320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõnu kiusamine oli tõepoolest Kummaliste inimeste toodetud imelik kräpp, aga no fakk- Sügisball rokib ja Tühirand on ka äge, kuid peamiselt seepärast, et see on piisavalt lühike.

    Ja siiski ma ei saa aru- sinu meelest on Pangarööv parem film kui Punane elavhõbe? Jah/ei?

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Ja siiski ma ei saa aru- sinu meelest on Pangarööv parem film kui Punane elavhõbe? Jah/ei?
      Jään selle juurde, mis ma ütlesin vahetult peale vaatamist - korralik eesti film, mis siis, et kohati väga suurte agadega. Ei pretendeeri millelegi, ongi kõigi oma vigadega lihtsalt üks kinutükk per se. Aga Elavhõbe, mis võiks näitlejaid, temaatikat ja materjali arvestades olla selle või ka viimaste aastate parim eesti tükk, jookseb minu arvates rämedalt lati alt läbi. Ja seoses sellega valmistas mulle palju suurema pettumuse kui Pangarööv, millelt ma ei lootnudki midagi.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Filmi pole näinud aga "Punane elavhõbe" raamatuna meeldis väga. Eriti naturalistlikuks ja usutavaks muutis asja asjatundlik mendi- ja tsoonizhargoon, mida oli igas teises lauses. See andis palju juurde aga nagu olen aru saanud, filmis seda eriti pole, sest enamus vaatajaist ei saaks aru, millest jutt.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Filmi pole näinud aga "Punane elavhõbe" raamatuna meeldis väga. Eriti naturalistlikuks ja usutavaks muutis asja asjatundlik mendi- ja tsoonizhargoon, mida oli igas teises lauses. See andis palju juurde aga nagu olen aru saanud, filmis seda eriti pole, sest enamus vaatajaist ei saaks aru, millest jutt.
          "Dolja", "bratva" ja "roop" ning mõned veel mainitakse ikka ära, aga jah, mitte nii läbivalt nagu raamatus.

          Kommentaar


            Mis teil "Mina Olin Siin" vastu on?

            Mulle küll Olari repliigid istusid
            slimm.ee

            Kommentaar


              Vaatasin ära Clash of the Titansi. Kohutav film. Lootused olid suured, aga siukest jama annab kommenteerida. Antud film oli nagu suvalise Xena või Herculese episoodi pikendatud versioon. Naeruväärne sisu - kasupere surmast inspireeritud pooljumalast kalur võitleb Hadese ja Põhjamaade mütoloogiast tuntud merekoletis Krakeni vastu. Teepeal kohtab ta palju huvitavaid tegelasi, näiteks hiiglaslikud skorpionid, kes suudavad oma sõrgadega kivist sambaid nagu muuseas purustada, küll aga ei suuda meie peategelast pooleks lõigata. Lisaks veel ka miski kahtlane kõrbes pesitsev deemon, kes nagu Power Rangersi koll välja näeb. Jumalad on väga odavalt kujutatud, stiilis paneme Zeusile läikiva soomusrüü selga, see oleks nii awsooome. Filmi lõpp on ka väga muhe - Zeus äratab ülesse oma poja armastatu, aga miskipärast ei teki kellelgi ideed, et ta võiks äratada ka peategelase pere, mis ju tegelikult oligi meie kangelase motivatsioon võidelda.

              Kommentaar


                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                Filmi lõpp on ka väga muhe - Zeus äratab ülesse oma poja armastatu, aga miskipärast ei teki kellelgi ideed, et ta võiks äratada ka peategelase pere, mis ju tegelikult oligi meie kangelase motivatsioon võidelda.
                Wtf, siis ei oleks ju saanud filmi teha.

                See on umber nagu, miks need kääbikud ei istunud kotka kukile ja lennanud sinna kuradi Mordori vulkaani juurde (kusjuures tegelikult nüüd ma saan aru, et kui vulkaan purskab siis on ikka lennukoridorid kinni ka kotkaste jaoks).
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Wtf, ma lihtsalt tõin välja, et filmis oli palju ebaloogilisi kohti. Mis see Sõrmuste isand siia puutub.

                  Kommentaar


                    Wtf, kuidas ei puutu.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Wtf, ma räägin selle filmi ebakõladest. Ma ootan iga filmi puhul teatud piirides loogikat. Isegi kui see on siuke käkerdis. Sõrmuste isand ei puutu siia üldse. Pealegi kas seal polnud mitte mingid lohede seljas lendavad mustad mehikesed, kes selle kotka oleksid alla tõmmand.

                      Kommentaar


                        Ha, just.. See on üks levinumaid müüte, et Nazgulid oleks kotkad alla tulistanud. Samas:

                        1. lohed olid sisuliselt nagu hobused, kellele Nazgulid otsa pidid ronima. Pole teada, kas nad olid kuskil tallis ja kui kaugel see tall asus. Kindlasti kulus aega, et nazgulid oleksid tallini läinud, rakmed peale pannud ja kotkaste poole teele pannud.
                        2. tõenäoliselt oleks kotkad avastatud alles siis kui juba liiga hilja. Kuri Silm vaatas ju täiesti teisele poole, sealt kus kotkad oleksid tulnud olid suured mäed ja kindel seljatagune.
                        3. ja kui olekski avastatud, miks arvata et kotkad olid aeglasemad kui need lohed.

                        P.S. Seda ja teisi vastuargumente võib ka lugeda siit: http://www.ling.upenn.edu/~kurisuto/eagles.html
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                          Ha, just.. See on üks levinumaid müüte, et Nazgulid oleks kotkad alla tulistanud. Samas:

                          1. lohed olid sisuliselt nagu hobused, kellele Nazgulid otsa pidid ronima. Pole teada, kas nad olid kuskil tallis ja kui kaugel see tall asus. Kindlasti kulus aega, et nazgulid oleksid tallini läinud, rakmed peale pannud ja kotkaste poole teele pannud.
                          2. tõenäoliselt oleks kotkad avastatud alles siis kui juba liiga hilja. Kuri Silm vaatas ju täiesti teisele poole, sealt kus kotkad oleksid tulnud olid suured mäed ja kindel seljatagune.
                          3. ja kui olekski avastatud, miks arvata et kotkad olid aeglasemad kui need lohed.

                          P.S. Seda ja teisi vastuargumente võib ka lugeda siit: http://www.ling.upenn.edu/~kurisuto/eagles.html
                          Ikka täitsa lõpp, millega inimesed tegelevad...keegi võiks sama ette võtta ka Nukitsamehe või siis Hukkunud alpinisti hotelli kohta. Kõige selle absurdikirss on muidugi tõdemus, et selle arutluse aluseks on Clash of Titans.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                            Vaatasin ära Clash of the Titansi.
                            Kohe kui ma selle arvustuse läbi olin lugenud, sain aru, et see on üks vähestest must see filmidest ja ma ei pidanud pettuma. Filmimaailmas pole just palju võimalusi näha stseene, kus tiibadega hobune ajab nahkhiiri taga ja vastupidid. Seega 10/10 ka minu poolt

                            Kommentaar


                              Tõmbasin ka filmi 2012 ja just avastasin, et ma vaatan seda suu ammuli. Mitte seepärast, et oleks onju hea film, aga teate küll...

                              edit. oh my god.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Tõmbasin ka filmi 2012 ja just avastasin, et ma vaatan seda suu ammuli. Mitte seepärast, et oleks onju hea film, aga teate küll...

                                edit. oh my god.
                                venelane oli äge ja kodumaine staar veel parem.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X