320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Film\'

    Niisiis. V2ike jalgpallifilmin2dal oli ja sai vaadatud nii Bend it Like Beckham, millest ka siin teemas juttu on olnud, kui ka Vinny Jones\'i Mean Machine. Vinny on nagu ikka tough guy ja ega film nyyd mingi suurem asi just ei ole, aga j6ulisema m2ngustiili pooldajatel on ehk yhtteist k6rvataha panna. Jalkaf2nnile peaks siiski asi natuke meeldima.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Film\'

      Originally posted by Magpie
      Saab võrrelda meie 70-aastaste pensionäridega, kes istuvad kodus ja ootavad surma.
      Hea, et sina nii arvad muidugi.....

      ps. sry offtopicu pärast

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Film\'

        Vinnie Jones olla kunagi proff olnud, ega keegi tea, mis tasemel ja kus ta mängis?
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Film\'

          Ekstra Sinu jaoks
          Vinnie Jones\'i koduleht.

          \"I started off my career in the premiership with Wimbledon in 1986 when we won the F.A. Cup and it wasn’t long before we became known as ‘The Crazy Gang’. From Wimbledon I moved on to Sheffield, Leeds and Chelsea but it wasn’t long before I was back at Wimbledon in 1993 and that would have been my final resting place had I not spent the last six months of my career with Queens Park Rangers.\"

          ps foorumi huvitavate tegemiste jada on see, et see on postitus nr 1

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Film\'

            Tahaks Pianisti näha - meespeaosa Oscari oleksin Daniel Day-Lewisele andnud, kuid Brody jättis Oscari kõnes hea mulje ja eks Danielil juba üks mehikegi olemas ja ta osa polnud niipalju peaosa kui peaosalise vastase osa.

            to Greenday - ma eelistaks küll \"peavoolu\" - kolli tahaks näha ja kui see on hästi tehtud, siis küll ei tunne midagi kaotanud olevat.Aga konkreetse suspense näideteks võiks olla kõige paremini \"Seven\" või Red Dragon\"

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Film\'

              Sir Bobby Robson - Just Call Me Bobby

              Vot see on film Newcastle Unitedi sõpradele ennekõike, kuid minu arust hea film sellest, kui tähtis ja pingeline amet on jalgpallitreeneri koht üldiselt. Räägib kõigest ilustamata ja annab hea ülevaate Sir Bobby headest ja halbadest aegadest. Soovitaks vaadata kõigil. Saab võrrelda meie 70-aastaste pensionäridega, kes istuvad kodus ja ootavad surma. Selle mehe kirg ja armastus jalgpalli vastu...

              NB! Peale seda filmi peab tõdema - meedia on nõme...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Film\'

                Siiani parim on lock stock and two smoking barrels. Oma 20 korda vaadatud, mõjub tujuparandajana. Filmi muusika on ka päris lahe.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Film\'

                  sai ka lõppeks, siin juba mainitud Ring ära vaadatud, väga bro, kuid kõige verdtarretavam ei olnduki film ise vaid hoopis see kui filmisubtiitrid jooksid juba(tuba oli hämar) ja ma tajusin, et keegi mul selja taga on, ning kui ümber pöörasin seisis uksepakul mu oma 3 aastane tütretirts, pikad juuksed unesegused . jutt, mis see hetk must läbi jookis, paneb siiamaani veel sabakondi judisema.

                  nüüdsest vaatan õudkaid ainult siis, kui üksi kodus või kinos olen

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Film\'

                    Originally posted by dreyd


                    sai ka lõppeks, siin juba mainitud Ring ära vaadatud, väga bro, kuid kõige verdtarretavam ei olnduki film ise vaid hoopis see kui filmisubtiitrid jooksid juba(tuba oli hämar) ja ma tajusin, et keegi mul selja taga on, ning kui ümber pöörasin seisis uksepakul mu oma 3 aastane tütretirts, pikad juuksed unesegused . jutt, mis see hetk must läbi jookis, paneb siiamaani veel sabakondi judisema.

                    nüüdsest vaatan õudkaid ainult siis, kui üksi kodus või kinos olen
                    Heh, päris kena pops! Mu enda elu kõige suurem ehmatus - vaatasin üht parimat õudukat Session 9 arvutist üksi ja kõrvaklappidega, ja kui subtiitrid juba jooksid kostis järsku valjult saja inimese agoonias kiljumine. Ma ehmatasin nii, et ei saanud öö läbi magada, lausa tõmblesin närvishokist. Pärast tuli välja, et mingil veebilehel ilmus ette biitlite kogumiku reklaam, mille osa oli kiljuvate fännide saund...
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Film\'

                      Hehh, ma ka vaatasin Ringi, aga ainlt päeval ja siis see polnd eriti ehmatav. Aga kujutan ette, kui ma olex seda öösel vaadanud, siis vist ikka olex küll päris kõvasti ehmatanud.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Film\'

                        Endale meeldivad sõja draamad : BLACK HAWK DOWN , WE WERE SOLDIERS ja WINDTALKERS on lemmikud
                        Fc Uuemõisa

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Film\'

                          Soovitan soojalt soomlaste 1989. v6i 1990.a. valminud filmi Talvisota. V6imalusel lyhem, 2-tunnine variant. Tegemist elamusega, milles on yhendatud We Were Soldiers, Saving Private Ryan ja Band of Brothers taoline realism ning ugri asi. Seega - hea!
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Film\'

                            ei tea, kas keegi on näinud filmi kaktuse jack? vot see on super komöödia. eriti vana ja rõvedalt naljakas.
                            Jalgpallifänniks ei saada

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Film\'

                              Üks huvitav küsitlus tehtud. Nimelt uuris Briti telekanal Channel 4, kes on brittide arvates maailma kõigi aegade parimad filminäitlejad. Tulemus on muidugi läbi ja lõhki Hollywood.
                              Esikümme:
                              1 Al Pacino
                              2 Robert De Niro
                              3 Tom Hanks
                              4 Kevin Spacey
                              5 Harrison Ford
                              6 Jack Nicholson
                              7 Anthony Hopkins
                              8 Sean Connery
                              9 Ewan McGregor
                              10 Cary Grant

                              Väga lõbusad tulemused muidugi. Esikümnes on ainult üks endisaegade nimi (Cary Grant), parima naise leiab kohalt 13 (Audrey Hepburn). Humphrey Bogart on 36., Charlie Chaplin alles 50, Ingrid Bergman 68. Buster Keatonit näiteks ei suutnud üldse leida. Tule taevas appi!
                              Täpsemalt
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Film\'

                                5 Harrison Ford
                                8 Sean Connery

                                Heh, top 10 hulgas sellised naljakad nimed. Liialdatud ma ütleks. Nende saavutused ekraanil pole ju just kõige muljetavaldavamad olnud, selles mõttes, et palju nad raskestimängitavates rollides on olnud - vähe ma ülteks, kui mälu ei peta. Populaarsusel on oma osa olnud valiku tegemisel, paistab küll nii. :P
                                Hmm njah, tavakodanikult küsides pole vast mingi ime, et sellised tulemused ka tulid. Seevastu filmispetside nimekiri näeks välja küllaltki teistsugune.
                                Samas, eks veenge mind ümber, miks need kaks meest peaksid kõigi aegade top 10 kuuluma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X