320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    7. klass oli mul maru tubli ja said vastutasuks paar nädalat tagasi valida ühe filmi, mida tunnis vaadata. Tuli Black Panther. Ok, sobib, see üks Marveli filmidest, mida ise pole näinud. Nii, tuleb kauaoodatud päev kätte, õpilased väga elevil. AGA! Õues oli räige päikesepaiste ja mul rulood suht nirud, nii et klass jäi rõvedalt valgeks. See tähendas, et niisugune otseses mõttes tume film oli pmst vaatamatu, lihtsalt filmitud palju öösiti(eriti alguses) ja tegelased olid ka tumedamat karva.Teadupärast projektor musta värvi kuvada ei suuda, jätab pmst valgustamata ala ainult. No siis oligi nii et ladusime seljakotid ka akende ette, aga ikkagi ei päästnud... Jäigi vaatamata

    Kommentaar


      mida õpetad?

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        mida õpetad?
        Angliski jasõk

        Kommentaar


          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
          Angliski jasõk
          Eks keemiat õpetades oleks musta pantrit näidata üsna risky business.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Eks keemiat õpetades oleks musta pantrit näidata üsna risky business.
            Mina keemiat õpetamas oleks ka küllaltki risky business..

            Aga rääkides veel kuuldemängust nimega Black Panther, siis üks asi, mis mulle seal väga meeldis, oli näitlejate inglise keel. Olles ise mõnda aga Sahaara kõrbe aluses aafrikas elanud ja sealset inglise keelt kuulnud, oli hea, et ka selle filmi tegelased ei rääkinud tüüpilist ameerika aktsendiga inglise keeldt, vaid mõnusat aafrika varianti. Mu meelest on see keelemitmekesisuse mõttes väga hea!

            Kommentaar


              igakord kui siin stoki poste näen, siis ta kritiseerib filme mida enamus heaks peab. mis on head filmid siis. musta pantrit pole ise ka näinud ja pole plaanis ka lähiajal

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Mulle päkapikkude ja võlurite žanr ei istu. Minu arust ei olnud seal filmis midagi õpetlikku või rabavat ega isegi etteaimamatut puänti. Või siis loodusvaateid või soundtracki. Nojah lastele suunatud koomuskifilm ju. Aju puhkas, tisse ei näidatud.
                Vot see on asi millest ma sel juhul kohe absoluutselt aru ei saa - sa tead, et sulle see zanr ei meeldi, kuid vaatad filmi ikka ja siis oma arvustuses ei ütle ühtki reaalset põhjust miks film halb oli, vaid lihtsalt, et kustutage see sitt ära ja ärge vaadake. Mis sellise arvustuse mõte on, reaalselt?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ma ei teadnud, mis filmiga tegu on, peale selle, et korjas parima filmi nominatsiooni. Ja tulin siia end välja elama, et miks selline film üldse nomineeriti. Mine vaata Euroopa liigat nüüd.
                  Sa tahad öeda, et sa olid suutnud elada poolteist aastat mis filmi release date'ist möödas ilma kordagi sellest kuulmata või aru saamata, et tegu on Marveli filmiga ja siis juhuslikult avastasid Oscari nominente vaadates millega tegu!?

                  Right ...
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Ma ei tea, kumma poolt praegu olla. Äkki teeksite mulle Marveli moodi selgeks, et mis on teil kummagi eelised?

                    Kommentaar


                      Ei olegi vaja kummagi poolt olla ma usun, igal on õigus täpselt selline olla nagu ta tahab. Lihtsalt antud teema puhul ainuke asi millega ma põhimõtteliselt nõus olen, et nominatsioon oli liiast sellele filmile.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Sa tahad öeda, et sa olid suutnud elada poolteist aastat mis filmi release date'ist möödas ilma kordagi sellest kuulmata või aru saamata, et tegu on Marveli filmiga ja siis juhuslikult avastasid Oscari nominente vaadates millega tegu!?

                        Right ...
                        Pean tõdema, et ei olnud samuti kursis, et tegu Marveli filmiga.
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Hiinlaste "Wandering Earth", mis tänaseks 700 milli boxofficet teinud Hiinas, on eriti logisev ulmekas, igav ka pealekauba. Sense of urgency puudub ning omal kohal on ka paar comic relief karakterit, kellesarnaseid kurat igasse Aasia filmi topitakse tola mängima.

                          Kommentaar


                            Niih, lõpuks siis Avengersid ka nähtud. Ja pean ütlema, et võrreldes algusmürgliga on arvamus parem, AGA...
                            1. mulle väga meeldis Infinity War, seal oli Thanos suurepärane karakter, kogu lõpp oli enda mastaapses fataalsuses väga lahe. Thanos kuskil järve ääres lõpus oli mega. Sinna oleks võinud see saaga ka lõppeda.
                            2. ja siis leiti ajarännuvahend, millega kõik veel pädevad frantsiisid, mille peategelased Infinitys surma said, ellu äratada. Tehti paar pisarat ammendunud tegelastega ja siis hakati uuesti pihta. Veidi imal tundus see lõpp sellisena. Oleks Infinityga läbi saanud, siis oleks ilmselt algusest veel asju vaadanud, et midafakki juhtus. Seekord on endiselt üsna meeh-arvamus.

                            P.S. Mingitel hetkedel ei saanud ma muidugi aru ka, et mis suvakarakter seekord da haussi lendas, aga suurem osa oli neist ka üldploti osas täiesti suvaline taustakebens ehk film võinuks vabalt tund aega lühem olla. Ja Thanos oli viimases osas täiesti pointless. Ja see nais-Marvel lendas ka alati täiesti lambikohtades sisse, et kellelegi eriti molli anda. Ja see, kui kõik naistegelased kurjade nägudega kokku vajusid, oli veidi liiga valusalt VW hetk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Niih, lõpuks siis Avengersid ka nähtud. Ja pean ütlema, et võrreldes algusmürgliga on arvamus parem, AGA...
                              1. mulle väga meeldis Infinity War, seal oli Thanos suurepärane karakter, kogu lõpp oli enda mastaapses fataalsuses väga lahe. Thanos kuskil järve ääres lõpus oli mega. Sinna oleks võinud see saaga ka lõppeda.
                              2. ja siis leiti ajarännuvahend, millega kõik veel pädevad frantsiisid, mille peategelased Infinitys surma said, ellu äratada. Tehti paar pisarat ammendunud tegelastega ja siis hakati uuesti pihta. Veidi imal tundus see lõpp sellisena. Oleks Infinityga läbi saanud, siis oleks ilmselt algusest veel asju vaadanud, et midafakki juhtus. Seekord on endiselt üsna meeh-arvamus.

                              P.S. Mingitel hetkedel ei saanud ma muidugi aru ka, et mis suvakarakter seekord da haussi lendas, aga suurem osa oli neist ka üldploti osas täiesti suvaline taustakebens ehk film võinuks vabalt tund aega lühem olla. Ja Thanos oli viimases osas täiesti pointless. Ja see nais-Marvel lendas ka alati täiesti lambikohtades sisse, et kellelegi eriti molli anda. Ja see, kui kõik naistegelased kurjade nägudega kokku vajusid, oli veidi liiga valusalt VW hetk.
                              Sulle pidi nentis oma versioon olema. Kõvasti lühendatud ja kõik feministliku asjad välja võetud. Alustades sellega, kus Hawkeye õpetas oma tütrele vibulaskma ja lõpetades selle stseeniga, mida kirjeldasid. Captain Marvel on ka välja lõigatud.

                              Aga see ei olegi Euroopa film, kus kõik lõpuks surma saavad ka üldse positiivsust tuleb ise leida. See on koomiks, kus rohkem positiivsust ongi ehk taotluslik. Superheros and värki.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Aeg-ajalt ikka mõelnud, et ka Eestis võiks lõpuks tulla kinolinale üks korralik thriller võimis, keegi on nüüd mu palvetele vastanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X