muidugi sellest hetkest, kus ta jõudis eneses arusaamiseni, et süüdi on ühiskond, siis sealt läks viimane pooltundi ülivõimsas hoos. Joaquin näitlejana on muidugi võimas, neid tantse oli äkki tsuti liiga palju, aga täielik meistritöö näitleja poolt.
    Muud ei oskagi öelda. Kõik on nagu öeldud. Aasta parimaks vist pigem ei tõuse, aga mõtlen veidi.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nägin ka Jokkeri ära ja olen siiani hoidunud hinnet panemast, sest pean veidi seedida laskma. Mis mind esimese hooga veidi häiris, oli filmi suhteline aeglus. Esialgu ei saanud justkui kuidagi minema ja tüübi enesehaletsuslikuna mõjuvat maailmavalu oli mingiks hetkeks juba tüütu vaadata. Ehk saan täitsa aru USA meedia sellest kriitikast, et seda vaadates võib iga suvaline incel tunda, et tema ülesanne on kuhugi paugutama minna.
    Muidugi sellest hetkest, kus ta jõudis eneses arusaamiseni, et süüdi on ühiskond, siis sealt läks viimane pooltundi ülivõimsas hoos. Joaquin näitlejana on muidugi võimas, neid tantse oli äkki tsuti liiga palju, aga täielik meistritöö näitleja poolt.
    Muud ei oskagi öelda. Kõik on nagu öeldud. Aasta parimaks vist pigem ei tõuse, aga mõtlen veidi.
    P.s. Aasta teine film siiani.
    P.p.s. Heath>joaquin

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Reedel esilinastub kogu maailmas Will Smithi uus Gemini Man, mis mingil põhjusel juba eile CCplazas nähtav oli. Kuna pressile oli eraldatud üks rida ja see suhtkoht triiki täis, siis võis eeldada, et miskit selles filmis on. Ühesõnaga on Will Smith kõvem superagent kui James Bond, aga kuna tal 74. tapmise ajal tekkis korraga väsimus, siis tahab pinsile minna. See tema ülemustele muidugi ei meeldi ja mingil põhjusel tahetakse ta maha tappa. Vist ilmselt seepärast, et tema viimane tapetu polnud tegelikult "paha", vaid üsna "hea". Aga kuna Will Smith on nii kõva mees, et tapab ära kõik killerid, siis saadetakse tapma tema ise, aga 25 aastat noorem versioon. ÕNNEKS pole seda kehastamas Jaden Smith, vaid mingi eriefektide noorenenud Will Smith ise. See muidugi näeb kohati päris koomiline välja.
    Filmi teeb eriliseks see, et selleks on kasutatud eriti voolavat ja gigamega tihedalt vahetuvaid kaadreid, mis muudab ekraanil toimuva eriti detailitruuks. Esimese hooga on sama tunne, mis oli Avatari vaadates, et "wow, päris lahe", siis teise hooga tuli tunne, mis 10 aastat tagasi ka esimeste 3D filmide puhul, et "kas peab ikka iga kord näitama, et kui uskumatult mingi asi tahab meie poole lennata". Kolmandaks oli tunne, et Ang Lee küll teeb head koreograafiat, aga film on eriti rumal, eriti imelikke aukudega (et kui kloonitakse, siis lähevad ka kõik iseloomuomadused, nagu koduvägivallast tekkinud kalestumine klooni edasi) ja lõpplahendus "ta on minu kloon, järelikult nagu mu poeg" ja "ma olen tema kloon, järelikult olen ma tema poeg" ehk stupid as fuck.
    Ja siis ma lugesin, et filmi stsenaristiks oli sama võll, kes tegi GoT viimase hooaja. Ja siis ma hakkasin juba veidi naerma.
    Tisse pole.
    Mingi kord sai naerda ka. Aa, selle peale, et üks vanem proua hakkas filmi ajal nii hüsteeriliselt naerma, et ei jäänud kolme minuti jooksul vait, mille peale naeris kogu saal. Lõpuks pühkis proua pisarad, vabandas lähemate kaaskannatajate ees ja kõndis üleüldse saalist minema.
    Maandus aasta 10 halvima filmi seas. Aga 25 aastat nooremale mulle oleks see film kindlalt meeldinud! Ehk kui teile meeldib Universaalne Sõdur, siis see film on umbes nagu Universaalne Sõdur, aga van Damme ei võitle Dolphiga, vaid iseendaga, kes on veidi noorem.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Käisin ka kinos Jokkerit vaatamas, aga ei tahtnud aega raisata ja otsustasin poole filmi pealt kokkuvõtte filmist läbi lugeda ja varem koju minna, et siis sarju 3 ekrasni pealt 1.25 kordse kiirendusega vaadata.

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    See on mõnus kraam.
    Stok, see on kümpsine. lükka peale
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Võtsin ka lõpuks julguse rindu ja käisin vaatamas Old man Movie nimelist teost, et toetada Euroopa art-house kino, mis ilmselgelt jääb turunduses Hollywoodi blockbusteritele alla. Ühesõnaga puudusid mul igasugu ootused, kuna ma olin varem üritanud paari vanamehe multikat vaadata, aga, noh, kohe üldse ei olnud minu teetass. Ma vist seetõttu ei vaadanud isegi ühtegi omal ajal lõpuni.
    Aga nüüd ma siis ütlen - see oli kõige naljakam Eesti film, mida ma kinodes näinud olen. Ja seda täiesti positiivses mõttes. Tõsi, oleks võinud äkki tsipa lühem olla ja Jaagup Kreem karu perses episood oli ka tsuti liiga pikk, aga muidu joosti nii heas tempos, et mõni väga lihtne ja ettearvatav stseen oli ikka väga naljakas (pervopuu), talutav (hipid ja lehm) ja mõned olid lihtsalt nii ootamatult absurdsed, et panid arusaamatult naerma (vanamees uut moodi lehma lüpsmas ja matusestseen kohe alguses).
    Mulle meeldis see, et ehkki justkui oldi naljade juures tihti ka üsna madala ühisnimetaja juures (sitt, viin ja sperma), siis erinevalt klassikatest ei olnud seda vaadates piinlik, vaid nende juures oli nii palju nüansse, et oleks võinud vabalt ka Õ-Fraktsiooni toodetud olla või omaaegne Wremja (mäletate küll - paeluss). Kui see film nö. vabalevisse jõuab, siis tuleb sealt ka kindlasti sama palju hüüdlauseid, kui omal ajal tulnukast tuli.
    Müts maha, ma olen tõsiselt üllatunud. Tõeline pärl South Parki põlvkondlasele.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Et mitte spoilida, kuna parem olla sellest filmist algul võimalikult vähe teada, siis Parasite oli kuradi hea tõesti. Korealased oskavad ja selle peaosalisega tuleb järjest-järjest häid filme. Kes pole veel näinud, siis tema(ga) Taksojuht oli ka mega.
    Top10-sse, kõmaki.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Et mitte spoilida, kuna parem olla sellest filmist algul võimalikult vähe teada, siis Parasite oli kuradi hea tõesti. Korealased oskavad ja selle peaosalisega tuleb järjest-järjest häid filme. Kes pole veel näinud, siis tema(ga) Taksojuht oli ka mega.
    Top10-sse, kõmaki.
    See on juba nii hea film, et võiks lausa käimasoleva kümnendi parimate sekka kandideerida.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud