320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    In Brüüz oli hea. Ei tundunud üldse inglise filmi moodi.

    Kommentaar


      Jah, In Bruges on väga hea.

      Ken, I grew up in Dublin. I love Dublin. If I grew up on a farm, and was retarded, Bruges might impress me but I didn't, so it doesn't.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
        In Brüüz oli hea. Ei tundunud üldse inglise filmi moodi.
        siin on vastuolu.

        Kommentaar


          öine liharong oli päris hea vinnie jonesiga

          Kommentaar


            juba väljas?
            siis peab ära tsekkama
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              hakkas huvitama film Stalker...
              kuna tegemist aga päris vana filmiga, siis on kellelgi ideid, kuidas mul õnnestuks see ära vaadata?
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                hakkas huvitama film Stalker...
                kuna tegemist aga päris vana filmiga, siis on kellelgi ideid, kuidas mul õnnestuks see ära vaadata?
                vana küll, aga klassika.

                Kommentaar


                  üks huvitav asi mis jäi mainimata, kui sa Dark Knighti vaatamas käidud
                  istus minu kõrval üks neiukene, koos oma poisiga
                  ning mingi poole filmi pealt küsib ühtäkki poisi käest "huvitav kes seda Jokkerit mängib, kas Mel Gibson?"
                  ning noormees vastab "vist jah"
                  tahtsin midagi mainida, aga hoidsin end tagasi
                  muige tõi igatahes suule
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Nad on ikka tõelised filmisõbrad.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Olude sunnil pidin vaatama mingi tšikk-flikki Las Vegases abiellumise kohta.

                      Lühiarvustus: ÖÄK

                      Kommentaar


                        Suurest igavusest läksin kinno ja parasjagu hakkas Wall-E. Vaatasin, et ümberringi lastekari koos emmede-issidega, aga otsustasin siiski vaatama minna kuna koju ka ei viitsinud minna. Ja film oli hea. Tõsiselt hea.
                        Ei tundunud absoluutselt lastefilmi moodi. Kõige parem oli see, et dialoogi oli vähe ja kogu emotsioon ja stoori anti edasi robotite üksteise nimede kordamisega (waaalll-eeee ja eee-vaahh) ning ka kogu visuaalne pool oli imeline.
                        Kinost väljudes nägin, et lapsed olid suhteliselt mittemidagiütlevate nägudega, seevastu nii mõnigi emme-issi pühkis pisaraid.
                        Fantastiliselt ilus ja maagiline film.

                        Kommentaar


                          Tropic Thunder. Lihtsalt hiilgav, tra. miks komöödiatele Oscareid ei anta. Ja see Ledgeri lollakas Jokker unustage kohe ära - kiilakas, rasvane, räppiv ja ropendav Tom Cruise any day!
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Tropic Thunder. Lihtsalt hiilgav, tra.
                            Aitäh. Ma poleks muidu vist läindki ja lisaks ******'ile oleks ka Downey Jr.'i suurepärasest rollist ilma jäänud. Minu jaoks kindlalt üks selle suve lõbusamaid filme.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kõik foorumi perverdid - ja neid on siin ju omajagu - on 'Happinessi' kindlasti juba näinud, aga need kapipervod, kes alles ennast otsivad, vaadaku ära ja nähku, et neil on veel pikk maa minna. Igati tore tükk, mida kolleeg, vana pervert, õigusega soovitas. Natuke võib-olla pikavõitu, a see-eest lõpp on seda kahte tundi viitteist minutit üsna väärt.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Tropic Thunder. Lihtsalt hiilgav, tra. miks komöödiatele Oscareid ei anta. Ja see Ledgeri lollakas Jokker unustage kohe ära - kiilakas, rasvane, räppiv ja ropendav Tom Cruise any day!
                                Uskumatult hea tükk indeed arvestades Ben Stilleri 'andeid'. Tänama ei hakka, sest hetkel ei tasu Downey jr. karjäärilt silmi kõrvale lasta(big up Ironman).

                                Kellel pöffi ja filmihuntide tutvusi on - millal võiks Gomorrat maarjamaal kaeda? http://www.imdb.com/title/tt0929425/
                                dannar, ma tahan piletit selle eellinastusele.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X