320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    boy http://www.imdb.com/title/tt1560139/
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      Mõned selle aasta komöödiad - Horrible Bosses, Bridesmaids, Hall Pass, Midnight in Paris, Crazy Stupid Love, Paul, Carnage
      Horrible Bosses - hea
      Bridesmaids - täielik pask!!!
      Hall Pass - vaadatav

      Kommentaar


        Keegi pole maininud Hangover Part II- mulle meeldis.

        Kommentaar


          Võib ka vanem film olla. Uued komöödiad on pea alati suhteliselt kohutavad. Ja loetelu filmidest, mis praegu kinos on või on olnud pole päris see, mida pidasin silmas tänud igaljuhul.
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            A Fish Called Wanda, The Blues Brothers
            Mulle meeldivad just nood nimetet komöödiad. Soovitan.
            Algselt postitas Plechazunga
            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

            Hmm, that didn't really work.

            Kommentaar


              Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
              Võib ka vanem film olla. Uued komöödiad on pea alati suhteliselt kohutavad. Ja loetelu filmidest, mis praegu kinos on või on olnud pole päris see, mida pidasin silmas tänud igaljuhul.
              No hetkel internetist kättesaadavatest (ehk uuematest) soovitaks Pauli või Hall Passi selle aasta omadest. Bridesmaids on naistekas, kindlasti vältida! Ülejäänud Devili soovitatuga saab/tasub hetkel ainult kinodes veel tutvuda.

              Lisaks, et kui otsida uuemaid siis soovitan kindlasti vältida Your Hignessi, Just Go With It ja You Again nimelisi teoseid. Vaadata kannatasid aga Cedar Rapids, Super ja Take Me Home Tonight.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Aga üldiselt on komöödiaid kõige raskem soovitada Drama või actioniga on lihtne - see kas on hea või mitte, aga huumorisooned on niivõrd erinevad. Kui võtta nö. kõige tavalisem ameerika mainstream siis mulle isiklikult on meeldinud suuremas enamuses kogu Judd Apatow pundi toodetud värk.

                Anchorman, 40 Year Old Virgin, Talladega Nights, Walk Hard, Knocked Up, Forgetting Sarah Marshall, Superbad, Funny People, Get Him To The Greek jne. Kui meeldisid otsi tema nime alt imdb'st lisa, aga need peaks parimad palad olema.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  No hetkel internetist kättesaadavatest (ehk uuematest) soovitaks Pauli või Hall Passi selle aasta omadest. Bridesmaids on naistekas, kindlasti vältida! Ülejäänud Devili soovitatuga saab/tasub hetkel ainult kinodes veel tutvuda.

                  Lisaks, et kui otsida uuemaid siis soovitan kindlasti vältida Your Hignessi, Just Go With It ja You Again nimelisi teoseid. Vaadata kannatasid aga Cedar Rapids, Super ja Take Me Home Tonight.
                  paul - nähtud.
                  bridesmaids - polnud plaanis.
                  your higness - kahjuks nähtud.
                  just go with it - nägin trailerit, piisas.
                  take me home tonight - nähtud.
                  super - nähtud.
                  Cedar Rapids - läks plaani.
                  hall pass - uurin.

                  tänud.

                  edit: A Fish Called Wanda - on nüüd ka nimekirjas.

                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Anchorman, 40 Year Old Virgin, Talladega Nights, Walk Hard, Knocked Up, Forgetting Sarah Marshall, Superbad, Funny People, Get Him To The Greek jne. Kui meeldisid otsi tema nime alt imdb'st lisa, aga need peaks parimad palad olema.
                  need on head jah, kuid ma neid näinud juba. spetsjom punktid saab walk hard. vaatan, mis ta loomingust veel leida võib.
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Funny People on hea, Carnage pole meil kinodes olnud.

                    Polaarjoone sangarid on väga hea soome komöödia(Napapiirin Sankarit)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      Mõned selle aasta komöödiad - Midnight in Paris
                      See film on nüüd kõike muud kui lihtne komöödia. Mulle meeldis väga, aga sealt ei ole lootust lihtsale huumorile
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        See film on nüüd kõike muud kui lihtne komöödia. Mulle meeldis väga, aga sealt ei ole lootust lihtsale huumorile
                        No ma ei tea... Ikka koht, kus eradetektiiv Louis XIV õukonda sattus, oli üsnagi jalaga persse ja lihtne nali. Samas väga naljakas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Bridesmaids on naistekas, kindlasti vältida!
                          Sest selle peategelased olid naised ja tegevus käis ümber pulmade? Ei. Olen Devili parteis.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Mulle isiklikult Funny People absoluutselt ei meeldinud. Filmis ei olnud isegi komöödia kohta piisavalt sisu. Samuti olid naljad valdavalt alakehaga seotud. Oleksid need siis vähemalt kvaliteetsed olnud, aga ei, need olid lihtsalt labased.

                            Kommentaar


                              Eks ta jah, pole täiesti tüüpiline komöödia, pisut nukravõitu aga mulle meeldis. Mitte midagi ülistavat, aga hea ikka. 7/10 - http://www.rottentomatoes.com/m/funny_people/

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                Sest selle peategelased olid naised ja tegevus käis ümber pulmade? Ei. Olen Devili parteis.
                                Ja mis see Devili partei on? Tema loetles ju lihtsalt sel aastal välja lastud komöödiaid.

                                Ma ei ütle, et Bridesmaids oli sellepärast nõrk, et tegevus ümber pulmade käis - ta oli nõrk kuna süzee oli nõrk, naljad olid nõrgad, ning enamus karaktereid kelle ümber tegevus toimus olid nõrgad. Simple as that. Kui sulle meeldis siis fine.

                                Eilsest filmielamusest (või õigemini selle puudumisest) niipalju, et vaatasin Peter Weiri "The Way Back", ning pidin suures enamuses kahjuks pettuma 2h15m tundus selle filmi jaoks wayyy liiga lühike. Enamus kõrvalkaraktereid sattus filmi põhiossa, ehk põgenemisse, täiesti äkitselt. Peale gulagist väljasaamist oli põgenemist planeerinud meeste asemel äkitselt ekraanil x-arv uusi inimesi kelledest laagris sees olles ei näinud me pea et grammigi ega teadnud, et nad ka põgeneda plaanivad. Lisaks häirib mind põhimõtteliselt, kui film mille tegevus toimub kuskil teises riigis, on jutt valdavas enamuses inglisekeelne. Raske uskuda, et poolakas, lätlane ja venelane omavahel inglise keeles suhtlevad. Lisaks olid kõik karakterid liiga stereotüüpsed - üks tüüpiline vene "pätt", üks "naljamees", üks "liider", üks "vana tark mees" jne. ehk sellega olid piirjooned paigas ja sügavamale inimeste olemusse ja hinge polnud rezisööril põhjust tungida. Loogiliselt võttes ühest raskeimast etapist rännakul ehk Himaalajast läbiminek kestis vaat, et silmapilgu ja oligi film läbi.

                                Lõpptulem jäigi seega lahjaks minu silmis. Kõik tundus punnitatud ja kiirustatud, ehk selgelt ma oleks seda filmi rohkem nautinud kui rezisöörile oleks antud ekstra 45 minutit kõige puuduva jaoks.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X