320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimatiseks vaadatud filmiks on Bruce Willise Hostage. Vaadatav, midagi natuke teistsugust Willise tavalisest sitast. Hindeks paneks 7,5, kuna uuesti vaataks seda meelsalt.

    Film räägib siis LA pantvangiläbirääkijast, kes kolis väikelinna, kuid õudus ähvardab ka seal korduda. Tema naine ja tütar võetakse pantvangi, et mees tooks majast ära seal oleva maffia raamatupidamist täis oleva DVD.

    Stsenaarium jäi algul natuke arusaamatuks, kuid filmi lõppedes hakkasin asjast aru saama. Soovitan vaadata.

    Kommentaar


      "Snakes..." on meelega üle võlli aetud B-movie, splatter noh. Ei maksa erutuda. Minu meelest kümme korda lahedam kui mingid punnitatud tõsiseltvõetavust otsivad hüpersupermegavägevad actionfilmid.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Tulnukas

          \"TULNUKAS\" ise räägib meie ühiskonna ühest silmapaistvaimast subkultuurist mida võib nimetada Jõmmluseks.
          Maailmast, kus ühe õige mehe elu on kõht võimalikult täis süüa, raha kokku ajada vahendeid valimata, end võimalikult tihti “mällarisse” juua, keppi teha ning autoga kihutada.
          Saades labidaga pähe unustab rullnokk Valdis ära kõik, mis tema igapäevases jõmmielus normaalne oli. Kuigi sõbrad üritavad Valdise mälu virgutada, muutub mitte mõistev noormees erinevusi vihkavas ühiskonnas peagi häirivalt üleliigseks ning tema pääsemine ei ole sugugi lihtne.

          Stsenarist-režissöör: Rasmus Merivoo
          Operaator: Meelis Veeremets
          Kunstnik: Sirly Oder
          Montaaž: Rasmus Merivoo, Margo Siimon
          Produtsendid: Manfred Vainokivi, Marju Lepp
          Tootja: Parunid ja Vonid
          Osades: Märt Avandi, Ott Sepp, Vallo Kirs, Uku Uusberg, Ago Anderson, Indrek Taalmaa, Indrek Ojari, Merle Jääger, Kristjan Sarv, Kuulsus, Tarmo Põiklik, Priit Parro, Jüri Rebane, Kaupo Kiilaspää, Kuldar Kivimäe, Meelis Veeremets, Mart Ratassepp, Ants Martin Vahur
          Pikkus: 22 minutit
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            aga meie Smutoviga veetsime jõulu esimese püha Tarrantino legendaarest Reservoir Dogsi vaadates. Pole vist vaja lisada, et harras jõulumeeleolu lõikas meid nagu habemenuga kõrva.

            Yeah yeah but "Mr. Brown", that's little too close to "Mr. Shit"..
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Algselt postitas Scooter Vaata postitust
              Tulnukas

              \"TULNUKAS\" ise räägib meie ühiskonna ühest silmapaistvaimast subkultuurist mida võib nimetada Jõmmluseks.
              Maailmast, kus ühe õige mehe elu on kõht võimalikult täis süüa, raha kokku ajada vahendeid valimata, end võimalikult tihti “mällarisse” juua, keppi teha ning autoga kihutada.
              Saades labidaga pähe unustab rullnokk Valdis ära kõik, mis tema igapäevases jõmmielus normaalne oli. Kuigi sõbrad üritavad Valdise mälu virgutada, muutub mitte mõistev noormees erinevusi vihkavas ühiskonnas peagi häirivalt üleliigseks ning tema pääsemine ei ole sugugi lihtne.

              Stsenarist-režissöör: Rasmus Merivoo
              Operaator: Meelis Veeremets
              Kunstnik: Sirly Oder
              Montaaž: Rasmus Merivoo, Margo Siimon
              Produtsendid: Manfred Vainokivi, Marju Lepp
              Tootja: Parunid ja Vonid
              Osades: Märt Avandi, Ott Sepp, Vallo Kirs, Uku Uusberg, Ago Anderson, Indrek Taalmaa, Indrek Ojari, Merle Jääger, Kristjan Sarv, Kuulsus, Tarmo Põiklik, Priit Parro, Jüri Rebane, Kaupo Kiilaspää, Kuldar Kivimäe, Meelis Veeremets, Mart Ratassepp, Ants Martin Vahur
              Pikkus: 22 minutit
              selle filmi juurde käib veel selline koomiline juhtum: http://www.sloleht.ee/2006/12/19/elu/213231/
              elagu prangli

              Kommentaar


                Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                V*ttu, see on ju kohati päris andekas, raisk.

                Ehehehhe, ma lugesin nüüd selle slolehe artikli kommentaare ka. Oijummil..
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Kile naisehääl, mis on armunud: "Rocky! Rocky! Rocky!"

                  Ja siis see muusika. Ja ta tõuseb taas, sest on ju poega õpetanud.

                  Rocky! Rocky! Rocky!

                  Jube hea.

                  Ootan Rambo IV-a.
                  Kusjuures ma olin ausalt öeldes natuke pettunud. Eriti lugedes kõiki neid võrdlemisi positiivseid arvustusi ning võttes arvesse IMDB suhteliselt kõrget keskmist. Algas kuidagi aeglaselt, kuid võttis siis järsku kiire pöörde lõpu suunas ning läbi ta oligi. Tegu on küll spordifilmiga, kuid dialoog ja haakuvus storyga jäi ikkagi veidi liiga puiseks ning oli kohati üsna kohmakaks IMHO. Nagu pealiskaudse mulje jättis.

                  Ma ei tea, võib olla hakkan ise vanaks jääma vms, aga ootasin nagu midagi enamat.

                  6,5/10 on maksimum mille välja pingutab.

                  Kommentaar


                    Veel Rocky kohta. Muidugi Bill Simmons.

                    Bill Simmons decided it's time to do a running diary of his favorite sports radio show -- so welcome to the world of Mike and the Mad Dog.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      selle filmi juurde käib veel selline koomiline juhtum: http://www.sloleht.ee/2006/12/19/elu/213231/
                      elagu prangli
                      selle artikli kommentaaride all on üks üsna lõbus üllitis

                      BMW ON PARIM
                      Artikkel on ikka mega ja tüüp kellega juttu tehti tundus ka mega olevat.Mingi õnnetu prillidega lõng,kes sõidab bussiga ning ei saa naisi,arvab et ta on teistest parem.Kiirendusvõistlused on hobi,täiesti normaalsetele meestele meeldib oma autosid ehitada ja nendega ka võidu sõita.BMW-st rääkides on see tugev,kiire ,töökindel ja ka kiire auto,normaalse hinnaklassiga.Ma ei tahaks elusees mingeid Opel-eleid või Fordi saane endale istumise alla.Elage oma elu,mis see teie asi mida inimesed vabal ajal teevad või millega nad sõidavad.A ja veel,ma mõtlesin et Jaanus Kulli on ammu kinga saanud või Kroonikasse tööle suundunudmäletan eredalt veel tema toimetatud SÖÖK/JOOK sektorit siin,kus ta peenelt ettekandjaid klienditeenidajaks nimetas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
                        Kusjuures ma olin ausalt öeldes natuke pettunud. Eriti lugedes kõiki neid võrdlemisi positiivseid arvustusi ning võttes arvesse IMDB suhteliselt kõrget keskmist.
                        Sama siin. Ilmselt on see kena jalutuskäik down the memory lane neile andunud fännidele, kes ka 4. ja 5. osa lõpuni vaadanud. Või vaatasid koguni teist korda. Ülejäänutele peaks see olema lihtsalt paras juustukook, aga tundub, et inimestele lausa meeldib. Ei saa hästi aru, miks.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Sama siin. Ilmselt on see kena jalutuskäik down the memory lane neile andunud fännidele, kes ka 4. ja 5. osa lõpuni vaadanud. Või vaatasid koguni teist korda. Ülejäänutele peaks see olema lihtsalt paras juustukook, aga tundub, et inimestele lausa meeldib. Ei saa hästi aru, miks.
                          Sinu õnneks on olemas BILL SIMMONS, kes lappas läbi talle saadetud umbes 3500 meili ja tegi valiku.

                          Anti-Rocky: http://sports.espn.go.com/espn/page2...e=bill_simmons
                          Pro- Rocky: http://sports.espn.go.com/espn/page2...e=bill_simmons

                          Lisaks Simmonsi enda uuem arvamus pärast mõningast kaalumist ja lugejakirjade uurimist: http://sports.espn.go.com/espn/page2...e=bill_simmons
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Sai siis täna "Avameri 2" ära nähtud. Teemaks siis jahiga puhkavad 6 sõpra, kes ujuma lähevad ning redeli unustavad sättida, mistõttu nad enam paati tagasi ei saa.
                            Üsna pingeline teine ning film lõppes küsimärgiga, said nad kõik (beebit pardal ei arvesta) surma või mitte. IMDB foorumis üritas igaüks asja oma loogika järgi vaadata, kus mõne arust oli viimastes kaadrites näidatud 2 osatäitjat ainult nende vaimud, kes mingil põhjusel pidid veel pildile saama, samas üks mees arvas, et kuna redel oli teises asendis, siis vähemalt naine ja tema laps pääsesid.
                            Ühesõnaga, täitsa pingeline film, kus üks mees suudab vastu paati ujudes endale koljuluumurru või midagi sellist tekitada ning ära surra, üks annab teisele kogemata nuga (ei tea kuidas see veel vee alla sai), üks tüdruk lihtsalt upub jne.
                            Kes filmi näinud, võib täitsa pakkuda, mitu ellujääjat siis lõpuks oli.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Sai siis täna "Avameri 2" ära nähtud. Teemaks siis jahiga puhkavad 6 sõpra, kes ujuma lähevad ning redeli unustavad sättida, mistõttu nad enam paati tagasi ei saa.
                              Üsna pingeline teine ning film lõppes küsimärgiga, said nad kõik (beebit pardal ei arvesta) surma või mitte. IMDB foorumis üritas igaüks asja oma loogika järgi vaadata, kus mõne arust oli viimastes kaadrites näidatud 2 osatäitjat ainult nende vaimud, kes mingil põhjusel pidid veel pildile saama, samas üks mees arvas, et kuna redel oli teises asendis, siis vähemalt naine ja tema laps pääsesid.
                              Ühesõnaga, täitsa pingeline film, kus üks mees suudab vastu paati ujudes endale koljuluumurru või midagi sellist tekitada ning ära surra, üks annab teisele kogemata nuga (ei tea kuidas see veel vee alla sai), üks tüdruk lihtsalt upub jne.
                              Kes filmi näinud, võib täitsa pakkuda, mitu ellujääjat siis lõpuks oli.
                              hmm. kui ma ei eksi, siis ma olen selle filmi esimest osa näinud ja see oli totaalne jama. Ses mõttes, et hakkas rämedalt venima ning veest sai ka kõrini aga eks filmide juures olegi tähtis see, et kui odavalt see tehtud oli.

                              Ise vaatasin aastavahetuse infantiilsushoos ära filmid Cars ja Hoodwinked. Esimene on täiesti tavaline pixari ühe-kahe nalja kerge meelelahutus, aga Hoodwinked oli täiesti üllatavalt hea. Animatsioon oli küll 10 aasta tagusel tasemel, kuid üle pika aja oli suureeelarveliste animatsioonide seast film, mis suutis ka stsenaariumilt midagi pakkuda. Aluseks on siis Punamütsikese muinasjutt, mida ristatakse Rashomoni-stiilis lõikude kokkupanemisega ning lõpuks koorub sealt hoopis midagi muud välja (ühesõnaga hunt polnud süüdi).

                              Aa ja Ice Age 2 sai ka ära vaadatud, kuid see läheb "ilus pilt, muidu jama" kategooria animatsioonide hulka. Ma küll ei mäleta suurt, et mis esimese osa sisu oli, aga esimene oli vist parem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                hmm. kui ma ei eksi, siis ma olen selle filmi esimest osa näinud ja see oli totaalne jama. Ses mõttes, et hakkas rämedalt venima ning veest sai ka kõrini aga eks filmide juures olegi tähtis see, et kui odavalt see tehtud oli.
                                Tegelikult filmil "Avameri 2" mingit seost selle esimese osaga polegi (erinev režissöör, stsenarist, näitlejad, jne). Selle algne nimi oli "Adrift" ning mingid kuradi sakslased olid esimese seeria müügiedu ning väidetava sarnasuse (haid ja värgid) tõttu filmi nö järjeks vormistanud. Hoolimata mõnigast verest ei tahtnud neid tegelasi seekord aga ükski hai külastada.


                                Sa ka endal osaliselt "Autod" ära vaadatud. Täitsa lõbus lastekas. Hummeri killul polnud ka häda midagi
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X