320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on action

    Kommentaar


      Rainer Sarneti "Idioodi" kohta on kirjutatud, et elitaristlik. Ma ei tea. Pigem rockvideo. Terve film, mitte üksnes sulgpallistseen Stranglersi "Strange Little Girli" taustal. Tehiskeskkonda asetatud klassikalise draama elemendid ei mõju kokku elusa filmina. Eesti teatri parimad jõud on mängus. Lutsepp, Tuisk, Eelmaa, Ulfsak, Kübar. Fantastiline seltskond. Vanad kirikud ja kloostrid, kuhu tegevus viidud - samuti suurepärane valik. Aga visuaalne suursugusus ja suurepärased dialoogid ei tee veel meistriteost. Filmina "Idioot" mind ei kõneta, ta on nii-öelda kontekstist väljas.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        'Bronson', on mul vaatamata.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          mnjaa...
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Halloweeni eel leidsin kuskilt TOP10 alahinnatuimad õudusfilmid ja leidsin sealt paar tükki, mida ma polnud näinud. Ja ütleme, et Triangle (2009) ma soovitaks vaadata ära. Ei oskagi nagu lubada, et oleks väga hea, aga seal on aspekte, mis selle ajukeberniidi kohustuslikuks äravaatamiseks teevad.

            Kommentaar


              Pean ka selle aasta parimast filmielamusest kirjutama, ning eelkõnelejatega nõustuma. Drive! Vaatasin kaks korda, korra kodukinost korra päriskinost, ning ilmselt toetan tulevikus ka Blu-Ray soetamisega ühte oma lemmikut. Soundtrack tuksub ka juba nädalakese playlistis. Perfektne pingekruvimisoskus, mõned lahedad Refnilikud kaadrid korteris ringiliikuva kaamera näol ja poes klaustrofoobiliste riiulite vahel, urkaresto omanikest pisimafioosod, (Michael Mannilik) öine L.A. - kõik on perfektne. Just selliste filmide pärast tasubki suurem enamus ajast täielikku saasta taluda kinodes, et see magus oleks ikka kõige magusam.

              Minge vaadake, te ei kahetse!
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Hea, et selliste filmide puhul sisu oluline pole.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Ju ma olen plaseerunud vanaätt, aga Drive jättis täiesti külmaks. Peale selle esimese jälitusstseeni, mis oli väga hästi tehtud, oli see korralik veniv värvikuivamine. Mind kuidagi eriti häiris, et ühelt poolt on vägivalla stseenid tehtud hästi realistlikult ja siis ülejäänud süšhee realismi peale eriti rõhku ei pannud. Ja see lõpp - gtfo...
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    Ju ma olen plaseerunud vanaätt, aga Drive jättis täiesti külmaks. Peale selle esimese jälitusstseeni, mis oli väga hästi tehtud, oli see korralik veniv värvikuivamine. Mind kuidagi eriti häiris, et ühelt poolt on vägivalla stseenid tehtud hästi realistlikult ja siis ülejäänud süšhee realismi peale eriti rõhku ei pannud. Ja see lõpp - gtfo...
                    Peaksin ka vello arvamusega ühinema.Algus tundus jube põnev, pärast venis ikka täiega.

                    Kommentaar


                      the way - http://www.imdb.com/title/tt1441912/


                      hea film. mulle meeldivad süvaanalüüsid.
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        Tropa de Elite hetkel Tallinna TV-s.

                        Kommentaar




                          Eile kuskil Soome pealt näitas, soovitan soojalt, mõnus selline eluloofilmike. Pacinolt kah üle pika aja korralik film. Viimastel aastatel pole eriti midagi väga head tulnud, 88 minutit ja muud sarnased pigem alla keskmise.

                          Kommentaar


                            Margin call - http://www.imdb.com/title/tt1615147/

                            Toredaid one-linereid majanduse kirjeldamiseks; head näitlejaatööd - Paul Bettany for oscar!; ok kontoridraama; meeldis päriselul põhinemise mitterõhumine. Täiesti ilus tükk.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Martyrs - http://www.imdb.com/title/tt1029234/

                              "meeldis" KÕIK. Äärmiselt häiriv meistriteos. Alaealistele keelan selle vaatamise ja täisealistele soovitan xanaxit...
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Sellele on mingi aeg järg tehtud.
                                Ostetud.Mõlemad."originaalid"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X