320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Film\'

    Aga mis te Jet Li filmidest arvate???Mulle meeldivad.:P
    Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Film\'

      Originally posted by m1kk


      Edit: unustasin mainida, et hea krimikas/õudukas on ka hiljuti telerist tulnud \"Vidocq\". Kui keegi oskab mõnda sarnast õudukat soovitada, siis laske tulla
      \"From Hell\" on midagi taolist
      JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Film\'

        keegi sellist veidrat filmi Tom Cruise\'i ja Nicole Kidman\'iga on näind nagu
        \"Eyes wide-shut\"

        suht omapärane. sub.tv pealt nägin a korra tuli vist neloselt kaa

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Film\'

          Nähtud, nähtud...selle filmi tähtsus ei peitu mitte Tomis või Nicoles vaid rezisöör Stanley Kubiricus, kelle viimaseks filmiks see jäi. Võin eksida, aga nii ta peaks olema...Ja päris huvitav teos, mis erińeb tavapärasest juba lõpu puudumise tõttu

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Film\'

            T6epoolest, Kubrick (Lolita, Full Metal Jacket, Clockwork Orange jne.) oli äss!
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Film\'

              Originally posted by Jaan


              T6epoolest, Kubrick (Lolita, Full Metal Jacket, Clockwork Orange jne.) oli äss!
              Ja muidugi unustamatu- 2001 : A Space Odyssey

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Film\'

                Originally posted by dennis10

                Ja muidugi unustamatu- 2001 : A Space Odyssey
                Mulle too nii v2ga ei meeldinudki. Algas kuidagi v2ga pikalt ja aeglaselt. Yks hea Kubricku t88 tuli veel meelde - Dr. Strangelove or how I Stopped Worrying and Learned to Love the Bomb.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Film\'

                  Originally posted by Aramis


                  Nähtud, nähtud...selle filmi tähtsus ei peitu mitte Tomis või Nicoles vaid rezisöör Stanley Kubiricus, kelle viimaseks filmiks see jäi. Võin eksida, aga nii ta peaks olema...Ja päris huvitav teos, mis erińeb tavapärasest juba lõpu puudumise tõttu
                  Tegelt jõudis Kubrick natuke teha ka A.I.-d kuni ära suri. Spielberg tegi siis filmi lõpuni.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Film\'

                    Kas keegi on näinud sellist filmi nagu Shaolin Soccer aka Kung Fu Soccer ? Sooviks kuulda arvamusi !

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Film\'

                      Originally posted by mihkel


                      Kas keegi on näinud sellist filmi nagu Shaolin Soccer aka Kung Fu Soccer ? Sooviks kuulda arvamusi !
                      Ma nüüd tervet filmi vaadanud ei ole ma nagu kerisin edasi kogu aeg. A mingi kollased mungad teevad seal mingeid ime nippe, hüppavad, kargavad vahepeal peksavad jne ja siuke asi ka veel, et vilm on nende kohalikus keeles et kui subtiitreid pole ja kilide keelt ei mõista siis pole mõtet vaadata!
                      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Film\'

                        olen kaotanud jupi oma mälust:P , tean, et mingi aeg jooksis õudukas, kus oli ala, et kui tipid browserisse mingi killdotcom siis satud kodukale, kus hakkab vägevat hirmu saama, kas keegi teab millega tegu ja kas ka vaatamist väärt?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Film\'

                          Originally posted by mihkel


                          Kas keegi on näinud sellist filmi nagu Shaolin Soccer aka Kung Fu Soccer ? Sooviks kuulda arvamusi !
                          See oli päris hea .. halekoomiline .. subtiitrid pole olulised.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Film\'

                            Viimasel ajal nähtud superfilmid, mida kindlasti soovitan vaadata:

                            1) New Yorgi jõugud (Gangs of New York)
                            2) Tabamatu ilu (American Beauty)

                            Ütlen ausalt, et mõlema filmi puhul on eeskätt tegemist suurepärase osatäitmistega. Eriti meeldis Daniel Day-Lewis esimesena nimetatud teoses. Siia võiksin kohe väga pikalt kirjutada, aga ei viitsi. Vaadake, siis mõistate.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Film\'

                              Originally posted by Hogarth


                              Aga mis te Jet Li filmidest arvate???Mulle meeldivad.:P
                              Need vanemad, mis ta veel Hong-Kongis tegi olid ikka peris hääd, uuemates on kuidagi point ära kadunud, minu arvates.
                              Häbi tunnistada, aga mulle meeldis täiesti 1989.a. Saksa kaheosaline telefilm \"Ämblikuvõrk\", kuidagi uudne. Ja muidugi \"Ristiisa\" jne.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Film\'

                                Originally posted by dreyd


                                olen kaotanud jupi oma mälust:P , tean, et mingi aeg jooksis õudukas, kus oli ala, et kui tipid browserisse mingi killdotcom siis satud kodukale, kus hakkab vägevat hirmu saama, kas keegi teab millega tegu ja kas ka vaatamist väärt?
                                ilmselt mõtled FeardotCom-i. Olen ise kahjuks seda näinud ja nagu ka hinne eelnevalt viidatud lehel ütleb, on tegu paraja saastakaga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X