320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Kõik foorumi perverdid - ja neid on siin ju omajagu - on 'Happinessi' kindlasti juba näinud, aga need kapipervod, kes alles ennast otsivad, vaadaku ära ja nähku, et neil on veel pikk maa minna. Igati tore tükk, mida kolleeg, vana pervert, õigusega soovitas. Natuke võib-olla pikavõitu, a see-eest lõpp on seda kahte tundi viitteist minutit üsna väärt.
    kui pervert, siis pervert ... aga julgen ühineda fitti soovitusega
    samas ei ole senini minu jaoks Magnooliat ikkagi miski vist üle trumbanud ... ropendavas Tom Cruise's on tõepoolest midagi eriti kütkestavat
    kaks firmatorti, kast pepsit!

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      kui pervert, siis pervert
      Ah ära muretse, vähemalt oled sa äärmiselt sulnis pervert, erinevalt mõnestki teisest foorumlasest.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Ah ära muretse, vähemalt oled sa äärmiselt sulnis pervert, erinevalt mõnestki teisest foorumlasest.
        äh fitti, see on muidugi väga kenasti öeldud, aga ei muuda kahjuks fakti
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          Miks kahjuks?
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Miks kahjuks?
            sest pervertidel on raske elu, neid ei mõisteta. või mõistavad neid ainult teised perverdid ... nii hea, et sina mul olemas oled
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              Fakk, ma ei saa nüüd enam midagi aru. Algul onju ajasid Billy ja Rein mingit iba, nüüd on Fitti Reinu välja vahetanud?

              Kommentaar


                Lõpetasin just Green Street Hooligansi vaatamise. Pole just mingi eriline suur filmisõber, aga ma võin öelda raudselt, et minu arvates on tegemist parima filmiga iial.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                  Lõpetasin just Green Street Hooligansi vaatamise. Pole just mingi eriline suur filmisõber, aga ma võin öelda raudselt, et minu arvates on tegemist parima filmiga iial.

                  ..kõik muudkui kiiidavad seda filmi ja mina polegi näinud - kust ma seda näha saaksin st. kas mingi Filmilevi vms. ka müüb/laenutab seda muuvit?
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Fakk, ma ei saa nüüd enam midagi aru. Algul onju ajasid Billy ja Rein mingit iba, nüüd on Fitti Reinu välja vahetanud?
                      Mismõttes välja vahetanud? Mina ei aja näiteks kunagi mingit iba.
                      Võib-olla alles siis, kui me billyga peale kinoskäiku väikesed nightcapid oleme teinud.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                        piraat
                        just enne mõtlesin, et (miks) filmide ja mängude puhul on piraatlusest rääkimine ilge tabu, aga "Abi"-teemas mp3'ede vahetamine justkui iseenesest mõistetav ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          Lõpetasin just Green Street Hooligansi vaatamise. Pole just mingi eriline suur filmisõber, aga ma võin öelda raudselt, et minu arvates on tegemist parima filmiga iial.
                          Üle ültse. Mis see küsimus oligi - 'Kickboxer on ikka nähtud?´

                          Aga jah, dannar, ajakirjaniku mulle Gomorra infot, kui suudad.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jansa Vaata postitust
                            ..kõik muudkui kiiidavad seda filmi ja mina polegi näinud - kust ma seda näha saaksin st. kas mingi Filmilevi vms. ka müüb/laenutab seda muuvit?
                            see film peaks täitsa jah müügis ja laenutustes dvd-kujul kindlasti saadaval olema!
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              see film peaks täitsa jah müügis ja laenutustes dvd-kujul kindlasti saadaval olema!
                              Videoplanetis on suht kindlalt. Oli norm film, aga kindlasti mitte parim ever

                              Kommentaar


                                Green striit oli ju totaalne kräpp, milleks eksitada inimesi. Tehke oma ajaga midagi targemat, sügage koera või näppige naist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X