320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Film\'

    Originally posted by Vince
    8 Sean Connery

    Heh, top 10 hulgas sellised naljakad nimed. Liialdatud ma ütleks. Nende saavutused ekraanil pole ju just kõige muljetavaldavamad olnud...
    Sa mötled meest, keda peetakse tihtipeale üheks parimaks Bondiks? Mees, kes on mänginud köige rohkem James Bondi?

    Pealegi \"piimamehest\" saada sellise edetabeli körgele kohale on hää tulemus (Formerly worked as a milk delivery man.) Köigele lisaks ka kannab tiitlit \"Sir\" !

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Film\'

      Originally posted by yheksa

      Sa mötled meest, keda peetakse tihtipeale üheks parimaks Bondiks? Mees, kes on mänginud köige rohkem James Bondi?

      Pealegi \"piimamehest\" saada sellise edetabeli körgele kohale on hää tulemus (Formerly worked as a milk delivery man.) Köigele lisaks ka kannab tiitlit \"Sir\" !
      Aa, ma ei teadnudki, et James Bondiks kehastumine nii võimas kriteerium on. Pealegi parim Bond, hmm - see on nagu maitse asi või mis? Tema kiidetud sarmikus Bondina on vast peamine põhjus, miks teda parimaks peetakse.
      Kõige rohkem James Bondi on kehastanud Roger Moore ! 7 korral, kui mälu ei peta ning Connery 6 korral.
      Heh, Harrison Ford oli kah kunagi puusepp, nii et mis siin siis nii erilist on...kuskilt alustab igaüks. :P
      Tiitel \"Sir\" - kas see au anti talle näitlejatöö eest või kuidas? Sest muidu ma ei näe põhjust, miks seda siinkohal mainida.
      Kokkuvõtteks ma ei taha öelda, et Connery väga halb näitleja on, aga top 10 - mnjaa....
      Kõik on suhteline.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Film\'

        Originally posted by Vince
        Aa, ma ei teadnudki, et James Bondiks kehastumine nii võimas kriteerium on. Pealegi parim Bond, hmm - see on nagu maitse asi või mis? Tema kiidetud sarmikus Bondina on vast peamine põhjus, miks teda parimaks peetakse.
        On maitse asi jah, lihtsalt mainisin vöinii. Sealt ka minu lause, \"keda tihipealt peetakse parimaks Bondiks.\" Mitte, kes ON parim Bond!

        Kõige rohkem James Bondi on kehastanud Roger Moore ! 7 korral, kui mälu ei peta ning Connery 6 korral.
        Minu viga

        Heh, Harrison Ford oli kah kunagi puusepp, nii et mis siin siis nii erilist on...kuskilt alustab igaüks. :P
        Iroonia on omal kohal hea asi

        Tiitel \"Sir\" - kas see au anti talle näitlejatöö eest või kuidas? Sest muidu ma ei näe põhjust, miks seda siinkohal mainida.
        Olen veendunud, et näitlemisel on \"Sir\" tiitliga palju seost, kindlasti mitte ainus pöhjus ja kaugeltki mitte köige olulisem pöhjus.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Film\'

          harrison ford.minu arust t2itsa hea näitleja.muidugi pole ta suurem asi komöödiate tegija, kuid 6udukate draamade jne. filmides näitleb jube hästi.see ainult minu arvamus
          kunagi sai vaadatud filmi reamees ryani p22stmine, ja sellest alates (v6i siis ka mitte) on mulle v2gagi tom hanks meeldima hakanud.filmisd roheline miil näitles ta ka v2ga h2sti
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Film\'

            Originally posted by kaala
            harrison ford.minu arust t2itsa hea näitleja.muidugi pole ta suurem asi komöödiate tegija, kuid 6udukate draamade jne. filmides näitleb jube hästi.see ainult minu arvamus
            kaala, ära näe enam vaeva ega pinguta - usun, et oled siin teinud rohkem kui mõni teine eluajal ning Jaan leiab sulle hall of fame\'is kindlasti väärika koha.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Film\'

              Originally posted by SleepWalking
              kaala, ära näe enam vaeva ega pingutada - usun, et oled siin teinud rohkem kui mõni teine eluajal ning Jaan leiab sulle hall of fame\'is kindlasti väärika koha.
              sätin end trummipõrinat kuulama..
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Film\'

                filmisd roheline miil näitles ta ka v2ga h2sti
                parandus:filmis roheline miil n2itles ta ka v2ga h2sti!!
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Film\'

                  Originally posted by kaala


                  filmisd roheline miil näitles ta ka v2ga h2sti
                  parandus:filmis roheline miil n2itles ta ka v2ga h2sti!!

                  Loll. Korduvalt on erinevates teemades palutud kasutada käsklust MUUDA, pealegi selline pisviga ei sega kedagi. Aga jah, Tom Hanks on suurepärane näitleja, näiteid on nii palju et ei hakka neid toomagi siia :P
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Film\'

                    kes kindlasti väärivad kõrget kohta:
                    Al Pacino, Sean Connery, Anthony Hopkins, Kevin Spacey

                    kes on üllatavalt madalale jäänud:
                    Paul Newman, Johnny Depp, Dustin Hoffman, Denzel Washington, Marlon Brando, John Cusack, John Malkovich, Jude Law, Hugh Grant, Gerard Depardieu

                    kelle olemasolu põhjust edetabelis Eriti ei mõista:
                    Jackie Chan , Jim Carrey, Arnold Schwarznegger, Eddie Murphy, Leonardo Di Caprio

                    kelle olemasolu puudumist edetabelist ma Absoluutselt ei mõista:
                    Edward Norton

                    parandus: Nortoni puudumise põhjus seisneb loodetavasti (vaid!) selles, et tema filmikarjäär vaid napid 7 aastat tagasi algas.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Film\'

                      Originally posted by ethan


                      kes kindlasti väärivad kõrget kohta:
                      Al Pacino, Sean Connery, Anthony Hopkins, Kevin Spacey

                      kes on üllatavalt madalale jäänud:
                      Paul Newman, Johnny Depp, Dustin Hoffman, Denzel Washington, Marlon Brando, John Cusack, John Malkovich, Jude Law, Hugh Grant, Gerard Depardieu

                      kelle olemasolu põhjust edetabelis Eriti ei mõista:
                      Jackie Chan , Jim Carrey, Arnold Schwarznegger, Eddie Murphy, Leonardo Di Caprio

                      kelle olemasolu puudumist edetabelist ma Absoluutselt ei mõista:
                      Edward Norton

                      parandus: Nortoni puudumise põhjus seisneb loodetavasti (vaid!) selles, et tema filmikarjäär vaid napid 7 aastat tagasi algas.
                      ise ei viitsinud kogu tabelit läbi vaadata aga ossa nuss või et eddie norton on välja jäetud mingite musklimeeste ja allvöö-huumori harrastajate arvelt. tore tabel siis.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Film\'

                        Originally posted by ethan

                        kelle olemasolu põhjust edetabelis Eriti ei mõista:
                        Jackie Chan , Jim Carrey, Arnold Schwarznegger, Eddie Murphy, Leonardo Di Caprio
                        Chan on muidugi Hiina kangelane, kuid Carrey osas ei tasuks küll väga seletada. Vaatamata komöödiatele, millega ta oma karjääri alustas on see vend ikka väga häid rolle nüüd järjest teinud nt . Truman Show, Man on the Moon, The Majestic ja ega nees komöödiad (nt . Grinch või Mask) ka eriti halvad polnud.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Film\'

                          dumb and dumber on mu meelest täielik klassika, carreyst rääkides. ja truman show - super film - mäletan, kui seda kinos käisin vaatamas, siis kogu saalitäis rahvast, kes oli tulnud kõhtu puruks naerma, väljusid kinost kõik hästi ehmatand näoga. ma ka. keegi ei saand aru, mis toimub. igaks juhuks läksin veel korra vaatama ja võin seda filmi nyyd julgelt oma top 25 kyll pakkuda (mitte et ma oleks midagi sellist koostanud:P ).

                          ja leod ei maksaks ka nii alla lasta, peale titanicu on ta ka mõned head filmid teind - eriti beach, aga ka this boy\'s life de niroga või what\'s eating gilbert grape. need viimased kaks, ytlete te nyyd, tegi ta noorest peast kogemata hästi..
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Film\'

                            Originally posted by ethan


                            kes kindlasti väärivad kõrget kohta:
                            Al Pacino, Sean Connery, Anthony Hopkins, Kevin Spacey

                            kes on üllatavalt madalale jäänud:
                            Paul Newman, Johnny Depp, Dustin Hoffman, Denzel Washington, Marlon Brando, John Cusack, John Malkovich, Jude Law, Hugh Grant, Gerard Depardieu

                            kelle olemasolu põhjust edetabelis Eriti ei mõista:
                            Jackie Chan , Jim Carrey, Arnold Schwarznegger, Eddie Murphy, Leonardo Di Caprio

                            kelle olemasolu puudumist edetabelist ma Absoluutselt ei mõista:
                            Edward Norton

                            parandus: Nortoni puudumise põhjus seisneb loodetavasti (vaid!) selles, et tema filmikarjäär vaid napid 7 aastat tagasi algas.
                            Jackie Chan väärib minu edetabelis kohta top 10s - puhtalt selle eest millist tööd ja vaeva ta on näinud - esiteks kõik stundid oma tehtud, teiseks on kogu tema filmide action ta enda väljamõeldud - Chani filmid on ainulaadsed selle poolest, et iga action stseen on praktiliselt totaalselt originaalne, mitte kunagi ei korrata tüüpilist holliwoodi jampsi. Ehk siis action-filmide vallas asendamatu. Tüüp tegeleb iga päev tunde uute ideede otsimisega kõikvõimalikest allikatest.

                            Jim Carrey - miks kõlab mõte justkui komöödi zhanr oleks kuidagi labane ja et selle eest ei tohiks küll näitlejale austust avaldada? Carrey on just komöödia geenius ja selle eest ta peabki seal tabelis olema. Iiveldama ajab selline idee, et tõeline kunst on võimalikult tõsine ja keeruline.

                            Arnold Schwarzenegger - jällegi minu top 10s kindlalt sees. Ei ole olemas kuulimat filmi kui Terminator 2 ja ei ole olemas teist näitlejat, kes suudaks nii hästi robotit mängida (mida võib võtta nii solvangu kui komplimendina). Robin Williams muidugi üritas

                            Eddie Murphy - jällegi täiesti ainulaadse stiiliga näitleja, kelle süü on see, et on huumorimees.

                            ah rohkem ei viitsi plämada.
                            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Film\'

                              Tasub meeles pidada, et Channel 4 nimekiri on koostatud täiesti tavaliste inimeste arvamuste järgi. Ükski filmispets või isegi filmigurmaan taolise nimekirjaga ei nõustuks. Schwarzenegger\'i ja Carrey taoliste tegelaste puhul on tegelikult üllatus, et nad veel kõrgemal ei ole.
                              Al Pacino esikohta ma ei vaidlusta, ülejäänud esikümne teeksin küll kardinaalselt ringi. Chaplin, Keaton, Mastroianni, Laurence Olivier, oh kasvõi Peter O\'Toole, Marlon Brando, Ingrid Bergman jne. jne. jne. Kusjuures mina isegi ei tunne filmiajalugu piisavalt hästi.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Film\'

                                Cannes on üllatavalt ameerika-sõbralik tänavu. Palme d\'Or on antud Gus Van Sant\'i filmile \"Elephant\". Amatöörnäitlejatega vändatud film kõneleb sellisest ajakohasest teemast, nagu tulistamised USA koolides. Parimate näitlejate auhinnad läksid Kanadasse ja Türgisse.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X