Lehekülg 236, kokku 361 EsimeneEsimene ... 136186226232233234235236237238239240246286336 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 701 kuni 4 720, kokku 7218

Teema: Film

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Selle "Intervjuu"-ga seoses on see halenaljakas, et kui Põhja-Korea ei ole rahul, et selline film tehakse riigipeast kes HETKEL ELAB siis on see sõnavabaduse rikkumine ja blabla, aga tahaks näha mis juhtub kui keegi teeks HOLLYWOODIS näiteks Obama tapmisest filmi.
    Ikka jõhker kui perses koht see USA on...
    Ah, ära rohkem RT-d vaata.

Eesti koondislane Kasutaja žurnalist avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Selle "Intervjuu"-ga seoses on see halenaljakas, et kui Põhja-Korea ei ole rahul, et selline film tehakse riigipeast kes HETKEL ELAB siis on see sõnavabaduse rikkumine ja blabla, aga tahaks näha mis juhtub kui keegi teeks HOLLYWOODIS näiteks Obama tapmisest filmi.
    Ikka jõhker kui perses koht see USA on...
    close enough
    http://en.wikipedia.org/wiki/Death_o...282006_film%29

Venelased tegid muide paar aastat tagasi filmi sellest, kuidas terrorist käskis peategelasel tappa Eesti presidendi:
    http://www.imdb.com/title/tt1432916/

9/11 on ameeriklastele ikka selline trauma, et tasub ainult vihjata sellele ja juba on paanika. Pmts võib iga suvaline enda tahtmist nii nõuda, kui suudab omaenda isikut saladuses hoida.

Seepärast ei allutagi terroristide nõudmistele.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

8 minutit kinosaalis. Null treilerit, sitaks reklaame. Traküll noh. Millal rwklaamipausid kinno jõuavad. Peded

Tegelt oli 10. Duubelpeded

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Viimane Kääbik tõmbas kogu Sõrmuste Isanda ja Kääbiku (kokku 3 + 2-le) vee peale. Tra, mingi naistekas. Suvadüüd kõrval, kes pudelist dzinni jõi ja torbikust spraiti või mida iganes peale imes lasi vahepeal nuttu. Biit thät pehmolaks Pullerits.

Tranoh. Ma ootasin massistseene ja überlahinguid ja ulmeäktsionit, aga tulemuseks oli mingid kahevõitlused ja nutvad eided. Tra nagu mingit vesternit oleks vaadanud.
    Sitt värk ühesõnaga.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Viimane Kääbik tõmbas kogu Sõrmuste Isanda ja Kääbiku (kokku 3 + 2-le) vee peale. Tra, mingi naistekas. Suvadüüd kõrval, kes pudelist dzinni jõi ja torbikust spraiti või mida iganes peale imes lasi vahepeal nuttu. Biit thät pehmolaks Pullerits.

Tranoh. Ma ootasin massistseene ja überlahinguid ja ulmeäktsionit, aga tulemuseks oli mingid kahevõitlused ja nutvad eided. Tra nagu mingit vesternit oleks vaadanud.
    Sitt värk ühesõnaga.
    Ma lootsin, et äkki tõmmatakse ika kaks esimest Kääbikut mülkast välja aga kui nii siis nii. Jääb vaatamata, esimese kahe peale kulutatud ajast on niigi kahju.
    BVB - Pärnu

Meeskonnaliige Kasutaja mg avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

kui vaadata raamatut kääbik ja siis sõrmuste isanda triloogiat mahuliselt, siis 3 filmi kääbikust panevad juba kahtlema
    ehk, mina vabatahtlikult ei näe seda/neid filmi kunagi
    tell your mother, we are hooligans!

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Sitt värk ühesõnaga.
    EPLi arvustuses jälle arvati, et ainult videoefektidega kätš seal käiski ja sisuliselt 0.

Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Hau, kas Interstellar oli muidu 3d-s? Ma käisin seda vaatamas mingis mahajäetud kolkas nimega Tartu ja oli 2d film. Aga räägiti vahepeal 5d-st, et ma usun, et Devil oli sigavihane, et filmis polnud piisavalt võimsat valguskahurit. Aga film oli väga tore. Ma ei ütleks, et ma vaataksin seda samapalju kui Aliensi või Alieni, aga ikkagi oossom. Matt Damoni mõttest pole ma veel aru saanud, aga ikkagi oossom.
    ju sõu fanni fänni.
    Lisatud Pildid Lisatud Pildid

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

The Interview.
    TOTAALNE pask!! Mitte midagi naljakat, mitte midagi põnevat. 1/10 (korraks oli tissi).
    varupallivarupumpaja

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
    The Interview.
    TOTAALNE pask!! Mitte midagi naljakat, mitte midagi põnevat. 1/10 (korraks oli tissi).
    Seepärast ka selline promo, muidu poleks keegi läinud vaatama

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Predestination - 8/10
    Minu jaoks üks parimaid ajarände filme ja suht normaalne mindfck, tempo on aegajalt muidugi aeglane ja osad asjad aimatavad, aga näitlejatööd ja olustik täiesti tasemel. Asja teeb veel paremaks omapärane alternatiivne ajajoon, milles ajaränne leiutati kuskil 1990ndatel.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Predestination on jah eraldivõetuna hea ja vaatamist väärt film, aga kui oled juba kunagi varem lugenud Robert Heinleini tuntud lühijuttu "All You Zombies", millel see põhineb, siis kaovad üllatusmomendid ja uudsus ära ning järgi jääb pigem lihtsalt selline tore telelavastus kui omaette seisev ja algmaterjali rikastav linateos. (Aga noh see on puhtalt mu isiklik probleem muidugi).

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Asja teeb veel paremaks omapärane alternatiivne ajajoon, milles ajaränne leiutati kuskil 1990ndatel.
    Selles nagu pea kõiges muus järgiti lihtsalt Heinleini novelli, mille avaldamise ajal (1960. a) olid 90ndad veel parajalt kauge tulevik.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas moya Vaata postitust
    Predestination on jah eraldivõetuna hea ja vaatamist väärt film, aga kui oled juba kunagi varem lugenud Robert Heinleini tuntud lühijuttu "All You Zombies", millel see põhineb, siis kaovad üllatusmomendid ja uudsus ära ning järgi jääb pigem lihtsalt selline tore telelavastus kui omaette seisev ja algmaterjali rikastav linateos. (Aga noh see on puhtalt mu isiklik probleem muidugi).

Selles nagu pea kõiges muus järgiti lihtsalt Heinleini novelli, mille avaldamise ajal (1960. a) olid 90ndad veel parajalt kauge tulevik.
    No mina seda lugenud ei ole tegelikult mulle ei istu niikuinii eriti filmid, mis on tehtud raamatute järgi, eriti kui nad veel 1-1le lihtsalt raamatu sisu ümber jutustavad, niiet parem ongi kui seda vaadata enne raamatu lugemist.
    Aga tänud info eest

Eesti koondislane Kasutaja Amos avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2009

Algupärane

Kääbik - minu neiu ajas nutma. See annabki aimu kui mõttetu. Orbitaal võttis ideaalselt kokku selle. Kuigi keegi ütles, et 3D-efektid olid nigelad. Ei olnud neil midagi viga, film oli ise läbinisti pask lihtsalt.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Seepärast ka selline promo, muidu poleks keegi läinud vaatama
    See "promo" vms tõenäoliselt antud filmi inimeste jaoks ära rikub, sest kõik ootavad... midagi. Ja tegelikult selles filmis on too midagi isegi olemas - alustades ideest ning lõpetades toorelt ja peenelt tögamistega.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Ei saa ka suurest nutust aru. Rogen nii stsenaariumi, režii kui peaosalise rolli eest vastutavana peaks ju enamuste naljade sisu suhtes ette hoiatama. Ja eks ole oluliselt kehvemaid filme elus nähtud ja mitte vähe.
    Ja see tüüp Kim'i rollis oli ju päris lahe.

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Veidi ajast tagasi siis - George Besti biopic 1999. aastast. Sain sellise asja olemasolust teada mõned kuud tagasi ja kuna netist leidsin filmi kohta vaid 1) Itaalia keelse traileri 2)wikipedia lehe, 3) filmi DVD kujul ebayst, siis olingi sunnitud üle paljude aastate taas filmi eest raha välja käima.

Infopuudus tegi küll vähe pessimistlikuks (noh kartsin, et oli niivõrd kehv film, millest keegi rääkida ei viitsinud) ja filmi algus tundus olevat selline kergelt paroodiavõtmes tehtud, kuid kokkuvõttes oli päris omapärane vaatamine ja raha taga ofc ei nuta. Mingi 7/10 siis ehk hindeks
    Olgu ka see itaalia keelne trailer ka juurde pandud

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Sai ka tsutikene ajas tagasi mindud, kui sattusin eile juhuslikult sihukest filmi vaatama nagu Narc (2002). Mõnusalt tume ja kammikas narkovõmmi film, ei kahetse vaatamist - 8/10. Jason Patric ja Ray Liotta kannavad filmi põhiraskust ja said sellega väga hästi hakkama.

- \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

Reservmängija Kasutaja Jr avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Whiplash . super emotsioon kui saalist välja astud. härrased teller ja simmons annavad sellise kinoelamuse!. ei mingeid arvutitega tehtud stseene vaid puhas rocknroll näitlemine.

see peaks ulme ylekohus olema kui siit filmist oskari nominatsiooni ei tule

max punktid

Professionaal Kasutaja kampsun avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Viimase nädalaga vaadatud filmid:

Öö Muuseumis 3 - Peab tõdema, et täitsa äge oli vaadata Esimese osaga samal tasemel või isegi parem. Robin Williamsit kahju näha seal...
    Predestination - Mindblown. Pole midagi muud öelda.
    The Interview - Olgem ausad, mulle meeldis. Kim Jong oli omaette karakter ning seda oli väga cool vaadata.
    Deliver Us From Evil - Õuduka kohta isegi päris vaadatav, kuid oleks võinud nö need kurjuse kehastused veidi badassimaks teha. Lõpp tuli nagu liiga lihtsalt...
    Non Stop - Vana hea Liam Neeson. Pole filmi kohta midagi halba öelda. Ilmselt seda sellepärast, et hindan Liamit väga palju.
    Maze Runner - Täitsa huvitav oli filmi jälgida. Noored kutid mängisid osad päris hästi välja ning karakterid olid ka arusaadavalt üles ehitatud. Tekkis isegi järgmise osa ootus.

Järgmise nädala watchlistis on: A Walk Among The Tombstones, Fury, The Drop, Saints and Soldiers: The Void. Kui miski neist väga halb on, siis võite julgelt ette teada anda

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud