320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Keegi Drive on juba jõudnud ära vaadata? Muljeid?
    No ma loobusin screeneri vaatamisest, et asja ikka suurel ekraanil näha esimest korda.

    Kommentaar


      Oskab keegi soovitada mingit head filmi õi siis dokumentaal filmi 1. või 2. maailmasõja kohta?
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Oskab keegi soovitada mingit head filmi õi siis dokumentaal filmi 1. või 2. maailmasõja kohta?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          The First World War on vägagi hea lühisari (10 osa).
          Algselt postitas Plechazunga
          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

          Hmm, that didn't really work.

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Oskab keegi soovitada mingit head filmi õi siis dokumentaal filmi 1. või 2. maailmasõja kohta?
            Pianist, mis näitab Poolas elava juudi elu II maailmasõja ajal, on hea film.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Ja kui vene keelt mõistad, siis see on ka tase http://www.imdb.com/title/tt0050634/

              Kommentaar


                Fair Game meeldis, võite ka vaadata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Fair Game meeldis, võite ka vaadata.
                  What's not to like?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    This jaw-dropping documentary tackles a subject almost beyond comprehension, says Peter Bradshaw


                    oskab keegi linki jagada, kust saaks vaadata/tõmmata?

                    edit: käes juba.
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      Anna andeks

                      Soovitan teil kõigil minna vaatama filmi - Võitleja.

                      Miks?

                      Filmist leiab küll iga üks mõne klisheeliku momendi, kuid siiski on tegemist suurepärase teosega. Mõni ossinom võiks ju kukkuda, samas ei tea, kas vabamüürlased lubavad taas võitluskunstil baseeruval filmil Oscareid võita.

                      Hardy, Edgerton, Nolte kolmik toimib ideaalselt. Film on elust enesest. Vahest lihtsalt tuleb teha valikuid, mis pole meelepärased. Mõnikord teed otsuseid, mis jäävad painama kogu eluks. Alati peab andestama, kui inimene seda palub kogu südamest. See muidugi ei tähenda, et sa pead inimest edasi usaldama. Kõik me teeme vigu ja keegi pole täiuslik, kuid on asju mida niisama lihtsalt ei andesta.

                      Kui Filmi MMA küljest rääkida, siis see on fantastiline. Kõik võitlused on erinevad ja erilised. Kui final battle välja jätta, siis igakord, kui ringi astub Tom Hardy, sa tead, et matshi lõppedes on sul nägu muigel .

                      On olemas küsimused, on olemas vastused. On olemas raskused, on olemas võimalused. Andestus ja usaldus on olulised aga armastus on üle kõige.

                      SEKS!

                      ja nüüd marss pileteid ostma! Warrior/Võitleja

                      Südamlikult teie
                      Tõnnpõnn
                      Ok film, oskareid ei julgeks küll anda. Või kellele?

                      Lõpp oli eriti mage - Rocky 3 vs Karate-Kid. Seda The Nationaliga ei päästa.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Suveööd on pikad ning läbi sai vaadatud taanlaste Pusher 1-3. Ei mäletagi täpselt, kas siit foorumist sai sellekohane vihje võetud või kuskilt mujalt, kuid triloogia oli täpselt nii hea, kui lubati. Soovitan soojalt, kui kõike kolme ei jõua, siis õpetajalaurilikult soovitaks vähemasti esimese osa ära vaadata. Kunagise Heroiini teekonna (see brittide miniseeria, mille originaalnime ei viitsi otsida-aa traffik ) jätk e heroiin heaoluriigi päälinnatänaval ja lähedase kaameraga üles võetud ühe streetleveli venna argipäev. Analoogiaid, eriti Hollykast, ei oskagi nimetada, kuid põjmaiane kalkus annab asjale täiesti uue vaatenurga. Teine osa pea sama hea, Mads mikkelsen, kui ta nimi õigesti kirja sai, on ses filmis vaatamisväärsus nr üks. Viimane osa võtab asjad kokku refnikult e jätab kõik lahtiseks. Üks argipäev allakäiva narkokaupmehe elust.
                        Nicolas Winding Refn Hollywoodis - Drive. Märkõnad/assostsatsioonid: Clarence Worley, Butch Coolidge, Lieutenant Marion 'Cobra' Cobretti, punchlines = ei, hea muusika saatel sooritatud mõrvad = jah, vana hea vägivald.

                        Kiidan heaks.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Nicolas Winding Refn Hollywoodis - Drive. Märkõnad/assostsatsioonid: Clarence Worley, Butch Coolidge, Lieutenant Marion 'Cobra' Cobretti, punchlines = ei, hea muusika saatel sooritatud mõrvad = jah, vana hea vägivald.

                          Kiidan heaks.
                          Seda olen isegi oodanud suure huviga sellest hetkest saadik kui Pusherid (ja Bleeder) vaadatud said! Pusherid on minu edetabelis ühed vähesed 10 punkti omanikud, ning ääri-veeri uuritud info Drive'i kohta annab lootust, et Refn ei ole ameerikas kommertsiks muutunud.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Seda olen isegi oodanud suure huviga sellest hetkest saadik kui Pusherid (ja Bleeder) vaadatud said! Pusherid on minu edetabelis ühed vähesed 10 punkti omanikud, ning ääri-veeri uuritud info Drive'i kohta annab lootust, et Refn ei ole ameerikas kommertsiks muutunud.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Ma ikka ka vahel vaatan filme, aga pean tunnistama, et Refni tuntumad asjad, 'Pusherid' ja 'Bronson', on mul vaatamata. Vaatasin täiesti juhuslikult hiljuti ära 'Valhalla Rising'. See ei ole just film kontsentratsioonihäirega filmisõbrale või mahlakate dialoogide austajatele. Aga mulle meeldis. Lisaks, kunagi pöffil sai nähtud ka 'Fear X', nii et vähemalt oskasin 'Drive'ist' midagi loota.

                              Teen nüüd täpselt sellise postituse, mis mulle siin teemas tegelikult ei meeldi. ("Vaatasin filmi x. mulle meeldis, vaadake ka.") Aga midagi pole teha.

                              'Drive' on minu arvates selle aasta parim film ja selle OST on aasta parim OST. Nii hea, et võta sisse või määri peale.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X