320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sama siin, ma saan aru, et teha remake 30 aastat hiljem aga miks uus film teha "juba" kolme aasta pärast

    Kommentaar


      Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
      Vaatasin Death at a Funeral (2010)
      tuttav nimi oli, nagu oleks näinud, aganiiuus, et ei saa olla.
      ja siis 5 minutit sisse.
      ma olen seda filmi näinud
      Death at a Duneral (2007) oli täpselt sama, ainult siis olid veel enamjaolt valged inimesed, nüüd suudeti nimekad mustad tuua. MIKS?
      MIKS teha sama filmi kolm aastat hiljem uuesti ? täpselt sama sisu, samad naljad isegi kohati.
      pettumus eile oli niivõrd suur, mis on maailmast saamas...
      Ma imestan, et sa ära tabasid, et sa oled seda filmi näinud.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
        Vaatasin Death at a Funeral (2010)
        tuttav nimi oli, nagu oleks näinud, aganiiuus, et ei saa olla.
        ja siis 5 minutit sisse.
        ma olen seda filmi näinud
        Death at a Duneral (2007) oli täpselt sama, ainult siis olid veel enamjaolt valged inimesed, nüüd suudeti nimekad mustad tuua. MIKS?
        MIKS teha sama filmi kolm aastat hiljem uuesti ? täpselt sama sisu, samad naljad isegi kohati.
        pettumus eile oli niivõrd suur, mis on maailmast saamas...
        Nagu ma kiirelt pilgu peale visates näen on tegu 3 aastat tagasi välja antud briti filmi remake'iga ... miks? Loomulikult kuna briti võtmes tehtud asi ameerikas paksudele ahvidele peale ei lähe. Muidu kõik mis Martin Lawrence'it sisaldab peale Bad Boysi on erakordne pask niiet ainuüksi selle põhjal ma juba ei vaata neid filme kus ta mängib ja soovitan ka kõigile teistele sama teha

        ja et post ainult lahmimiseks ei jääks siis midagi suht tumedat soovitan: http://www.imdb.com/title/tt0290673/ ... paar stseeni on ikka erakordselt julmad ja suht ebamugavad vaadata
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Kiskjad - Predators
          praegu kinos jooksev, suht hiljuti tulnud vist.
          suhteliselt mõttetu film, jooksevad ringi mingid vennad teisel planeedil, metsas, võitlus elu eest, mingite kollide vastu, kellel on neoonroheline veri. ja filmi lõpp, no ütleme nii, et sari lost eksju, kuigi ma seda serja kunagi vaadanud pole, terve pikad hooajad ära igast seiklusi ja värki, siis viimase osa viimane stseeni viimane lause: " okei, otsime siis mingi viisi siit saarelt ära saamiseks". ja siis tuli mingi disney feel happy walking on sunshine taoline laul. pettumus oli ülim. ja filmile minnes ootused olid täisti maas, viimasehetkevalik, ehk ei oodanud mittemidagi. ja sain mittemidagi. täitis minu ootusi järelikult. aga samas, vb. on kõik avp'd ja muud taolised asjad sellised, ma ei tea, pole näinud. ühesõnaga, pigem vaataks värvi kuivamas, kui seda uuesti.

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            midagi suht tumedat soovitan: http://www.imdb.com/title/tt0290673/ ... paar stseeni on ikka erakordselt julmad ja suht ebamugavad vaadata
            ammuilma nähtud. mäletan, et kaamera kõigutamine ajas südame pahaks
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
              Kiskjad - Predators
              praegu kinos jooksev, suht hiljuti tulnud vist.
              suhteliselt mõttetu film, jooksevad ringi mingid vennad teisel planeedil, metsas, võitlus elu eest, mingite kollide vastu, kellel on neoonroheline veri.
              LOL.

              Aga Adrien Brody kehastamas sisulisest sama rolli nagu Arnold, oli ikka päris naljakas (eriti see stseen kus ta oli palja ülakehaga ennast mudaseks määrinud). Millele lisandus klassikaline I'm Batman-kurguhääl, mis huumorit suurendas.

              Mingi hetk mu õnnetu special ladyfriend, kes pärast Transformer 2-e tuli jälle kinno (haha), kommenteeris, et ta näeb märulipeakangelasena välja sellise näoga, et hakkab kohe Keatsi või Baudelaire vms tsiteerima. Ja 5 minuti pärast viskaski mingi sügavamõttelise Hemingway tsitaadi.

              Väga hea film. Soovitan. 9/10
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                LOL.

                Aga Adrien Brody kehastamas sisulisest sama rolli nagu Arnold, oli ikka päris naljakas (eriti see stseen kus ta oli palja ülakehaga ennast mudaseks määrinud). Millele lisandus klassikaline I'm Batman-kurguhääl, mis huumorit suurendas.

                Mingi hetk mu õnnetu special ladyfriend, kes pärast Transformer 2-e tuli jälle kinno (haha), kommenteeris, et ta näeb märulipeakangelasena välja sellise näoga, et hakkab kohe Keatsi või Baudelaire vms tsiteerima. Ja 5 minuti pärast viskaski mingi sügavamõttelise Hemingway tsitaadi.

                Väga hea film. Soovitan. 9/10
                Huumoriklassika tõesti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                  Kiskjad - Predators
                  praegu kinos jooksev, suht hiljuti tulnud vist.
                  suhteliselt mõttetu film, jooksevad ringi mingid vennad teisel planeedil, metsas, võitlus elu eest, mingite kollide vastu, kellel on neoonroheline veri. ja filmi lõpp, no ütleme nii, et sari lost eksju, kuigi ma seda serja kunagi vaadanud pole, terve pikad hooajad ära igast seiklusi ja värki, siis viimase osa viimane stseeni viimane lause: " okei, otsime siis mingi viisi siit saarelt ära saamiseks". ja siis tuli mingi disney feel happy walking on sunshine taoline laul. pettumus oli ülim. ja filmile minnes ootused olid täisti maas, viimasehetkevalik, ehk ei oodanud mittemidagi. ja sain mittemidagi. täitis minu ootusi järelikult. aga samas, vb. on kõik avp'd ja muud taolised asjad sellised, ma ei tea, pole näinud. ühesõnaga, pigem vaataks värvi kuivamas, kui seda uuesti.
                  Mulle meeldis see tõlge, mis oli tehtud.Keegi ütles "fuck you"-tõlgiti vea kätte.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Mulle meeldis see tõlge, mis oli tehtud.Keegi ütles "fuck you"-tõlgiti vea kätte.
                    Ei jäänud ka endal see koht ilma kerge muigeta märkamata.


                    Kalaburgeri sissetulek oli päris hea, kuna olin täitsa ära unustanud, et ta kah pidi filmis mängima.
                    Machete ootamatu grande finale oli kah üllatus, kuna ei pannud tähele tema kadumist. Suudeti muuga ära peita.
                    Kuum 70ndate poisi dark side oli kah ootamatu.

                    Tundub, et peale pikka tööpäeva ei tule tähelepanelikust filmi vaatamisest midagi välja.

                    Kommentaar


                      vaadatud The Ghost Writer.
                      mulle meeldis.
                      sisukas, ei läinud igavaks kahe tunni jooksul, koguaeg teema arenes. päris mitu humoorikat momenti oli ka. ja ka õppisin mõne uue sõna. soovitan.

                      Kommentaar


                        Minge Inceptionit vaatama, võtab sõnatuks. Superbos
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Kick-Ass - vist parim n.ö. superkangelase film mida näinud olen. Ropp, aga äge - viisakas ajaviide.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Minge Inceptionit vaatama, võtab sõnatuks. Superbos
                            Käisin, maitsetu popcorn ja soe cola võtavad filmi hästi kokku - üsna mannetu. Ei saa aru sellest vaimustusest, mida siit ja sealt kuulda on olnud. Mingit erilist elamust see film ei pakkunud ning paari kuu pärast ei mäletagi vast enam, et sellist teost sai vaatamas käidud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Minge Inceptionit vaatama, võtab sõnatuks. Superbos
                              duubeldan

                              Kommentaar


                                Inceptioni õigem tõlge vast oleks eesti keeles alge, mitte algus. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Pigem on tegemist jälle ühe epohhifilmiga: teatud võtted ja stseenaariumi originaalsus (laenates küll mõneti nii matrixilt ning purjetades pisut samas tuules kui nt shutter island) asetab ta vast sellisesse ritta, kus 70ndatel oli star wars ja 90. lõpus matrix. Nagu ütles The Economist, et this could be start of something new. Nõustun täiega, neljatasandiline actionstseen on midagi uut, ja seda on tänasel päeval stsenaariumis üha raskem ja raskem välja mõelda, võib panustada küll efektile (vrd Avatar), kuid sisuga on alati raskem.

                                Nolan (Memento, Batmani uus versioonid sh Dark knight) näitab, et on hetkel Hollyka üks paremaid, tema kombo muidugi Zimmeriga on vastupandamatult võimas. Peab jälle plaati ostma minema. Ja hr sorokinile-Maitse asi, kuid miljon kärbest ei saa ju eksida? Või mis?
                                Ahjaa, ei tea kas siin on juba soovitet varasemalt, aga Assassination of Jesse James by the coward Robert Ford on ka väga vaadatav tükike. Kohustuslik on muidugi selle filmi heliriba, üks parimaid kirjutamismuusikaid viimastel aastatel.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X