320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    deem. tead keda sa meenutad mulle praegu - Pulleritsu Priitu
    mõlemad lasevad hullult iroonilisi ja enda arust ägedaid lauseid lendu, ning arvavad, et on kuninga staatuses
    tegelikult jätad mulje kui sitapeast. palju õnne
    Vähemalt ei tule ma teemasse, kus räägitakse "Inceptionist" ja ei kirjuta, et "Law Abiding Citizen" oli tõsiselt hea film.

    "Law Abiding Citizeni" kirjeldavad vaid idiootne lõpplahendus ja veelgi idiootsem sündmuste käik.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      maitse asi, mulle meeldis .

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Vähemalt ei tule ma teemasse, kus räägitakse "Inceptionist" ja ei kirjuta, et "Law Abiding Citizen" oli tõsiselt hea film.

        "Law Abiding Citizeni" kirjeldavad vaid idiootne lõpplahendus ja veelgi idiootsem sündmuste käik.
        Tisse oli näha?

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Tisse oli näha?
          Kui sa seda küsima pead, siis on ju vastus selge.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Vähemalt ei tule ma teemasse, kus räägitakse "Inceptionist" ja ei kirjuta, et "Law Abiding Citizen" oli tõsiselt hea film.

            "Law Abiding Citizeni" kirjeldavad vaid idiootne lõpplahendus ja veelgi idiootsem sündmuste käik.
            Nüüd siis peavad kõik rääkima filmist Inception, enne kui herr Martin teema lukku paneb.
            varupallivarupumpaja

            Kommentaar


              Hurt Locker. ja mina mõtlesin, et Green Zone oli pask...
              on mõni normaalne film Iraagi sõjast ka ? Absoluutselt kõik on täpselt samasugused

              Kommentaar


                Algselt postitas abso Vaata postitust
                Hurt Locker. ja mina mõtlesin, et Green Zone oli pask...
                on mõni normaalne film Iraagi sõjast ka ? Absoluutselt kõik on täpselt samasugused
                Sulle vist sobiks Rambo III. Noh afganistan või Iraak, potato poteito. . Ahjaa see Jessica Lynchi päästmine, sobib vast sulle ka.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Inception, tore film aga vau-d küll polnud. Peale esimest tundi oli mul täitsa igav 5-10 minutit, õnneks siis suutis film ennast taas koguda.

                  8/10, tänu heale näitlejatööle.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    Sulle vist sobiks Rambo III. Noh afganistan või Iraak, potato poteito. . Ahjaa see Jessica Lynchi päästmine, sobib vast sulle ka.
                    A muide ma vaatasin ka just äsja selle Lockeri ära lõpuks ja ma kahjuks ei suuda taaskord inimkonna enamiku vaimustust jagada. Ma olen lihtsalt harjunud, et filmil on mingigi sü˛ee või ei peeta paljuks mõne tegelaskuju avamist või vähemalt, kui muud ei ole, loetakse moraaligi. See film ütles mulle ainult, et düüd, war is fucked up, siin vennad kisuvad päevad läbi maa seest pomme välja nagu porgandeid, kustutavad minikustutiga põleva auto ja ronivad kohe sinna sisse polstrit nokkima ning istuvad tundide kaupa samas laskuripesas, kust just eelmine snaiper maha võeti.

                    Hiljuti oli ETV pealt mingi dokk briti sõduritest Afganistanis ja see oli kordades mõjusam.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      A muide ma vaatasin ka just äsja selle Lockeri ära lõpuks ja ma kahjuks ei suuda taaskord inimkonna enamiku vaimustust jagada. Ma olen lihtsalt harjunud, et filmil on mingigi sü˛ee või ei peeta paljuks mõne tegelaskuju avamist või vähemalt, kui muud ei ole, loetakse moraaligi. See film ütles mulle ainult, et düüd, war is fucked up, siin vennad kisuvad päevad läbi maa seest pomme välja nagu porgandeid, kustutavad minikustutiga põleva auto ja ronivad kohe sinna sisse polstrit nokkima ning istuvad tundide kaupa samas laskuripesas, kust just eelmine snaiper maha võeti.

                      Hiljuti oli ETV pealt mingi dokk briti sõduritest Afganistanis ja see oli kordades mõjusam.
                      Vot selliseid morralilugemise sõjafilme ongi tehtud aastaid ja aastaid ning need ajavad südame pahaks. Ja piinakamber oli vaheldus, mis kõigutas ka pisut teist sõjafilmi alustala- et sõda peetakse miski eesmärgi nimel, mida sõdurid nagu usuvad või siis kaotavad selle usu missiooni käigus. It just a job and for the man standing next to you.
                      Ja veel, Iraak pärast Mission accomplished ei ole sõda, vaid ongi fucked up, nii et ma ei teagi, kas peaks selle sõjafilmi klassikalisse ˛anri paigutama. Hurt Locker on pigem psühholoogiline thriller.
                      Ja snaipimise taktika üle, mille kohta ma olen vaid paar raamatut lugenud, ma siiski ei kvalifitseeru arutlema, aga ju siis see nii ei käi. Aga neid threade, kus hunnik militaareksperte arutleb, kas sakslaste taktika SPRi finaalis on lapsik või mitte ning kas sokipommiga saab tanki õhku lasta on muidugi sadu, aga ma ei võtaks neid siiski ühe mängufilmi arvustuse aluseks. Absurdi muidugi minna ei saa jah.
                      Dokk ei ole mängufilm ning ma ei hakkaks kah Iraagi "sõjast" vändatud filmide soovitamise loetellu nt No End in Sighti vmis lisama, see on vähe teine asi. Hearts and Minds ei sobi päris samasse arvustusse Platooni või Apocalypse Now'ga.
                      Tegelt, asi on maitses. ja seda võib ikka väljendada, eks peab endale mõnikord meelde tuletama. Dohh.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Hurt Locker on pigem psühholoogiline thriller.
                        Ainult et ta ei thrilli eriti.

                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Ja snaipimise taktika üle, mille kohta ma olen vaid paar raamatut lugenud..
                        Ma ei loe ei snaipimisetaktikat lahkavaid raamatuid ega militaristide foorumeid, ma tegin need tähelepanekud tobeduste kohta puhtalt loomulikust intelligentsist (mille ulatuse üle võib loomulikult ka vaielda).

                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Dokk ei ole mängufilm ning ma ei hakkaks kah Iraagi "sõjast" vändatud filmide soovitamise loetellu nt No End in Sighti vmis lisama, see on vähe teine asi.
                        Pole toda tagumist näinud. Võrdlus dokiga tuli mängu lihtsalt sellepärast, et see, sarnasel teemal rääkides, jättis mulle korraks assa-raisk-maitse suhu, mida Bigelow filmike kaugeltki ei suutnud. Uuesti ei vaataks nagunii kumbagi.

                        Aga igal juhul jah, järgmiste filmide juurde.

                        E: mulle meeldis muide Renneri osatäitmine filmis väga, nii et ei ole all bad.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Paar viimastel päevadel vaadatud filmidest mis eredamalt välja seisnud ja julgen soovitada

                          Sex is Zero - http://www.imdb.com/title/tt0341555/

                          pmst reklaamitakse seda kui "korea american pie" - eks mingi häguse sarnasuse võib ju leida kuigi see korea film on palju ropumate naljadega ning kobedat korea tissi näeb ka

                          Death in Gaza - http://www.imdb.com/title/tt0412631/

                          olen päris mitmeid dokusid vaadanud igasugu konfliktidest ja probleemidest mis meie maamunal valitsevad aga see oli kuidagi eriliselt terav ja rõhuv ... jah, ofc iisraeli poolt meile ei näidata aga kogu see mõttemaailm ja meeleolu mismoodi inimesed üldse elavad seal ... see on kuidagi eriti twisted ja kuidagi eriti karmilt välja toodud. ning et natuke mõlemapoolset tausta teada saada kiiresti siis ennem "death in gazat" oleks meibi isegi soovitatav Ross Kemp Middle East mõlemad osad (iisrael/gaza strip) ära vaadata. vähemalt endal oli hea meel et seda ennem näinud olin kui käesoleva filmi kallale asusin.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Võtsin kätte ja käisin minagi siis seda Inceptionit suurelt ekraanilt vaatamas. Tavaliselt suviti kinos ei käi.
                            Stsenaarium on päris vahva ja originaalne, mis üpris haruldane. Aeg möödub kiiresti, nagu heale meelelahutusele kohane. Liiga palju pärast mõtlema hakata ei maksa, aga see on Hollywoodi puhul pea alati nii. 55 krooni hukka ei läinud.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              öelge häid komöödiaid(võiksid olla 21. sajandi omad)

                              Kommentaar


                                cop out oli päris hea

                                Kommentaar

                                Working...
                                X