320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soovitan teil Little Miss Sunshine'i vaatama minna...selline mõnus humoorikas vaatamine 8/10
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Lucky Number Slevin, suurepärane! Polnud ammu midagi nii lõbusta ja vägevat näinud, viispluss
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
        Soovitan teil Little Miss Sunshine'i vaatama minna...selline mõnus humoorikas vaatamine 8/10
        Kuna mitmest teisestki allikast - mõni neist isegi usaldusväärne - kostis antud filmi kohta kiidusõnu, olin piisavalt intrigeeritud, et see tükk ära vaadata. Ja mõistlik oli. Nagu ütles minust palju targem sõber (mitte, et see oleks eriline näitaja muidugi) - 'LMS' on ehe põhjendus sellele, miks ameerika indie-film ei tohiks kunagi surra. Raske on mitte nõustuda.

        Tegelikult on kasutatud ju üsna lihtsat ja ammuleiutatud valemit - kui panna kokku punt kõige ebatõenäolisemaid karaktereid (heroiinikust vanaisa, suitsiidikust onu, probleemne teismeline etc), anda neile jabur eesmärk (viia pontšikust tütreke iludusvõistlustele) ja suunata nad selle täitmiseks road tripile, ei saa väga mööda panna. See lihtsalt paneb kaasa elama. Arvestades aga, kui palju vaeva on nähtud karakterite 'lahti rääkimisega', ei saa muidu, kui hakkad sellele luuserite pundile ühtlasi kaasa tundma - tragikomöödia ikkagi - ja ilmselt avastad siit-sealt iseenda. Inimlik mõõde teeb filmi, pole seegi eriline uudis, aga meeldiv taasavastada.

        Kusjuures panin tähele, et mina ja vanamoor naersime täiesti eri kohtade peal. Ma ei saanud volkari signaali-stseeni ajal hingata, tema kõõksus lõputantsu peale. Midagi igale huumoritajule seega, ehkki minu meelest võinuks kohati veelgi rohkem üle võlli ajada. 8,5/10
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Ootan Uuspõllu muuvit. Meeletu haip ja promo käib juba vast kuu aega. Põnev-põnev....
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Nägin ära filmi nimega Night Skies. Pask, ärge mõelgegi vaadata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
              Ootan Uuspõllu muuvit. Meeletu haip ja promo käib juba vast kuu aega. Põnev-põnev....
              mõneski kohas irvitada saab

              Kommentaar


                Children of Men oli kuidagi igav. Suurim pluss oli filmil soundtrack. Meeldejäävad stseenid olid tegelasega Jasper(kes oli väga tšill düüd) ja vürtsitatud mõnusa muusikaga. Maailma viimane lootus ei pannud endale kaasa elama, sest paljukiidetud huvitav nägemus tulevikust oli piisavalt hall ja tempo oli aeglane. 6.

                The Prestige oli minu jaoks väga haarav põnevik kahe mustkunstniku duellist. Ilusti kasvasid panused kuni lõpuni, mis oli filmi kõige tugevam/meeldejäävam osa. Ei hakka spoilerdama ja annan 8.5.

                Telekast sattusin peale sellisele filmile nagu Van Wilder. Pong-schlong nalja pärast jäin vahtima ning pidasin seda parimaks college-humor filmiks peale Animal House. Enda üllatuseks avastasin, et ka esimene on National Lampooni kätetöö. Ehk kui üks nähtud ja meeldis, siis soovitan vaadata ka teist. 7.

                Telefilmidest sai ära vaadatud ka see Casanova ekraniseering. Pole muid näinud ega raamatut lugenud, seega julgen kiita. Numbrit ei oska hästi panna...mingi 7 lukku.

                Rocky Balboa sai ka ära vaadatud ja seda on juba piisavalt arutletud. Fännidel pole põhjust pettuda

                Mingil lollil põhjusel arvasin, et Little Miss Sunshine on komöödia ja sellepärast ühes tükis ära vaadata ei suutnud. Nalja oli ju ääretult vähe. Ootuste purunedes valis mälu numbriks 6.

                Devil Wears Prada imdb review oli normaalne, aga valelik. Pole see midagi hea date-flick, täielik chick-flick ikka. Meryl Streep'i tegelaskuju on siiski mainimist väärt. 5.

                Departed sai ka ära vaadatud ning loomulikult pean ma originaali paremaks(on keegi kunagi vastupidist arvanud ükskõik, mis elualal teades mis on originaal ja mis mitte? Vaevalt.) Muidugi raske võrrelda, kui lõpp teada ning catch on filmi parim osa, aga aasiapoiste tegelaskujud jäid meelde tunduvalt vastuolulisemad, kui Hollywoodi mängitud rollid. See ka ei meeldinud, et kooliskäimis-teema oli algusesse pandud. 7.5 saab siiski.

                Running Scared võib küll ajatäiteks sobida ja mõne kiidusõna võib Cameron Brighti suunas ka teele saata, aga üle 5 ei pigista.

                Saw III oli täielik enesepiinamine. Filmi peaeesmärgiks oligi jõuda enim-saalist-seedehäiretega-lahkunud-inimeste tabelis esimeseks ja arvatavasi see ka õnnestus. Triloogiasse lisati mõni uus detail, kuid siiski oli suht mannetu. *SpoilerKas tõesti oli filmi alguses sama tegelaskuju, kes ülesandeid täitis või sain ma õigesti aru ja naise armuke küsis lahutust as in divorce!!! Debiilsus või tähelepanematus?*

                Seda võivad vaadata ainult fännid ja inimesed, kellele aju lahti lõikamine on teadus, mitte äärmiselt võigas vaatepilt. Negatiivne emotsioon sunnib 4 panema, kuigi see ei ole korrealatsioonis teiste numbritega tabelis.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Devil Wears Prada imdb review oli normaalne, aga valelik. Pole see midagi hea date-flick, täielik chick-flick ikka. Meryl Streep'i tegelaskuju on siiski mainimist väärt. 5.
                  ...ma isegi vaatasin seda filmi kaks korda - esimest korda vastutahtmist - väärt teos on. Meryl Streep oli üle prahi.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Aitäh, mister Scorsese.
                    Scorsesel siis ka oma kuldmehike käes
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Arvestades, kui mitu korda akadeemikud aastate jooksul härra S'ist mööda on vaadanud, oli tema kuldamine täiesti obvious. Inarrituga on veel aega. Nagu ka Mirreni-tädi ja Whitakeri oskarid. Ma ei mõista siiani, kuidas mul õnnestus eile unustada neile niiiii kindlatele võitjatele väike panus teha.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        nüüd ei saagi enam Akadeemikuid kritiseerida lausega - need ei tea ju sittagi, nad pole isegi Taxi Driveri rezishöörile mehikest andnud..

                        aga noh, eks on seda lauset saanud ka mõnevõrra ekspluateeritud
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                          Saw III oli täielik enesepiinamine. Filmi peaeesmärgiks oligi jõuda enim-saalist-seedehäiretega-lahkunud-inimeste tabelis esimeseks ja arvatavasi see ka õnnestus. Triloogiasse lisati mõni uus detail, kuid siiski oli suht mannetu. *SpoilerKas tõesti oli filmi alguses sama tegelaskuju, kes ülesandeid täitis või sain ma õigesti aru ja naise armuke küsis lahutust as in divorce!!! Debiilsus või tähelepanematus?*

                          Seda võivad vaadata ainult fännid ja inimesed, kellele aju lahti lõikamine on teadus, mitte äärmiselt võigas vaatepilt. Negatiivne emotsioon sunnib 4 panema, kuigi see ei ole korrealatsioonis teiste numbritega tabelis.
                          Täiesti mõttetu pimedas karuperses tehtud film. Kümnest punktist annaksin kaks, eelmised osad olid ikka kõvasti vaadatavamad.

                          Kommentaar


                            Uuspõllust ei taha keegi eriti rääkida, ma vaatan. Ootasite wremjat ning isaamaalisi laule ja saite filmi, mis võiks näiteks stilistikalt vabalt olla soomlaste versioon Nipernaadist? Jaajaa. Ma olin ise ka filmi kestel segaduses ega teadnud, mida arvata. Kinost väljudes aga oli selge veendumus sees, et tegelikult - päris hää oli. Edasi võib tulla spoilereid, nii et loed omal vastutusel.

                            Üks harvu kordi, kus ma tahaks filmist asju ära võtta. Lõigata. Kärpida. Mõni 'sketš' langes ikka nii ansamblist välja, et piinlik oli. Sõdurid ja 'savipäts' näiteks. No milleks. Tõsiselt. Fakkseik. Ei saa olla, et aus ja korralik huumor vaheldub sellise pasaga.

                            Lisaks mõtlesin pikalt, milleks neid lendava tsirkuse laadseid odavaid kollaaže vahele vaja oli. Lõpuks otsustasin, et Uuspõld polnud nõus hobuse seljast kukkuma ja kõik kaskadöörid on Eestist Soome ehitusele tööle läinud; seega tuli see action-stseen animatsiooniga lahendada. Aga kuna 1 animatsioon keset filmi oleks imelik jäänud, lükiti neid ka ülejäänud filmi ulatusse. Briljantne, mis.

                            Naisküsimuse oleks ka pidanud teisiti lahendama. Mis tähendab lasi lõpuks Mirtelil lihtsalt Rigaga minema sõita?? Mingi side reaalsusega oleks võinud siiski säilida! Ükski normaalne Jan ei laseks Mirtelil lihtsalt minema sõita.

                            Aga muidu jah, päris hää oli. Ma usun, et järgmisel vaatamisel ei häiri enam ka eelmanitud asjad. Mäletan, et 'Vanad ja kobedad' tundus alguses halvima filmina ever, nüüd uuesti vaadates oli juba see 'vana hea eesti filmi' aura hakanud külge kasvama. Minu jaoks vähemalt. Ehk et paneme praegu 7,5/10.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              mirteli tisside eest annan juba 100 punkti

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                mirteli tisside eest annan juba 100 punkti
                                tõestusmaterjali!
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X