320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Palun uut linki!
    Kui sul Starmani netiühendus on, siis Pumbast saad tõmmata.
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Algselt postitas Scooter Vaata postitust
      Kui sul Starmani netiühendus on, siis Pumbast saad tõmmata.
      Pole....
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Palun uut linki!


        See sobib äkki?

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Palun uut linki!


          Siit peaks ka saama.

          Kommentaar


            Tänud teile mõlemale
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Tolle toreda filmiga "Tulnukas" seoses tekib mul millegipärast siin foorumis koheselt assotsatsioon Fc Soccerneti täkkude või mis need teised kõvad madalamate liigade tiimid ja kõrsikud siin olidki. Õnneks pole au tegelikkust teada.

              Kommenteeriks hoopis linatükki Flags of our Fathers. Kui arvestada, et asjaga seotud nimed sisaldavad endas näiteks Eastwoodi ja Spielbergi kaliibriga tegelasi, rääkimata siis mulle eeldatavasti istuvast filmi temaatikast ning imdb üsna normaalsest hindest, asusin raali taha päris suure entusiasmiga. Ja mis edasi sai? Võib-olla sobiks siiagi too Juvemani paremaks-halvemaks-paremaks-halvemaks stiil, kuid see oleks antud filmi puhul vähemalt vast liialt üldistav. Niiöelda materjal filmi tegemiseks tundus ju päris hea olevat, aga kokkuvõttes ei olnud tulemus minu jaoks siiski kaugeltki mitte hiilgav. Võib-olla äsja lõpetanuna segab see entusiasmifaktorgi, aga samas ei usu, et liialt.

              Jaanile tõenäoliselt meeldib hirmsasti, mulle vast kõige rohkem 6/10... mis tähendab, et korralik film, aga mitte midagi parimat. Kogu see ülesehitus jättis kuidagi soovida: siia-sinna, vasak-parem - vaikselt hakkab sellestki tüdimus tekkima. Ainus, mis oli ülihea, need olid sõjastseenid. Täiesti Ryaniga võrreldavad kui mõnes osas mitte paremadki. Ülejäänu - hüplemine, suhte- ja rassismiteema, manitsemine/moraal, millest viimased vähemalt olid FooF-s suht võtmekohal - jättis kuidagi odava ja kiirustatud mulje. Ei olnud piisavalt kaasahaaravad justkui. Kiirustamine tuli minu jaoks eriti esile filmi lõpuveerandil, kus kukuti kiirelt jutustama... nojah, oleks liiga pikaks kiskunud vist jah muidu. Oleks oodanud nagu veidi sügavamat lahendust, kui et "ma oleks tahtnud olla parem isa" jms. Samas kui nagu selle lõpuni ei tekkinud tunnet, et saaks nüüd vaid läbi see film, siis see näitab, et ega ta ikka väga kehva tükk olegi. Aga seda ma juba ütlesin, eks.

              Kommentaar


                Sai paar filmi ära vaadatud. Pikemalt ei kommenteeri (ega viitsi/oskagi), aga soovitan soojalt mõlemat.

                The Departed. Ootasin ehk natuke enamat, kuid üldiselt siiski 'top-class'. 8/10

                Little Children. Inimsuhetele keskenduv üpriski omapärane draama/komöödia, mis on samas ka nagu omamoodi satiir sellest nö ameerikalikust/läänelikust keskklassi ideaalsest elumudelist (ehk siis see mida nt kohalike krediidiasutuste eluasemelaenude reklaamides usinalt kujutatakse). 8,5/10

                Kommentaar


                  Täna on TV3-s supergigamegafilm Kliitor, peaosas Mariah Carey. Miskipärast on see film jubedalt kehva hindega, aga muidu on tegu liigutava looga, kuidas noor neiu üritab sõubizi maailmas läbi lüüa ja värki. Jube naljakas on vahel.

                  Kommentaar


                    http://www.capalert.com/capreports/index.htm et oleks ikka teada, et milliseid filme tohib vaadata. CAP-ALERT!!

                    Kommentaar


                      vaatasin sellist komöödiat nagu grandmas boy ja pean tunnistama et naerda sai ja mitte vähe. Hinnang 9/10
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Tulnukas 2006. Väärib 10/10.
                        /

                        Kommentaar


                          Mõned tükid vahepeal vaadatud. Hetkel jooksmas just lõputiitrid filmile Blood Diamond. Sel aastal nähtutest kindlasti siiani parim, ei maksaks samas end hirmutada lasta pisikesest faktist, et sel aastal päike looja läinud vaid üheteistkümnel korral. Ok, ei ole läinud niipalju, kuna polegi päikest ja koguaeg on pilves ja tuuline ja sajab, aga see selleks. Vaatama asudes ei oodanud suurt midagi, usk imdb-sse hakkab vaikselt kaduma, kuna minu eelnevale kommantaarile lisaks on nähtud ka sellised kõrgehindelised palad nagu Children of Men (8,1) ja Little Miss Sunshine (8,1). Mina neis jällegi midagi väga erilist ei leidnud, esineme oli ütleme et hea, kui väga pingutada, siis võiks 7 panna, aga pigem 6 või 6,5... Teine - hmm, sellega on raskusi. Polnud üldse minu ˛anr, kuigi vahel võivad ka sellised asjad peale minna. Peaaegu et läkski, aga ikka ei tõmmanud niimoodi kaasa, nagu hea film seda teha võiks. Mis tähendab hinnet 5. Igaks juhuks vaatasin järgi seni sama keskmise hinde saanud filme oma hinnangute hulgas ja eks ta umbes nii ole.

                          Aga nii, tagasi esimesena mainitu juurde. 7,8 tol veebilehel tähendas seda, et asusin lihtsalt tuima näoga vaatama. See suhteline tuimus kestis ligi pool tundi vast, aga seejärel olin juba sees. Võib-olla tõmbasid CD1 ja CD2 vahelisel pausil hindu ja jaapanlanna pisut eemale, aga kui teine pool peale läks, siis järgnevad tund ja veidi peale läksid suht hetkega. Mis tähendab, et on hea. Leonardo di Caprio filmid üldjuhul meeldivad, pärast toda laevafilmi siis... Iron Mask ja Catch me if u can ja Beach - kõik mõnusad. Oli ka see ja minu arust sai Leo päris hea rolliga maha. Too neeger võib-olla mitte nii heaga mu arvates, aga Jennifer Connelly oli jällegi ilus. Ühesõnaga näitlemine oli, aktsioon oli, kiirus oli, loodus oli, teema oli. Normaalne. Ehk oleks võinud veidi rohkem üllatada kuidagi, aga noh. Lõpus loomulikult Hollywood ja plaks-plaks... pole muud teha. Ehk siis ilus 8 tuleb ära.

                          Kommentaar


                            Tõlketaipodest rääkides, siis täna oli Purunematus üks üsna lõbus näpuviga, mistõttu ma pidin tükk aega mõtlema, et mis asi on mudaliha. Lauseks oli umbes "Mudaliha tappis Mehhikos perekonna...".

                            Kommentaar


                              Tõlgetega seoses... Reedel Tuvikestes oli teema, et üks mees oli võitnud nii suve- kui talveolümpiamängudel ja küsiti mis aladel. Vastuseks oli tõlgitud: poks ja.... (Al Bundy veel ütles oma semule) Bob Slade (ehk ilmselt bob sleigh ehk bobisõit vms)! geniaalne
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Tõlketaipodest rääkides, siis täna oli Purunematus üks üsna lõbus näpuviga, mistõttu ma pidin tükk aega mõtlema, et mis asi on mudaliha. Lauseks oli umbes "Mudaliha tappis Mehhikos perekonna...".
                                Väga hoolikalt ei vaadanud seda ja mudaliha ei pannud üldse tähele, aga lõbus oli samas filmis ka quarterback'i tõlkimine nurgakaitsjaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X