320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Vaatasin lõpuks Fever Pitchi. Superhea. Soovitan kõigile.

    Pani spordist natuke teisiti mõtlema.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Algselt postitas fittibaldi
      9 songs olla seksist ja muusikast, lugesin ma kuskilt. Intrigeeriv, mõtlesin, täpselt see film mida nädalavahetuse alguseks vaadata. Aga sain petta.
      Saast. Eriti muusika. Rohkem ei olegi midagi öelda.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        jälle käisin kinos, krt kas tõesti raha kuhugi mujale panna ei ole , vist tõesti. Anyway, saar sai nähtud ja muidu rahuldas minu maitsest aint liiga pikk oli ja kahjuks, veelkord kahjuks hakkas filmilõpus põiehäda vaevama ning ootasid lõppu nagu väiksena sai näärivana oodatud.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          mis filmist on see lause \"cry me a river dickface\"

          see film on keelepeale, aga meelde ei tule
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Not Another Teen Movie, arvab imdb

            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              \'perfect blue\' - kuigi olen animate suhtes küllaltki valiv - tähendab, meeldivad pigem fantaasiarohked ja ebamaised teosed (loe: \'mononoke\', \'spirited away\' jne.) -, jättis too põnev ja suurepäraselt õudusttunnettekitav thriller ülimalt hea mulje. minu silmis tõuseb ta lausa ütleme jin-roh järele... seega soliidne 8/10.

              ja nüüd lõpetasin siis pika, kuid sugugi mitte igava ega tüütu \'contacti\' vaatamise, mis kindlasti paljudel siit juba ammu nähtud. mis seal salata, olen lummatud. natuke kosmoseodüsseialikkust, natuke forrestgumpilikku absurdimelikkust (režissöör sama mees - robert zemeckis - seega arusaadav) - vägev mäng jodie fosteri ja kompanii poolt ning suurepärane stsenaarium. film, mida kindlasti vaataks vähemalt paar korda veel. 8,5/10

              seega korralik filmiõhtu. viimastest päevadest veel häid muljeid jagada - \'taxi driver\' (ei tea mitmendat korda sai ära vaadatud) ja minu silmis üks viimaste aastate parimaid teoseid kinomaailmas: \'house of flying daggers\' (kah juba mitu-mitu korda nähtud, kuid endiselt mopsuväärt).

              muidugi satub kõigile meile aegajalt ka saasta kätte. näiteks...\'bright future\' - kui keegi kunagi selle filmi lõpuni suudab vaadata, andku teada. ma olin küll väga kannatlik ja elasin juba üle kõikvõimalikud emotsioonid - naer, arusaamatus, hämming - aga miski tund pärast algust andsin alla.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                jep, täpselt.
                oligi not another teen movie
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  \"Loll ja veel lollim\" see on klassika!!!
                  Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Algselt postitas Sajets


                    In no particular order:

                    The Hero
                    House of Flying Daggers
                    Ghost in the Shell
                    Akira
                    I \"Heart\" Huckabees (miks küll Hollywoodis tihemini nii häid filme ei tehta?)
                    Unforgiven (tuli äsja ja persse küll, Clint on oma igas vanuses nii võimas mees)
                    Blue Velvet või mis iganes muu Lynchi film
                    2001:kosmoseodüsseia
                    Oldboy

                    ja palju muud
                    naljakas, et peale Huckabeesi (mida ma näinud ei ole) on ka teised kõik minu lemmikute seas

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      duubeldan dannari postituse, ausalt.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Häbi öelda aga alles täna sai Scarface ära vaadatud. Väga hea film soovitan kõigile kes veel näinud pole. Tony \"Say hello to my little friend\" Monatan ruulib Praegu on tegemisel Scarface\'i mäng see tuleb ka arvatavasti nüüd mul soetada.
                        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                        If you're good at something, never do it for free - See above.
                        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Sai eile üle pika aja taas kinos käidud. Pärnu Mai kino pakkus välja filmi \'Räige\'.

                          http://www.imdb.com/title/tt0392690/

                          Polnd filmist nagu midagi kuulnud, vaid imdb-s jõudsin enne kinnominekut läbi käia ja end nats asjaga kurssi viia. Jäi mulje nagu oleks selline uina muina film, kus tund aega käib niisama mökutamine ja siis 5 minutit käib tõsine verevalamine. Aga nii see ei olnud mitte. Jäin üllatavalt rahule, väga väga meeldis see, et tuttavaid nägusid ekraanil näha ei olnud. Minu jaoks oli ainus tuttav nägu Paul Satterfield, ent temagi ei saanud seal suurt rolli. Selline hea vaheldus oli. Põnevust jagus esimesest minutist viimaseni.

                          Mulle meeldis. Ei kahetse absoluutselt, et vaatamas käisin. Vaataks teinekordki. oma tagashoidliku hindamisskaala alusel paneksin 7/10 vähemalt.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            \"Mobiil\" filmi mõte on suht sex tegelt!
                            R.I.P Steffi
                            7.05.05


                            Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas Nathan


                              \"Mobiil\" filmi mõte on suht sex tegelt!
                              teha reklaami Nokia telefonile? oojaa väga seks. See röövitud naine peaks saama vaarika auhinna, nii sitta näitlemist pole ikka ammu näinud. saast film...
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Algselt postitas daywalker
                                See röövitud naine peaks saama vaarika auhinna, nii sitta näitlemist pole ikka ammu näinud.
                                noo, minu meelest oli vana Kim seal üle pika aja suht heas vormis.

                                Ise vaatasin pikalt arvutis vedelenud \'Elektra\' lõpuks ära. Vat see oli õudne, vahepeal jälgisin poole silmaga lausa vormelit. Täiesti null lugu ja varem sadu kordi nähtud viuhviuh ninja-võitlus-stseenid, näpuotsaga ka koomiksifilmis kohustuslikke üleloomulike võimetega kurikaelasid. Haigutus. Selline film võiks proovida vähemalt peaosalise välimuse abil oma aktsiaid pisut tõsta, aga Jennifer Garnergi oli terve filmi täiesti anseksi. Üks lugu soundträkil oli vähemalt mulle kõrva järgi, aga sedagi pole õnnestunud veel kuskilt hankida.

                                3/10
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X