320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas surfaja Vaata postitust
    Unknown (2011) http://www.imdb.com/title/tt1401152/

    Jään ootama millal DVD peale keevitatakse.
    Need jutud, et sarnab ''Taken'ga'' ei häirinud põrmugi. Pigem tekitas Jürgeni tegelaskuju näidelnud näitleja minus tugevaid flashbackse ühe teise filmiteosega mille peaks ükskord uuesti menüüse lükkama.

    Sai see ära vaadatud arvutist ning ei pea kahetsema. Saranes tõesti ''Taken'ga''.

    Kommentaar


      Kurat, läksin Solarisse kuumavarju ja siis hakatakse tuletõrjehäiret tegema. CC Plazas niimoodi ei juhtuks!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kurat, läksin Solarisse kuumavarju ja siis hakatakse tuletõrjehäiret tegema. CC Plazas niimoodi ei juhtuks!
        Kamoon, hea džõugivõimaluse magasid maha. Sa oleksid pidanud ütlema "Läksin kinno kuumavarju ja siis hakatakse tuletõrjehäiret tegema" ja siis oleks Devil küsinud "Mis kinos see oli, Plazas nagunii" ja siis sa oleksid öelnud "Solarises" ja suht naljakas oleks olnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Kamoon, hea džõugivõimaluse magasid maha. Sa oleksid pidanud ütlema "Läksin kinno kuumavarju ja siis hakatakse tuletõrjehäiret tegema" ja siis oleks Devil küsinud "Mis kinos see oli, Plazas nagunii" ja siis sa oleksid öelnud "Solarises" ja suht naljakas oleks olnud.
          Devil sebis ise seal ringi, et küll ta oleks aru saanud...

          Kommentaar


            Nosiisjah. Plaza FTW!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kurat, läksin Solarisse kuumavarju ja siis hakatakse tuletõrjehäiret tegema. CC Plazas niimoodi ei juhtuks!
              Mul on olnud au keset James Bondi filmi 45 minti CC Plaza ukse taga oodata kuni selgus, et maja lähedal asuva prügikonteineri suits põhjustas häire.

              Kommentaar


                Me testisime, kas inimeste kuulmisega on kõik korras ikka peale seansse. Kuna kõik said välja järelikult on heli paras . Aga häiriv jah, peaks süüdlastele natuke jalaga andma.

                Kommentaar


                  Soovitan: http://www.imdb.com/title/tt1606180/

                  Kommentaar


                    My name is Khan

                    Vaatasin lõpuks ära ja väga hea film!
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Tõmbasin ja vaatasin pool-juhuslikult ära filmi 5 Days of August (või 5 Days of Summer), mis on Lõuna-Osseetia sõja kohta (Andy Garcia, Val Kilmer tuntumatest nimedest ka seal sees, mitte küll päris peaosades). Film oli parem kui ma ootasin. Võrdleks umbes selliste kordadega, kui olen telekast niisama midagi viis minutit olude sunnil vaadanud ja pole suutnud seejärel enam kanalit vahetada/muude asjadega tegelema asuda. Süžee oli hea, näitlemine samuti.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        No ma mäletan, et mind huvitas see film, kuna tegija oli mr Renny Harlin. Kui ma nüüd ei eksi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          My name is Khan

                          Vaatasin lõpuks ära ja väga hea film!
                           
                          ma ei ole samuti seda filmi näind, aga pealkiri on paljulubav :P

                          Kommentaar


                            Pärast pikki aastaid edasilükkamist sai vaadatud Die Hard 4. Oligi siuke nagu kartsin. Ikka pole enam päris see. Näitlejatööd tundusid üsna viletsatena. Asi pole aga Willise vanuses, pigem tundub ta lihtsalt tülpinud olevat. Ega ka tsenaarium tema tegelaskuju hiilgust ei toeta. Varem oli ikka lust McClane'i juba möla pärast jälgida, nüüd aga ei miskit. Kurikael ei kipu ka just särama. Olyphant Deadwoodis mulle igatahes meeldis, aga siin filmis oli tema puisus kuidagi häiriv. Ja taaskord tuleb tõdeda, et antud filmi rating on järjekordne näide, miks ma imbd naivistlikust usaldamisest loobunud olen.

                            Kommentaar


                              Suveööd on pikad ning läbi sai vaadatud taanlaste Pusher 1-3. Ei mäletagi täpselt, kas siit foorumist sai sellekohane vihje võetud või kuskilt mujalt, kuid triloogia oli täpselt nii hea, kui lubati. Soovitan soojalt, kui kõike kolme ei jõua, siis õpetajalaurilikult soovitaks vähemasti esimese osa ära vaadata. Kunagise Heroiini teekonna (see brittide miniseeria, mille originaalnime ei viitsi otsida-aa traffik ) jätk e heroiin heaoluriigi päälinnatänaval ja lähedase kaameraga üles võetud ühe streetleveli venna argipäev. Analoogiaid, eriti Hollykast, ei oskagi nimetada, kuid põjmaiane kalkus annab asjale täiesti uue vaatenurga. Teine osa pea sama hea, Mads mikkelsen, kui ta nimi õigesti kirja sai, on ses filmis vaatamisväärsus nr üks. Viimane osa võtab asjad kokku refnikult e jätab kõik lahtiseks. Üks argipäev allakäiva narkokaupmehe elust.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                olen hinnanud imdbs kokku 151 filmi ja see on üks vähestest mis saab 10/10st

                                nautige
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X