320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Mulholland Drive on tõesti värske puhang tavalise Hollywoodi nõmeduse seas. David Lynch on üks väheseid USA rezhissööre, kellel on täiesti oma käekiri. Martin Scorsese, vennad Coenid, Oliver Stone - palju neid tõelisi meistreid ei ole. Veel meeldib mulle tohutult see härrasmees (nimi ei meenu hetkel), kes tegi filmid "Boogie Nights" ja "Magnoolia". Mõlemat olen korda kolm näinud ja vaatan hea meelega veelgi.
    Ülalmainitud filmidest soovitaks "Fight Club'i" - tõsi, teine vaatamiskord pole enam see mis esimene. Aga "The Beach'i" oli raske lõpuni vaadata, nii halb tundus.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #92
      kui ma ei eksi, siis oli see Paul Thomas Anderson, kes "Boogie Nightsi" ja "Magnoliaga" hakkama sai
      Oi ja vennad Coenid...iga asi, mis nad teevad on geniaalne...võis siis peaaegu geniaalne

      Kommentaar


        #93
        and that reminds me:

        Magnolia
        10 points

        Pearl Harbor
        10 points

        Dude, where's my car?
        Where's your car, dude?

        Dad, I'd like to ride that!
        Yeah son, me too!

        kes dude, where's my car'i näinud on, teavad, mille kohta eelmised 4 rida on... oli ka üle keskmise komöödiafilm.

        Swordfishist - tegelikult väga hull ta nüüd polnud, aga meenutas väga teisi filme... ma parem ei hakka näiteid tooma, et need ümber saaksite lükata... see ju kõigest minu arvamus

        Kommentaar


          #94
          Originally posted by mcnamara



          Ülalmainitud filmidest soovitaks "Fight Club'i" - tõsi, teine vaatamiskord pole enam see mis esimene.


          "Fight Club"- nüüd videost nähtud. Täitsa film, aga lõpp ei läinud kohe üldse peale (Teisest küljest andis see põhjuse rewindiga läbi kerida & mõni koht uues valguses üle vaadata.

          We are God's unwanted children
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            #95
            sai telkust Brat ja Brat 2 vaadatud- peris hää. Aga kohe-kohe hakatakse Star wars näitama- vot need on alles filmid
            Supplies!

            Kommentaar


              #96
              yep,head filmid,eriti Brat 2.Hea film on veel Training Day.
              C’mon Man United!!!

              Kommentaar


                #97
                Sattusin siin keset õhtut telerit klõpsima ja YLE1 toob ime kombel klassikat ilmale.Vaatan Scent of womenit oma neljandat korda, aga see võiks ka kahekohaline number olla, kui ikka asi on hea, siis on asi hea.Al Pacino näitlejatöö on siin üks parimaid näitlejatöid,mis ma üldse olen näinud.Ja nii "tango" kui ka "kõne" kohad toovad külmavärinad ihule.

                Kommentaar


                  #98
                  Meelelahutuseks ameerika jalgpalli mõistvatele indiviididele soovitaks The Replacements-i peaosas Keanu Reeves'i ja Gene Hackmaniga. Väike love story on asjal juures, aga (amerika)jalgpallinalja saab ka.

                  Analyze This on ka yx haruldaselt hea film.

                  Remember the Titans ja Any Given Sunday ka sygava mulje jätnud.

                  Kuigi eriline horrori-poolne mees ei ole, siis sõbra soovitatud Faculty, mida paar aastat tagasi sai vaadatud, meeldis kyll väga.
                  s**t happens

                  Kommentaar


                    #99
                    hmm.. eile õhtul vaatasin sellist filmi nagu Final Destination ja väga hea mulje jättis. Soovitan. Lugu on surmast, kellel on igaühele meist valmis mõeldud suremise viis, kuid ühel tüübil õnnestub ses filmis surma cheat'ida..

                    Veel meeldib Oscarigi saanud Training Day Denzel Washington'i ja Ethan Hawke'iga peaosas. Mitte sellepärast, et mulle kaasalöönud mustanahalised räpikuulsused oleks muljet avaldanud, vaid ei teagi.. ega ei saagi ju öelda, et mis mingi filmi juures täpselt meeldib...

                    ja veel võiks ära märkida sellise filmi nagu Remember the Titans...
                    Jalgpall ikkagi. Mis sellest, et Ameerika oma.. Jällegi Denzel Washington.. Üks mu lemmiknäitlejatest..

                    Filmikogu on mul juba päris suur ja kõike ei ole jõudnud läbigi vaadata.. kui vaatan ning midagi väga head silme ette jääb, küllap siis annan siingi teada

                    Kommentaar


                      Mnjaa Final Destinationit vaatasin kinos ja muljed olid niija naa.Mina kui suur õudusfilmide vaataja ja armastaja ei olnud lõpuni rahul teosega ja omasuguste seas võib nõudlikuna hinne jääda 6-7 kanti.Lisaksin, et vaatasin ta ka hiljuti divxina üle ja mulje ei muutunud.Aga üks huvitav seos on selle filmiga - nimelt viimase kahe päeva jooksul olen vaadanud kolm väga kõva filmi ja ühes neist mängis tütarlaps, kes FDsgi peasas on.Ali Larter on tema nimi ja film mida kindlasti võib soovitada on House on the Haunted Hill(ps Geoffrey Rush).Tegemist on spetsiaalse õudusfilmi valmistaja Dark Castle filmistuudioga,kes on iga aasta Halloweeni nädalavahetusel välja andnud filmi - eelmine aasta House on The Haunted Hill ja üleelmine aasta 13 Ghost - seda filmi vaatasin ka - see on veel parem.Väga nauditav ja loomulikult ka sellepärast ,et seal mängib American Piedest tuntuks saanud Elizabeth Shannon(tsehhitar Nadja roll).Dark Castle fännidel maksab oodata Halloweeni, sest uus projekt Ghost Ship on ka kindlasti asja väärt.
                      Eraldi threadi vääriks aga nähtus Resident Evil.Suurepärane arvutimängu seeria,mille põhjal nüüdsks ka film on tehtud.Ma ei kujuta ette,mida tavainimene REd avaadates tunneb, aga mulle ta meeldis metsikult.Film oli täielikult saanud oma mõjutused mängust vaid natuke üldlugu oli lisatud ja tegelased olid uued.Milla Jovovich ja Michelle Rodriques olid väga tegijad ja actionit oli küllaga.Ma soovitan kõigil,kes filmi vaatavad mängida mõni Resident Evili seeriatest läbi.Kazaa kaudu saab nt nr 2-e,mis ongi filmile kõige lähemal.Enamus juhtumisi ja koletisi on just RE2st.
                      Minule isiklikult on Racoon City käeköik väga armsaks saanud - see nagu kodulinn alternatiivses universumis ja seetõttu vedasin Playstation 2gi korraks koju, et mängida uut RE:Code Veronica X-i.See oli parim siiamaani, aga väidetavalt ta arvutile ei tule(nagu kõik Capcomi tooted,kes on täielikult konsoolidele üle läinud).

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Film\'

                        Noh, eile oli soome pealt õhtul päris hea jalgpalli-film; õigemini küll romantiline komöödia. \"Fever Pitch\". Mees oli lapsest peale täiesti fanaatiline Arsenali-fänn. OOtas 18a järgmist meistritiitlit, aga ära ootas. Tädil viskas juba ära, mõtles, kas tahabki sellist oma lapse isaks, aga The Gunners tegi üleajal \'Poolile ära ja vormistas tiitli- happy end
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Film\'

                          Vaatasin kah. Filmis käsitletud 88/89 hooaeg oli Inglise liigas tõesti väga pingeline. Arsenal napsas Liverpooli eest tiitli viimasel minutil...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Film\'

                            Originally posted by vaikiv mees


                            Noh, eile oli soome pealt õhtul päris hea jalgpalli-film; õigemini küll romantiline komöödia. \"Fever Pitch\". Mees oli lapsest peale täiesti fanaatiline Arsenali-fänn. OOtas 18a järgmist meistritiitlit, aga ära ootas. Tädil viskas juba ära, mõtles, kas tahabki sellist oma lapse isaks, aga The Gunners tegi üleajal \'Poolile ära ja vormistas tiitli- happy end
                            Film on Nick Hornby autobiograafilise raamatu põhjal.Soovitan. Raamatus oli vaaatluse all mitu dekaadi, kuid arusaadavtel põhjustel polnud võimalik filmi nii põhjalikuks teha. Olid vist mõned nn flashbackid ka kuidas ta eimest korda Highburyle sattus etc.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Film\'

                              kindlasti kuuluvad paremikku enamik robert de niro filmid , eriti vanemad.
                              Kõik Stanley Kubricku filmid on tase omaette - see mees lihtsalt oskas häid filme vändata.
                              Ja loomulikult kõik Martin Scorsese\'se filmid, milledes kyll suuremosa mängib ka deniro.
                              ... ja loomulikult ka onu tarantino ise

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Film\'

                                absoluutselt igat asja vaatan kus talutav sisu!!
                                Fc Uuemõisa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X